Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
ας αξιοποιησουμε λιγο το thread...


ρε φιλε πλακα μας κανεις;
μηδενικη συμμετοχή λες (αλλά την περιγραφεις κιολας) και βαζεις 6;
λες οτι δεν γραφεις αρνητικη κριτικη και βαζεις κριτικη με μεσο ορο 8.2;
:headbang: :headbang: :headbang:
σχεση αποδοσης/τιμης 7;
ελεος ρε παιδια πια!!!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
ας αξιοποιησουμε λιγο το thread...


ρε φιλε πλακα μας κανεις;
μηδενικη συμμετοχή λες (αλλά την περιγραφεις κιολας) και βαζεις 6;
λες οτι δεν γραφεις αρνητικη κριτικη και βαζεις κριτικη με μεσο ορο 8.2;
:headbang: :headbang: :headbang:
σχεση αποδοσης/τιμης 7;
ελεος ρε παιδια πια!!!
Και ειδικα στην Ελενη(με αυτην ειμαι καψουρεμενος..οσον αφορα την αψογη συμπεριφορα που μου εδειξε στο δωματιο μεσα...κατι που μονο απο την Αλινα..το εχω συναντησει μεχρι σημερα σε τετοιο βαθμο)....που για μενα τοποθετειται στις κορυφες και σε εμφανιση και σε υπηρεσιες....απλα ειναι και στο δικο μας χερι....να ειμαστε και λιγο ευγενικοι στις κοπελλες και οχι αξεστοι...ωστε να βγαζουμε απο αυτες..... την μεγαλυτερη αποδοση τους στο δωματιο μεσα! :rockon:
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
ας αξιοποιησουμε λιγο το thread...


ρε φιλε πλακα μας κανεις;
μηδενικη συμμετοχή λες (αλλά την περιγραφεις κιολας) και βαζεις 6;
λες οτι δεν γραφεις αρνητικη κριτικη και βαζεις κριτικη με μεσο ορο 8.2;
:headbang: :headbang: :headbang:
σχεση αποδοσης/τιμης 7;
ελεος ρε παιδια πια!!!

Και ειδικα στην Ελενη(με αυτην ειμαι καψουρεμενος..οσον αφορα την αψογη συμπεριφορα που μου εδειξε στο δωματιο μεσα...κατι που μονο απο την Αλινα..το εχω συναντησει μεχρι σημερα σε τετοιο βαθμο)....που για μενα τοποθετειται στις κορυφες και σε εμφανιση και σε υπηρεσιες....απλα ειναι και στο δικο μας χερι....να ειμαστε και λιγο ευγενικοι στις κοπελλες και οχι αξεστοι...ωστε να βγαζουμε απο αυτες..... την μεγαλυτερη αποδοση τους στο δωματιο μεσα! :rockon:

Κι εμένα μου έκανε τρομερή εντύπωση! Εν τω μεταξεί με το που αρχίζεις να διαβάζεις την κριτική σε προϊδεάζει για το τί θα ακολουθήσει, αλλά η βαθμολογία σε καμία περίπτωση δε συνάδει με το τί γράφει!
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Και ειδικα στην Ελενη(με αυτην ειμαι καψουρεμενος..οσον αφορα την αψογη συμπεριφορα που μου εδειξε στο δωματιο μεσα...κατι που μονο απο την Αλινα..το εχω συναντησει μεχρι σημερα σε τετοιο βαθμο)....που για μενα τοποθετειται στις κορυφες και σε εμφανιση και σε υπηρεσιες....απλα ειναι και στο δικο μας χερι....να ειμαστε και λιγο ευγενικοι στις κοπελλες και οχι αξεστοι...ωστε να βγαζουμε απο αυτες..... την μεγαλυτερη αποδοση τους στο δωματιο μεσα! :rockon:
ενταξει τωρα αυτα τα εχουμε πει οτι ειναι υποκειμενο το ολο θεμα για τον καθε ενα.
η ενσταση μου ειναι σχετικα με τους βαθμους. δεν γινετε να εχεις περασει χαλια και να βαζεις τετοιους βαθμους.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
ενταξει τωρα αυτα τα εχουμε πει οτι ειναι υποκειμενο το ολο θεμα για τον καθε ενα.
η ενσταση μου ειναι σχετικα με τους βαθμους. δεν γινετε να εχεις περασει χαλια και να βαζεις τετοιους βαθμους.
Ετσι.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Την Ελένη δεν την ξέρω. Γενικότερα,σε μια κριτική δεν δίνω βάση στους βαθμούς εγώ , παρά μόνο στην περιγραφή. Έχω γενικά προσέξει ότι η συμπεριφορά πολλών κοριτσιών είναι της μορφής
Α=nα , όπου Α= συμπεριφορά ιερόδουλης
n= αριθμός των φορών που την έχεις επισκεφτεί
α= συμπεριφορά του πελάτη
Εξαρτάται δηλαδή και από τη συμπεριφορά του πελάτη. Βέβαια, για την συγκεκριμένη δεν έχω άποψη οπότε ίσως ο συναγωνιστής έχει δίκιο και να είναι όντως ξενέρωτη.  :hmm:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Την Ελένη δεν την ξέρω. Γενικότερα,σε μια κριτική δεν δίνω βάση στους βαθμούς εγώ , παρά μόνο στην περιγραφή. Έχω γενικά προσέξει ότι η συμπεριφορά πολλών κοριτσιών είναι της μορφής
Α=nα , όπου Α= συμπεριφορά ιερόδουλης
n= αριθμός των φορών που την έχεις επισκεφτεί
α= συμπεριφορά του πελάτη
Εξαρτάται δηλαδή και από τη συμπεριφορά του πελάτη. Βέβαια, για την συγκεκριμένη δεν έχω άποψη οπότε ίσως ο συναγωνιστής έχει δίκιο και να είναι όντως ξενέρωτη.  :hmm:
για αυτο και εγω σταθηκα στους βαθμους διοτι δεν εχω προσωπικη αποψη...
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Την Ελένη δεν την ξέρω. Γενικότερα,σε μια κριτική δεν δίνω βάση στους βαθμούς εγώ , παρά μόνο στην περιγραφή. Έχω γενικά προσέξει ότι η συμπεριφορά πολλών κοριτσιών είναι της μορφής
Α=nα , όπου Α= συμπεριφορά ιερόδουλης
n= αριθμός των φορών που την έχεις επισκεφτεί
α= συμπεριφορά του πελάτη
Εξαρτάται δηλαδή και από τη συμπεριφορά του πελάτη. Βέβαια, για την συγκεκριμένη δεν έχω άποψη οπότε ίσως ο συναγωνιστής έχει δίκιο και να είναι όντως ξενέρωτη.  :hmm:

Μα δεν έχει να κάνει με το ότι δεν του άρεσε ή κάτι άλλο, αλλά με το ότι έτσι όπως έχει το σύστημα στο site, ο άνθρωπος φάσκει και αντιφάσκει. Και δεν είναι ο τίτλος μόνο, αλλά γενικά το τί λέει μέσα. Έχει βάλει μεγάλους βαθμούς και δε συνάδουν σε καμία περίπτωση με αυτά που γράφει μέσα. Ειδικά το τελευταίο 7/10 στη σχέση απόδοσης τιμής είναι άκυρο κατά τη γνώμη μου. Για μένα είναι μια καθαρά κακή κριτική από κάποιον ο οποίος μάλιστα έχει ανεβάσει αρκετές.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Αδελφια ηρεμειστε.....αυτο το μουναρο...θα το ξανατιμησω παλι σημερα στο ιδιο ιδρυμα...μετα τις 12 τα μεσανυχτα και θα ξαναγραψω κριτικη!!!!!!
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Αδελφια ηρεμειστε.....αυτο το μουναρο...θα το ξανατιμησω παλι σημερα στο ιδιο ιδρυμα...μετα τις 12 τα μεσανυχτα και θα ξαναγραψω κριτικη!!!!!!

Καλά, δεν καιγόμαστε κιόλας :cheesy: Απλά εγώ επιμένω ότι από τη φύση της σαν "κριτική" είναι κακή και δε θα έπρεπε να ληφθεί υπόψιν. Πάντως ο τύπος γενικά δε γράφει άσχημα από μια ματιά που έριξα στις κριτικές του.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Καλά, δεν καιγόμαστε κιόλας :cheesy: Απλά εγώ επιμένω ότι από τη φύση της σαν "κριτική" είναι κακή και δε θα έπρεπε να ληφθεί υπόψιν. Πάντως ο τύπος γενικά δε γράφει άσχημα από μια ματιά που έριξα στις κριτικές του.
Δεν γραφει ασχημα συμφωνω....αλλα τρεις κριτικες ειναι για μια εργαζομενη....αλλες τρεις για αλλη....και αλλες δυο για αλλη...οποτε φτανει τις οχτω(8) κριτικες για τρεις(3) εργαζομενες μονο!.....Κατα συνεπεια δεν βγαινει συμπερασμα!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Αδελφια ηρεμειστε.....αυτο το μουναρο...θα το ξανατιμησω παλι σημερα στο ιδιο ιδρυμα...μετα τις 12 τα μεσανυχτα και θα ξαναγραψω κριτικη!!!!!!
Λες να συναντηθουμε?

:think: :think: :think: :think:

Γιατι και εγω εχω σκοπο να κανω εκτος απροοπτου μια βολτα προς τα εκει........

 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Λες να συναντηθουμε?

:think: :think: :think: :think:

Γιατι και εγω εχω σκοπο να κανω εκτος απροοπτου μια βολτα προς τα εκει........
Διολου απιθανο....θα κανω ενα περασμα απο Αχαρνων 106 το απογευμα.....και αν κερδισω στο στοιχημα σημερα....μετα τις δωδεκα τα μεσανυχτα θα παρω ταξι για να παω και στο βουνο...να συναντησω την Ωραια Ελενη...οχι της Τροιας....αλλα της Βριλησσου! :rockon:Αν εισαι μεσα στο ιδρυμα...με αντιλαμβανεσαι ευκολα απο την ζωντανη και δυνατη χροια της φωνης μου! :) :)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Διολου απιθανο....θα κανω ενα περασμα απο Αχαρνων 106 το απογευμα.....και αν κερδισω στο στοιχημα σημερα....μετα τις δωδεκα τα μεσανυχτα θα παρω ταξι για να παω και στο βουνο...να συναντησω την Ωραια Ελενη...οχι της Τροιας....αλλα της Βριλησσου! :rockon:Αν εισαι μεσα στο ιδρυμα...με αντιλαμβανεσαι ευκολα απο την ζωντανη και δυνατη χροια της φωνης μου! :) :)
τυπε οταν πας μετα τις 12 να προσεχεις στον δρομο υπαρχει αλητεια ε
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
Διολου απιθανο....θα κανω ενα περασμα απο Αχαρνων 106 το απογευμα.....και αν κερδισω στο στοιχημα σημερα....μετα τις δωδεκα τα μεσανυχτα θα παρω ταξι για να παω και στο βουνο...να συναντησω την Ωραια Ελενη...οχι της Τροιας....αλλα της Βριλησσου! :rockon:Αν εισαι μεσα στο ιδρυμα...με αντιλαμβανεσαι ευκολα απο την ζωντανη και δυνατη χροια της φωνης μου! :) :)
και εγω απο το ταμειο λεω το βραδυ να παω να κανω μια κωλοεξερευνηση στην κατερινα στο αγ.μελετιου :zfuck: :zfuck:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom