Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
και εγω απο το ταμειο λεω το βραδυ να παω να κανω μια κωλοεξερευνηση στην κατερινα στο αγ.μελετιου :zfuck: :zfuck:
Σαν εμφανιση....δεν λεει...σαν ηλικια λεει ομως...θα νομιζεις οτι το κανεις με την φιλη της μαμας σου..αν εισαι κατω των τριαντα!
Παλι σπαμαρεις!Προσεξε το :thumbsup:
Καλα θα κανεις εσυ να προσεχεις...... να μου δινεις πιο εξυπνες συμβουλες!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Σαν εμφανιση....δεν λεει...σαν ηλικια λεει ομως...θα νομιζεις οτι το κανεις με την φιλη της μαμας σου..αν εισαι κατω των τριαντα!Καλα θα κανεις εσυ να προσεχεις...... να μου δινεις πιο εξυπνες συμβουλες!
Δεν γεννηθηκα ξυπνιος σαν εσενα ρε παιχτουρα σορρυ!!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Δεν γεννηθηκα ξυπνιος σαν εσενα ρε παιχτουρα σορρυ!!
Δεν ειμαι εξυπνος.....ειμαι "εμπειρος"....σε διαφορα θεματα...απο εμπειριες προσωπικων μου βιωματων και γνωστης των κατοικων της ΧΙΟΥ!
 

Επισκέπτης
Πανταχοῦ παρῶν ὁ κ. Παίχτουρας συνδυάζει πολυπραγμωσύνην καὶ δυναμισμόν. Εὖγε!

Κ. PIATSAS μὴν ἐνοχλῆτε τὰ στελέχη!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Πανταχοῦ παρῶν ὁ κ. Παίχτουρας συνδυάζει πολυπραγμωσύνην καὶ δυναμισμόν. Εὖγε!

Κ. PIATSAS μὴν ἐνοχλῆτε τὰ στελέχη!
Εδω μεσα ουτε ενοχλουμαι....ουτε ενοχλω θελω να πιστευω....ειμαστε για να περναμε την ωρα μας  και να ανταλασσουμε αποψεις απο εμπειριες που εχουμε απο τις εργαζομενες και τα ιδρυματα....Ασχετα φυσικα πως το βλεπει και πως το ερμηνευει ο καθενας μας!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
Ελένη, μηδενική συμμετοχή..., Σάββατο 29 Μάι 2010, στις 10:08

Γράφτηκε από τον vaglis   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 500 αξιολογητές

Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Ελένη)
Συνολική βαθμολογία
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
9.0
Πρόσβαση/Parking
9.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
7.0
Αν και δεν συνηθίζω να γράφω αρνητικές κριτικές γιατί δεν θέλω να ζημιώνω την δουλειά των κοριτσιών, ωστόσω θεωρώ οτι αυτή η κοπέλλα ήταν πολύ προκλητική και έτσι δεν θα μπορούσα να μην αναφερθώ στην χθεσινή μου επίσκεψη. Φτάνω λοιπόν και η υπηρεσία με υποδέχεται λεγοντάς μου ότι είναι πολύ θερμή στο δωμάτιο, πολύ όμορφη κτλ. Βγαίνει λοιπόν, τη βλέπω και βασιζόμενος στις καλές κριτικές, στα καλά λόγια της υπηρεσίας, και στην ομολογουμένως θεική εμφάνιση της, αποφασίζω να περάσω παίρνοντας το απλό πρόγραμμα.
Έρχεται μετά από μερικά λεπτά με χαιρετάει και μετά μούγγα! Καμμία προσπάθεια απο μέρους της να σπάσει ο πάγος. Της μιλάω και δεν απαντάει! Εν ολίγοις, αρκέστηκε μόνο στην βασική εποικοινωνία όσο δηλαδή να γίνει η δουλειά και μετά να σηκωθεί να φύγει. Αρχίζει να ακουμπά το στήθος της επάνω μου εντελώς βαριεστημένα και το ίδιο βαριεστημένα με κοίταγε. Όπως καταλαβαίνετε με τέτοιο ξενέρωμα δύσκολα μπορούσε να μου σηκωθεί. Παρόλα αυτά με το που μισοσηκώθηκε μου φόρεσε προφυλακτικό. Η πίπα σαφώς καλύτερη αλλά πάντα με το ίδιο βαριεστημένο υφος σαν να προσπαθούσε να μου υπενθυμίσει κάθε στιγμη ότι κανει αγγαρεία και ότι μου κάνει χάρη που κάθεται μαζί μου.
Εδώ να σημειώσω ότι ούτε χλέμπουρας είμαι ουτε μεγάλης ηλικίας, καθαρότατος, ευγενικότατος και με πολύ καλη συμπεριφορά και σεβασμό απέναντι στην κοπέλλα. Τέλος πάντων, το κάνουμε ιεραποστολικά μπας και με την θέα του κορμιού της καταφέρω να φτάσω στο τέλος. Πάλι με κοίταγε σαν νεκρή και έτσι άρχισε να μου πέφτει. Τον βγάζω έξω, μου τον παίζει αυτή την φορά με εμφανώς ξινισμένη μούρη και έτσι την σταματάω τον παίζω μόνος μου όπου και τελείωσα. Σηκώνεται, ντύνεται χωρίς να πει λέξη με χαιρετάει και φεύγει. Η όλη φάση κράτησε 9 λεπτά. Δεν καταλαβαίνω αυτη την συμπεριφορά απο την στιγμή που δεν υπήρχε κανεις άλλος να περιμένει. Νομίζω ότι μερικές έχουν καβαλήσει το καλάμι και κάνουν ότι γουστάρουν. Τώρα ειδικά με την οικονομική κριση που ψάχνουν με τα κυάλια τους πελάτες το θεωρώ πρόκληση αυτή την συμπεριφορά. Επειδή πιστεύω ότι μπορούσε κσι καλύτερα, απλά επίτηδες συμπεριφέρθηκε έτσι, ίσως να είχε τσαντιστεί πριν. Αν δεν της αρέσει αυτη η δουλειά δεν είναι υποχρεωμένη να την κάνει. Αυτό το στούντιο με έχει συνηθίσει σε υψηλού επιπέδου υπηρεσίες πχ Φρίντα οπότε να θεωρήσω ατυχές το γεγονός. Εννοείται οτί με την συγκεγριμένη δεν υπάρχει πιθανότητα να ξαναπάω...
Πληροφορίες Επίσκεψης
Προκαταρκτικά: Όχι
Όνομα κοπέλας: Ελένη
Ημερ/νια επίσκεψης: 28.05.2010
Βάρδια επίσκεψης: 2η (απογευματινή)
Αυτο δηλ λεγεται αρνητικη κριτικη κι εχεις δωσει 8.2?? :think: :think: :think: :think: :think: :think:
δηλ αν ηταν καλη ποσοσ θα δινες???50???
 

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
καλημερα φιλοι συναδελφοι...
θελω να κανω καποιες μικρες παρατηρησεις στον φιλο cheynne...
ειμαι ενας απο τους πολλους (και ειναι η πλειοψηφια) που μπαινω σε αυτο to site για να διαβαζουμε κριτικες και να ενημερωνουμε οταν εχουμε καποια επισκεψη σε οικο ανοχης.σπανια θα μπουμε στην διαδικασια να συμμετεχουμε σε μια συζητηση σε ενα forum (καλο η κακο, ετσι ειναι).
αυτη την στιγμη εισαι ο νουμερο ενα στις αξιολογησεις.εχεις γραψει κριτικες για πανω απο 150 επισκεψεις σε οικους ανοχης.
ξεκινησες γραφοντας μονο για μπουρδελα, οπου η βαθμολογια σου ειχε ποικιλια οπως των περισσοτερω συναδελφων εδω μεσα...αρνητικες βαθμολογιες αλλα και θετικες.
με το περασμα του χρονου αρχισες να επισκεπτεσαι μονο studio (πανω απο 100 κριτικες), εκ των οποιων πανω απο 90 (90 τοις εκατο δηλαδη)εχουν μεσο ορο βαθμολογιας πανω απο 8!! :think:και οι υπολοπες 10 περιπου κριτικες σου ηταν με μεσο ορο βαθμολογιας πανω απο 7!! :think: :think: :think:
δεν βρηκες ουτε μια!! που να ειναι χαλια????? :think: :think: :think: :think: :think:
ουτε μια που να ειπες, πωπω σε μια μαλακισμενη που ηρθα!!, ουτε μια που να εγραψες αρνητικη κριτικη??????
που να ενημερωσεις ολους τους αλλους συναδελφους να μην πανε εκει γιατι δεν αξιζει!!να βαλεις μια βαθμολογια 4 η 5...
σε μια συγκεκριμενη αλυσιδα σtudio δε, οι βαθμολογιες σου αγγιζουν το αριστα με ολες τις κοπελες που εχεις παει...
η εισαι πολυ, μα πολυ τυχερος και οπου πηγαινεις σου βγαινουν ολες πολυ καλες, η......δεν ξερω τι...
νομιζω οτι πολυ θα ηθελαν μια απαντηση σου....
φιλικα, saras
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Εκείνο που πρέπει να προσεχθεί ή ενδεχόμενα και να παραληφθεί ,νομίζω, αποψή μου είναι, είναι τελικά η "προσβαση σε πάρκινγκ" .Οι πιό πολλοί συναγωνιστές γράφουν ότι πάρκαραν και ξαναπάρκαραν και δώστου πάλι ,σαν να θέλουν να μας πούν ότι έχουν αυτοκίνητο. Ε και λοιπόν τι έγινε? το 80% των Ελλήνων έχουν ένα και δύο και τρία αυτοκίνητα σε μια οικογέννεια. Δεν νομίζω ότι η ευκολία του παρκαρίσματος βοηθά να καταλάβουμε οι υπόλοιποι αν η κοπέλα και ο χώρος που δουλεύει έιναι κλά ή όχι. Ευχαριστώ. SERAPIS.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
καλημερα φιλοι συναδελφοι...
θελω να κανω καποιες μικρες παρατηρησεις στον φιλο cheynne...
ειμαι ενας απο τους πολλους (και ειναι η πλειοψηφια) που μπαινω σε αυτο to site για να διαβαζουμε κριτικες και να ενημερωνουμε οταν εχουμε καποια επισκεψη σε οικο ανοχης.σπανια θα μπουμε στην διαδικασια να συμμετεχουμε σε μια συζητηση σε ενα forum (καλο η κακο, ετσι ειναι).
αυτη την στιγμη εισαι ο νουμερο ενα στις αξιολογησεις.εχεις γραψει κριτικες για πανω απο 150 επισκεψεις σε οικους ανοχης.
ξεκινησες γραφοντας μονο για μπουρδελα, οπου η βαθμολογια σου ειχε ποικιλια οπως των περισσοτερω συναδελφων εδω μεσα...αρνητικες βαθμολογιες αλλα και θετικες.
με το περασμα του χρονου αρχισες να επισκεπτεσαι μονο studio (πανω απο 100 κριτικες), εκ των οποιων πανω απο 90 (90 τοις εκατο δηλαδη)εχουν μεσο ορο βαθμολογιας πανω απο 8!! :think:και οι υπολοπες 10 περιπου κριτικες σου ηταν με μεσο ορο βαθμολογιας πανω απο 7!! :think: :think: :think:
δεν βρηκες ουτε μια!! που να ειναι χαλια????? :think: :think: :think: :think: :think:
ουτε μια που να ειπες, πωπω σε μια μαλακισμενη που ηρθα!!, ουτε μια που να εγραψες αρνητικη κριτικη??????
που να ενημερωσεις ολους τους αλλους συναδελφους να μην πανε εκει γιατι δεν αξιζει!!να βαλεις μια βαθμολογια 4 η 5...
σε μια συγκεκριμενη αλυσιδα σtudio δε, οι βαθμολογιες σου αγγιζουν το αριστα με ολες τις κοπελες που εχεις παει...
η εισαι πολυ, μα πολυ τυχερος και οπου πηγαινεις σου βγαινουν ολες πολυ καλες, η......δεν ξερω τι...
νομιζω οτι πολυ θα ηθελαν μια απαντηση σου....
φιλικα, saras
Ειναι αληθεια πως ειναι και δικη μου απορια, γιατι και ο μπραντ πιτ να εισαι και ο πιο ευγενικος ανθρωπος συναμα, δεν γινεται να σου κανουν ολες ή οι περισσοτερες καλο ή και τελειο κρεβατι...

Νομιζω οτι ολοι εχουμε βρεθει με αντιεπαγγελματιες, που αδιαφορουν για τα λεφτα που πληρωνουμε και μας κανουν να μετανιωσουμε που πηγαμε μαζι τους και θα επρεπε να ενημερωνουμε και εδω!

Παρεπιπτοντως, εχθες στο γκαζι πετυχα για αλλη μια φορα ''ΣΤΑΝΤΑΡ ΠΡΟΓΓΡΑΜΜΑ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ''. Δηλαδη?? Ξεπέτα πολυ χειροτερη απο πολλα μπουρδελα των 15 ευρω. Κοπελα η νταρντανορωσσιδα Νταιανα. Πού εστιαζω?

Κανει εξαιρετικη πιπα πραγματικα, δεν μπορω να μην το αναγνωρισω. Στη συνεχεια ομως ειναι αρκετα απαθης, δεν αφηνει αγγιγματα στα οχι καλοφτιαγμενα βυζια της(εχουν κατι σαν ραγαδες-λακουβες  :huh: :huh: ), παρα μονο γλειψιμο με τη γλωσσα ελαχιστων εκατοστων του δευτερολεπτου πριν σου πει <<φτανει>>. Στο σεξ, ποναει ακομα και σε απλο ιεραποστολικο και δεν αντεχει αξιοπρεπους ταχυτητας διεισδυση, επειτα με τα ποδια της στους ωμους μου, δειχνει οτι ποναει παρα πολυ και αλλαξαμε σταση...
Αποκορυφωμα, στο 10 λεπτο παραμονης της στο δωματιο μου επρηξε τα αρχιδια <<χυσε>>, μεχρι να το κανω...

Αλλη μια λουφα στην Κασσανδρας λοιπον...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
καλημερα φιλοι συναδελφοι................

..............η εισαι πολυ, μα πολυ τυχερος και οπου πηγαινεις σου βγαινουν ολες πολυ καλες, η......δεν ξερω τι...
νομιζω οτι πολυ θα ηθελαν μια απαντηση σου....
φιλικα, saras
Συναγωνιστη saras καλημερα

Κατ΄αρχην να σε ευχαριστησω που "παρακολουθησες" τοσο πολυ την παρεια μου, και ξερεις τοσα πολλα για τις κριτικες μου.

Απο την φυση μου ειμαι γεναιοδωρος ανθρωπος. Σε ολες τις φασεις της ζωης μου δεν ειμαι αυστηρος και δινω παντα το "κατι παραπανω".Ετσι λοιπον και στις κριτικες μου δεν "τσιγκουνευομαι".

Το συνολο του βαθμου της κριτικης ειναι αποτλεσμα πολλων "υποσυνολων".
Ετσι με μια μετρια η κακη εμπειρια, στην περιπτωση που εμφανησιακα η κοπελα ειναι ομορφη, ή το δωματιο ειναι καθαρο, η το παρκινγκ που ευκολο, λογικο ειναι  ο μεσος ορος να ανεβει.

Ο χαμηλοτερος βαθμος που βαζω στην εμφανιση ειναι το 7, διοτι δεν θεωρω οτι ειναι δυνατον να περασω με μια κοπελα που η εμφανιση της (για τα γουστα μου παντα) ειναι κατω απο 7.

Απο τις ενημερωσεις μου, φαινεται οτι κανω πολλες τσαρκες. Ως εκ τουτου η φυσιογνωμια μου ειναι "γνωστη" και οι κοπελες εχουν οικιοτητα μαζι μου.
Διχνω σεβασμο στις κοπελες και εισπρατω την αναλογη αντιμετωπιση.
Αρκετες κριτικες μου ειναι για ιδιες κοπελες. Αυτο σημαινει οτι ειμαι "πελατης τους" και συμπεριφεονται οποως θα συμεπριφεροταν ο καθενας μας στην δουλεια του σε "καλους πελατες".

Δεν ειμαι ιδιεταιρα απαιτητικος, και δεν ζηταω τα απιστευτα, οποτε με αυτα που μου προσφερουν οι κοπελες περναω (τις περισσοτερες φορες) καλα.

Τελος "μελεταω"πολυ πριν περασω με καποιοα κοπελα, και μεχρι τωρα, μου εχει βγει σε καλο.

Μερικα παραγειγματα αυτων που αναφερω:






Ειμαι και εγω ενας απλος συναγωνιστης, που δεν εχει κανενα κερδος, οπως οι πρισσοτεροι, εαν υπονοειται κατι.

Ελπιζω να σε καλυψα.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Ο χαμηλοτερος βαθμος που βαζω στην εμφανιση ειναι το 7, διοτι δεν θεωρω οτι ειναι δυνατον να περασω με μια κοπελα που η εμφανιση της (για τα γουστα μου παντα) ειναι κατω απο 7.
σε αυτο συμφωνω φιλε μου!
και εγω βλεπω μερικους που βαζουν βαθμο χαμηλοτερο του 6 και αναρωτιεμε... αν δεν σου αρεσε γιατι μπηκες;

το μονο μερος που ισως το "δικαιολογω" ειναι σε μπουρδελο διοτι εκει συνηθως πανε οι περισσοτεροι για ενα ξαλαφρωμα και οχι για πολλα πολλα διοτι οπως και να το κανουμε στο στουντιο εισπρατεις το κατι παραπανω.

για τα υπολοιπα δεν θα σχολιασω τιποτα...
 

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
Αν και δεν είμαι λάτρης  των κριτικών , τις περισσότερες δεν τις διαβάζω, θέλω να κάνω μια παρατήρηση.
Σε κάποιες κριτικές γίνεται αναφορά σε  προσφερόμενες υπηρεσίες χωρίς να γράφουν την τιμή.
Μήπως πρέπει να υπάρχει υποχρεωτικό πεδίο για το αντίτιμο;
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Αν και δεν είμαι λάτρης  των κριτικών , τις περισσότερες δεν τις διαβάζω, θέλω να κάνω μια παρατήρηση.
Σε κάποιες κριτικές γίνεται αναφορά σε  προσφερόμενες υπηρεσίες χωρίς να γράφουν την τιμή.
Μήπως πρέπει να υπάρχει υποχρεωτικό πεδίο για το αντίτιμο;
Ισως επειδη ειναι λιγο - πολυ γνωστες οι τιμες:

Απο 15 εως 25 στα μπουρδελα αναλογα την περιοχη και απο 50 εως 100 (με εξαιρεσεις παραπανω χρηματα σε ειδικα προγραμματα) για τα studio.
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Ισως επειδη ειναι λιγο - πολυ γνωστες οι τιμες:

Απο 15 εως 25 στα μπουρδελα αναλογα την περιοχη και απο 50 εως 100 (με εξαιρεσεις παραπανω χρηματα σε ειδικα προγραμματα) για τα studio.

Για τα μπουρδέλα κι εγώ συμφωνώ, αλλά από τη στιγμή που οι τιμές ποικίλλουν στα διάφορα προγράμματα των studio η τιμή καλό θα είναι να αναγράφεται. Αν πάρεις σαν παράδειγμα την ποδολαγνεία η οποία πλην ελαχίστων εξαιρέσεων που αναφέρονται στα site των studio το πρόγραμμα δεν αναφέρεται πουθενά. Επίσης, όσων αφορά τα studio που δεν έχουν site, εγώ σε όσα κι αν έχω πάει, δεν την αναφέρουν καν στην παρουσίαση των προγραμμάτων. Οπότε, κάποιος που θέλει το εν λόγω πρόγραμμα δε γνωρίζει τις τιμές. Από τη στιγμή, λοιπόν, που τα προγράμματα έχουν μια διαφορά της τάξεως των 10 ευρώ δε θα ήταν κακό να υπάρχει το πεδίο. Όσων αφορά τις έξτρα υπηρεσίες που μπορεί να ζητήσει κάποιος, θα πρέπει να αναφέρει κάποιος από μόνος του την τιμή. Όπως και να'χει πάντως, καλό θα είναι οι τιμές να αναφέρονται, κατά τη γνώμη μου πάντα :)
 

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
Συναγωνιστη saras καλημερα

Κατ΄αρχην να σε ευχαριστησω που "παρακολουθησες" τοσο πολυ την παρεια μου, και ξερεις τοσα πολλα για τις κριτικες μου.

Απο την φυση μου ειμαι γεναιοδωρος ανθρωπος. Σε ολες τις φασεις της ζωης μου δεν ειμαι αυστηρος και δινω παντα το "κατι παραπανω".Ετσι λοιπον και στις κριτικες μου δεν "τσιγκουνευομαι".

Το συνολο του βαθμου της κριτικης ειναι αποτλεσμα πολλων "υποσυνολων".
Ετσι με μια μετρια η κακη εμπειρια, στην περιπτωση που εμφανησιακα η κοπελα ειναι ομορφη, ή το δωματιο ειναι καθαρο, η το παρκινγκ που ευκολο, λογικο ειναι  ο μεσος ορος να ανεβει.

Ο χαμηλοτερος βαθμος που βαζω στην εμφανιση ειναι το 7, διοτι δεν θεωρω οτι ειναι δυνατον να περασω με μια κοπελα που η εμφανιση της (για τα γουστα μου παντα) ειναι κατω απο 7.

Απο τις ενημερωσεις μου, φαινεται οτι κανω πολλες τσαρκες. Ως εκ τουτου η φυσιογνωμια μου ειναι "γνωστη" και οι κοπελες εχουν οικιοτητα μαζι μου.
Διχνω σεβασμο στις κοπελες και εισπρατω την αναλογη αντιμετωπιση.
Αρκετες κριτικες μου ειναι για ιδιες κοπελες. Αυτο σημαινει οτι ειμαι "πελατης τους" και συμπεριφεονται οποως θα συμεπριφεροταν ο καθενας μας στην δουλεια του σε "καλους πελατες".

Δεν ειμαι ιδιεταιρα απαιτητικος, και δεν ζηταω τα απιστευτα, οποτε με αυτα που μου προσφερουν οι κοπελες περναω (τις περισσοτερες φορες) καλα.

Τελος "μελεταω"πολυ πριν περασω με καποιοα κοπελα, και μεχρι τωρα, μου εχει βγει σε καλο.

Μερικα παραγειγματα αυτων που αναφερω:






Ειμαι και εγω ενας απλος συναγωνιστης, που δεν εχει κανενα κερδος, οπως οι πρισσοτεροι, εαν υπονοειται κατι.

Ελπιζω να σε καλυψα.
αν απο την φυση σου εισαι γεναιοδωρος ανθρωπος, τοτε καλο ειναι να ενημερωνεις εξαρχης τους υπολοιπους συαγωνιστες οτι οι κριτικες σου ειναι λιγο παραπανω τσιμπγμενες προς τα πανω για να μην <παρασυρεται> καποιος ευκολα και αν πηγαινει καπου που τελικα δεν θα τον καλυπτει.οταν βαζεις για παραδειγμα 9 σε μια κοπελα, και καποιος αλλος 6, τοτε υπαρχει ζητημα.και δεν δεχομαι την υποκειμενικοτητα του βαθμου, γιατι οταν βαζεις σε κοπελα 9 (αφαιρω το παρκινγκ και την συμπεριφορα της τσατσας), τοτε αυτη αγγιζει την τελειοτητα!τοσες πολλες ειναι που αγγιζουν την τελειοτητα???? :think:
οτι κανεις πολλες τσαρκες ειναι θετικο για σενα, αλλα και για εμας που τις διαβαζουμε.οτι σου δειχνουν αλλη οικειοτητα οι κοπελες που σε ξερουν, σημαινει οτι <εργαζονται> με υπερβαλλοντα ζηλο με σενα, αλλα με λιγοτερο με αλλους??μηπως επειδη ξερουν οτι θα ανεβασεις κριτικη που μετραει η γνωμη σου, γινονται καποιου ειδους παζαρια στο δωματιο, που αφορουν ειτε την τιμη, ειτε τις παρεχομενες υπηρεσιες?αν ειναι ετσι, υπεδειξε μας, ποια κοπελα μετα απο 2-3 επισκεψεις γινεται πιο <φιλικη> μαζι σου, να παμε και εμεις.και εω σεβομαι απολυτα οποια κοπελα εχω παει μαζι της, παντα ειμαι απολυτα καθαρος, δεν ζηταω περιεργα πραγματα μεσα στο δωματιο, αλλα πολυ σπανια βρισκω κατι εξαιρετικο...
πιστεψε με, πολυ μελετανε μεχρι αν περασουν μεσα στο δωματιο, αλλα κανενας δεν εχει τοσο διθυραμβικες κριτικες...
μπορεις να μας υποδειξεις 3-4 κοπελες (απο studio) που μπηκες μεσα και δεν σε καλυψαν?οτι δεν θα ξαναπας μαζι τους?
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
'Αλίνα: Ὅλα εἶναι σχετικά, Κυριακή 30 Μάι 2010, στις 12:07
Γράφτηκε από τον bakalhs 


"...πεολειχία δημοσιοϋπαλληλικοῦ χαρακτῆρος..."

Η ατάκα του μήνα!  :grin:

"...Ὁ ἄνθρωπος, καὶ ἰδιαιτέρως ὁ ἀνήρ, δέον ὅπως μὴ πτοῆται ἐκ τῶν ἀντιξοοτήτων τοῦ βίου ἀντιπαρερχόμενος αὐτὰς μετὰ γαλήνης καὶ προσπαθείας ἐξευρέσεως τῆς ἡδονῆς ὑφ΄ἁπάσας τὰς περιστάσεις..."

Η ατάκα του δεύτερου τριμήνου!  :grin:

Σας προτρέπουμε κύριε Μπακάλη, να ανακοινώνετε στο "Ημερήσια ενημέρωση για τα μπουρδέλα" κάθε νέα κριτική σσς (μαζί με τυχόν ενημέρωση από τη σχετική περιήγηση), επειδή δυστυχώς στις αναγγελίες νέων κριτικών στην κύρια σελίδα του ιστοτόπου δεν αναγράφονται οι συντάκτες, με αποτέλεσμα να λανθάνουν της προσοχής μας οι εξόχως ενδιαφέρουσς κριτικές σας.
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
:cheesy: :cheesy: :cheesy:.....η αναζητηση των ενημερωσεων στις ιντερνετικες κοινοτητες ειναι εξισου συναρπαστικη με την περιπλανηση στα κοκκινα φαναρια της πολης,,,,, ;)

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom