Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Φυλής 92-Μαρία:
'Η Φλοκοζητιάνα της χούφτας'', Παρασκευή 28 Μάι 2010, στις 01:27
Γράφτηκε από τον psolaras78
--------------------------------------------------------------------------------
Η περιγραφή σου δηλώνει την "Ρουμάνα" Αλίνα ("Στο μουνί μου!")-Φ92 και Φ65 άνω πρόσφατα:
Η Μαρία είναι άλλη;
μπορει να ειναι η ιδια με διαφορετικο ονομα.
Δευτερη ευκαιρια δεν εχει το ξεκωλι απο μενα.
Και η κυρα τσατσα που ξεροβηχε απο ενα σημειο κ μετα να πιει κανα χαμομηλακι για το λαιμο γιατι ειναι γριεντζω για να την μπουκωσω..
Απο μενα προσωπικα ΜΑΥΡΟ σε ολη την αριστερη πλευρα της Φυλης απο το 92,86,84πανω-κατω,80
Και εχει να πεσει μαυρισμα ακομα..ευτυχως που υπαρχουν κ ''διψασμενα''πουτανια ανα την γυροβολια καθε φορα αλλα θελει ''ψαξιμο''...
 

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
εγω παντως απαντηση δεν εχω παρει...και θα ηθελα να μαθω και απο αλλα μελη τι αποψη εχουν περι του θεματος...ειδικοτερα απο τους πιο παλιους...
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Σκεφτομαι πολυ για να δωσω μια απαντηση.Αλλα θα ζητησω απο τους υπευθυνους του σαιτ να μου απαντησουν γιατι αυτη τη στιγμη τα θεματα με τη μεγαλυτερη επισκεψιμοτητα ειναι η παρελαση των γκει?και η γιουροβιζιον?

Μπορει καποιοι να αναρωτιουνται γιατι δε γραφω εδω οπως διπλα ενημερωσεις για ντελα.Γιατι να το κανω αλλωστε οταν η πλειοψηφια των μελων γυρω στα 100.000 δεν ξερει που ειναι η φυλης και η βριλησσου?

και εν πασει περιπτωση υπαρχουν καποιοι αναγνωρισμενοι ανθρωποι που εχουν φαει τη ζωη τους σε αμαρτωλα σπιτακια,ενημερωνουν συστηματικα χωρις να ειναι καλοθελητες η στημενοι,,,για να βγει ο καθε σαρας,μαρας,η οπως αλλιως λεγεται να μας κατηγορησει οτι σπονσοναρουμε με οφελος μια καλυτερη σεξουαλικη αντιμετωπιση.

 

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
Σκεφτομαι πολυ για να δωσω μια απαντηση.Αλλα θα ζητησω απο τους υπευθυνους του σαιτ να μου απαντησουν γιατι αυτη τη στιγμη τα θεματα με τη μεγαλυτερη επισκεψιμοτητα ειναι η παρελαση των γκει?και η γιουροβιζιον?

Μπορει καποιοι να αναρωτιουνται γιατι δε γραφω εδω οπως διπλα ενημερωσεις για ντελα.Γιατι να το κανω αλλωστε οταν η πλειοψηφια των μελων γυρω στα 100.000 δεν ξερει που ειναι η φυλης και η βριλησσου?

και εν πασει περιπτωση υπαρχουν καποιοι αναγνωρισμενοι ανθρωποι που εχουν φαει τη ζωη τους σε αμαρτωλα σπιτακια,ενημερωνουν συστηματικα χωρις να ειναι καλοθελητες η στημενοι,,,για να βγει ο καθε σαρας,μαρας,η οπως αλλιως λεγεται να μας κατηγορησει οτι σπονσοναρουμε με οφελος μια καλυτερη σεξουαλικη αντιμετωπιση.
καταρχας δεν αναφερθηκε σε σενα φιλε μου...ουτε για κανεναν αλλον...μονο για τον cheynne αναφερθηκα...υπαρχουν παρα πολλοι που εχουν φαει με το κουταλι τους οικους ανοχης και εχουν γραψει δεκαδες κριτικες...μονο ομως του cheynne ειναι σχεδον ολες τοσο καταπληκυικες...επι της ουσιας απαντηση δεν εχω παρει...σε συγκεκριμενα ερωτηματα δεν εχω παρει ακομα απαντηση...μπορει να μας πει 3-4 κοπελες που πηγε και δεν εμεινε ευχαριστημενος???που να μας πει οτι δεν θα ξαναπαει μαζι τους για καποιο λογο????δε νομιζω οτι μπορει ευκολα να βρει...ολες τους ειναι καταπληκτικες...και οταν καποιος δεν μπορει αν απαντησει με επιχειρηματα, αρχιζει να λεει οτι φταει ο καθε saras, που λεει το αυοτονοητο...πως γινεται σχεδον ολες οι πουτανες που εχει παει να ειναι τοσο καλες...ακομα και εσυ φιλε spiderdom, εχεις βαλει αρνητικες κριτικες...ο cheynne στις τελευταιες 100 κριτικες του, δεν εχει βαλει ουτε 1!!! αρνητικη...αυτο λεω...αυτα που γραφει σχολιαζω...
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Σε στουντιο δε κανω συχνες επισκεψεις οποτε δε μπορω και να κρτικαρω τις ενημερωσεις του τσεγιεν.Οτι γνωριζω προσωπικα το τσεγιεν και μπορω με βεβαιοτητα να μιλησω για το ηθος και την αξιοπρεπεια του δε νομιζω οτι ειναι επιχειρημα που θα σου αλλαξει γνωμη.Η εμφανιση των κοριτσιων ειναι και υποκειμενικη,,,για παραδειγμα του τσεγιεν μπορει να του αρεσουν μιλφ και βυζαρουδες και εμενα πολυ αδυνατες και αβυζες.Αν καποιος ειναι πελατης σε στουντιο,ντελα,cg ct,strip,,,ειναι φυσικο να εχει και πολυ καλη αντιμετωπιση...αγραφοι ιστορικα νομοι της αγορας.Οσο καιρο διαβαζω κριτικες του τσγιεν για κοπελες η μιλαμε στη παρεα για καποιες απο αυτες  βλεπω οτι και οι αλλοι συμφωνουν μαζι του...τουλαχιστον ως προς το σερβις.Οι βαθμολογιες για μενα ειναι για τη γιουροβιζιον και ποτε δε δινω σημασια...αν για παραδειγμα ενας συναγωνιστης δωσει 10 σε μια κοπελα η οποια του εγλυψε τα αρχιδια...εγω μπορω να της δωσω μηδεν επειδη δεν με αφησε να της βαλω κωλοδαχτυλο.Πολλες φορες εχω διαβασει ενημερωσεις και εχω τρεξει σε καποιες κοπελες και οταν βγηκα εξω χτυπαγα το κεφαλι μου και το πανω και το κατω..(βλ μπαρμπορα,ελενα τρελλοκαμπερο)...ετσι λοιπον τις περισσοτερες φορες λειτουργω και περναω μεσα με τα δικα μου κριτιρια,την εμπειρια μου και φυσικα και με το ενστικτο μου.Αν ο τσεγιεν εχει καταφερει να πεισει τις κοπελες που οι περισσοτερες δε ξερουν να διαβαζουν ελληνικα οτι θα γραψει καλη κριτικη για να το προσεξουν τοτε μαγκια του,αν παλι εχει καταφερει να διακανονιστει και με τις πατρωνες η τους πατρωνες για να αποφυγει το χρηματικο αντιτιμο ε τοτε δυο φορες μαγκια του.
 

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
Σε στουντιο δε κανω συχνες επισκεψεις οποτε δε μπορω και να κρτικαρω τις ενημερωσεις του τσεγιεν.Οτι γνωριζω προσωπικα το τσεγιεν και μπορω με βεβαιοτητα να μιλησω για το ηθος και την αξιοπρεπεια του δε νομιζω οτι ειναι επιχειρημα που θα σου αλλαξει γνωμη.Η εμφανιση των κοριτσιων ειναι και υποκειμενικη,,,για παραδειγμα του τσεγιεν μπορει να του αρεσουν μιλφ και βυζαρουδες και εμενα πολυ αδυνατες και αβυζες.Αν καποιος ειναι πελατης σε στουντιο,ντελα,cg ct,strip,,,ειναι φυσικο να εχει και πολυ καλη αντιμετωπιση...αγραφοι ιστορικα νομοι της αγορας.Οσο καιρο διαβαζω κριτικες του τσγιεν για κοπελες η μιλαμε στη παρεα για καποιες απο αυτες  βλεπω οτι και οι αλλοι συμφωνουν μαζι του...τουλαχιστον ως προς το σερβις.Οι βαθμολογιες για μενα ειναι για τη γιουροβιζιον και ποτε δε δινω σημασια...αν για παραδειγμα ενας συναγωνιστης δωσει 10 σε μια κοπελα η οποια του εγλυψε τα αρχιδια...εγω μπορω να της δωσω μηδεν επειδη δεν με αφησε να της βαλω κωλοδαχτυλο.Πολλες φορες εχω διαβασει ενημερωσεις και εχω τρεξει σε καποιες κοπελες και οταν βγηκα εξω χτυπαγα το κεφαλι μου και το πανω και το κατω..(βλ μπαρμπορα,ελενα τρελλοκαμπερο)...ετσι λοιπον τις περισσοτερες φορες λειτουργω και περναω μεσα με τα δικα μου κριτιρια,την εμπειρια μου και φυσικα και με το ενστικτο μου.Αν ο τσεγιεν εχει καταφερει να πεισει τις κοπελες που οι περισσοτερες δε ξερουν να διαβαζουν ελληνικα οτι θα γραψει καλη κριτικη για να το προσεξουν τοτε μαγκια του,αν παλι εχει καταφερει να διακανονιστει και με τις πατρωνες η τους πατρωνες για να αποφυγει το χρηματικο αντιτιμο ε τοτε δυο φορες μαγκια του.
φιλε μου, θετω καποια ερωτηματα που μονο ο τσεγιεν μπορει να απαντησει.σεβομαι την αποψη σου, ωστοσο δεν δικαιολογει πολλα πραγματα...απο την αρχη της <καριερας> του σε studio, οι κριτικες του ηταν διθυραμβικες.και οχι μετα απο 3-4 επισκεψεις στην ιδια κοπελα, ετσι ωστε να βελτιωθηκε η μεταξυ τους χημεια.ελπιζω να εχει να μου απαντησει 3-4 κοπελες που δεν θα ξαναπηγαινε γιατι δεν ειχαν καλη χημεια...η εξωτερικη εμφανιση ειναι υποκειμενικη...εγω μιλησα για το service...σε καθε περιπτωση, αν τυχαινει καλυτερη αντιμετωπιση απο τις κοπελες που πηγαινει επειδη ειναι πολυ καλοι γνωστοι πλεον, ας κρατησει την αποψη για τον ευατο του, διοτι ετσι παρασυρει ακι τους υπολοιπους σε συγκεκριμενες κοπελες, οι οποιες δεν εχουν την ιδια αντιμετωπιση με εολους τους πελετες...αρα δεν ειναι μαγκια αυτο...
οσο για το αν εχει καλυτερες σχεσεις με διαφορους η διαφορες για να προωθει μεσω κριτικων συγκεκριμενες κοπελες η studio με ανταλλαγμα καλυτερες σεξουαλικες υπηρεσιες, τοτε δεν ειναι 2 φορες μαγκας, αλλα απατεωνας!και αναιρει οτι ειναι ηθικος και αξιοπρεπεις που αναφερες πιο πανω.
τον τσεγιεν δεν τον γνωριζω...μπορει αν ειναι και ο καλυτερος...αλλα ακομα δεν εχει απαντησει σε συγκεκριμενα ερωτηματα που θετω και που πολλοι εδω μεσα συμφωνουν, εστω και σιωπηρα...
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ρε φιλαράκι Saras

γιατί τη χώνεσαι στον Τσεγιενάκο δηλαδή ? Επειδή ο τρόπος που γράφει μια αρνητικη κριτική, δε σου ταιριάζει ?
Αν πράγματι τον παρακολουθείς αρκετό καιρό, θα έχεις καταλάβει το στυλ που γράφει και δε θα λες αυτά που λες.

Στο κάτω κάτω δεν έχει το αλάνθαστο, καθότι δεν είναι και ο Πάππας !
Δώσε κι εσύ αλλες τόσες κριτικές και ενημέρώσεις, που έχει δώσει ο τσεγιέν, έστω και με το δικό σου τρόπο, που πιστεύω να μη νομίζεις οτι είναι ο μόνος σωστός.

Αν και δεν χρειάζεται δηκηγορία ο Τσεγιέν, δεν μου αρέσει να του την πέφτεις και να επιμένεις κιόλας.
Αυτός είναι ! Αμα σ αρέσει εντάξει, αν όχι και πάλι εντάξει, μη ξαναδιαβάζεις κριτικές του και μη ξαναπηδήξεις καμία απο όσες του άρεσαν.

Αλλά μην είσαι τόσο επίμονος, σε πράματα που χωράει πολύ νερό και δεν είναι όλα άσπρα ή μαύρα.

Φιλικά !
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Δε ξερω τι ηλικια εχεις αλλα οταν αρχισα να πηγαινω σε ντελα δεν υπηρχε αλλοδαπη εργαζομενη...ουτε και στουντιο...οταν αρχισε να πηγαινει ο τσεγιεν σε ντελα δεν ηξερα τι σημαινει η λεξη ντελο.Αυτο τι σημαινει? οτι μεγαλωσα χωρις ιντερνετ και ενημερωσεις για τανες...μονο στομα με στομα απο φιλους και απο αυτους που αποχωρουσαν απο τα σπιτια κανωντας τη κλασικη ερωτηση ΚΑΛΗ ΚΑΛΗ?....ο πιτσιλιστης για παραδειγμα εχει γραψει πολλες κριτικες και ελαχιστες ειναι αρνητικες...αυτο τι σημαινει οτι οποιος γραφει εδω μεσα θα πρεπει να τον διαβαζω και να συμβαδισω με τα γουστα του?Τα λεφτα και τα γουστα ειναι δικα σου...κι ας λεει ο καθενας οτι θελει.Επειδη ο τσεγιεν γραφει και σε αλλον ιστοτοπο με παρομοια θεματολογια και στον οποιο εχω μεγαλυτερη συμμετοχη...σε διαβεβαιονω οτι αν εγραφε μαλακιες και παραπληροφορουσε δεν θα εμενε μαζι μας...ασε που πολλες απο τις κριτικες του τσεγιεν τουλαχιστον ως προς το σερβις δεν εχουν διαψευστει απο τους υπολοιπους στουντιακηδες.

Τα περι χαρακτηρα του τσεγιεν και το ηθος του ας μιλησουν και οι υπολοιποι,,,για μενα παντως ειναι απο τα πιο αξιοπρεποι μελη και στους δυο ιστοτοπους.
 

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
Ρε φιλαράκι Saras

γιατί τη χώνεσαι στον Τσεγιενάκο δηλαδή ? Επειδή ο τρόπος που γράφει μια αρνητικη κριτική, δε σου ταιριάζει ?
Αν πράγματι τον παρακολουθείς αρκετό καιρό, θα έχεις καταλάβει το στυλ που γράφει και δε θα λες αυτά που λες.

Στο κάτω κάτω δεν έχει το αλάνθαστο, καθότι δεν είναι και ο Πάππας !
Δώσε κι εσύ αλλες τόσες κριτικές και ενημέρώσεις, που έχει δώσει ο τσεγιέν, έστω και με το δικό σου τρόπο, που πιστεύω να μη νομίζεις οτι είναι ο μόνος σωστός.

Αν και δεν χρειάζεται δηκηγορία ο Τσεγιέν, δεν μου αρέσει να του την πέφτεις και να επιμένεις κιόλας.
Αυτός είναι ! Αμα σ αρέσει εντάξει, αν όχι και πάλι εντάξει, μη ξαναδιαβάζεις κριτικές του και μη ξαναπηδήξεις καμία απο όσες του άρεσαν.

Αλλά μην είσαι τόσο επίμονος, σε πράματα που χωράει πολύ νερό και δεν είναι όλα άσπρα ή μαύρα.

Φιλικά !
δεν καταλαβαινω γιατι χρειαζεται δικηγορους ο τσεγιεν και δεν τα λεει μονος του...ποιες ειναι οι αρνητικες κριτικες??????????επαναλαμβανω, γιατι μαλλον δεν διαβαζετε αυτα που γραφω, , στις τελευταιες 100 κριτικες, εχει βαθμολογια πανω απο 8 και στις 10 εχει πανω απο 7!!ουτε μια κατω απο 7!!!!που την ειδες την αρνητικη κριτικη????
για συγκεκριμενη αλυσιδα studio που την εχει επισκεφτει πανω απο 10 φορες με διαφορετικες κοπελες, οι κριτικες του αγγιζουν την τελειοτητα!!ημαρτον δηλαδη!!ας βγει και αν απαντησει (αν μπορει βεβαια) με επιχειρηματα σε οσα του προσαπτω (ας βρει και 3-4 κοπελες που δεν ηταν καλες να μας τις πει, στην πολυαριθμη ενασχοληση του με το αθλημα) και θα βγω πρωτος να πω οτι εκανα λαθος!!αλλα οσο δεν απαντα, να εισαι σιγουρος φιλε μου, πως οσοι διαβαζουν λαταλαβαινουν τι γινεται...
ειδικα τον τελευταιο καιρο που με την κριση, οι δουλειες των studio ειναι πεσμενες και καποιος θα σκεφτει πολυ σοβαρα σε ποια κοπελα θα αφησει τα λεφτα του η σε ποια αλυσιδα studio θα παει, το να προωθει καποιος με σχεδον αριστες κριτικες καποια συγκεκριμενα, καταλαβαινουμ ολοι τι γινεται...ας δουμε τους 2 τελευταιους μηνες τις κριτικες του και για αποια studio αναφερεται...γιατι δεν βγαινει ο ιδιος να απαντησει???δεν ειμαστε ηλιθιοι...
και επαναλαμβανω, αν κανω λαθος, θα ειμαι ο πρωτος που θα το πει!
και οχι μονο εγω, αλλα πολυ απο εδω και περα δεν θα διαβαζουν τις κριτικες του...
μου θυμιζει παλια τον inspector που οπου, μα οπου και αν πηγαινε εβαζε σε ολα τα υποσυνολα 10αρια!!!
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ρε Saras πάρε και κάνε και τουμπεκί και άντε στο καλό, γιατί μας ζάλισες τ αρχίδια και τά θέλουμε για άλλο σκοπό σε καλή κατάσταση ! Το βάζω εγώ επειδή ο Τσεγιέν είναι οφ λαϊν !

Μαριλύν - Περίμενα κάτι καλύτεροΣάββατο 22 Μάι 2010, στις 20:08



Συνολική βαθμολογία  8.0
Εμφάνιση κοπέλας  9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  7.0
Πρόσβαση/Parking  9.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  7.0

Ένα από τα κορίτσια που είχα στο πρόγραμμα να συναντήσω ήταν η Μαριλύν, ή αλλιώς Εμμανουελα, όπως πλέον παρουσιάζεται στο εν λόγω studio.
Μελαχρινή, με ίσια μαρυά μαλλιά, κορμί χωρίς ίχνος περιττού λίπους, χωρίς να είναι σε καμία περίπτωση κοκαλιάρα, σφιχτό στητό στήθος, μικρό καλοσχηματισμένο κολαράκι. Αρκετά kinky μουτράκι. Εκ Γαλλίας ορμώμενη κατά τα λεγόμενα.

Πρώτη φορά σε δωμάτιο στο Ισμήνης 2. Μεγάλο, άνετο, πεντακάθαρο, με μοντέρνο κρεβάτι, ντουζιέρα με υδρομασάζ, βαμενο με διακριτικά χρώματα, σφραγισμένη πετσέτα, διακριτικός φωτισμός.
Αν και δεν είχε κόσμο στο σαλόνι η κοπέλα μας άργησε να ελθει. Κατεβασε το επάνω μέρος από το κορμάκι που φορούσε και με «καβαλησε». Έφερε τα στήθη της στο στόμα μου και άρχισαν τα χαδάκια με το σχετικό πιπίλισμα, ταυτόχρονα με τα πόδια της, «γαργαλούσε» τους μηρούς μου.
Για προκαταρκτικά ούτε λόγος. Μηδέν εις το πηλίκον. Η εβδομαδιαία όμως αποχή από το άθλημα, σε συνδυασμό με το προαναφερθέν μπαλαμούτι είχαν σαν αποτέλεσμα το ξύπνημα του «μικρού Cheyenne».
Έτσι λοιπόν η κοπελιά μας , αφιππευσε και άρχισε το στοματικό.
Μέτριο επιεικώς. Επικεντρώθηκε μόνο σε «παλινδρομήσεις» του κεφαλιού της κατά μήκος του κορμού, έχοντας μόνιμα το χέρι της στην βάση, Ούτε λόγος για deep throat όπως επίσης για ενασχόληση με την γύρω περιοχή και τα @@κια. Κάποιες στιγμές χάιδευε το «γατάκι της» ενώ ήταν δεκτική και σε δικά μου χάδια στην ευαίσθητη περιοχή.
Ανέβηκε επάνω μου για sex. Μέτριο στήσιμο έτσι ώστε να μην είναι δυνατή πλήρης δειήσδυση. Με δική μου προτροπή βρήκαμε την σωστή θέση και έτσι τα πράγματα καλυτέρευσαν. Συνέχεια με στάση του λωτού. Η συμμετοχή της κάτω του μέσου όρου.
Τα πράγματα βελτιωθήκαν υπερβολικά στο ιεραποστολικό. Εκεί η συμμετοχή της αυξήθηκε κατακόρυφα, ειδικά όταν , άρχισα να την φιλάω και να τη γλύφω στον λαιμό και τα αυτιά. Αληθοφανής αναστεναγμοί προστεθήκαν με δυνατές και σφικτές αγκαλιές από πλευράς της. Ο επίλογος της συνεύρεσης μας γράφτηκε στα τέσσερα.
Ιδιεταιρη εντύπωση, μου έκανε ότι έκατσε μαζί μου, και μου άρχισε την κουβέντα, μιας και στο sex μου έδωσε να καταλάβω οτι δεν είχε διάθεση για πολλά.
Μιλήσαμε για τον καιρό, την θάλασσα τις διακοπές και άλλα άσχετα. Σταυρωτό φιλάκι πριν να φύγει.

Αναμφισβήτητα μια όμορφη κοπέλα. Δυστυχώς όμως η όμορφη εμφάνιση της, δεν είναι ανάλογη και με τις υπηρεσίες της. Αρκετά τυπική, χωρίς καθόλου προκαταρκτικά, με μέτριο στοματικό. Δεν είναι βιαστική, δεν φέρνει αντίρρηση σε κάτι λογικό, αλλά μέχρι εκεί. Τα περιθώρια βελτίωσης είναι εμφανή. Αν τα αξιοποιήσει πιστεύω ότι θα είναι από τις καλές επιλογές.
Αν παραμείνει έτσι, εγώ τουλάχιστον δεν θα την ξαναεπισκευτω,.
Πληροφορίες Επίσκεψης
Προκαταρκτικά: Όχι
Όνομα κοπέλας: Μαριλύν
Ημερ/νια επίσκεψης: 22.05.2010
Βάρδια επίσκεψης: 1η (πρωινή)
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Προτείνω ο παρών ιστότοπος να μετονομασθεί σε: Σχολιασμός τελευταίων κριτικών Cheyenne...

:jerking: :jerking: :jerking:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
εμενα που εγραψα τρεις κριτικες κανεις δεν με σχολιαζει να μου πει ποσο νταβας ειμαι ...... :( :'( :'( :'( :'(
 

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
Δε ξερω τι ηλικια εχεις αλλα οταν αρχισα να πηγαινω σε ντελα δεν υπηρχε αλλοδαπη εργαζομενη...ουτε και στουντιο...οταν αρχισε να πηγαινει ο τσεγιεν σε ντελα δεν ηξερα τι σημαινει η λεξη ντελο.Αυτο τι σημαινει? οτι μεγαλωσα χωρις ιντερνετ και ενημερωσεις για τανες...μονο στομα με στομα απο φιλους και απο αυτους που αποχωρουσαν απο τα σπιτια κανωντας τη κλασικη ερωτηση ΚΑΛΗ ΚΑΛΗ?....ο πιτσιλιστης για παραδειγμα εχει γραψει πολλες κριτικες και ελαχιστες ειναι αρνητικες...αυτο τι σημαινει οτι οποιος γραφει εδω μεσα θα πρεπει να τον διαβαζω και να συμβαδισω με τα γουστα του?Τα λεφτα και τα γουστα ειναι δικα σου...κι ας λεει ο καθενας οτι θελει.Επειδη ο τσεγιεν γραφει και σε αλλον ιστοτοπο με παρομοια θεματολογια και στον οποιο εχω μεγαλυτερη συμμετοχη...σε διαβεβαιονω οτι αν εγραφε μαλακιες και παραπληροφορουσε δεν θα εμενε μαζι μας...ασε που πολλες απο τις κριτικες του τσεγιεν τουλαχιστον ως προς το σερβις δεν εχουν διαψευστει απο τους υπολοιπους στουντιακηδες.

Τα περι χαρακτηρα του τσεγιεν και το ηθος του ας μιλησουν και οι υπολοιποι,,,για μενα παντως ειναι απο τα πιο αξιοπρεποι μελη και στους δυο ιστοτοπους.
θα σε διαψευσω με στοιχεια... προσεξε...:
σαντρα απο βριλησσου 60
γραφει ο τεσεγιεν ο οποις εβαλε 9,5!...Πολύ καλή στα προκαταρκτικά της και εμφανώς βελτιωμένη από την προηγουμένη φορά που την είχα συναντήσει
γραφει ο piatsas (αξιοσεβαστο και παλιο μελος)...Η λεξη προκαταρκτικα ειναι αγνωστη λεξη στο λεξιλογιο της...και εβαλε 7,5!
ακριβως αντιθετα δηλαδη!!!
αμαντα απο σπυρου πατση 40...ο τσεγιεν 9, οι υπολοιποι απο 5,5-7,5...
δεν ξερω αν γραφει και αλλου (***** η αλλου), εγω λεω τι γινεται εδω...

 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Θέλεις κι άλλη ? Πάρε


Νίκη - Μια τυπική διαδικασία,  Δευτέρα 10 Μάι 2010, στις 22:34



Συνολική βαθμολογία  8.0
Εμφάνιση κοπέλας  9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  8.0
Πρόσβαση/Parking  9.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  7.0

Η Νίκη είναι μια ψηλή, ξανθιά γυναίκα με μακριά μαλλιά, δεμένα αλογοουρά. Κλασικό σώμα νταρντάνας, με αρκετα πιασίματα, χωρίς όμως σε καμία περίπτωση να την πεις παχουλή. Το πρόσωπο της έχει την «ψυχρή» ομορφιά, αριστοκρατική,τολμώ να πω, αλλά όλα αυτά ωχριούν, μπροστά στο πλούσιο φυσικό στήθος της. Θεωρώ ότι συγκαταλέγεται εύκολα μέσα στην πρώτη τριάδα με τις κοπέλες με το μεγαλύτερο στήθος.

Δεν άργησε να έλθει στο δωμάτιο. Χαμόγελο, καλησπέρα βγάζει το ολόσωμο συνολάκι που φορούσε. Ξεκίνησε με φιλάκια στο σώμα μου. Απλά φιλάκια όμως, χωρίς καθόλου γλώσσα, κάτι σαν να φιλαμε την κολλητή μας στο μάγουλο, όταν την καληνυχτίζουμε. Πέραν τούτου ουδεν άλλο προκαταρκτικό.
Συνέχισε με Ισπανική. Με τέτοιο στήθος σίγουρα θα μπορούσε να ήταν πολύ καλύτερη. Αρκετά μονότονη. Χωρίς ένταση, χωρίς αυξομείωση του ρυθμού. Μοτερακι, πάνω-κάτω.
Το ίδιο μονότονο ήταν και το στοματικό της, αφού φυσικά τοποθετήθηκε το απαραίτητο σκουφάκι.
Απλά ανεβοκατεβάσματα του κεφαλιού της στον «μικρό Cheyenne», χωρίς γλειψίματα, ούτε deep throat, χωρίς όμως καθόλου χρήση χεριού για να είμαι και δίκαιος. Καμιά επαφή με την γύρω περιοχή και ούτε φυσικά με τα @@κια.
Η όλη διαδικασία της ισπανικής και του στοματικού, κράτησε αρκετα ικονοποιητικο χρόνο, ώσπου ζητώντας της να έλθει επάνω μου άρχισε το sex.
Ήταν αρκετα δεκτική στις διαθέσεις μου να πιπιλάω το στήθος της και να την φιλάω στον λαιμό και τα αυτιά. Δεν έφερε καμιά αντιρηση σε εναλλαγές στασεων (4 στο συνολο), η μόνη της συμμετοχή όμως ήταν κάποιοι διακριτικοί αναστεναγμοί. Καμιά πρωτοβουλία από μέρους της, για χάδια, αγκαλιές, ή το «κάτι παραπάνω».
Όταν το τέλος ήλθε σε πισοκολλητο, πεταχτό φιλάκι, τυπικό ευχαριστώ και γρήγορη αποχώρηση, χωρίς καν να ντυθεί.

Εντυπωσιακή γυναίκα δίχως άλλο η Νίκη. Δυστυχώς όμως αρκετα απαθής στο κρεβάτι, χωρίς καθόλου προκαταρκτικά και μέτριο στοματικό. Στο sex δεν δυσανασχετεί στις λογικές απαιτήσεις,υπομονετική, χωρις να βιάζεται, όμως η συμμετοχή της είναι σχεδόν μηδενική.
Αρκετά τυπική και διαδικαστική. Ευγενική, αλλά μέχρις εκεί.
Επιβεβαίωσε την γνώμη που είχα σχηματίσει γι΄αυτην, όταν περίπου ένα χρόνο πριν, την είχα πρωτογνωρίσει.
Είναι κλασικό παράδειγμα μιας ωραίας γυναίκας, που αξίζει να πας μια φορά μαζί της, αλλά αυτή η φορά αρκεί.
Πληροφορίες Επίσκεψης
 

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
Ρε Saras πάρε και κάνε και τουμπεκί και άντε στο καλό, γιατί μας ζάλισες τ αρχίδια και τά θέλουμε για άλλο σκοπό σε καλή κατάσταση ! Το βάζω εγώ επειδή ο Τσεγιέν είναι οφ λαϊν !

Μαριλύν - Περίμενα κάτι καλύτεροΣάββατο 22 Μάι 2010, στις 20:08



Συνολική βαθμολογία  8.0
Εμφάνιση κοπέλας  9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  7.0
Πρόσβαση/Parking  9.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  7.0

Ένα από τα κορίτσια που είχα στο πρόγραμμα να συναντήσω ήταν η Μαριλύν, ή αλλιώς Εμμανουελα, όπως πλέον παρουσιάζεται στο εν λόγω studio.
Μελαχρινή, με ίσια μαρυά μαλλιά, κορμί χωρίς ίχνος περιττού λίπους, χωρίς να είναι σε καμία περίπτωση κοκαλιάρα, σφιχτό στητό στήθος, μικρό καλοσχηματισμένο κολαράκι. Αρκετά kinky μουτράκι. Εκ Γαλλίας ορμώμενη κατά τα λεγόμενα.

Πρώτη φορά σε δωμάτιο στο Ισμήνης 2. Μεγάλο, άνετο, πεντακάθαρο, με μοντέρνο κρεβάτι, ντουζιέρα με υδρομασάζ, βαμενο με διακριτικά χρώματα, σφραγισμένη πετσέτα, διακριτικός φωτισμός.
Αν και δεν είχε κόσμο στο σαλόνι η κοπέλα μας άργησε να ελθει. Κατεβασε το επάνω μέρος από το κορμάκι που φορούσε και με «καβαλησε». Έφερε τα στήθη της στο στόμα μου και άρχισαν τα χαδάκια με το σχετικό πιπίλισμα, ταυτόχρονα με τα πόδια της, «γαργαλούσε» τους μηρούς μου.
Για προκαταρκτικά ούτε λόγος. Μηδέν εις το πηλίκον. Η εβδομαδιαία όμως αποχή από το άθλημα, σε συνδυασμό με το προαναφερθέν μπαλαμούτι είχαν σαν αποτέλεσμα το ξύπνημα του «μικρού Cheyenne».
Έτσι λοιπόν η κοπελιά μας , αφιππευσε και άρχισε το στοματικό.
Μέτριο επιεικώς. Επικεντρώθηκε μόνο σε «παλινδρομήσεις» του κεφαλιού της κατά μήκος του κορμού, έχοντας μόνιμα το χέρι της στην βάση, Ούτε λόγος για deep throat όπως επίσης για ενασχόληση με την γύρω περιοχή και τα @@κια. Κάποιες στιγμές χάιδευε το «γατάκι της» ενώ ήταν δεκτική και σε δικά μου χάδια στην ευαίσθητη περιοχή.
Ανέβηκε επάνω μου για sex. Μέτριο στήσιμο έτσι ώστε να μην είναι δυνατή πλήρης δειήσδυση. Με δική μου προτροπή βρήκαμε την σωστή θέση και έτσι τα πράγματα καλυτέρευσαν. Συνέχεια με στάση του λωτού. Η συμμετοχή της κάτω του μέσου όρου.
Τα πράγματα βελτιωθήκαν υπερβολικά στο ιεραποστολικό. Εκεί η συμμετοχή της αυξήθηκε κατακόρυφα, ειδικά όταν , άρχισα να την φιλάω και να τη γλύφω στον λαιμό και τα αυτιά. Αληθοφανής αναστεναγμοί προστεθήκαν με δυνατές και σφικτές αγκαλιές από πλευράς της. Ο επίλογος της συνεύρεσης μας γράφτηκε στα τέσσερα.
Ιδιεταιρη εντύπωση, μου έκανε ότι έκατσε μαζί μου, και μου άρχισε την κουβέντα, μιας και στο sex μου έδωσε να καταλάβω οτι δεν είχε διάθεση για πολλά.
Μιλήσαμε για τον καιρό, την θάλασσα τις διακοπές και άλλα άσχετα. Σταυρωτό φιλάκι πριν να φύγει.

Αναμφισβήτητα μια όμορφη κοπέλα. Δυστυχώς όμως η όμορφη εμφάνιση της, δεν είναι ανάλογη και με τις υπηρεσίες της. Αρκετά τυπική, χωρίς καθόλου προκαταρκτικά, με μέτριο στοματικό. Δεν είναι βιαστική, δεν φέρνει αντίρρηση σε κάτι λογικό, αλλά μέχρι εκεί. Τα περιθώρια βελτίωσης είναι εμφανή. Αν τα αξιοποιήσει πιστεύω ότι θα είναι από τις καλές επιλογές.
Αν παραμείνει έτσι, εγώ τουλάχιστον δεν θα την ξαναεπισκευτω,.
Πληροφορίες Επίσκεψης
Προκαταρκτικά: Όχι
Όνομα κοπέλας: Μαριλύν
Ημερ/νια επίσκεψης: 22.05.2010
Βάρδια επίσκεψης: 1η (πρωινή)
εσυ που τα ξερεις ολα, αλλα μαλλον δεν ξερεις να διαβαζεις οποτε ξαναπηγαινε σχολειο...
ειπα, προωθει συγκεκριμενες κοπελες η συγκεκριμενα σtudio!!!σε ποια αλυσιδα ανηκει το ισμηνης εσυ που τα ξερεις ολα????
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Φτάνει ? Να συνεχίσω ?

Δε σε καταλαβαίνω ρε φίλε !

Η δε καταλαβαίνεις γραπτά Ελληνικά ή δεν καταλαβαίνεις γενικά !

Οσο για το τι γράφει ο Πιάτσας, ξέρει πολύ καλά τι γραφει και γράφει αλήθειες κι όχι παραμύθες ! Αυτό του έτυχε αυτό γράφει!
Πληροφοριακά ο ίδιος ο Πιάτσας έχει πεί, οτι γι αυτόν η Σαμάνθα δεν του έλεγε τίποτα ! Για μένα όμως ρε φίλε, όπως και για αρκετούς άλλους εδω μέσα ήταν Θεά !

Αυτο θα πεί πως ο καθένας έχει τη γνώμη του, και καλά κάνει και τη λέει !

Είναι ΄κριμα να συζητάμε τα αυτονόητα, αλλά έχεις τεράστιο θράσσος ή τεράστιο κενό ! Σόρρυ !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom