Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 686K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
ενοοιται οτι υπαρχει και θεμα χημειας αλλα και γουστο των κοριτσιων.
 

Επισκέπτης
Θα ερθω κατω απο το σπιτι σου ρε αλητη και θα χτυπαω τα κουδουνια μεχρι να μου τα δωσεις :2funny:
Υ.Γ Σταματα επιτελους να κρυβεσαι ξερω που θα σε βρω :tooth:
Πυρ,γυνή και θάλασσα...τα τρία κακά της ανθρωπότητας λέει...
Kύριε Πύραυλε αναλαμβάνετε καθήκοντα κατασβέσεως, παρότι..ΠΥΡΑΥΛΟΣ!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Eγώ από όλη αυτή τη συζήτηση έχω καταλάβει ότι με τις κοπέλες είναι και θέμα χημείας. Εσύ έχεις καλή χημεία με την Κιμ, άλλοι όχι. Εγώ με τη Σαμπρίνα , άλλοι όχι. Άλλος με τη Ρομίνα , άλλος με την Μαρία , άλλος με τη Λίντα , άλλος με τη Σόνια κλπ.
Δεν υπάρχουν στάνταρ
Για σένα η Κιμ είναι το νούμερο 1, για κάποιον άλλο όχι. π.χ. για μένα είναι η Λίντα
Σιγουρα εχεις δικιο σε αυτο!!!Προσωπικα ομως οταν σχολιαζω μια κοπελα, ειτε σε κριτικη, ειτε εδω στα θρεντ, προσπαθω να ειμαι αντικειμενικος οπως και αλλοι πολλοι!!!Δεν θα βαλω μεσα τα προσωπικα μου γουστα ουτε αν καποια μου παρεχει εξτρα υπηρεσιες ετσι ωστε αυτα που θα πω να τα βρουν και οι αλλοι που θα πανε!!!Οπως ακριβως κανω και εγω με τα γραφομενα πολλων απο εδω!!!
Δεν εχει βεβαια καμια σχεση αυτο με την καθε Κιμ αφου δεν ειμαστε φαν μονο μιας κοπελας!!!!Απ'οσες ανεφερες παραπανω τις γουσταρω σχεδων ολες!!!Aπλα η Κιμ ειναι το Απολυτο PSE!!! :rolleyes:
Aσε που μπηκαμε και 150ευρω μεσα(50 στον Piatsa, 50 στον Jokerx και 50 στον Poutanofucker) :2funny:
Piatsa εσυ θα τα παρεις πρωτος!!! :thefinge:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Μου χρωστάς κι εμένα 50 για τη Λιν, κουταλγαμών  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Δεν ήταν κακή, αλλά σε καμία περίπτωση δεν θα έδινα 50 ευρώ. Απλώς διεκπεραιωτική την είδα.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Μου χρωστάς κι εμένα 50 για τη Λιν, κουταλγαμών  :2funny: :2funny: :2funny:
Koυταλ - γαμων !!!
Θα σου δωσω 25 εγω και 25 ο Πουτανγαμων!!! :2funny:
Θα κανω διαγραφη και θα μπω με κλωνο να γλιτωσω απο τα χρεη!!!! :helpplea:
Κανεις αλλος τωρα που γυρναει :-
Y.Γ. Piatsa με κατεστρεψες κωλοπαιδι!!!
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Εντάξει, πήγα 10 η ώρα το πρωί, Κυριακή, δεν είχε καν ξυπνήσει η κοπέλα  :rockon: :rockon:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Εντάξει, πήγα 10 η ώρα το πρωί, Κυριακή, δεν είχε καν ξυπνήσει η κοπέλα  :rockon: :rockon:
Μπορει να ειχε παει για clubing την προηγουμενη!!! :2funny:
Κριμα παντως γιατι ειναι καλη μεσα!!!Αυτη εχασε!!!
 

Επισκέπτης
Το ξέρω παιδί μου.Και κανείς δεν έγραφε τίποτα ούτε στο παλαιό bourdela για την Κιμ.
Kαταλαβαίνεις βέβαια οτι η σίγουρη πελατεία που διαθέτει την καθιστά μη προσαρμόσιμη και κάνει τα δικά της υποχθόνια κόλπα.Π.χ.:Απομίμιση γλειψίματος αρχιδιών.
Η μπορεί να σου σπάσει τ'αρχίδια στην φλυαρία.Στα παλιά της τα παπούτσια...έχει πελάτες.
 

egwthelw

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0

Είμαι παλιός και εγώ και πάντα περνάω καλά άρα καινούριοι μην έρχεστε αφήστε την για εμάς.... :2funny:



Το ξέρω παιδί μου.Και κανείς δεν έγραφε τίποτα ούτε στο παλαιό bourdela για την Κιμ.
Kαταλαβαίνεις βέβαια οτι η σίγουρη πελατεία που διαθέτει την καθιστά μη προσαρμόσιμη και κάνει τα δικά της υποχθόνια κόλπα.Π.χ.:Απομίμιση γλειψίματος αρχιδιών.
Η μπορεί να σου σπάσει τ'αρχίδια στην φλυαρία.Στα παλιά της τα παπούτσια...έχει πελάτες.
 

Επισκέπτης
Φυλής 71 άνω-Μπάρμπορα:

Ο Δάσκαλος επιβεβαιώνει τα ήδη γραφέντα για την βρωμιά στον χώρο.
Όσο για το δίδυμο Μπάρμπορα-τσατσά, κύλισε ο τέντζερης και βρήκε το καπάκι.
Φανταστείτε οτι είναι καπνίστρια και την άλλη φορά φώναξε και έβρισε κάποιον επειδή μπήκε στο σαλόνι με το τσιγάρο!.Η εν γένει παρουσία της κοπέλας δείχνει ψυχοδιανοητική παρέκλιση πέραν της συνήθους του χώρου.
Την Μπάρμπορα την αποδέχεσαι όπως είναι η την απορρίπτεις.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
[shadow=red,left]

Παπάρια μάντολες!!!, Τετάρτη 10 Μάρ 2010, στις 00:52
Γράφτηκε από τον stam_90  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 100 αξιολογητές

Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Μαρία)

Συνολική βαθμολογία
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
6.0
Πρόσβαση/Parking
6.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
4.0

Η οικονομικη κριση καλα κρατει γιατη που λεφτα για στουντιο και φυλης που εκει η συνθηκες είναι ποιο ανθρωπινες!! Κλασικα οπως πάντα εδο περα ολα τα πουρα! Κοντες,χοντρεσ,,γριες,,,και οτι αλλο αντιαισθητικο,,και μη θηλυκο!!! Επειδη μπηκα μια φορα εδο δεν την πρόσεξα καλα και μου φανηκε ομορφη!! Αλλα οταν μπηκα και ηρθε στο δωματιο!! Πολυ μετρια,,και προσωπο και σωμα!! Η πιππα τυπικη και ο λιγον καλη!! Τωρα ενα σημειο που με πειραξε ειταν οτι ειχα να κανω με ατομο που εχει μαλωσει με την μπανιερα της γιατη οταν γυρησε στα 4 μια μυρωδια ψαριλας απεσπασε την προσοχη μου και κρατουσα το κεφαλι ψηλα και αναπνεα απ το στομα!! Το μουνι της μυριζε? ,,ο κολος της?? Δεν θελω να μαθω!! Τεσπα !! Λογικο να μυριζει ψαριλα διοτη δεν ειχε βαλει καν κρεμα με το ζορι εμπαινε!! Δεν το ευχαριστηθηκα καθολου ομως!! 2 Στασεις ιεραποστολικο και στα 4!!! Εκανε και ζεστη μεσα!! Τελος της είπα να μου την πεξει λιγο μπας και χυσω !! Ουτε καν δεν ηξερε!! Με τα δαχτυλα την επεζε και οχι με την παλαμη!! Πως εχυσα χαμπαρι δεν πειρα!! Δεν τα αξηζει τα 15 !! Με 10 ισως!! Τι να πω μην σπαταλατε τα λεφτα τσαμπα!!
Πληροφορίες Επίσκεψης
Υπηρεσίες κοπέλας: «Ισπανικό»
Προκαταρκτικά: Όχι
Όνομα κοπέλας: Μαρία
Ημερ/νια επίσκεψης: 09.03.2010
Βάρδια επίσκεψης: 2η (απογευματινή)
[/shadow]

Για τα αμούστακα μέλη του site , αλλά και για όσους τυγχάνει να αγνοούν, η οσμή "ψαρίλας" στο γυναικείο γεννητικό όργανο, δηλώνει αρκετά συχνά την ύπαρξη [glow=red,2,300]μυκητιάσεων ή άλλων Σ.Μ.Ν.[/glow]

Γι'αυτό, μεγάλη προσοχή και αν δύναται ΑΠΟΦΥΓΗ, για να έχετε/ουμε το κεφάλη σας/μας ( & τα 2 ) ήσυχο ! ! !

:woldman:
 

thanasaras_1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
[shadow=red,left]

Παπάρια μάντολες!!!, Τετάρτη 10 Μάρ 2010, στις 00:52
Γράφτηκε από τον stam_90   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 100 αξιολογητές

Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Μαρία)

Συνολική βαθμολογία
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
6.0
Πρόσβαση/Parking
6.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
4.0

Η οικονομικη κριση καλα κρατει γιατη που λεφτα για στουντιο και φυλης που εκει η συνθηκες είναι ποιο ανθρωπινες!! Κλασικα οπως πάντα εδο περα ολα τα πουρα! Κοντες,χοντρεσ,,γριες,,,και οτι αλλο αντιαισθητικο,,και μη θηλυκο!!! Επειδη μπηκα μια φορα εδο δεν την πρόσεξα καλα και μου φανηκε ομορφη!! Αλλα οταν μπηκα και ηρθε στο δωματιο!! Πολυ μετρια,,και προσωπο και σωμα!! Η πιππα τυπικη και ο λιγον καλη!! Τωρα ενα σημειο που με πειραξε ειταν οτι ειχα να κανω με ατομο που εχει μαλωσει με την μπανιερα της γιατη οταν γυρησε στα 4 μια μυρωδια ψαριλας απεσπασε την προσοχη μου και κρατουσα το κεφαλι ψηλα και αναπνεα απ το στομα!! Το μουνι της μυριζε? ,,ο κολος της?? Δεν θελω να μαθω!! Τεσπα !! Λογικο να μυριζει ψαριλα διοτη δεν ειχε βαλει καν κρεμα με το ζορι εμπαινε!! Δεν το ευχαριστηθηκα καθολου ομως!! 2 Στασεις ιεραποστολικο και στα 4!!! Εκανε και ζεστη μεσα!! Τελος της είπα να μου την πεξει λιγο μπας και χυσω !! Ουτε καν δεν ηξερε!! Με τα δαχτυλα την επεζε και οχι με την παλαμη!! Πως εχυσα χαμπαρι δεν πειρα!! Δεν τα αξηζει τα 15 !! Με 10 ισως!! Τι να πω μην σπαταλατε τα λεφτα τσαμπα!!
Πληροφορίες Επίσκεψης
Υπηρεσίες κοπέλας: «Ισπανικό»
Προκαταρκτικά: Όχι
Όνομα κοπέλας: Μαρία
Ημερ/νια επίσκεψης: 09.03.2010
Βάρδια επίσκεψης: 2η (απογευματινή)
[/shadow]

Για τα αμούστακα μέλη του site , αλλά και για όσους τυγχάνει να αγνοούν, η οσμή "ψαρίλας" στο γυναικείο γεννητικό όργανο, δηλώνει αρκετά συχνά την ύπαρξη [glow=red,2,300]μυκητιάσεων ή άλλων Σ.Μ.Ν.[/glow]

Γι'αυτό, μεγάλη προσοχή και αν δύναται ΑΠΟΦΥΓΗ, για να έχετε/ουμε το κεφάλη σας/μας ( & τα 2 ) ήσυχο ! ! !

:woldman:


Χριστέ και Παναγία!!!!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Yπερβολες γιατρε μου!!!
Η Κιμ δεν ειναι νεα στο 46!!!Ειναι καμποσα χρονια, ειμαι πελατης απο τα παλια και ας γραφω για αυτην μονο τους τελευταιους μηνες!!!Πιστευω οτι εχει την πελατεια της ασχετα με ολα αυτα!!!
Εγω απλα γραφω για αυτες που περναω καλα!!!Το ιδιο κανω και για τη Λιντα, το ιδιο εκανα και παλιοτερα για καποιες αλλες! :P

Τώρα να πω κάτι?
ή θα γίνω κακός?

απλά θα σημειώσω ότι ο Spoon ακριβολογεί!!!  ;)
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Φυλής 71 άνω-Μπάρμπορα:

Ο Δάσκαλος επιβεβαιώνει τα ήδη γραφέντα για την βρωμιά στον χώρο.
Όσο για το δίδυμο Μπάρμπορα-τσατσά, κύλισε ο τέντζερης και βρήκε το καπάκι.
Φανταστείτε οτι είναι καπνίστρια και την άλλη φορά φώναξε και έβρισε κάποιον επειδή μπήκε στο σαλόνι με το τσιγάρο!.Η εν γένει παρουσία της κοπέλας δείχνει ψυχοδιανοητική παρέκλιση πέραν της συνήθους του χώρου.
Την Μπάρμπορα την αποδέχεσαι όπως είναι η την απορρίπτεις.

...και αυτές οι ισορροπίες, συνήθως είναι λεπτές  ;)
 

Επισκέπτης
η οσμή "ψαρίλας" στο γυναικείο γεννητικό όργανο, δηλώνει αρκετά συχνά την ύπαρξη μυκητιάσεων ή άλλων Σ.Μ.Ν.
Σε τι βαθμό προστατεύει η καπότα;

thanasaras_1,εξέφραζε την αγωνία σου λιτά.Δεν χρειαζόταν όλη αυτή η παράθεση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom