Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 686K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Καλά πιο μαλακισμένη πλέον δεν ξέρεις ποια είναι.
Η γυφτοβουλγάρα(ή ρουμάνα) ή η τσατσα της.
Το παίζει και τσέχα κατά τ'αλλα.  :jerking:

Τις προάλλες ήταν ένα παλικαράκι και του την είπε πως και καλά βρωμάει και πρέπει να πάει να κάνει μπάνιο.
Άμα της έδειχνε το 20αρι όμως θα του έκανε και ακάποτο.
Κάτι βρωμάει μάγκες στο ακάποτό της.
Πολλή προθυμία να στον πάρει γυμνό....
Ας προσέχουμε για να έχουμε.

Δωμάτιο σεντόνια κτλ περνάνε σε δεύτερη μοίρα.
 

Επισκέπτης
Τώρα να πω κάτι?
ή θα γίνω κακός?
απλά θα σημειώσω ότι ο Spoon ακριβολογεί!!!  ;)
farkeli,γίνεσαι πολύ κακός! >:(.Να κρατάς ισορροπίες γιατί είναι λεπτές και εύθραστες! :2funny: :2funny: :2funny:
Διαφορετικά θα σου στείλω την Μπάρμπορα για τιμωρία! :s&m_2:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Τώρα να πω κάτι?
ή θα γίνω κακός?

απλά θα σημειώσω ότι ο Spoon ακριβολογεί!!!  ;)
Κανεις δεν γινεται κακος φιλε μου Farkeli!!! :)
Απλα προσπαθουμε να ειμαστε αντικειμενικοι!!! ;)
Απο εκει και περα το ριξαμε και λιγο στο χαβαλε!!!!
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Σε τι βαθμό προστατεύει η καπότα;

Το προφυλακτικό προστατεύει εν μέρη & ΜΟΝΟ κατά την σωστή χρήση αυτής.
Πάραυτα, το προφυλακτικό καλύπτει μόνο το πέος & αυτό μόνον κατά την ερωτική πράξη.
Πριν & μετά αυτής, αλλά και η λοιπή περιοχή των γεννητικών οργάνων υπόκεινται στην προσοχή και υπευθυνότητα το καθενός.

Τι θέλω να πώ:

α) Κατα την διάρκεια των προκαταρκτικών, μπορεί να δαχτυλιάζεις την γκόμενα & μετά να πιάσεις το πουλί σου είτε για να του φορέσεις το προφυλακτικό είτε για να χαϊδευτείς μεχρι να σου σηκωθεί. Οπότε, τα υγρά της κοπέλας βρίσκονται πλέον εντός των "τειχών" & η όποια περαιτέρω χρήση του προφυλακτικού είναι μάταιη.

β) Μετά το τέλος της συνεύρεσης, βγάζεις το προφυλακτικό με το γυμνό σου χέρι & πιάνεις ταυτόχρονα & το πέος σου. Αν δεν πλύνεις ΑΜΕΣΑ τα χέρια & το πέος σου καλά με σαπούνι τότε και πάλι θα έχεις πρόβλημα.

γ) Τα Σ.Μ.Ν. δεν εμφανίζονται μόνο στην περιοχή της βαλάνου, αλλά και στην γύρω περιοχή του πέους (εφηβαίο, βάση, κορμό, μπούτια), αλλά και στο στόμα/χείλη, με διάφορους τρόπους, ανάλογα την μόλυνση. Φυσικά (δυστυχώς) ο άντρας ΔΕΝ εμφανίζει πάντα ενδείξεις μόλυνσης σε όλες τις Σ.Μ.Ν. Μπορεί να πάσχει & να μεταδίδει κάποιες από αυτές εν αγνεία του ! ! ! 

Όπως καταλαβαίνετε το προφυλακτικό από μόνο του ΔΕΝ λέει τίποτα. Σαν να φοράς μόνο κράνος σε ΑΡΒΧΠ πόλεμο ! ! !
Αυτό ισχύει για όλες τις συνευρέσεις, πολύ περισσότερο δε, όταν πρόκειται για εκδιδόμενες κοπέλες που είναι ομάδα υψηλού κινδύνου!
Πρέπει να είμαστε σχολαστικοί με την καθαριότητα & προσεχτικοί σε "ύποπτα" σημάδια, που μπορεί να μας σώσουν την ζωή, υγεία, σχέση, γάμο, γονιμότητα ! ! ! 
Τα μάτια σας ανοιχτά & να σκέφτεστε με το ΠΑΝΩ κεφάλη ! ! !

:priest:
     
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Τι να πω πλέον!!!

...όλα είναι αναμενόμενα  :S :S :S
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
Γράφτηκε από τον kopaskk 
 
Συνολική βαθμολογία  7.7
Εμφάνιση κοπέλας  8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  7.0
Πρόσβαση/Parking  10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  7.0

Τι να πω για το χώρο, ο οποίος είναι πολύ μπροστά, ή για την ευγενέστατη υποδοχή?
Όσο για την κοπέλα? Η Νανά είναι το κάτι άλλο....Είναι πολύ καλύτερη απ'ότι φαίνεται στις φωτογραφίες....
Διαλέγω το φουλ πρόγραμμα και περνάω στο δωμάτιο 4 όπως μου υποδείχτηκε από την κυρία της υπόδοχής, όπου και πέρασα αξέχαστες στιγμές....Ό,τι και να πω θα 'ναι λίγο..

Σημείωση:Εκτός από το Πρόσβαση/Parking, σε όλα τ'άλλα δεν με αφήνει το σύστημα να βάλω τη μέγιστη βαθμολογία γιατί είναι η πρώτη μου κριτική. αλλιώς θα έβαζα και 15 αν μπορούσα...



κανε μια προσπαθεια φιλαρακι μου να πεις κατι και αν ειναι λιγο ή πολυ θα δείξει..............        ;)
 

egwthelw

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Η οσμή πολλές φορες είναι και η αρχή της περιόδου της γυναικας, αλλα έχεις δίκιο καλύτερα προς αποφυγήν



[shadow=red,left]

Παπάρια μάντολες!!!, Τετάρτη 10 Μάρ 2010, στις 00:52
Γράφτηκε από τον stam_90   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 100 αξιολογητές

Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Μαρία)

Συνολική βαθμολογία
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
6.0
Πρόσβαση/Parking
6.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
4.0

Η οικονομικη κριση καλα κρατει γιατη που λεφτα για στουντιο και φυλης που εκει η συνθηκες είναι ποιο ανθρωπινες!! Κλασικα οπως πάντα εδο περα ολα τα πουρα! Κοντες,χοντρεσ,,γριες,,,και οτι αλλο αντιαισθητικο,,και μη θηλυκο!!! Επειδη μπηκα μια φορα εδο δεν την πρόσεξα καλα και μου φανηκε ομορφη!! Αλλα οταν μπηκα και ηρθε στο δωματιο!! Πολυ μετρια,,και προσωπο και σωμα!! Η πιππα τυπικη και ο λιγον καλη!! Τωρα ενα σημειο που με πειραξε ειταν οτι ειχα να κανω με ατομο που εχει μαλωσει με την μπανιερα της γιατη οταν γυρησε στα 4 μια μυρωδια ψαριλας απεσπασε την προσοχη μου και κρατουσα το κεφαλι ψηλα και αναπνεα απ το στομα!! Το μουνι της μυριζε? ,,ο κολος της?? Δεν θελω να μαθω!! Τεσπα !! Λογικο να μυριζει ψαριλα διοτη δεν ειχε βαλει καν κρεμα με το ζορι εμπαινε!! Δεν το ευχαριστηθηκα καθολου ομως!! 2 Στασεις ιεραποστολικο και στα 4!!! Εκανε και ζεστη μεσα!! Τελος της είπα να μου την πεξει λιγο μπας και χυσω !! Ουτε καν δεν ηξερε!! Με τα δαχτυλα την επεζε και οχι με την παλαμη!! Πως εχυσα χαμπαρι δεν πειρα!! Δεν τα αξηζει τα 15 !! Με 10 ισως!! Τι να πω μην σπαταλατε τα λεφτα τσαμπα!!
Πληροφορίες Επίσκεψης
Υπηρεσίες κοπέλας: «Ισπανικό»
Προκαταρκτικά: Όχι
Όνομα κοπέλας: Μαρία
Ημερ/νια επίσκεψης: 09.03.2010
Βάρδια επίσκεψης: 2η (απογευματινή)
[/shadow]

Για τα αμούστακα μέλη του site , αλλά και για όσους τυγχάνει να αγνοούν, η οσμή "ψαρίλας" στο γυναικείο γεννητικό όργανο, δηλώνει αρκετά συχνά την ύπαρξη [glow=red,2,300]μυκητιάσεων ή άλλων Σ.Μ.Ν.[/glow]

Γι'αυτό, μεγάλη προσοχή και αν δύναται ΑΠΟΦΥΓΗ, για να έχετε/ουμε το κεφάλη σας/μας ( & τα 2 ) ήσυχο ! ! !

:woldman:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616

Διαβάζω CHEYENNE  και απολαμβάνω !
Πάντα είχα την απορία, αυτές που φοράνε γυαλιά , κατά την πράξη τα βγάζουνε η όχι. !  :cheesy:
Τελικά ο φίλτατος CHEYENNE έχει απαντήσεις για όλα !!!  :grin:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

Διαβάζω CHEYENNE  και απολαμβάνω !
Πάντα είχα την απορία, αυτές που φοράνε γυαλιά , κατά την πράξη τα βγάζουνε η όχι. !  :cheesy:
Τελικά ο φίλτατος CHEYENNE έχει απαντήσεις για όλα !!!  :grin:
Μιας λοιπον και ειχες την απορια, σου λεω οτι και αλλη κοπελα που φοραει γυαλια, τα βγαζει πριν το ξεκινημα της "διαδικασιας".
Εκτος και εαν ζητησεις να συνεχισει να τα "φοραει".
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Δεν νομίζω ότι θα δυσκολευτεί... :sunglasses:

...απλά θα συνεχίσει να φοράει τα γυαλιά της, κάνοντας πίπα  :pipa1:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166

Συνημμένα

  • 001.jpg
    001.jpg
    157,3 KB · Εμφανίσεις: 89

Επισκέπτης

Aγαπητέ stam_90, από ότι γράφεις το να γαμήσεις την Έλενα δεν σου έκατσε καλά :headbang:. Με την ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ όμως τα κατάφερες!!! :dancing: :rockon:
Πέρα από τη πλάκα. Θέμα τύχης είναι. Έχω πετύχει καλά τεμάχια στα δεκαπενταράκια (=15 €). Και φόλες βάβαια. Αλλά το ίδιο έιναι και στη Φυλής. Πιο στραβά μου έχει κάτσει (ελάχιστες φορές πήγα) η Λιοσίων και οι πάροδοι, με υψηλότερο τίμημα. Μην απογοητεύσε. Όπως είπε και εξέχον μέλος της κοινότητας οι αποτυχίες είναι στο πρόγραμμα :uglystupid:. Καλή συνέχεια! :birdman:
 
Εγγρ.
18 Ιαν 2009
Μηνύματα
219
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Το προφυλακτικό προστατεύει εν μέρη & ΜΟΝΟ κατά την σωστή χρήση αυτής.
Πάραυτα, το προφυλακτικό καλύπτει μόνο το πέος & αυτό μόνον κατά την ερωτική πράξη.
Πριν & μετά αυτής, αλλά και η λοιπή περιοχή των γεννητικών οργάνων υπόκεινται στην προσοχή και υπευθυνότητα το καθενός.

Τι θέλω να πώ:

α) Κατα την διάρκεια των προκαταρκτικών, μπορεί να δαχτυλιάζεις την γκόμενα & μετά να πιάσεις το πουλί σου είτε για να του φορέσεις το προφυλακτικό είτε για να χαϊδευτείς μεχρι να σου σηκωθεί. Οπότε, τα υγρά της κοπέλας βρίσκονται πλέον εντός των "τειχών" & η όποια περαιτέρω χρήση του προφυλακτικού είναι μάταιη.

β) Μετά το τέλος της συνεύρεσης, βγάζεις το προφυλακτικό με το γυμνό σου χέρι & πιάνεις ταυτόχρονα & το πέος σου. Αν δεν πλύνεις ΑΜΕΣΑ τα χέρια & το πέος σου καλά με σαπούνι τότε και πάλι θα έχεις πρόβλημα.

γ) Τα Σ.Μ.Ν. δεν εμφανίζονται μόνο στην περιοχή της βαλάνου, αλλά και στην γύρω περιοχή του πέους (εφηβαίο, βάση, κορμό, μπούτια), αλλά και στο στόμα/χείλη, με διάφορους τρόπους, ανάλογα την μόλυνση. Φυσικά (δυστυχώς) ο άντρας ΔΕΝ εμφανίζει πάντα ενδείξεις μόλυνσης σε όλες τις Σ.Μ.Ν. Μπορεί να πάσχει & να μεταδίδει κάποιες από αυτές εν αγνεία του ! ! ! 

Όπως καταλαβαίνετε το προφυλακτικό από μόνο του ΔΕΝ λέει τίποτα. Σαν να φοράς μόνο κράνος σε ΑΡΒΧΠ πόλεμο ! ! !
Αυτό ισχύει για όλες τις συνευρέσεις, πολύ περισσότερο δε, όταν πρόκειται για εκδιδόμενες κοπέλες που είναι ομάδα υψηλού κινδύνου!
Πρέπει να είμαστε σχολαστικοί με την καθαριότητα & προσεχτικοί σε "ύποπτα" σημάδια, που μπορεί να μας σώσουν την ζωή, υγεία, σχέση, γάμο, γονιμότητα ! ! ! 
Τα μάτια σας ανοιχτά & να σκέφτεστε με το ΠΑΝΩ κεφάλη ! ! !

:priest:
     


+1000000
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046

Aγαπητέ stam_90, από ότι γράφεις το να γαμήσεις την Έλενα δεν σου έκτσε καλά :headbang:. Με την ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ όμως τα κατάφερες!!! :dancing: :rockon:
Πέρα από τη πλάκα. Θέμα τύχης είναι. Έχω πετύχει καλά τεμάχια στα δεκαπενταράκια (=15 €). Και φόλες βάβαια. Αλλά το ίδιο έιναι και στη φυλής. Πιο στραβά μου έχει κάτσει (ελάχιστες φορές πήγα) η Λιοσίων και οι πάροδοι, με υψηλότερο τίμημα. Μην απογοητεύσε. Όπως είπε και εξέχων μέλος της κοινότητας οι αποτυχίες είναι στο πρόγραμμα :uglystupid:. Καλή συνέχεια! :birdman:
Δεν ειπα εγω πως απο φυλης μερια εχω περασει παντα τελεια!! Αλλα παραπανο φορες ναι :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom