Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 686K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886

ερασιτεχνες :2funny:
οταν εγω λεω οτι ο καθε σωστος μπουρδελιαρης πρεπει να αρχιζει την σταδιοδρομια του απο μεταξι και ειδικα κωλο-κυνθους εσεις γελατε
:2funny: :2funny:

:thumbsup:

Νομίζω ότι δεν γελάνε όλοι ...

Τουλάχιστον εγώ δεν γελάω!  ;)

Δεν έγραψα κριτική αλλά θα το γράψω εδώ με λίγα λόγια :

Θεωρώ ότι δεν είναι εύκολο να βρεθεί (ακόμη και σε στούντιο) ανάλογη κοπέλα από εμφάνιση και από υπηρεσίες όπως

[size=9pt]ΙΑΣΩΝΟΣ 19Α/ΟΡΟΦΟΣ[/size]
Μόνικα
:boobies:
Ξανθιά με ωραίο πρόσωπο, γαλαζοπράσινα μάτια, κανονικό σώμα με καλές αναλογίες, μάλλον μέτρια βυζιά, στρογγυλό/σφιχτό κώ(ο)λο με 15 ευρώ !
 

Επισκέπτης
Τροφωνίου 11 άνω:
{Αγάπη: Όνομα και πράγμα, Πέμπτη 25 Φεβ 2010, στις 17:56
Γράφτηκε από τον Νικήτας  -  Link κριτικής 
Με την Αγάπη πήγα μόνο και μόνο από περιέργεια. Για να δω εάν ισχύουν αυτά που γράφονται.
Μπαίνει μέσα στο δώματιο και μου λέει ότι δεν με έχει ξαναδεί και της φάνηκε πολύ παράξενο που μπήκα χωρίς να μου πει καν το πρόγραμμα.
Της απάντησα ότι έχω μάθει αρκετά γι'αυτήν από το ίντερνετ και ήθελα να δώ αν αληθεύουν. Μου λέει ότι όλα είναι ψέματα και προσπαθώ πάντα για το καλύτερο, έτσι ώστε να νιώθετε όλοι σας πολύ άνετα.
Θα αναφέρω μόνο ότι πέρασα υπέροχα. Η γυναίκα το κατέχει, όχι σαν κάτι που δεν ξέρουν τι τους γίνεται. Στο τέλος της είπα ότι αυτά που γράφονται για εκείνην είναι όλα αλήθεια και αυτή μου χαμογέλασε και μου είπε ότι και πριν.
Πληροφορίες Επίσκεψης
Υπηρεσίες κοπέλας: Πρωκτικό σεξ • «Ισπανικό»
}

Αφήστε το ίντερνετ κατά μέρος όταν μπαίνετε στο μπορντέλο!
Τα αυτονόητα θα εξηγούμε πάλι;
Και φυσικά αφήστε το ίντερνετ κατά μέρος όταν γράφετε κριτική.Στην κριτική γράφουμε για την κοπέλα και για την πράξη.

Η Αγάπη κάνει και πρωκτικό;
 

pipinoskistis

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.183
Κριτικές
13
Like
2.801
Πόντοι
2.811
Η κριτική του "μπακάλης" περί του Φυλής 86 άνω, δεν πρέπει να αφορά στη λεγόμενη "Λάουρα", μετανομασθείσα σε Κριστιάνα. Η Λάουρα είναι πάνω από 20 και ομιλεί την Αγγλική γλώσσα σε επίπεδο απλής συνεννόησης. Επίσης ένα ακόμη χαρακτηριστικό που θυμάμαι είναι ότι οι γλουτοί της Λάουρας δεν είναι σφιχτοί.
Πάντως ενδιαφέρουσα περίπτωση κατά την περιγραφή της σχετικής κριτικής. Θα ήταν ενδιαφέρον να ελεγχθεί, καθ' ότι μας ενδιαφέρουν τα πιπίνια.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Άλλη είναι η Λάουρα η ξεπετατζού (πιο νεα, φρέσκια, με λευκή επιδερμίδα, νεανικά βυζάκια  :boobies: τα οποία τα αφήνει στην κοινή θέα, μαλλί ψιλο-μπουκλέ, αέρα ξεπέτας στο σαλόνι.

Η Κριστιάνα (που παίζει εναλλάξ με την προ-αναφερθήσα) είναι πιο αδύνατη, πιο ταλαιπωρημένη (μάλλον από εγκυμοσύνη), μακριά ίσια μαλλιά, έχει μαύρους κύκλους κάτω από τα μάτια της, είναι πάντα χαμογελαστή στο σαλόνι και σου εμπνέει μια οικειότητα, εμφανίζεται πάντα με σουτιέν για να στηρίξει/καλύψει τα τελείως πεσμένα στήθη της.  :tits2:

 

pipinoskistis

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.183
Κριτικές
13
Like
2.801
Πόντοι
2.811
Απ' ότι φαίνεται, στον "μπακάλη" εμφανίστηκε η πρώτη και συστήθηκε ως Κριστιάνα. Σε εμένα εμφανίστηκε η δεύτερη (ταιριάζει τέλεια η περιγραφή) και συστήθηκε ως Λάουρα! Τρέχα γύρευε!  :think:

Θα ξαναπεράσω πάντως για επανέλεγχο, όταν βρω το χρόνο :knockinb:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
www.bourdela.tv/content/view/454/225/#jreview_13348] bakalhs: Φυλής 86Α  [size=10pt]Κριστιάνα: Ἐπιφυλασσόμεθα[/url]

Κύριε Μπακάλη, φαίνεται ότι δεν συμμερίζεσθε την άποψη ότι η αφέλεια τονώνει το μέγα ερωτικό Μυστήριο.
 

Επισκέπτης
Άλλη είναι η Λάουρα η ξεπετατζού (πιο νεα, φρέσκια, με λευκή επιδερμίδα, νεανικά βυζάκια  :boobies: τα οποία τα αφήνει στην κοινή θέα, μαλλί ψιλο-μπουκλέ, αέρα ξεπέτας στο σαλόνι.

Η Κριστιάνα (που παίζει εναλλάξ με την προ-αναφερθήσα) είναι πιο αδύνατη, πιο ταλαιπωρημένη (μάλλον από εγκυμοσύνη), μακριά ίσια μαλλιά, έχει μαύρους κύκλους κάτω από τα μάτια της, είναι πάντα χαμογελαστή στο σαλόνι και σου εμπνέει μια οικειότητα, εμφανίζεται πάντα με σουτιέν για να στηρίξει/καλύψει τα τελείως πεσμένα στήθη της.  :tits2:

Οὐδὲν πρόβλημα ἄλυτον ἐνώπιον τῆς συλλογικῆς προσπαθείας.

Πράγματι, μία ἑρμηνεία διὰ τὸ πεσμένο στῆθος θὰ ἠμποροῦσε νὰ εἶναι ἡ ἐγκυμοσύνη (εἰς τὰ 18 - 19!)
 

Επισκέπτης
www.bourdela.tv/content/view/454/225/#jreview_13348] bakalhs: Φυλής 86Α  [size=10pt]Κριστιάνα: Ἐπιφυλασσόμεθα[/url]

Κύριε Μπακάλη, φαίνεται ότι δεν συμμερίζεσθε την άποψη ότι η αφέλεια τονώνει το μέγα ερωτικό Μυστήριο.
Τονώνει τὸ Μυστήριον, ἐπιβραδύνει... τὴν ἀνόρθωσιν ὅμως
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985

91014272.jpg


Βασικα εχω 2 ερωτησεις:

1. Ποια ειναι η σταση του λοτου?
2....................... Το μετανιωσα!  :grin:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
1. Ποια ειναι η σταση του λοτου?
2....................... Το μετανιωσα!  :grin:
επειδη μια εικονα=χιλιες λεξεις...
ss_lotus.jpg

:grin:
παντως ο cheyenne ειναι πιστος ακολουθος της στασης του λωτου απο οτι βλεπω... :grin:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Γράφτηκε από τον Πουτανγαμών

Χθες το βράδυ μετά από αρκετή αποχή από το στίβο μάχης ,τίμησα την Αλίσα στο στούντιο της Δροσοπούλου. Η κυρία Βέρα στην υπηρεσία ευγενέστατη ως συνήθως, σε βαθμό σκλαβώματος. Στο δωμάτιο η Αλίσα με απογείωσε. Να σημειώσω ότι θέλει την καθοδήγησή της. Δεν αναλαμβάνει πρωτοβουλίες , αλλά ανταποκρίνεται απίστευτα στις πρωτοβουλίες του πελάτη. Αν περιμένετε από μόνη της να φτιάξει κλίμα τότε δεν θα σας φανεί και η καλύτερη επιλογή. Είναι κουκλίτσα . Τρελό πιπινάκι ο,τι πρέπει για γλείψιμο. Την έβαλα στα τέσσερα και μετά είπα να κάνω εξάσκηση στα μαθήματα ζωγραφικής που μας κάνει ο Bob Ross κάθε μεσημέρι στο κρατικό κανάλι. Παίρνουμε το πολύ μικρό πινέλο και σιγά σιγά περνάμε ένα χέρι την κωλοτρυπιδίτσα της . Έτσι μπράβο.
Μετά παίρνουμε το μεγαλύτερο πινέλο και συνεχίζουμε στο μουνάκι της... "There you go !!"
Τέλος , παίρνουμε τη ...βούρτσα και μπαινοβγαίνουμε στο μουνάκι της μέχρι να βγει χρώμα άσπρο στην άκρη του προφυλακτικού
Αυτό ήταν . Τέλεια!


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ζωγραφισες για ακομη μια φορα :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom