Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 686K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.459
Πόντοι
41.447
απο banoutos κριτική για το Αχχιλεως 48,
τι λέει για την υπηρεσία:

Την υπηρεσία, καλό είναι να την κρατάτε σε απόσταση, διότι στην προσπάθειά της να περιγράψει τα αυταπόδεικτα και χιλιοειπωμένα, φτύνει ακατάπαυστα. Αμέτρητα σταγονίδια πτύελου, με δεκάδες βρωμερούς μικροορανισμούς μέσα τους, βρήκαν ένα ζεστό καταφύγιο, πάνω μου. Κατά τα λοιπά, δεν έχει κάτι επιλήψιμο. Το δωμάτιο ήταν καθαρό, τα σεντόνια το ίδιο, ενώ κοίταξε και για το αν υπάρχει χαρτί υγείας.

:2funny: :2funny: :2funny:
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Natali μακριααααά, Τετάρτη 24 Φεβ 2010, στις 01:41
Γράφτηκε από τον sakis_11  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 1000 αξιολογητές


Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Νάταλυ) 
Συνολική βαθμολογία  3.8
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  3.0
"Επηρεασμένος από την κριτική του συναγωνιστή είπα να δοκιμάσω πως είναι η Ναταλί. Απορώ τι της βρήκε, πέρα από τη λεπτή μέση και το οτι τα πόδια της ήταν φρεσκοξυρισμένα. Μπήκε με ένα βαριεστημένο ύφος και οι κινήσεις της μέσα στο δωμάτιο ήταν σαν αγγαρεία (είχα πάει ορεξάτος, φρεσκοξυρισμένος και τα ρέστα) και αντίκρισα την απογοήτευση. Γενικότερα στο site χωρίς να μιλάω για τον συναγωνιστή, δημιουργείται σε κάποιον η εντύπωση οτι ορισμένες κριτικές εκθειάζουν τις κοπέλες σκόπιμα ίσως από τα ίδια τα σπίτια για διαφήμιση. Πάντως όποτε πέρασα πολύ καλά με κοπέλα και το έγραψα εδώ , το επιβεβαίωσαν και οι επόμενοι που τις επισκεύτηκαν, με τις δικές τους καλές κριτικές, γιαυτό και όταν σας λέω μακρυά είναι για να μην πετάξετε άδικα τα χρήματά σας. Αντίθετα για παράδειγμα μέσα στο δωμάτιο είναι εγγύηση η Μόνικα Φυλής 40 (που δίνει και κουλούρι) και σε κάνει να περάσεις υπέροχα. Πάντως εγώ Κολωνού 30 δεν ξαναμπαίνω." Βρε παιδιά τόσο καιρό ίδια και ίδια λάθη, πεταμένα λεφτά είναι εκεί, όταν τα έλεγα με είπαν κακεντρεχή και τα συναφή.  Χρήμα και ψυχολογία δεν μας χαλάει καμία, πάμε εκεί που αξίζει και τελειώνει η δουλειά. 
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Natali μακριααααά, Τετάρτη 24 Φεβ 2010, στις 01:41
Γράφτηκε από τον sakis_11   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 1000 αξιολογητές


Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Νάταλυ) 
Συνολική βαθμολογία  3.8
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  3.0
"Επηρεασμένος από την κριτική του συναγωνιστή είπα να δοκιμάσω πως είναι η Ναταλί. Απορώ τι της βρήκε, πέρα από τη λεπτή μέση και το οτι τα πόδια της ήταν φρεσκοξυρισμένα. Μπήκε με ένα βαριεστημένο ύφος και οι κινήσεις της μέσα στο δωμάτιο ήταν σαν αγγαρεία (είχα πάει ορεξάτος, φρεσκοξυρισμένος και τα ρέστα) και αντίκρισα την απογοήτευση. Γενικότερα στο site χωρίς να μιλάω για τον συναγωνιστή, δημιουργείται σε κάποιον η εντύπωση οτι ορισμένες κριτικές εκθειάζουν τις κοπέλες σκόπιμα ίσως από τα ίδια τα σπίτια για διαφήμιση. Πάντως όποτε πέρασα πολύ καλά με κοπέλα και το έγραψα εδώ , το επιβεβαίωσαν και οι επόμενοι που τις επισκεύτηκαν, με τις δικές τους καλές κριτικές, γιαυτό και όταν σας λέω μακρυά είναι για να μην πετάξετε άδικα τα χρήματά σας. Αντίθετα για παράδειγμα μέσα στο δωμάτιο είναι εγγύηση η Μόνικα Φυλής 40 (που δίνει και κουλούρι) και σε κάνει να περάσεις υπέροχα. Πάντως εγώ Κολωνού 30 δεν ξαναμπαίνω." Βρε παιδιά τόσο καιρό ίδια και ίδια λάθη, πεταμένα λεφτά είναι εκεί, όταν τα έλεγα με είπαν κακεντρεχή και τα συναφή.  Χρήμα και ψυχολογία δεν μας χαλάει καμία, πάμε εκεί που αξίζει και τελειώνει η δουλειά. 
Ρε μαν δεν ξερω εγω την πετυχα μαλλον σε καλη μερα !! Προσωπικα εμενα μου αλλαξε τα φωτα στην κυριολεξια,17 λεπτα με χρονομετρο εκατσε,,δεν ξερω τωρα εσενα γιατη δεν σε εξυπηρετησε καλα :think:
 

Επισκέπτης
Για την Ναταλί την πουτσοφάγο μιλάτε,από Φυλής...με τις πολλές κακές κριτικές.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

ρε τυπε ακομα και για μενα που ειμαι γνωστος για τις ανοχες μου σε σχεση με την εμφανιση των γυναικων στα μπουρδελα,αυτη που λες ειναι για ξερατο :2funny:


Δεν εχω λογια για να εκφραστω για την κριτικη του ΕΛΛΑΣ7


Οχι μονο πηγε και κατεθεσε στο "γατοσπιτο" το οποιο θεωρω το πιο βρωμικο μαγαζι της Ελλαδας,9εγω δεν μπορω ουτε το κατωθλι να περασω)  αλλα καταθεσε και στην Σιλβια.

:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

Την Σιλβια την "γνωρισα" στο .......[size=15pt]1985[/size] και [size=15pt]ηταν ηδη τοτε gilf.[/size]

Εντυπωση μου κανει που δουλευει ακομα. Πρεπει να ειναι πολυ μεγαλυτερη και απο πολλες υπηρεσιες..............
Δεν περιμενα να ξανακουσω το ονομα της.

 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
758
Κριτικές
11
Like
52
Πόντοι
4.165
Δεν εχω λογια για να εκφραστω για την κριτικη του ΕΛΛΑΣ7


Οχι μονο πηγε και κατεθεσε στο "γατοσπιτο" αλλα καταθεσε και στην Σιλβια.

:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

Την Σιλβια την "γνωρισα" στο .......[size=15pt]1985[/size] και [size=15pt]ηταν ηδη τοτε gilf.[/size]

Εντυπωση μου κανει που δουλευει ακομα. Πρεπει να ειναι πολυ μεγαλυτερη και απο πολλες υπηρεσιες..............
Δεν περιμενα να ξανακουσω το ονομα της.
δηλαδη ποσο ειναι τωρα 70?? :new_shocked: 
  εχει παρει συνταξη και ακομα δουλευει?η δουλεια ειναι η ζωη της  :dunno:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
758
Κριτικές
11
Like
52
Πόντοι
4.165
πρεπει να ειναι η μεγαλυτερη σε ηλικια εν ενεργεια ιεροδουλη στην αθηνα.αξιζει το σεβασμο ολον μας!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Να σημειωθει οτι απο τοτε εκανε ακαποτο και πρωκτικο !!!!!
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
τυπε μπορει να μη παιζω συχνα τωρα μπαλα,αλλα μερικες τις θυμαμαι απο τοτε...συλβια και γρια ειναι μονο μια,χα χα...
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Φαντάσου τι μπορεί να σου κάνει μια κριτική.
Κι ήμουν έτοιμος να πεταχτώ το πρωί, με βάση τις δύο κριτικές που έχει.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
τυπε μπορει να μη παιζω συχνα τωρα μπαλα,αλλα μερικες τις θυμαμαι απο τοτε...συλβια και γρια ειναι μονο μια,χα χα...
Και κατι πραγματικα τραγελαφικο:

Ολα τα μαγαζια που ειχα πετυχει στο (πολυ μακρυνο) παρελθον την Σιλβια εχουν κλεισει.

Μιλαω για Ιουλιανου και Λιοσιων/απεναντι απο τα Χωματιανου (τωρα ειναι μαγαζι με σταρτιωτικα ειδη), Αλκιβιαβου και Φυλης, και στο Διδυμου και Αλκιβιαδου προς την Μιχαηλ Βοδα.Δεν θυμαμαι αριθμους......

Τελευταια φορα το 1995.........
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Να το αφήσω, τύπε, αλλά με βαριά καρδιά.
Φαντάσου από πότε θα έχει λήξει η μερέντα εκεί  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom