Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
λεγε ρε που τη βρηκες

ο φωτογραφος της γειτονιας αδερφε, στα 18 μου φοιτητης με ποδηλατο, ξερεις ποσα γκομενακια λιωνανε με το που με βλεπανε?

και τωρα βεβαια, δεν παω πισω, και οι επαγγελματιες τρελλαινονται να τις αγγιζω με το μαλλι, καυλωνουν με ενα μαλλομασαζ και μετα χυνουν που τις ακουμπαω, ρωτησε, θα σου πουν.
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
ο φωτογραφος της γειτονιας αδερφε, στα 18 μου φοιτητης με ποδηλατο, ξερεις ποσα γκομενακια λιωνανε με το που με βλεπανε?

και τωρα βεβαια, δεν παω πισω, και οι επαγγελματιες τρελλαινονται να τις αγγιζω με το μαλλι, καυλωνουν με ενα μαλλομασαζ και μετα χυνουν που τις ακουμπαω, ρωτησε, θα σου πουν.
μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :grin:
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Χρησιμεύει και στο ντους σα σφουγγάρι, αυτό πού το πας; Τα'χω περάσει κι εγώ αυτά και ξέρω!

και τωρα βεβαια, δεν παω πισω, και οι επαγγελματιες τρελλαινονται να τις αγγιζω με το μαλλι, καυλωνουν με ενα μαλλομασαζ και μετα χυνουν που τις ακουμπαω, ρωτησε, θα σου πουν.
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
''Αυτη τη φορα εμαθα και το ονομα σου !

Και για αλλη μια φωρα ο μιλφαρος Μαρια λεγετε πραγμα που ειχα παραβλεψει να αναφερω στις προιγουμενες κριτικες λογο καυλας εφευγα απο το σπιτι αυτο χωρις να πω και πολλα ψιλη ξανθια ρωσσιδα με βυζαρες μεγαλες ωραια συνολακια εσωρουχων παντα ερχετε απο το πλαι σε χαιδευει κανει ισπανικο απο το πλαι οχι προσωπο με προσωπο ισως για να βλεπεις ταινια που εχει το σπιτι αυτο τσιμπουκι βαθυ με συμεια πνιγμου οτι καλητερο παιζει σε μιλφ στο μεταξουργειο πιστευω απο καλο μιλφ 15 ευρω τα τιμαει το κοριτσι ! αβε συγχαρητηρια ωρα επισκεψης 14,15
Μεσημερακι σαββατου !
''

Βιαστηκα ο ιδιος συναδελφος εγραψε ακομα μεγαλυτερη κριτικη χωρις να τη διακοψει με σημεια στιξης και μαλακιες εχω περιεργεια να μου πει πως γαμαει μπαινει  μεσα δεν λεει πολλα πιανει την την τανα τη βαζει κατω της βγαζει το βρακακι κατεβαζει τα παντελονια με μια κινηση βγαζει πουκαμισο τον δινει στο στομα τον βγαζει τον λαστιχωνει τον βαζει σπρωχνει τη γυρναει ξανασπρωχνει χυνει τελος!

Δεν το αλλαζω το σαιτ με τιποτα, οποιος και να εβαζε υποψηφιος απο εδω μεσα θα τον ψηφιζα με λυσσα!
 

spider-man

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
238
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1

Μάστερ σεφ.....vs Sabina χαχααααχααχα
Φαντομ 12 είσαι ο θεός μου........ είδωλο  :2funny: :2funny: :2funny:
Οταν στο παρελθον ανεβασα 10 περιπου κριτικες με αλλο  νικ ,τιs περρισοτερες απο City-tour girls αλλα και καποια local κατηγορηθηκα σαν promoter απλα γιατι ελεγα την  αληθεια και διατυπωνα την αντικειμενικη μου αποψη εκτοτε αποφασισα να απεχω και να παρακουλουθω εκ του μακροθεν!!!! Αλλα μ' ενοχλει το γεγονος οτι καποιοι τιμημενοι του σαιτ να ριχνουν στον Καιαδα οτι ειναι εκτος γραφειων της αρεσκειας του!!! εδω το θεμα εχει 100 παραμετρους γιατι γινεται, αλλα πραγματικα δεν το ψαχνω πια, αν και συνεχιζει να μ' ενοχλει!! Οταν εχουμε και ομολογια τιμημενου μελους να λεει καθαρα οτι πιεστηκε απο γραφειο να γραψει θετικη κριτικη για κοπελλα!!! Κλεινω λεγοντας οτι οι λογικως σκεπτομενοι συναγωνιστες και ολοι εμεις που ξοδευουμαι πακτωλο χρηματων χωρις να φαινομαστε εχουμε πια αναπτυξει το αισθημα της αυτοπροστασιας!!!!!!!!
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Και το καλύτερο απ'όλα είναι ότι αυτοί αθροίζουν τις υπηρεσίες, όπερ σημαίνει: 90 + 60 = 150, επομένως με το να σου προσφέρουν το συνδυασμό στα 120 νομίζουν ότι σου κάνουν και σκόντο :2funny: :2funny:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886




... (η αριστερή της ρόγα είναι αρκετά μεγαλύτερη από την δεξιά)...
____________________________________________________________

Πρέπει να είσαι πολύ παρατηρητικός!   :thumbsup:




... ψιλοτράβηγμα μαλλιών ...
____________________________________________________________

Νομίζω ότι δεν έχει μακριά μαλλιά...  :think:
Τι να τραβήξεις άραγε;




... Εβαλα λοιπόν το μοτεράκι στο full και αφού την ξεπάτωσα την έχυσα με πισωκολλητό το οποίο από την ορμή κατέληξε σε ξαπλωτό..... SmileBig

____________________________________________________________

:rockon: :rockon: :rockon:

 

Akelon

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2008
Μηνύματα
60
Κριτικές
18
Like
9
Πόντοι
10

Διάβασα την κριτική από laxpix και χωρίς να θέλω να φανώ κακός, κάτι μου βρωμάει ρε παίδες.

Καταρχήν το κείμενο. Χωρίς τόνους, με κάποια λαθάκια. Πλολύ μικρό, 7 γραμμές, όπου δεν αναφέρει κάτι συγκεκριμένο για την κοπέλα, γενικότητες μόνο. Στο μισό από το κείμενο των 7 αράδων σχολιάζει το τι έγρψαν οι άλλοι, είτε είναι αλήθεια είτε όχι.
Τη συναντά 2-3 φορές το μήνα εδώ και 4 μήνες. Να ναι καλά ο άνθρωπος, αλλά γιατί δεν έγραψε κριτική πιο πρίν? Και τελικά είναι 2 ώρες 100 ευρώ?

Ξεκαθαρίζω ότι δεν επιτίθομαι στο παλικάρι που έγραψε την άνω κριτική, απλά μεκάνει και αναρωτιέμαι για την εγκυρότητά της.... :huh: :huh: :huh:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
καλα χωρις τονους γραφω και γω απο ιδεολογια..... :sunglasses:
 

Akelon

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2008
Μηνύματα
60
Κριτικές
18
Like
9
Πόντοι
10
Ρε gl τι συγκρίνεις τώρα? Εσένα με τα χιλιάδες ποστ και κριτικές με αυτόν?
btw συγχαρητήρια για τις τσόντες που μας προσφέρεις απλόχερα και καθημερινά  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Μαυρίστε τον.... δεν ειναι κριτική αυτη

Δεν γραφει τίποτα.  ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Ρε gl τι συγκρίνεις τώρα? Εσένα με τα χιλιάδες ποστ και κριτικές με αυτόν?
btw συγχαρητήρια για τις τσόντες που μας προσφέρεις απλόχερα και καθημερινά   :rockon: :rockon: :rockon:
ευχαριστω
 

Poetjokey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα
35
Κριτικές
41
Like
939
Πόντοι
990
Και το καλύτερο απ'όλα είναι ότι αυτοί αθροίζουν τις υπηρεσίες, όπερ σημαίνει: 90 + 60 = 150, επομένως με το να σου προσφέρουν το συνδυασμό στα 120 νομίζουν ότι σου κάνουν και σκόντο :2funny: :2funny:
Αν διαβάζατε όλη την κριτική, θα καταλαβαίνατε ότι το ! ήταν για να υποδείξει ότι ήταν πολλά τα λεφτά,αφού όπως λέω παρακάτω 100 έδωσα,όχι 120.Στα μαγαζιά που έχουν ελεύθερο στοματικό το φουλ πρόγραμμα είναι πιο ακριβό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom