Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Αν διαβάζατε όλη την κριτική, θα καταλαβαίνατε ότι το ! ήταν για να υποδείξει ότι ήταν πολλά τα λεφτά,αφού όπως λέω παρακάτω 100 έδωσα,όχι 120.Στα μαγαζιά που έχουν ελεύθερο στοματικό το φουλ πρόγραμμα είναι πιο ακριβό.

Διαβάσαμε όλη την κριτική και καταλάβαμε ότι τα λεφτά ήταν πολλά. Ο αστεϊσμός μου προσωπικά πηγαίνει στα μαθηματικά [size=13pt]αυτών[/size] οι οποίοι κάνοντας σούμα τα προγράμματα θεωρούν ότι ακόμη και στα 120 ευρώ σου κάνουν έκπτωση.
 

Poetjokey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα
35
Κριτικές
41
Like
939
Πόντοι
990
Διαβάσαμε όλη την κριτική και καταλάβαμε ότι τα λεφτά ήταν πολλά. Ο αστεϊσμός μου προσωπικά πηγαίνει στα μαθηματικά [size=13pt]αυτών[/size] οι οποίοι κάνοντας σούμα τα προγράμματα θεωρούν ότι ακόμη και στα 120 ευρώ σου κάνουν έκπτωση.
Δεν κατάλαβα καλά τότε!Σημειώσατε λάθος :grin:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227

πιτσιρικο επρεπε να τελειωσεις στα ζουμερα τησ βυζια η στη γλωσσιτσα της :huh:
Μπα! Δεν κάνω τέτοια εγώ...  :P :P :P

μπραβο παντως, σε σωστα σπιτακια πηγες
Το ότι πάω κυρίως σε studio δεν σημαίνει ότι δεν έχω και κάποια στοιχειώδη "μπουρδελική" παιδεία!!! Ξέρω που να αναζητήσω milfίδια!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
Στελλα η Μονικα.....απλα μουναρα
από n.smirni76
11-11-2010
Στους top 1000 Αξιολογητές
Link κριτικής
Δείτε όλες τις κριτικές για την Μόνικα
Δες όλες τις κριτικές μου
Αναφέρατε αυτή την κριτική στο διαχειριστή

0 στους 0 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική
την κοπελα την ξερω 3 χρονια εχω παει πολλες φορεσ μαζι της θα ειχα παει ακομα παραπανω αλλα τα τελευταια 2 χρονια δουλευει σε βρομικα μαγαζια κ εχει παντα μαζι της αυτη τη σπαστικη τσα τσα(ειναι πανατα κακοδιαθετη κ σημερα αν κ μονος στο μαγαζι κ χωρις να εχει αλλο πελατη της φωναζε να βγει) η μονικαα για μενα εχει το καλυτερο κορμι σε ολη τη φυλης πολυ γλυκο προσωπο κ το καλυτερο στησιμο για πισοκωλλητο δεν θα μπω σε λεπτομεριες εχουν γραψει πολλοι θα αναφερω μονο οτι εχει απιστεθτη επιδερμιδα κ ειναι πεντακαθαρη σε αντιθεση με τα δωματια,φευγοντας οπου κ βγηκα απο την πισω πορτα που οδηγει στην πολθκατικοια [size=14pt]της ειπα οτι πρεπει να ψαχτει για στουντιο[/size] κ μου ειπε οτι το σκεφτεται....


Εγκληματία…  :tickedoff:
 

TurboThor

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
2.287
Οταν στο παρελθον ανεβασα 10 περιπου κριτικες με αλλο  νικ ,τιs περρισοτερες απο City-tour girls αλλα και καποια local κατηγορηθηκα σαν promoter απλα γιατι ελεγα την  αληθεια και διατυπωνα την αντικειμενικη μου αποψη εκτοτε αποφασισα να απεχω και να παρακουλουθω εκ του μακροθεν!!!! Αλλα μ' ενοχλει το γεγονος οτι καποιοι τιμημενοι του σαιτ να ριχνουν στον Καιαδα οτι ειναι εκτος γραφειων της αρεσκειας του!!! εδω το θεμα εχει 100 παραμετρους γιατι γινεται, αλλα πραγματικα δεν το ψαχνω πια, αν και συνεχιζει να μ' ενοχλει!! Οταν εχουμε και ομολογια τιμημενου μελους να λεει καθαρα οτι πιεστηκε απο γραφειο να γραψει θετικη κριτικη για κοπελλα!!! Κλεινω λεγοντας οτι οι λογικως σκεπτομενοι συναγωνιστες και ολοι εμεις που ξοδευουμαι πακτωλο χρηματων χωρις να φαινομαστε εχουμε πια αναπτυξει το αισθημα της αυτοπροστασιας!!!!!!!!

μου άρεσε η λογοτεχνική χροιά και το χιουμορ... για αυτό το έγραψα  ;)
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Ρε μαλακα gl , ενα σωρο μπουρδελα να πεταξεις λεφτα τζαμπα εχει η Σαλονικη , στην Αθηνα ηταν αναγκη να πας να φας πατατες ?  :idiot:

 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Ρε μαλακα gl , ενα σωρο μπουρδελα να πεταξεις λεφτα τζαμπα εχει η Σαλονικη , στην Αθηνα ηταν αναγκη να πας να φας πατατες ?  :idiot:
δεν τρωω πατατες....κανω διατροφη.....μονο φολες ενιοτε..... :birdman:
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
[size=16pt]Σάρα, κάθε φορά και καλύτερη[/size]

από stergiosg32

Έχω επισκεφθεί πολλές φορές το εν λόγω στούντιο, αλλά [size=15pt]ποτέ δεν είχα πάρει την "Σάρα". [/size] Το στούντιο όπως πάντα καθαρό, με ευγενική κυρία στην είσοδο.

Για καλή μου τύχη, ήρθα αντιμέτωπος με την Σάρα, η οποία κάνει πολύ ώρα προκαταρτικά, υπέροχη πίπα και γενικα΄χαδάκια ενώ σε αφήνει (ισως και σε προτρέπει) να της χαιδεύεις μουνάκι, κωλαράκι, πόδια (+φιλιά) κτλ κτλ

Στο σεξ είανι υπέροχη με συμμετοχή και ανεκτική σε όλες τις στάσεις....

Σου βγάζει ότι της αρέσει και περνάει ωραία. Στο τέλος, κάθισε ΄λίγο και τα είπαμε.

Αυτά. Σίγουρα θα ξαναπάω με την Σάρα.... 100%, ενώ [size=15pt]ήδη την έχω πάρει 2 φορές[/size]

www.bourdela.com/stountio/athina/athanasias-3-studio-geisha/#jr_review_19102]http://www.bourdela.com/stountio/athina/athanasias-3-studio-geisha/#jr_review_19102[/url]

Μου φαίνεται ότι κάτι δεν πάει καλά :think:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
[size=16pt]Σάρα, κάθε φορά και καλύτερη[/size]

από stergiosg32

Έχω επισκεφθεί πολλές φορές το εν λόγω στούντιο, αλλά [size=15pt]ποτέ δεν είχα πάρει την "Σάρα". [/size] Το στούντιο όπως πάντα καθαρό, με ευγενική κυρία στην είσοδο.

Για καλή μου τύχη, ήρθα αντιμέτωπος με την Σάρα, η οποία κάνει πολύ ώρα προκαταρτικά, υπέροχη πίπα και γενικα΄χαδάκια ενώ σε αφήνει (ισως και σε προτρέπει) να της χαιδεύεις μουνάκι, κωλαράκι, πόδια (+φιλιά) κτλ κτλ

Στο σεξ είανι υπέροχη με συμμετοχή και ανεκτική σε όλες τις στάσεις....

Σου βγάζει ότι της αρέσει και περνάει ωραία. Στο τέλος, κάθισε ΄λίγο και τα είπαμε.

Αυτά. Σίγουρα θα ξαναπάω με την Σάρα.... 100%, ενώ [size=15pt]ήδη την έχω πάρει 2 φορές[/size]

www.bourdela.com/stountio/athina/athanasias-3-studio-geisha/#jr_review_19102]http://www.bourdela.com/stountio/athina/athanasias-3-studio-geisha/#jr_review_19102[/url]

Μου φαίνεται ότι κάτι δεν πάει καλά :think:

Οντως! Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ (σε περιπτωση που δεν ειναι ψεύτικη η κριτική) είναι να την έχει πάρει σε κάποιο άλλο στούντιο που δουλεύει.
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Κι εμένα εκεί πάει το μυαλό μου, απλά ξέχασε μάλλον να το γράψει. Η κριτική όπως και να'χει είναι αμφισβητίσιμη :-

ΥΓ: Μιλάμε για την ίδια Σάρα από Φραντζή 47;
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Κι εμένα εκεί πάει το μυαλό μου, απλά ξέχασε μάλλον να το γράψει. Η κριτική όπως και να'χει είναι αμφισβητίσιμη :-

ΥΓ: Μιλάμε για την ίδια Σάρα από Φραντζή 47;
Δεν μπορω να ειμαι σιγουρος για την συγκεκριμενη. Αλλωστε και στην περιγραφη δεν λεει τιποτα το ιδιαιτερο για την εμφανιση της κοπέλας οποτε...
Καποιος που ειναι σιγουρος ισως μπορεσει να ενημερωσει αν ενδιαφερεσε!
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Δεν μπορω να ειμαι σιγουρος για την συγκεκριμενη. Αλλωστε και στην περιγραφη δεν λεει τιποτα το ιδιαιτερο για την εμφανιση της κοπέλας οποτε...
Καποιος που ειναι σιγουρος ισως μπορεσει να ενημερωσει αν ενδιαφερεσε!

Εγκυκλοπαιδικά ρωτάω περισσότερο :grin:
 

Επισκέπτης
Κεραμεικού 15 κάτω:
{Αντρέα
από antisthenis
Η Αντρέα είναι αναμφισβήτητα μια πάρα πολύ καλή περίπτωση για τα δεδομένα της περιοχής (αλλά και γενικώς), μια τιμιότατη vfm επιλογή, αλλά επειδή δεν είμαστε χτεσινοί θεωρώ ότι δεν πρέπει να καταφεύγουμε σε υπερβολές. Δηλαδή: ναι, όσον αφορά τις υπηρεσίες της και τη διάθεσή της κλπ. βάζει κάτω πάρα πολλά ct. Γλειψίματα φοβερά παντού, [size=20pt]γλωσσόφιλα,[/size] καραμέλωμα αρχιδιώνε, πίπα ακά και 69 για όσους τολμούν, πολύ καλή συμμετοχή και όλα αυτά με 15 ευρώ. Σε ό,τι δηλαδή περνάει απ' το χέρι της εντυπωσιάζει.
Εμφανισιακά όμως έχει ένα μειονέκτημα που δε μπορεί να παραβλέψει κανείς. Το στήθος της. Δεν είναι ελαφρώς πεσμένο όπως είπε ένας συναγωνιστής παρακάτω. Είναι μαραμένο. Έχει σχεδόν αρρωστιάρικη όψη και είναι αντιαισθητικό και αντιερωτικό (έχει και ένα τατουάζ "m" εκεί στην περιοχή. Μάλλον marameno σημαίνει) . Γι' αυτό και δε βγάζει το σουτιέν της στο σαλόνι και είναι κάπως διστακτική να κάνει το ίδιο στο δωμάτιο.
Η όλη της εμφάνιση είναι μέτρια...
}

Στην πρώτη επίσκεψή μου, έβγαλε το σουτιέν από μόνη της και αηδίασα με το θέαμα.
Γλυψίματα φοβερά παντού δεν έκανε.Πως να χαρακτηρίσεις δηλαδή, την τελετουργία γλυψιμάτων της Κατερίνας-Φυλής 200;
Κάνατε γλωσσόφιλα;.Η τσατσά ανακοινώνει σε Πακιστανούς:"Φιλάκια στο στόμα"!!!
Ακάποτο εννοείς μόνο το γλύψιμο στα πλάγια του κορμού πέους;

Πράγματι η Αντρέα έχει μέτρια εμφάνιση.Το γεμάτο ραγάδες στήθος της και η ελαφρά τριχοφυία του σώματος είναι κυρίως υπεύθυνα για την μέτρια εμφάνιση.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
Δεν είπα τί έκανα - είπα τί προσφέρει. Οι ενδιαφερόμενοι θα βρουν την άκρη. Και ναι, τα "γλειψίματα φοβερά παντού" είναι εφάμιλλα :grin: της Κατερίνας - Φ200.
 

Επισκέπτης
Δεν είπα τί έκανα - είπα τί προσφέρει. Οι ενδιαφερόμενοι θα βρουν την άκρη. Και ναι, τα "γλειψίματα φοβερά παντού" είναι εφάμιλλα :grin: της Κατερίνας - Φ200.
Γράψε γι'αυτά που έκανες εσύ στο δωμάτιο με την Αντρέα αν δεν σου κάνει κόπο.
"Γλυψίματα φοβερά παντού" :grin: σου έκανε.
Στις δύο επισκέψεις μου, η Αντρέα επικεντρώθηκε σε βιαστικά γλυψίματα στο στήθος και στην κοιλιά.Ενώ επέμενε σε αρχίδια-πούτσο.
Στον τομέα "γλύψιμο σώματος", η Κατερίνα-Φυλής 200 συγκρίνεται μόνο με την Ελληνίδα λεπτή ξανθιά μεσήλικη Άντζελα-Ιππώνακτος 14, Θησέως 365 πριν 2,5-3 έτη.Και η Κατερίνα προηγείται καταφανέστατα.
Με την επιφύλαξη του ότι δεν έχω δοκιμάσει την Άννα-Μαρία την Σαλονικιά  για την οποία έγκριτοι συναγωνιστές γράφουν τα καλύτερα στον τομέα αυτόν.

Πόσα λεπτά έκατσε στο δωμάτιο η Αντρέα;
 

flyingdutchman

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
275
Κριτικές
42
Like
147
Πόντοι
6.040

Δεν στέκομαι στην ουσία της παραπάνω κριτικής, η οποία άλλωστε δείχνει να είναι αντικειμενική. Έχω μια άλλη απορία: πώς κάποιος που δηλώνει φοιτητής μπορεί να είναι ΤΟΣΟ ανορθόγραφος;;;; Όχι ότι με χαλάει, δεν τον "ρίχνει" τον άνθρωπο στα μάτια μου, απορώ όμως.
 

Επισκέπτης
Πράγματι η Αντρέα έχει μέτρια εμφάνιση. Το γεμάτο ραγάδες στήθος της και η ελαφρά τριχοφυία του σώματος είναι κυρίως υπεύθυνα για την μέτρια εμφάνιση.

E, αυτά πρέπει να λέγονται ρε παιδιά... Αλλη εικόνα έβγαινε από τα τόσο σχόλια. (Και σκεφτόμουνα να πάω, αλλά δεν το βλέπω.)
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1

Αν μιλάμε για την Άννα την Ουκρανίδα (Αννα-Λυδια) παρόλου που ξεφεύγει από τα γούστα μου καθότι το βυζί της δεν είναι πάνω από 2άκι πιστεύω, όταν την είδα έμεινα άφωνος.

παιδιά προσοχή η κοπέλα είναι τόσο όμορφη και σε συνδιασμό με το πολύ νεαρό της ηλικίας της (18-22) προκαλεί ταχυπαλμίες...
το σώμα της είναι από τα λεπτά αλλά καθόλου άχαρα είναι καμπηλώδες χωρίς λιπαρά...
απλά δεν υπάρχει αυτό που είχα δει πριν κανα 2μηνο που πέρασα από Κασσάνδρας!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom