Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125

Τί είναι αυτα ρε γαμωτο ...
Να πάω και εγώ κανα μεσημέρι που πειναω να με κεράσει καμια μπριζόλα...
Ακου εκει ψωμοτυρι..
Και τον ταϊσε με το ζόρι ε!
Ο άλλος πιο πανω λέει ήθελε να παίξει το μουνι της γιατί είχε μπουκώσει!! Από την καύλα ε? Μας βλέπει και καυλωνει η καημενη η Μπαρμπορα αλλα δεν προλαβαίνει να χύσει μαζί μας και το τριβει...
Τι άλλο θα ακουσουμε...
Μάλλον η ντοπαμινη στον εγκεφαλο της έχει μπουκώσει γιαυτο και κανει μαλακιες... Εκτός αν το παίζει τρελη γιατι αραίωσε η πελατεία και σφίξαν οι κώλοι...
Τι για διαστημικα γυαλια εχω ακουσει, τι μποτες, τι καμουτσικια, τώρα λένε γαι ψωμοτυρια...
Θα φερει και καμια αρκουδα να χορευει και θα βαραει το ντεφι...
Οταν είχα παει εγώ (μια και μοναδικη φορα) είχε μπει με το τσιγάρο, το καπνιζε όλο όσο με κοιτουσε απο το καθρεπτη με γυρισμένη την πλατη...
Αυτά είναι καραγκιοζιλικια...
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
μερικοι τα πιστευουν κιολας φιλε...φανταζεσαι να εχυναν οι πουτανες εν ωρα εργασιας,παει το επαγγελμα...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
λετε  δηλαδι μερικοι αντι για κριτικες να γραφουν τις φαντασιωσεις τους ?  :think:
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
οχι ρε,απλα μερικες πουλανε φουμαρα για να εντυπωσιασουν...
 

Επισκέπτης

Mπόις, για την ιστορια αναφέρω το λάθος μου :headbang:. Το χορταστικό Τ-μπον :tits: της Ιάσωνος ακούει στο όνομα Στέλλα και όχι Έλενα, όπως από μεταγαμική θόλωση έγραψα.
Ο άγιος Tσιμπουκλένιος να σας δίνει τις ευλογίες του και με τη σειρά σας να ραίνετε τις απανταχού μουνάρες,
 

Επισκέπτης

Τί είναι αυτα ρε γαμωτο ...
Να πάω και εγώ κανα μεσημέρι που πειναω να με κεράσει καμια μπριζόλα...
Ακου εκει ψωμοτυρι..
Και τον ταϊσε με το ζόρι ε!

Γιατί καλέ? Δεν έχετε ακούσει ότι σερβίρεται και "μουνάκι με μεζέ"? :2funny:
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
ρε παιδιά όσο ωραίο σωματάκι έχει η Μπάρμπορα, τόσο χρήζει άμεσης βελτίωσης το μπλά-μπλά της και η προφορά της είναι γαμησέ τα....
από φάτσα δεν μου αρέσει απλά συνήθως κάνει καλή περιποίηση λένε όλοι οπότε αξίζει δοκιμής ;)
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
απο kavlas

()

λοιπον παιδια η μπαρμπορα ειναι τσεχα αρκετα εμφανισιμη ωραιο σωμα με μαυρα ισια μαλια και ειναι απο τσεχια....μπαινω μεσα υστερα απο κανα 5 λεπτο ερχεται με μια φετα ψωμι και απο πανω τυρι και ντοματα...λεω απο μεσα μου τι κανει αυτη???μετα μ εδωσε και εμενα να φαω με ταιζε εκεινη...υστερα απο το φαγητο μου λεει πρωτα θα μιλησουμε και μετα σεξ...εμεινα μαλακας πρωτη φορα το λεει αυτο γκομενα...υστερα με φιλαγε παντου για πολυ ωρα εγω τις πιπιλαγα τισ ρωγες...η πιπα της απιστευτη χωρις σκουφο...απο γαμησι ανεβηκε απο πανω μ και με καβαλουσε κανονικα....μετα μου λεει θελω να με γαμησεις και στα 4...την παιρνω στα 4 σε καποια φαση λεει βαρα με(στα κολομερια)ξεκινησα και εγω και εκεινη ελεγε σε παρακαλω μην χυσεις ακομα γαμα με...δυστυχωσ υστερα απο κανα 5 λεπτο ηρθε το τελος...μου σκουπισε τον μητσο μιλησαμε λιγο και μετα εφυγε....γενικα απο τις καλυτερες....δεν θα κλαψεις με τπτ τα λεφτα σουSmileBig

ειμαι σιγουρος οτι η πουτσα του βρωμαει ακομα τυριλα!!!!!!  :booty: :booty: :booty: :headbang: :helpplea: :helpplea:

μετα απο ψωμοτυρι ακαποτη πιπα!!!! για οδοντογλυφιδα τον περασε τον πουτσο αυτη???

οσο για τα σκαμπιλακια... για να ρευτει τα ηθελε!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ουτε με σφαιρες δεν την επερνα!!!!!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Απορια απο την κριτικη του gaidourokanivalos για Μιχαελα:

[size=9pt]εχοντας δει την κοπελα σε απειρα σαλωναρισματα αδραξα την ευκαιρια εκμεταλευομενος την απουσια κοσμου στη γυρω περιοχη και λεω θα περασω να δοκιμασω το τεμαχιο που λεγεται μιχαελα.καινουριος χωρος με πολυ καθαρα δωματια και γενικα συνθηκες κασσανδρας.η γκομενα με εκανε να καταλαβω τι εχανα τοσο καιρο,με 2 λεξεις γαμησι τσοντας!!!μπαινει στο δωματιο και μου δινει στο στομα την κωλαρα της την οποια εφαγα σαν μανιακος,στη συνεχεια γλωσσοφυλλα και ενα φοβερο τσιμπουκι μετα περιποιησης αρχιδιων,φτυσιματα,γλυψιματα.....ειχε!!πληθος στασεων και πετυχημενο crash test αφου αντεχει σε δυνατα σφυροκοπηματα.το μονο - οτι απο την πολυ καβλα δεν τελειωσα αλλα επιφυλλασομαι για την επομενη φορα με ενα καλο πεταμα στα μουτρα.ρε τι εχανα τοσο καιρο??? [/size]

Πως γινεται αυτο ?

:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Μόνο του σπανού τα γένια δε γίνονται :2funny: :2funny: :2funny:
 

Jarlaxle

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Εχω τρελλαθει με κριτικες απο ΤΑΚΜΑΝ. Ο ανθρωπος ειναι ενας τιτανας. Υποκλινομαι  :rockon:

Ο τυπος που δεν καταφερε να τελειωσει απο την πολυ καβλα να μας πει και εμας το μυστικο να μη χυνουμε στο 5λεπτο  :uglystupid:
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Απορια απο την κριτικη του gaidourokanivalos για Μιχαελα:

[size=9pt]εχοντας δει την κοπελα σε απειρα σαλωναρισματα αδραξα την ευκαιρια εκμεταλευομενος την απουσια κοσμου στη γυρω περιοχη και λεω θα περασω να δοκιμασω το τεμαχιο που λεγεται μιχαελα.καινουριος χωρος με πολυ καθαρα δωματια και γενικα συνθηκες κασσανδρας.η γκομενα με εκανε να καταλαβω τι εχανα τοσο καιρο,με 2 λεξεις γαμησι τσοντας!!!μπαινει στο δωματιο και μου δινει στο στομα την κωλαρα της την οποια εφαγα σαν μανιακος,στη συνεχεια γλωσσοφυλλα και ενα φοβερο τσιμπουκι μετα περιποιησης αρχιδιων,φτυσιματα,γλυψιματα.....ειχε!!πληθος στασεων και πετυχημενο crash test αφου αντεχει σε δυνατα σφυροκοπηματα.το μονο - οτι απο την πολυ καβλα δεν τελειωσα αλλα επιφυλλασομαι για την επομενη φορα με ενα καλο πεταμα στα μουτρα.ρε τι εχανα τοσο καιρο??? [/size]

Πως γινεται αυτο ?

:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
Απορια απο την κριτικη του gaidourokanivalos για Μιχαελα:

[size=9pt]εχοντας δει την κοπελα σε απειρα σαλωναρισματα αδραξα την ευκαιρια εκμεταλευομενος την απουσια κοσμου στη γυρω περιοχη και λεω θα περασω να δοκιμασω το τεμαχιο που λεγεται μιχαελα.καινουριος χωρος με πολυ καθαρα δωματια και γενικα συνθηκες κασσανδρας.η γκομενα με εκανε να καταλαβω τι εχανα τοσο καιρο,με 2 λεξεις γαμησι τσοντας!!!μπαινει στο δωματιο και μου δινει στο στομα την κωλαρα της την οποια εφαγα σαν μανιακος,στη συνεχεια γλωσσοφυλλα και ενα φοβερο τσιμπουκι μετα περιποιησης αρχιδιων,φτυσιματα,γλυψιματα.....ειχε!!πληθος στασεων και πετυχημενο crash test αφου αντεχει σε δυνατα σφυροκοπηματα.το μονο - οτι απο την πολυ καβλα δεν τελειωσα αλλα επιφυλλασομαι για την επομενη φορα με ενα καλο πεταμα στα μουτρα.ρε τι εχανα τοσο καιρο??? [/size]

Πως γινεται αυτο ?

:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

Λειτουργει  αναδρομα
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
''Ασε τα πολλα λογια ρε συ!
Η Αννα και παλι που δουλευε στο κωλονου 32 α διπλα σε αυτο διλαδι αχρισε να λεει να λεει να λεει πω ρε αδερφακι μου γλυστριδα ειχε φαει ολο μαλακιες με αποτελεσμα να με αποσιντονιζει απο το κυριως μενου μαλον δεν θα ξαναπαω σε αυτη λογο του οτι δεν σταματαει να μιλαει και αυτο με ξενερωσε πολυ αυτη τη φορα .
''

ουφ! με μια ανασα δεν βγαινει αδερφε! βαλε κι ενα κομα!
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Ο τρόπος γραφής όμως σε κάνει να θες να τη διαβάσεις απνευστί!!
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
mounelanos ο τυπας στη φωτο σου ?ποιοσ ειναι? :huh: :s&m_3: :rockon:
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Αδερφέ μου!!!! Κι εγώ έτσι είμαι στην ταυτότητά μου!
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
ε, καλα τωρα ειμαι λιγο μεγαλυτερος, με λιγα παραπανω κιλα και δεν ειμαι κουρεμενος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom