Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
ρε μαγκες εμενα η νανα ακομα μ'αρεσει εμφανισιακα,ειναι η απολυτη ελληνιδα πουτανα για μενα,ενω με την αντριαννα δε θα πηγαινα με τιποτα,τη βλεπω και τρεχω,φοβαμαι πως το λενε,πρεπει να με κοιταξει γιατρος ε...

κοιτα, δεν ειναι κ το πιο υγειες  που προτιμουμε τετοιες  κυριες ενω γινεται του μουνιου το πανηγυρι στα υπολοιπα σπιτια.
τωρα εσυ..αποτελεις 'υποεξαιρεση'.. :grin:κ γω τη βρισκω με τη νανα παντως.κ τωρα που το σκεφτομαι, ισως επειδη ειναι ελληνιδα :2funny:
 

Επισκέπτης
ρε μαγκες εμενα η νανα ακομα μ'αρεσει εμφανισιακα,
Επειγόντως στον Αυτιά για σύνταξη.Είναι για λύπηση.

ενω με την αντριαννα δε θα πηγαινα με τιποτα,τη βλεπω και τρεχω,φοβαμαι πως το λενε,πρεπει να με κοιταξει γιατρος ε...
:2funny:
Καμαρωτός Βεληγκέκας!
URL]]
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
ΛΕΡΝΑΙΑ ΠΟΥΤΣΑΓενική Εντύπωση: 10.0

Σας βοήθησε αυτή η κριτική;
Ευχαριστούμε για την ψήφο σας.
από pathos gia ta temachia
29-10-2010
Στους top 50 Αξιολογητές
Link κριτικής
Δες όλες τις κριτικές μου
Αναφέρατε αυτή την κριτική στο διαχειριστή

0 στους 0 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική

παιδιά σας γράφω αυτή τη στιγμή από φρανκφούρτη απο το ξενοδοχείο όπου έχουν παρέλθει μόλις μερικές ώρες από την εκπλήρωση ενός μετεφηβικού μου ονείρου,να επισκεφθώ δηλ.αυτό τον επίγειο σεξουαλικό παράδεισο της ελληνικής και πάσης εθνικότητας ψωλής!τα λόγια είναι περιττά!το μόνο που θα σας πώ πώς από εδώ και πέρα δεν πρόκειται να ξαναγράφω ρόστερ για τα κωλομπουρδέλα,κωλοστούντιο και κωλοσωληνάδικα του κώλου στην ελλάδα και θα ασχολούμαι μόνο με αυτά τα ευρωπαικά,τα σεβάσμια ψωλοτροφεία τα οποία σέβονται απίστευτα το κάθε ευρώ που τους δίνεις και κάνεις τα πάντα μα σχεδόν τα πάντα.Ότι μπορείτε να φανταστείτε μπορείτε να κάνετε...από παρτούζες,από πίπες και γαμήσια σε τσοντοσινεμά ενώ ο άλλος δίπλα κοιμάται για να ξεκουραστεί και να οδηγήσει ξεκούραστος προς τον προορισμό του,από να παίρνεις μάτι απίστευτα πουτανάκια που χορεύουν,έρχονται και σου παίζουν μαλακία ενώ πίνεις το χότ τσοκολέιτ σου στο μπάρ μέχρι το να φάς σνίτσελ βιεννουά,χόφμαν,λουκάνικα με σαλάτες,φρούτα , να κάνεις τζακούζι για χαλάρωμα ,να σου κάνει μασάζ αράπακλας(ρίαλ όμως) απόο το να βγείς έξω στη πισίνα να γαμήσεις και να συμμετέχεις σε λάιβ τσόντα και μετά να χύσεις τη λεγάμενη στη μάπα στο πλάι της πισίνας μέχρι μέχρι μέχρι.......Και σκεφτείτε ότι το σάββατο στις 30.10.2010 εχει και χαλογουήν πάρτυ όπου αναμένεται απίστευτος κόσμος από παντου!έχει πολλά και ωραία μουνιά αλλά αυτή η σάνυ η γερμανίδα που μας επισκέφτεται κάθε καλοκαίρι στην κρέτα είναι κάτι το ασύλληπτο.Για αυτή την μουνάρα θα σκάγαμε 500 ευρώ για δίωρο σε εναν ξενέρωτο χωρο σε δωμάτιο ξενοδοχείο ενώ εδώ της γαμάς τον αδόξαστο για 50 ευρώ ΜΟΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!τέρμα τα ψέμματα εδώ είναι η αρχή και το τέλος!Δεν πρόκειται να ξαναεπισκεφτώ με την συχνότητα που έκανα στο πρόσφατο παρελθόν όλα τα ψευτογαμίδια που μας πλασάρουν στην αθήνα.Θα μαζεύω λεφτά και κάθε τρίμηνο-τετράμηνο(να μή πώ και νωρίτερα) θα σκάω εδώ να χύνω ακαταύπαστα ευρωπαικές μούνες εξ ιταλίας,γερμανίας,τσεχίας και τα συναφή.Παιδιά έχει και μιά μαύρη άλλο να σου λέω και άλλο να την βλέπεις......Συνολικά γάμησα 5 μουνιά έχυσα 3 φορές στη μάπα,έκανα όσα μπάνια ήθελα,έφαγα ότι ήθελα(σταφύλια,καρπούζι,ροδάκινο,μπανάνα,σνίτσελ),ήπια 3 ζεστες σοκολάτες,7 μίνεραλ γουώτερ,2 νερά με χυμό μήλου,3 εσπρέσσο!ΑΠΛΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΕΙΝΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μακάρι να είχα 5 ψωλές απάνω μου να γαμάνε όλες και πάλι λίγες θα ταν!!!!!!!!!


Ρε πούστη pathos...
Που να σου πέσει η πούτσα στο πάτωμα, και να σε γαμήσει ο αράπης στο μασάζ.
Για εισιτήρια και ξενοδοχεία πόσα πλήρωσες ?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195

Για ΔΕΗ φωνάξτε κυρία Πόπη .. !!!Μέσος όρος: 6.9
Εμφάνιση κοπέλας: 8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας: 7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου: 7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου: 5.0
Πρόσβαση/Parking: 7.0
Σχέση απόδοσης/τιμής: 7.0

Σας βοήθησε αυτή η κριτική;
 
από sakarvats
29-10-2010
Στους top 500 Αξιολογητές
Link κριτικής
Δείτε όλες τις κριτικές για την Χριστίνα
Δες όλες τις κριτικές μου
Αναφέρατε αυτή την κριτική στο διαχειριστή

0 στους 0 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική

Μετά από την σημερινή (29/10) έφοδος των στρουμφακίων, στα πέριξ, ήτνα από τις μοναδικές κ ελάχιστες επιλογές. Αυτό ενισχύθηκε από την παρουσία της συγκεκριμένης 31χρονης κορα(ω)σίδος, που με την πρώτη ματιά σου κάνει "κλικ" με το τρελλό κωλίδι της, που από τις συστάσεις στο χωλ, σε πείθει ότι πρέπει να το γευτείς (δυστυχώς δεν το δίνει ??? - αν κ καλοδουλεμένο).

Πεντακάθαρο μωρό, αρκετά παιχνιδιάρικο, με θετική αύρα, χωρίς μιζέρια κ αρνητισμό, δεν ξετρελλάθηκα, ούτε κόλλησα μαζί της, αλλά ένα come-back/fuck θα το κάνω κάποια στιγμή... Τέτοια θέα στα "4", ή όταν σε τσιμπουκώνει (που φροντίζει να αναδεικνύει τα κάλη της πίσω κίνησης στον καθρέφτη ...) δεν υπάρχει ..

Μπορεί να μην κάνει ελέυθερο στοματικό, μπορεί να μην δίνει την πίσω πόρτα (...έτσι λέει... αλλά είναι καλοδουλεμένο το μοτεράκι της), όπως έχει γίνει μόδα τώρα τελευταία στην περιοχή, αλλά μάλλον θα την κατατάξω σε μια από τις αξιόπιστες κ τίμιες προτάσεις της περιοχής.

ΟΛΑ τα λεφτά στην έξοδο (από την κάτω πόρτα, αυτή του ισογείου, όχι την πάνω) αριστερά πάνω στον πυροσβεστήρα, έχει γραμμένο με άσπρα γράμματα σε Γραμμική Β' το εξής τσιτάτο :

Για ΔΕΗ φωνάξτε κυρία Πόπη

Υ.Σ.: Για τον ΟΤΕ, ποιόν φωνάζουμε?


img1116c.jpg


Iδου και τα πειστηρια!
:2funny: :2funny: :2funny:
 

TurboThor

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
2.287
μπράβο στον μαιλ τσουλί και σάρουμαν για τις εναλλακτικές σας κριτικές... διατηρείστε την ποιότητα και την περιγραφικότητα που διαθετετε και σε μελλοντικές κριτικές

;)
 

Επισκέπτης
μπράβο στον μαιλ τσουλί και σάρουμαν για τις εναλλακτικές σας κριτικές... διατηρείστε την ποιότητα και την περιγραφικότητα που διαθετετε και σε μελλοντικές κριτικές

;)
Εὖγε καὶ ἀπὸ ἐμὲ εἰς τοὺς ἐν λόγῳ κυρίους διὰ τὴν εὐθυμίαν τὴν ὁποίαν χαρίζουν ἀφειδῶς εἰς τὰς ἐργαζομένας Κυρίας.

Ἐσεῖς κ. στροβιλοπληρούμενε Σκανδιναβὲ θεὲ πότε θὰ ἀναρτήσητε κριτικήν;
 

TurboThor

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
2.287
Εὖγε καὶ ἀπὸ ἐμὲ εἰς τοὺς ἐν λόγῳ κυρίους διὰ τὴν εὐθυμίαν τὴν ὁποίαν χαρίζουν ἀφειδῶς εἰς τὰς ἐργαζομένας Κυρίας.

Ἐσεῖς κ. στροβιλοπληρούμενε Σκανδιναβὲ θεὲ πότε θὰ ἀναρτήσητε κριτικήν;


ΤΙ ΤΙΜΗ ΘΕΕ ΜΟΥ.... ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΠΑΚΑΛΗΣ κάνει παράθεση στο ότι είπα... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

είσαι ο μόνος που κατάλαβε και αποκάλεσε σωστά το νικ μου σωστά όπως είναι.... μπράβο θερμά συγχαρητηρια είναι ακριβώς όπως το είπες :happy: :happy: :thumbsup: :thumbsup:

έχω βάλει κριτικές αλλά στα κωλγκερλς.... ψάξε θα την δεις...  :grin:
 

Le_Roi 1982

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
376
Like
10
Πόντοι
1
Συμπολεμιστες να ρωτησω τους πιο εμπειρους,αυτος ο Prowler7 ειναι προμοτορας/αγαπουλης/"πουλημενος"???
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16

σε μενα αυτη ηταν πολυ καλη,απο τα καλυτερα που εχω παρει κολοκυνθους,μεχρι και το
προφυλακτικο μου εβγαλε στο τελος και το πεταξε η ιδια,μονο που δε μου τον επλυνε κιολας...αριστη συμμετοχη γενικα...
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
  :offtopic:  ?       sarouman μηπως εισαι Καβαφικος? εισαι ατομαρα  :rockon:    :rockon:
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236

''Κοπέλα (μεγαλοκοπέλα) η Νταϊάνα. Ανατολική, ξανθιά στα τελευταία στάδια του milf πηγαίνοντας για gilf. Πέρασα γιατί είναι η ηλιία που μου αρέσει και επειδή το κορμάκι ήταν πολύ καλό, χωρις παχάκια με αρκετά καλό βυζί, που αργότερα αποδείχθεικε artificial, και η όλη συμπεριφορά της ήταν πολύ θερμή.
Με το που μπήκε στο δωμάτιο, έκανε ντουσάκι και μου ήρθε μοσχομυριστή. Την έπεσε στα πνευστά, τα οποία ενάλλασε με ισπανικές και περιποίηση των αρχιδιών για αρκετή ώρα. Ανταπέδωσα τα δέοντα για τα οποία ευχαρίστησε λέγοντας ότι πολύ το ευχαριστήθηκε. Αυτές οι μούφες να έλειπαν θα ήταν καλά. Το τέλος ήρθε στα 4, κοιτώντας το πολύ όμορφο κολαράκι της, στην άκρη του κρεβατιού.''


Η Νταιανα, ειναι σιγουρο στοιχημα ατο 7-8, ουτε πανω ουτε κατω. Σταθερη. Τιμαει τη φανελα και τα κανει ολα σωστα. Δεν απογειωνεται ομως. Αλλα οχι και μεγαλη! 35 πρεπει να ειναι, σουπερ και αθλητικη κορμαρα, οχι κορμακι, αλογο σερβικο, καθαροαιμο, γυμνασμενη, ψηλη, με σουπερ τεχνητο στηθος (με αριστη αισθηση ομως), φιλικη και αξιοπρεπη συμπεριφορα, μετριο προσωπακι και καθαρη! το ντους το κανει στανταρ!
Για μενα, εχει μπει στο τοπ τεν.
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
  :offtopic:  ?       sarouman μηπως εισαι Καβαφικος? εισαι ατομαρα  :rockon:    :rockon:

Αν εννοείς στις σεξουαλικές προτιμήσεις..μάλλον όχι.  :)
Μαρέσει πολύ ο Καβάφης. Οπως και οι Εμπειρίκος, Καρυωτάκης, Δημουλά..
Και εσύ τυπάρα πάντως... :headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246

Διαδικαστική, τυπική, καθαρά επαγγελματίας.
Για μερικούς δεν είναι απαραίτητα κακό αυτό. Εγώ όμως θέλω το κάτι παραπάνω….

Αλλο επαγγελματιας , αλλο ρομποτ , νομιζω...

Αλλο πουτανα , αλλο γαμιολα
η πρωτη θα σε φιαξει η δευτερη απλα θα τον αρπαξει
Δε μου μοιαζει για πουτανα αυτη
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Αν εννοείς στις σεξουαλικές προτιμήσεις..μάλλον όχι.  :)
Μαρέσει πολύ ο Καβάφης. Οπως και οι Εμπειρίκος, Καρυωτάκης, Δημουλά..
Και εσύ τυπάρα πάντως... :headbang2: :headbang2: :headbang2:

φυσικα κ  δεν εννοω τισ ερωτικες προτιμησεις δικε μου..οταν ρωτησαν τον καβαφη αφου πια ειχε καταξιω8ει ποιητικα-επαγγελματικα,γιατι δε μετακομιζει απτο παλιο αρχοντικο του, εκεινος σοφα τουσ απαντησε ....

''Πού αλλού θα βρισκόμουν καλύτερα”, παρά ανάμεσα στα τρία κέντρα της ύπαρξης. Τα σπίτια της αμαρτίας, την εκκλησία που συγχωρεί και το νοσοκομείο που πεθαίνεις(ηταν και τα 3 στη γειτονια του) :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

salambbo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Προσκυνούμε τον Κ.Κ. αλλά αν είχε προσθέσει και το καπηλειό με την μάσα και τους κράσους θα ένοιωθα πιο στενά συνδεδεμένος μαζί του.
 

Επισκέπτης
[size=20pt]Φυλής 59:[/size]
{χειροτερο και από κομοδινο το άχρηστο
από condo
03-11-2010
μπαίνω μέσα βλέπω την βυζαρού και φεύγω αλλά ξαναεπιστρέφω , τι το θέλα??
μπαίνει μέσα στο δωματιο ενα μισο γεια, ψυχρή, προκαταρκτικά μηδέν, με την μια να βάλει το προφυλακτικό να κάνει μια πιπα της κακιάς ώρας, να έχει κάτσει σε τέτοια στάση που να μην μπορείς να πιάσεις τίποτα, με ημισηκώμενο τον πούτσο μου λεεί παμε, και υστέρα σε ήρθε και το τελειωτικό χτύπημα, στο ιεραποστολίκο που ήταν σα να γαμάω τον αέρα. Της λέω έχεις βάλει πολύ κρέμα και με λεει οτι εντάξει είναι λες και γω δε ένιωθα. Έπεσε τελείως την διαολοστέλνω και σηκώθηκα και έφυγα. Την πάτησα με το κομοδίνο.
στην διάθεση θα έβαζα 1 άλλα δεν το έχει
.}

Δεν περιγράφεις την κοπέλα.Ούτε σε ποιο από τα δύο δούλευε η ΦΟΛΑ γράφεις.
Η Βανέσα η βυζαρού έκανε επανεμφάνιση στην Φυλής μετά από αρκετούς μήνες στο Φυλής 59 κάτω.Τον προηγούμενο Χειμώνα δούλευε εκεί και στο Μ.Προδρόμου 16 υπόγειο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom