Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
E, αυτά πρέπει να λέγονται ρε παιδιά... Αλλη εικόνα έβγαινε από τα τόσο σχόλια. (Και σκεφτόμουνα να πάω, αλλά δεν το βλέπω.)
Για μένα παραμένει άριστης εμφανίσεως πάντως και αξίζει να την δεις αν δεν το έχεις κάνει.Πάντως το service της δεν είναι σταθερό και κυμαίνεται ανάλογα με την διάθεση της και πόσους έχει πάρει πριν και για πόση ώρα.Οι συναντήσεις μου μαζί της είχαν 3/4 επιτυχία και στην τελευταία άρχισε να πονηρεύει.
 

Φ45

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
282
Κριτικές
24
Like
1.345
Πόντοι
5.960
E, αυτά πρέπει να λέγονται ρε παιδιά... Αλλη εικόνα έβγαινε από τα τόσο σχόλια. (Και σκεφτόμουνα να πάω, αλλά δεν το βλέπω.)

Νομίζω πως στην προηγούμενη χρονικά κριτική από αυτήν που παραθέτεις ήμουν αρκετά αναλυτικός. Και τα δύο πάντως είναι σε μικρό βαθμό και δεν αποτελούν ανασταλτικούς παράγοντες εκτός κι αν έχεις συγκεκριμένο κόλλημα με αυτά. Πχ εγώ έχω ένα μικρό κόλλημα με την τριχοφυΐα και το καλό δέρμα αλλά δεν με χάλασε.

Ισχύει αυτό που γράφω στην κριτική μου. Όσοι δεν είναι ιδιαίτερα σιχασιάρηδες πηγαίντε μια φορά τουλάχιστον έτσι για την εμπειρία. Το πιθανότερο είναι πως δεν θα το μετανιώσετε...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Υστερα απο 4 συνεχόμενα αποτοχυμένα γαμήσια στην φυλης και γενικα στα μπουρδέλα βάζω λοιπόν την υπογραφη μου για τιτλο τελους στα μπουρδελα,μπορει αποχη, και μπορει να μην ξαναπατήσω, εχω φαει τρελες φολες,
Ρωξάνα ,φυλης 80
Λαουρα ,φυλης 60
Μαρία η ξανθια,φυλης 80 που δουλευε σε αλλο σημερα και αποδηχτηκε απολυτη ξεπέτα,
Και στέλλα φυλης ενενητα κατι ....

20 χ 4= 80 ευρω πεταμένα,μπορουσα να βάλω αλλα 20 και να ειχα καλές εμπειριες σε στουντιο,αλλα ειμαι μαλακας και δεν βάζω μυαλο...

Λοιπόν τέρμα ,αποχωρώ απο τα μπουρδέλα......
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Υστερα απο 4 συνεχόμενα αποτοχυμένα γαμήσια στην φυλης και γενικα στα μπουρδέλα βάζω λοιπόν την υπογραφη μου για τιτλο τελους στα μπουρδελα,μπορει αποχη, και μπορει να μην ξαναπατήσω, εχω φαει τρελες φολες,
Ρωξάνα ,φυλης 80
Λαουρα ,φυλης 60
Μαρία η ξανθια,φυλης 80 που δουλευε σε αλλο σημερα και αποδηχτηκε απολυτη ξεπέτα,
Και στέλλα φυλης ενενητα κατι ....

20 χ 4= 80 ευρω πεταμένα,μπορουσα να βάλω αλλα 20 και να ειχα καλές εμπειριες σε στουντιο,αλλα ειμαι μαλακας και δεν βάζω μυαλο...

Λοιπόν τέρμα ,αποχωρώ απο τα μπουρδέλα......

εμ δικε μου δε σου αρκουν τα ρωσικα εγγυημενα μιλφ.περιπλανιεσαι.. αναζητωντας νεες περιπετεις :grin: :grin: :grin:
σε καταλαβαινω παντως, εχω βρε8ει φορες στη 8εση σοθ
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
231
Υστερα απο 4 συνεχόμενα αποτοχυμένα γαμήσια στην φυλης και γενικα στα μπουρδέλα βάζω λοιπόν την υπογραφη μου για τιτλο τελους στα μπουρδελα,μπορει αποχη, και μπορει να μην ξαναπατήσω, εχω φαει τρελες φολες,
Ρωξάνα ,φυλης 80
Λαουρα ,φυλης 60
Μαρία η ξανθια,φυλης 80 που δουλευε σε αλλο σημερα και αποδηχτηκε απολυτη ξεπέτα,
Και στέλλα φυλης ενενητα κατι ....

20 χ 4= 80 ευρω πεταμένα,μπορουσα να βάλω αλλα 20 και να ειχα καλές εμπειριες σε στουντιο,αλλα ειμαι μαλακας και δεν βάζω μυαλο...

Λοιπόν τέρμα ,αποχωρώ απο τα μπουρδέλα......

φιλε ετσι ειναι παει σε σερι. εγω μετα απο μια φαση που ετρωγα κατι φολες κι ελεγα δε ξαναπαω μεταξι, ειχα 5 6 τοπ φασεις στο μεταξι με αποκορυφωμα 2 σκηνικα που θα τα θυμαμαι για καιρο, και τωρα παλι εφαγα 2 φολες σερι και το αποκορυφωμα μια υπερφωλα βιζιτα που την εστειλα.

Οποτε τωρα κανω ενα μπρεηκ λιγες μερες και απο βδομαδα παλι εμπρος προς τη δοξα τραβαμε  :2funny:

αλλα ετσι ειναι για να εκτιμησεις το καλο πρεπει να φας και τη φολα.
 

Επισκέπτης
Νομίζω πως στην προηγούμενη χρονικά κριτική από αυτήν που παραθέτεις ήμουν αρκετά αναλυτικός. Και τα δύο πάντως είναι σε μικρό βαθμό και δεν αποτελούν ανασταλτικούς παράγοντες εκτός κι αν έχεις συγκεκριμένο κόλλημα με αυτά. Πχ εγώ έχω ένα μικρό κόλλημα με την τριχοφυΐα και το καλό δέρμα αλλά δεν με χάλασε.

Ισχύει αυτό που γράφω στην κριτική μου. Όσοι δεν είναι ιδιαίτερα σιχασιάρηδες πηγαίντε μια φορά τουλάχιστον έτσι για την εμπειρία. Το πιθανότερο είναι πως δεν θα το μετανιώσετε...

Έχεις δίκιο Φ45. Τα είχες πει.
 

norton13

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
6
καλησπέρα τη παρασκευή έγραψα μια κριτική για τη μαρίνα φ104,ξέρετε πότε θα δημοσιευθεί?θα γράψω τώρα και μια για την εύα κων94 που η χειρότερη ελεεινίδα μοιάζει μπροστά της θησαυρός!!!!
 

studio94

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
καλησπέρα τη παρασκευή έγραψα μια κριτική για τη μαρίνα φ104,ξέρετε πότε θα δημοσιευθεί?θα γράψω τώρα και μια για την εύα κων94 που η χειρότερη ελεεινίδα μοιάζει μπροστά της θησαυρός!!!!
οταν  την αλλη φορα ξανακανεις το ελικοπτερο να μας  το πεις  ........για να ξερω ποια εισαι
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Οπα εχουμε ξεφυγη τελειως !!!
Εχουν σηκωθει Πουτανες ,Τσα2δες,,Αφεντικα και δεν σηκωνουν κουβεντα και κακια κριτικη !!!

Αφεντικο για κοιταξετο λιγο γιατι μονο οι της δουλιας θα μεινουν στο τελος εδω μεσα για να πλακωνονται μεταξυ τους !!! :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Οπα εχουμε ξεφυγη τελειως !!!
Εχουν σηκωθει Πουτανες ,Τσα2δες,,Αφεντικα και δεν σηκωνουν κουβεντα και κακια κριτικη !!!

Αφεντικο για κοιταξετο λιγο γιατι μονο οι της δουλιας θα μεινουν στο τελος εδω μεσα για να πλακωνονται μεταξυ τους !!! :think:
δεν ειναι αυτο.....δεν καταλαβα και τι ελικοπτερα λεει και ποια ειναι ......πουτανα ειναι και ο νορτον,ανταγωνιστρια; :think:
 

studio94

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
Οπα εχουμε ξεφυγη τελειως !!!
Εχουν σηκωθει Πουτανες ,Τσα2δες,,Αφεντικα και δεν σηκωνουν κουβεντα και κακια κριτικη !!!

Αφεντικο για κοιταξετο λιγο γιατι μονο οι της δουλιας θα μεινουν στο τελος εδω μεσα για να πλακωνονται μεταξυ τους !!! :think:
κριτικες δεχομαστε και αρνητικες και θετικες και πιστεψε με ολες ειναι καλοδεχουμενες    .....υπο ενα ορο ομως να ειναι απο πελατες.... φιλια σε ολους
 

norton13

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
6
δεν ειναι αυτο.....δεν καταλαβα και τι ελικοπτερα λεει και ποια ειναι ......πουτανα ειναι και ο νορτον,ανταγωνιστρια; :think:
δεν είμαι πουτάνα έγραψα μια κριτική για την εύα που κατά τη γνώμη μου είναι χειρότερη και από την τελευταία ελλεεινίδα....άμα δεν γουστάρει κριτικές η καριώλα στο 94 να διαβάζει αλλού...απόκτησαν υπόσταση και οι τσατσάδες ρε πούστη μου έλεος....
 

norton13

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
6
κριτικες δεχομαστε και αρνητικες και θετικες και πιστεψε με ολες ειναι καλοδεχουμενες    .....υπο ενα ορο ομως να ειναι απο πελατες.... φιλια σε ολους
έχεις pm τσατσόγρια
 

Επισκέπτης



αρχισαν και οι υποδειξεις προς την νεα ηγεσια του δημου..... :2funny: :2funny:

Kαι το κράτος και ο δήμος θέλουν πολλή δουλειά για να γίνουν μπουρδέλα. :2funny: :2funny: :2funny:
Μη πας μακρυά: Έχεις γαμήσει στο δήμο ποτέ?
Τριτοκοσμικός, :headbang: σαν τις μαύρες που εκδίδονται στην πίσω μεριά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom