Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Πολλες οι ενστασεις και οι αποριες μου για την πρωτη κριτκη του ioniser
:

[size=9pt]Πένυ και Λάουρα ΜΑΖΙ!!!

0 στους 7 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική

Λοιπόν μάγκες αυτή είναι η πρώτη μου κριτική και πιστεύω αξίζει. Μόλις γύρισα από το στουντιάκι και ήθελα να μοιραστώ την εμπειρία μου.Όποιος διαβάζει τώρα ας τρέξει.

Πάω που λέτε μια γύρα στα γύρω στούντιο και καταλήγω στο συγκεκριμένο περιμένωντας κανά καλό κομμάτι τύπου Αμάντας.
Με καλοσωρίζει η τσατσά και μου λέει έχουμε τη Λάουρα. Τη βλέπω και λέω ας πάω να δώ τι άλλο παίζει και γυρνάω. Έλα που μόλις φεύγω εμφανίζεται η Πένυ και μου λέει[size=15pt] τί λές και για τις δυό μας για 50 ευρόπουλα[/size]. Χωρις καμία σκέψη συμφωνώ και μπαίνω στο δωμάτιο. Περίμενα λίγο γιατι η Πένυ πήγαινε σε συναγωνιστή.

Να μην πολυλογώ μπαίνει στην αρχή η Λάουρα, γδύνεται και καπάκια σκάει και η Πένυ. Γδύνεται και αυτή και αρχίζουν τα φιλάκια. Η Πένυ να μου φτύνει το πούτσο και να μου λεεί να της βάλω και άλλα δαχτυλά(5) και η Λάουρα να μου γλύφει της ρώγες. Πάω να βάλω δάχτυλο και στη Λάουρα αλλά τραβιέται. Η Πένυ να λέει τα δικά της και να φτύνει το μουνί και τα βυζιά της. Άρχιζει να μου ρουφαει τα αρχίδια, μου φτύνει και το πούτσο, τον έπαιζε και μετα απο λιγο μου φοραει το σκουφακι. Ενώ με τσιμπούκωνε η Πένυ η Λάουρα συνέχιζε να με γλύφει. Μετά έρχεται η Πένυ απο πάνω και αρχίζει το καβάλημα ενω η Λάουρα της έγλυφε τα βυζιά. Την γυρνάω στα τέσσερα και αρχίζω και δίνω χαστουκάκια και στα δυο κωλαράκια. Γάμαγα τη μία και δαχτύλωνα την άλλη και ας μην ήθελε και πολυ. Βάζω τη Πένυ απο κάτω και την αρχίζω σε δυνατό γαμήσι με τα πόδια της στους ώμους. Η Λάουρα συνέχιζε φιλάκια και μάλακίες ε και εκει ήταν που κατέθεσα.

Την Λάουρα δε τη γάμησα αλλά πιστέυω πως το γαμήσι με τη Πένυ άξιζε και για τις δυο. Ντύνεται πρώτα η Λάουρα, φέυγει και μετα τα λέμε λίγο με τη Πένυ, την ευχαριστώ και φέυγει. Φευγωντάς μου λέει η τσατσά πως η Πένυ είχε έρθει για να την δεί και πως τέτοια σκηνικά μια φορά συμβαίνουν. Για μένα πρώτη φορά μου έκατσε κατι τέτοιο σε στουντιο. Όποιος προλάβει γιατί αξίζει. Καλά γαμήσια συναγωνιστές!!!!
Πληροφορίες Επίσκεψης
Ημερ/νια επίσκεψης 22-09-2010
Όνομα κοπέλας Πένυ
Προκαταρκτικά Ναι
Βάρδια επίσκεψης 3η (βραδινή/μεταμεσονύχτια)
[/size]

Η μεγαλυτερη μου ειναι ομως οτι με 50 ευρω  :new_shocked: πηρε και τις δυο κοπελες. !!!!

Συγνωμμη, αλλα αυτο ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.

Η ηθελε να γραψει 50 για την καθε μια, ή...............(ο νοοων, νοήτω)

Ακομα ενα "μελανο σημειο". Γραφει η Πενυ πηγε να δει την λαουρα, αλλα ηταν σε αλλο συναγωνιστη.
Δηλαδη εκανε βαρδια κανονικα.

Ασε που στο ονομα κοπελας αναφερει μονο την Πενυ.
Θα μου πειται την αλλη δεν την πηρε...........
Ακριβως εκει εστιασα και εγω! 50 ευρω και για τις δυο; Ιδιως οταν παιζει και η πενυ ανάμεσα; Δύσκολο μου φαινετε!
Βέβαια ποτέ δεν ξέρεις, εκτος αν ισχιει αυτο που είπε ο ινδιάνος οτι εννοουσε 50 η καθε μια...
 

vavel84

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
175
Κριτικές
36
Like
2
Πόντοι
11
Ακριβως εκει εστιασα και εγω! 50 ευρω και για τις δυο; Ιδιως οταν παιζει και η πενυ ανάμεσα; Δύσκολο μου φαινετε!
Βέβαια ποτέ δεν ξέρεις, εκτος αν ισχιει αυτο που είπε ο ινδιάνος οτι εννοουσε 50 η καθε μια...
Κατι δεν παει καλα οταν διαβαζω τη κριτικη για το 36.Ολο αντιφάσεις είναι. :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
αφου ρε τυποι γαμησε μονο τη μια,η αλλη επαιρνε ματι...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

Τι ειναι αυτο εδω ρε σεις???

Αυτο δεν νομιζω οτι θεωρειται κριτικη σε μπουρδελο..... αυτο ειναι απλη ενημερωση

Μαλλον ο τυπος δεν εχει διευκρινισει ακομη οτι κριτικη υφισταται απο την στιγμη που δωσεις το 20ευρο και περασεις στο δωματιο....

Αν ειναι ετσι μπες στην ημερησια ενημερωση για τα μπουρδελα και γραψτο εκει αυτο....

εχω αδικο ?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
->  -> Ιoniser

Κανας 17χρονος που δεν πηγαινει ποτε στα μπουρδελα - στουντιο και μπηκε να κοροιδεψει  :dancing: :dancing: :pipa2:

Μαυρο και στην συγκεκριμενη κριτικη... δυστυχως
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
Σβήστηκαν και οι δύο. Και για Βριλησσού 36 και για Φυλής 71Α.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Ρε βαλτε εδω τα κειμενα να γελασουμε λιγο, εγω δεν τις προλαβα να τις διαβασω  :zfuck:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Η Πένυ ,μιας και μπαίνει στο σάιτ, δεν μπορεί να μας πει αν έγινε ή όχι το περιστατικό ? :rolleyes:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Σιγα μην ειναι η Λιντα!!!!
Αυτη ειναι χρονια στην Ελλαδα.....μαλλον fa ξερει καλυτερα να γραφει!!! :2funny:
Oxi ρε εσεις δεν ειναι η Λιντα !!!
Εχει παει στην fεια της που ειναι στο Σουνιο διπλα στην fαλασσα !!! :cheesy:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
παω να γραψω καμια φανταστικη κριτικη με παρτουζες......ειμαι καλος σεναριογραφος μην με βλεπετε που ξεπεσα εδω να γραφω για μπουρδελα.... :sunglasses: :2funny: :2funny: :2funny:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
παω να γραψω καμια φανταστικη κριτικη με παρτουζες......ειμαι καλος σεναριογραφος μην με βλεπετε που ξεπεσα εδω να γραφω για μπουρδελα.... :sunglasses: :2funny: :2funny: :2funny:
Εγώ, πάλι
μόνο για μπουρδέλα έγραφα στη ζωή μου...  :2funny: :2funny: :2funny:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Eγω στο bourdela ξεκινησα να γραφω. :grin:

Τελευταια φορα που ειχα γραψει ηταν εκθεση στην 6η γυμνασιου.....

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Vassiliani

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
146
Κριτικές
20
Like
0
Πόντοι
11
Αστέρι η Λίντα!!

2η συνάντηση μαζί της, μάλλον ιδανική για πιτσιρικάδες, είμαι βέβαιος οτι σε 2ωρο, 3ωρο, 23ωρο συνεχόμενο δεν θα έλεγε όχι. δυστυχώς για μένα αυτά είναι περασμένα μεγαλεία.....

Στο θεμα μας τωρα, οταν μπαίνει στο δωμάτιο νιώθεις ότι της λειπει το πήδημα και είναι πεινασμένη για γαμίσι. Τον "εξαφανίζει" με το γλύψιμο και στα ξυρισμένα αρχίδια, "δινει τα ρέστα της".

Κάνει πως δεν θέλει να της χαιδεύεις την κωλοτρυπίδα και να της βάζεις δάχτυλο . απο οτι διαβάζω ότι τον παίρνει ΟΛΟΝ στο κωλί της με μεγάλη χαρά με το ανάλογο τίμημα βέβαια, προσεχώς θα της τον καρφώσω.

Αρνητικό και λίγο σπαστικό, κάνει το πάν για να μην δείξει το πρόσωπό της.. σίγουρα έχει σοβαρό λόγο, αλλά για να το πετύχει είναι βέβαιο οτι θυσιάζει λίγο απο το υψηλό σέρβις της.. μόλις χαλαρώσει θα κάνω την σύγκριση αν και ειμαι βέβαιος οτι [size=18pt]η φάτσα της θα είναι[/size] τόσο γκαβλιάρικη που μόνο πίπα κώλο θα της δίνω. μέχρι τότε.. αναμονή και απόλαυση με αυτά που η Λίντα προσφέρει..

Δλδ την  :fuck1:  και δεν είδες πρόσωπο ??  :o

ΑΚΡΙΒΩΣ!!! την εχω γαμήσει δύο φορές και δεν έχω ιδέα ουτε με το πως μοιάζει η φάτσα της. σκεπάζει συνεχώς με τα μαλλιά της και τα εχτένσιονς. βασικά το σέβομαι και δεν κάνω προσπάθεια να δώ με κουτοπονηριές, οπότε.....

ΟΣΟ για τον Νικολάκη που παρεξηγήθηκε με την συγκεκριμένη κριτική μου στην ΛΙΝΤΑ του, σε παρένθεση το ανορθόγραφο προσωπικό μύνημα που μου έστειλε( alι φορα,αν φα γραψις κριτικι-σκεψου απο μιαλο σου,κε οχι απο κολο ), Νικολάκη λυπάμαι που σε στεναχώρησα.. γενικά βλεπω με συμπαθεια τους καλυνηχτάκηδες, τους μουνοφύλακες και τους μουνοκουβαλητές, αλλά μέχρι ενός σημείου, υποδείξεις στο τσαρδί σου όχι σε μένα.. κακομαθημένε.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
ΟΣΟ για τον Νικολάκη που παρεξηγήθηκε με την συγκεκριμένη κριτική μου στην ΛΙΝΤΑ του, σε παρένθεση το ανορθόγραφο προσωπικό μύνημα που μου έστειλε( alι φορα,αν φα γραψις κριτικι-σκεψου απο μιαλο σου,κε οχι απο κολο ), Νικολάκη λυπάμαι που σε στεναχώρησα.. γενικά βλεπω με συμπαθεια τους καλυνηχτάκηδες, τους μουνοφύλακες και τους μουνοκουβαλητές, αλλά μέχρι ενός σημείου, υποδείξεις στο τσαρδί σου όχι σε μένα.. κακομαθημένε.
Έπρεπε να του πεις,  "Νικολάκη άμα fαρfο εκεί fα σου δείξω εγώ..."  :tooth:
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Έπρεπε να του πεις,  "Νικολάκη άμα fαρfο εκεί fα σου δείξω εγώ..."  :tooth:

Αν μου επιτρέπεται, όσοι έχουν δυσκολία στο "Θ" και το λένε "Φ" έχουν και μια δυσκολία στο "Δ" η οποία δε φάνηκε, νομίζω, μιας και ο συγκεκριμένος φθόγγος δε χρησιμοποιήθηκε καθόλου. Το "Δ" λοιπόν, γίνεται αυτόματα "Β", οπότε έπρεπε να είναι: "Νικολάκη άμα fαρfο εκεί fα σου βείξω εγώ..." :rolleyes:
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
"Δυστυχως ονομα κοπελας δεν συγκρατησα. Ειναι τσεχα με μακρι μπουκλε μαλλι βυζι κανονικο ψηλη με σωμα χορευτριας"

ρε συ μαστερ, μας εφτιαξες καλα καλα και μας αφησες...πες κατι, μια καταληξη εστω, βοηθησε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom