Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ΑΚΡΙΒΩΣ!!! την εχω γαμήσει δύο φορές και δεν έχω ιδέα ουτε με το πως μοιάζει η φάτσα της. σκεπάζει συνεχώς με τα μαλλιά της και τα εχτένσιονς. βασικά το σέβομαι και δεν κάνω προσπάθεια να δώ με κουτοπονηριές, οπότε.....

ΟΣΟ για τον Νικολάκη που παρεξηγήθηκε με την συγκεκριμένη κριτική μου στην ΛΙΝΤΑ του, σε παρένθεση το ανορθόγραφο προσωπικό μύνημα που μου έστειλε( alι φορα,αν φα γραψις κριτικι-σκεψου απο μιαλο σου,κε οχι απο κολο ), Νικολάκη λυπάμαι που σε στεναχώρησα.. γενικά βλεπω με συμπαθεια τους καλυνηχτάκηδες, τους μουνοφύλακες και τους μουνοκουβαλητές, αλλά μέχρι ενός σημείου, υποδείξεις στο τσαρδί σου όχι σε μένα.. κακομαθημένε.
Σε πλιγοσανε παρα πολι βλεπο,μι κλες...
 

Vassiliani

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
146
Κριτικές
20
Like
0
Πόντοι
11
Νήκω φαίλισ να γείνουμαι θίλη? αδαιλθοικί!! ίsε o φίοσ τις Λοίντας? θωτειά να παίσι να μασ κάψη!! 
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Οποιος σε πειράξει φώναξε με  :zfuck: :zfuck:
army.gif
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
ακορ σου στελνουν και σενα απειλητικα πμ ;
Ο νικοφ μου στελνει οτι αμα ξαναμιλησεις για την λιντα, φα πλυνεις το στομα σου  :think: :think:
Λες να ειχα φαει τζατζικι, οταν ειχα παει μαζι της και να της μυριζα?  :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ο νικοφ μου στελνει οτι αμα ξαναμιλησεις για την λιντα, φα πλυνεις το στομα σου  :think: :think:
Λες να ειχα φαει τζατζικι, οταν ειχα παει μαζι της και να της μυριζα?  :2funny: :2funny:
Πρεπι να το πλινις με μπεταδιν-πιος κσερι,τι ακουμπαι στομα σου
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227

Να δεχτώ ξενέρωσες με την κοπέλα γιατί ήταν άτυχη η επιλογή σου... αλλά το 4 στον χώρο γιατί το έβαλες? Νομίζω το Κασσάνδρας 4(κατώγειον) είναι ένας από τους καλύτερους χώρους!  :think: :think: :think:

Υ.Γ.Και δεν νομίζω να έχει σκουπάκι εκεί που να ρίχνει τον μέσο όρο  :2funny: :2funny: :2funny:
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16

Να δεχτώ ξενέρωσες με την κοπέλα γιατί ήταν άτυχη η επιλογή σου... αλλά το 4 στον χώρο γιατί το έβαλες? Νομίζω το Κασσάνδρας 4(κατώγειον) είναι ένας από τους καλύτερους χώρους!  :think: :think: :think:

Υ.Γ.Και δεν νομίζω να έχει σκουπάκι εκεί που να ρίχνει τον μέσο όρο  :2funny: :2funny: :2funny:

Νομίζω ότι πολλές φορές παίρνει σβάρνα τα υπόλοιπα η συμπεριφορά της κοπέλας κάτι το οποίο είναι λάθος αφού στο συγκεκριμένο χώρο μπορεί ο καθένας να βρει διάφορες. Το πάρκινγκ τουλάχιστον το βαθμολόγησε υψηλά :2funny: :2funny: :2funny:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950

"Αποφάσισα να σας γράψω σήμερα μια κριτική για ένα απο τα καλύτερα sessions που έχω ζήσει μέχρι σήμερα .
Το όνομα της κοπέλας που με εξουσίασε ήταν Ντορέτα και δούλευε σήμερα το απόγευμα ."


Παίχτη , δεν δούλευε η Ντορέτα σήμερα το απόγευμα...
 

Επισκέπτης

"Αποφάσισα να σας γράψω σήμερα μια κριτική για ένα απο τα καλύτερα sessions που έχω ζήσει μέχρι σήμερα .
Το όνομα της κοπέλας που με εξουσίασε ήταν Ντορέτα και δούλευε σήμερα το απόγευμα ."


Παίχτη , δεν δούλευε η Ντορέτα σήμερα το απόγευμα...
:2funny:
Ένθυμίζει δικηγόρον τὸν ὁποῖον παρετήρων πρὸ καιροῦ ἀναμένων νὰ ἐκδικασθῇ ἰδικὴ μου ὑπόθεσις. Ἀφοῦ προσεκόμισεν ὄγκον ἐγγράφων καὶ ἠγόρευσεν ἐπὶ μακρὸν λίαν ἐντέχνως, ἔλαβεν τὴν ἀπάντησιν: "Το δικαστήριον εἶναι ἀναρμόδιον" :)
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16

"Αποφάσισα να σας γράψω σήμερα μια κριτική για ένα απο τα καλύτερα sessions που έχω ζήσει μέχρι σήμερα .
Το όνομα της κοπέλας που με εξουσίασε ήταν Ντορέτα και δούλευε σήμερα το απόγευμα ."


Παίχτη , δεν δούλευε η Ντορέτα σήμερα το απόγευμα...

Σε άλλο φόρουμ (όχι σχετικό με τον αγοραίο έρωτα) δημοσιεύτηκε νωρίτερα. Είναι copy/paste της άλλης :)
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
χωνεεεεεεεεεεεεε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom