Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
χωνεεεεεεεεεεεεε
μπααααααααααα..
πρηζουν τα παπαρια του αντισθενη & μου σβηνει τα μυνηματα(προς το παρον)..
καποια στιγμη θα με διαγραψει γιατι βριζω & ειμαι αληταμπουρας..
στα παπαρια μου βεβαια,αλλα επειδη ειναι καλο παιδι,λεω να γινετε & εσεις λιγο κακοι..
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
δεν ξερω τι ειναι, το φεγγαρι? η κριση? η κοροιδια? πολυς κοσμος ειναι αρπαγμενος και φωναζει. Και καλα κανει, οι εποχες φερνουν αλλαγες!
δεν γινεσαι κακος αν φωναζεις δεν ειμαι μαλακας!
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
δεν ξερω τι ειναι, το φεγγαρι? η κριση? η κοροιδια? πολυς κοσμος ειναι αρπαγμενος και φωναζει. Και καλα κανει, οι εποχες φερνουν αλλαγες!
δεν γινεσαι κακος αν φωναζεις δεν ειμαι μαλακας!

 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
χααααααααααααααα

εχω κλειδωσει!

ξεπερασε τον μαλακα που εχεις μεσα σου!

κορυφαιο και επικαιρο!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

"Αποφάσισα να σας γράψω σήμερα μια κριτική για ένα απο τα καλύτερα sessions που έχω ζήσει μέχρι σήμερα .
Το όνομα της κοπέλας που με εξουσίασε ήταν Ντορέτα και δούλευε σήμερα το απόγευμα ."


Παίχτη , δεν δούλευε η Ντορέτα σήμερα το απόγευμα...
Hμερομηνια επισκεψης εχει βαλει 18/9

Την κριτικη την εγραψε 23/9...

Κατι δεν ταιριαζει..........
  :o :o :o :o :o :o

Να υποθεσω οτι την εγραψε 18/9 σε word και την δημοσιοποιησε 23/9 ? ? ? ? ?
:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Hμερομηνια επισκεψης εχει βαλει 18/9

Την κριτικη την εγραψε 23/9...

Κατι δεν ταιριαζει..........
  :o :o :o :o :o :o

Να υποθεσω οτι την εγραψε 18/9 σε word και την δημοσιοποιησε 23/9 ? ? ? ? ?
:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Μαλλον εγραψε κριτική όπως λες, την αποθήκευσε στο Word και ξέχασε να αλλάξει το "σήμερα"  :grin:

Ασχετα με αυτο πάντως.....
"4 στους 4 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική"
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Hμερομηνια επισκεψης εχει βαλει 18/9

Την κριτικη την εγραψε 23/9...

Κατι δεν ταιριαζει..........
  :o :o :o :o :o :o

Να υποθεσω οτι την εγραψε 18/9 σε word και την δημοσιοποιησε 23/9 ? ? ? ? ?
:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Μαλλον εγραψε κριτική όπως λες, την αποθήκευσε στο Word και ξέχασε να αλλάξει το "σήμερα"  :grin:

Ασχετα με αυτο πάντως.....
"4 στους 4 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική"

Είπαμε ότι έχει ήδη δημοσιοποιηθεί και σ'άλλο site στις 18/9 :grin: Και από την άλλη, κανείς δεν μπορεί να κατακρίνει κάποιον όταν ανεβάζει κριτική άλλη μέρα από την ημέρα επίσκεψης :) Δε νομίζω ότι είναι καλύτεροι όσοι λένε ότι πήγαν πριν από μία εβδομάδα και στην ημερομηνία έχουν την ημερομηνία της συγγραφής της κριτικής :2funny:
 

stronzo

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
244
Κριτικές
31
Like
0
Πόντοι
11
[quote author=anexelektos link=[URL unfurl="true"]http://www.bourdela.com/stountio/athina/suggrou-144/#jr_review_17890[/URL]]
την ημερομηνία δε τη θυμάμε καλά γιατι ηταν παλιά αλλά ήταν βράδυ παρασκευή.
Το μαγαζί ωραίο και περιποιημένο και ωραία δωμάτια πολυτελίας. Βγαίνει η τσατσά και λέει το αστέρι μας η Μάντυ. Τη βλέπω κι εγώ μου γυάλισε, ψηλή με σώμα γυμνασμένο, μπλέ μάτια ωραία βυζιά λέω τι κάνει το αστέρι? μου λέει πάλι η τσατσά όλα τ ακάνει, είναι πολύ καλή στο δομάτιο δε βιάζετε θα περάσεις καλά. Ε αμα είναι να περάσω καλά λέω μπαίνω. Κόσμο είχε στο σαλόνι αλλά μόλις την είδαν φύγανε όλοι και εγώ που δε την ήξερα ο μαλάκας πέρασα. Πάο στο κρεβάτι, περιμένω, μετά από λίγο έρχεται και κάθεται δίπλα μου μου λεει πος σε λένε τι κάνεις και λοιπά και πάει κατευθεία να μου βάλει καπότα. Τί κάνεις της λέω αφού δε μου έχει σηκωθεί, δε καταλάβαινε τιποτα από Ελληνικά ώρε που μπλέξαμε λέω, της δείχνω μα μου χαϊδεψεί λίγο τα μπαλάκια λίγο τη πούτσα μου και μου το κάνει λές και έκανε αγκαρία. Ε μόλις πήγε να μου σηκωθέι λίγο πάλι παει και βάζει καπότα και κάνει πίπα πολύ λίγο ρε παιδιά ούτε που κατάλαβα πότε σταμάτησε επειδή λεει μου είχε σηκωθεί σταμάτησε και με ρωτάει τι θες? Άντε να της εξηγήσω εγώ τώρα που δε ξέρω αγγλικά έκανα εγώ τη στάση και της έδειχνα σα να είμαι εγώ η γκόμενα και όταν το καταλάβενε καθότανε, έλα που μέχρι να της τα δείχνω μου έπεφτε? της λέω κάνε μου πάλι πίπα αυτη έκανε λες και θα την έπνιγα νο νο μου λέει και μου κούναγε τα χέρια, ε τη παίζω λίγο να ξανασηκωθεί και παω να της το βάλω και αυτή ρε καθότανε και δεν έκανε τίποτα, ούτε αχ να πεί ακόμα και και ψεύτικο ρε κουνίσου λίγο ακούμπα με της λέω αυτή με κοίταγε μόνο σα βλαμένο. Ε ωσπου να γίνουνε αυτά αρχισε και μου έλεγε καμ μπέμπι καμ μπεμπι 100 φορές μου το είπε τι καμ μορή γαμώ τη γερμανία σου μόνος μου θα καμ; Από τα νεύρα μουχε πέσει πάλι και το παίρνει αυτή στο χέρι της να μου τον πάιξει σα να ήθελε να μου το βγάλει από τη θέση του το τράβαγε πονάω της λέω δε καταλαβάινει αααα της λέω και της τραβάω το χέρι και αυτή γέλαγε και μου κάνει νοήμα να τον παίξω μόνος μου, το παίζω της έπιανα και λίγο το βυζί και αυτή κοιτούσε τη κουρτίνα μη έχει φύγει καμια δίπλα. σε ένα λεπτό σηκώνεται και πάει να φύγει που πας της λέω? νο ταημ λεεί κάτσε ρε να σου πιάσω το βυσί τουλάχιστο πώς θα χύσω? πάλι δε καταλαβαίνει τη πιάνω από το βύζί και τη τραβαω και συνεχίζω και ευτυχώς τελέιωσα γιατί είχε αγριέψει αυτή και μούλεγε κάτι γερμανικά μπινελίκια.
Καλλά τα μάζεψε τρέχοντας και έφυγε και όταν βγήκα κι ε΄γω΄ με βλέπει και μου λέει μπαη μέμπυ ε τα περνω κι εγώ και τα χώνω στη τσατσα και της λέω ντροπή ρε παιδιά έδω έχει καλές κοπέλες τι είναι αυτ΄ο το ζωντανό που έχετε φέρει? ε μου λέει είναι ξένη και δεν έχει μάθει ακόμα ε και τότε της λέω γιατί δε γαμιέται τζάμπα μέχρι να μάθει της λέω? τέλος πάντων μετά όταν έφευγα είδα ένα παιδί που ενέβενε και με ρώτησε ποια κοπέλα είναι και όταν του είπα την έκανε αμέσως. Εσύ τη πήρες με ρωτησε? όχι του λέω, τί να πώ οτι με έπιασαν μαλάκα? Εγώ από τότε δε ξαναπήγα στο μαγαζί μία άλλη καλή που είχα γαμήσει παλιά εκεί την εχω βρεί τώρα στη βουλιαγμένης και πάω εκεί.
[/quote]

δε θυμαμαι αν η μαντυ ήξερε ελληνικά όταν την επαιρνα, σιγουρα μίλαγε απταιστα αγγλικά αλλά ΣΙΓΟΥΡΑ καταλαβαίνει μετα από τοσα χρόνια στην Ελλάδα 5 πράματα από ελληνικά...απλά πλεον κανει αγγαρεια και κανει πως δεν καταλαβαίνει. σίγουρα (τότε) είχε καλες υπηρεσίες και απιστευτο τσιμπουκι. πλεον ΜΑΥΡΟΝ!

Μη στενοχωριέσαι φίλε...πεταξαμε και εμεις 50αρικά...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.144
Κριτικές
491
Like
37.524
Πόντοι
41.447

Αφέντρα Νίκη: ναι μεν...ΑΛΛΑ...Μέσος όρος: 5.9
Εμφάνιση κοπέλας: 5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας: 6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου: 7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου: 7.0
Πρόσβαση/Parking: 1.0
Σχέση απόδοσης/τιμής: 6.0

Σας βοήθησε αυτή η κριτική;
 
από sarouman
24-09-2010
Σ

Λοιπόν, βλέπω από κάτω διθυραμβικές κριτικές για την εν λόγω κυρία.
Θα γράψω τη δική μου εμπειρία.

Επίσκεψη απόγευμα, στο κάπως απομακρυσμένο - από τα άλλα - studio, και θα το γράφω σε όλες τις κριτικές μου .. μη ζητάτε να βαθμολογούμε πρόσβαση, είναι για 0 τελείως, όλα όσα είναι στο κέντρο.
Εμένα με ενδιέφερε το αυταρχικό πρόγραμμα, και έπειτα από ενδελεχή έρευνα στο site αποφάσισα να δοκιμάσω τη Νίκη, αφού τη χαρακτηρίζουν πως ανήκει στο top3 των γυναικών που παρέχουν τις καλύτερες υπηρεσίες στο συγκεκριμένο πρόγραμμα.
Η υπηρεσία ευγενέστατη, προθυμοποιείται ακόμα και να σε κεράσει αναψυκτικό ή ποτό. Η αναμονή δεν είναι μεγάλη.
Η Νίκη ενφανίστηκε στο σαλόνι και με ζεστό τρόπο με χαιρέτησε, δίνοντας μου και το χέρι παρακαλώ, είπε το όνομα της και τα προγράμματα που κάνει.
Εμφανησιακά, για να λέμε του στραβού το δίκιο, δεν είναι για επίπεδο studio, αλλά καλύτερα επιπέδου μπουρδέλων και μάλιστα της οδού Διδύμου (δηλ. σιτεμένων μιλφατζούδων). Ομως εμφανησιακά ήξερα εκ των προτέρων περί τίνος πρόκειται. Τέλος πάντων...
Με ρώτησε αν θέλω να πάει να ντυθεί κατάλληλα, και γενικά τι ακριβώς θα ήθελα. Σε λίγο εμφανίστηκε φορώντας ένα μαύρο δερμάτινο φορεματάκι πολύ κοντό, μαύρα δερμάτινα γάντια, γόβες στιλέτο, και δικτυωτό καλσόν.
Με ρώτησε εξ αρχής τι θα ήθελα να χρησιμοποιήσει από τα σύνεργα που έφερε και τι θα κάνουμε. Σε όλα αυτά είναι εντάξει και μπράβο της. Πολυ επαγγελματίας.
Ας πω και τα αρνητικά μεταξύ των άλλων...
Με το που πλησιάσε το πρόσωπο της στο δικό μου και άρχισε να μου μιλάει βρωμούσε έντονα το στόμα της. Μιλάμε για μπόχα. Τέλος πάντων λέω συμβαίνουν, δε θα τη φιλούσα κιόλας. Προσπάθησα να μη το σκέφτομαι. Αρχισε να παίζει καλά το ρόλο της, είχε όρεξη και τρέλα για να κάνει την αφέντρα και εγώ το σκλάβο, και άρχισα να καυλώνω με τα παιχνίδια μας.
Δεύτερο ατόπημα: άρχισα να φιλάω τα μπούτια της και ανεβαίνοντας προς το κώλο της μου ήρθε μια δυσάρεστη μυρωδιά. Συνεχίσαμε τα παιχνίδια και ξεχάστηκα. Χαστούκια, φτυσίματα, διαταγές.
Οταν της ζήτησα να ανοίξει τα πόδια και να με διατάξει να φιλήσω το μουνι της, πλησιάζοντας το πρόσωπο μου στο επίμαχο σημείο μου ήρθε πάλι έντονη μπόχα πιθανόν απλησιάς. Ξενέρωσα. Της έδωσα κάποια πεταχτά φιλάκια στην κλειτορίδα και σταμάτησα.
Τρίτη ξενέρα : όταν ήρθε η ώρα να μου βάλει κωλοδάχτυλο ήταν τελείως άγαρμπη και βιαστική, ενώ το δονητή δεν ξέρει να τον χρησιμοποιήσει. Τα παρατησαμε και αυτα...
Τελος πάντων τον έπαιξα στις γόβες της και έχυσα εκεί.
Δεν της ειπα τίποτα, απλά πως έχω διαβάσει στο ίντερνετ πως είναι master του αυταρχικού..
Δυστυχώς δε δικαίωσε τη φήμη της.
Στα θετικά ότι με άφησε να κάνω μπάνιο (αν και είναι απαράδεκτο σε κάθε δωμάτιο να μην έχει και ντουζιέρα) και είναι πολύ ευγενική. Βγάζει το στυλάκι αφέντρας, αλλά με τα σπαστά ελληνικά που μιλάνε όλες οι ανατολικο-ευρωπαίες μόνο γέλιο μπορεί να σου προκαλέσει πάνω στο παιχνίδι, οπότε πάει περίπατο το αυταρχικό.
Δε θέλω να τη χαρακτηρίσω βρωμομούνα... αλλά σήμερα έτσι ήταν.
Εγώ πάντως δεν τη συστήνω και δε θα τη ξαναδοκιμάσω, και συνηθως ρίχνω άκυρο και σε όλο το studio πακέτο.
Κρίμα γιατί τα 80 ευρώ δεν τα βρίσκω στο δρόμο, και τα βγάζω δουλεύοντας στο δεκαπλάσιο απ'οτι δουλεύει η ίδια.
Θα γράψω και τη γνώμη μου περί αυταρχικού στα studio στο αντιστοιχο thread..


Πληροφορίες ΕπίσκεψηςΗμερ/νια επίσκεψης 24-09-2010
Όνομα κοπέλας Νίκη
Προκαταρκτικά Ναι
Υπηρεσίες κοπέλας Αυταρχικό


ημαρτον....80 ευρώ για να πας με ενα μπαζο που βρωμαει το στομα και το μουνι της..... :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
ας της πει καποιος να πλενεται τουλαχιστον...
 

konstantinosss

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2010
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0

Να δεχτώ ξενέρωσες με την κοπέλα γιατί ήταν άτυχη η επιλογή σου... αλλά το 4 στον χώρο γιατί το έβαλες? Νομίζω το Κασσάνδρας 4(κατώγειον) είναι ένας από τους καλύτερους χώρους!  :think: :think: :think:

Υ.Γ.Και δεν νομίζω να έχει σκουπάκι εκεί που να ρίχνει τον μέσο όρο  :2funny: :2funny: :2funny:

παιδες τωρα μολις ειδα τα σχολια σας...
λοιπον το 4 στο χωρο το εβαλα γιατι ειμαι 99 % σιγουρος οτι τα σεντονια που εγινε η μαχη ειχαν να αλλαχτουν καιρο....
κατα τα αλλα οπως ειπα για το κοριτσι...τιποτα το ιδιαιτερο...και απο φατσα αστα να παν στο δ...απο σωμα κατι γινοταν αλλα κ παλι οχι τιποτα τρελο...στις φωτο δειχνει αλλο πραμα....
 

konstantinosss

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2010
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
με το σκουπακι τι παιζει????

ειναι αυτο που φανταζομαι...???

ας το κανει καποιος λιανα....
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Να' ταν μονο αυτο, εδω δεν θυμαμαι να εχει γραψει καποιος οτι το στηθος προσφατης ανακυρηχθεισας mvp ειναι καραμπινατη σιλικονη που την ψηλαφεις με το πρωτο και μετα δεν ξαναακουμπας.
 

Επισκέπτης
Κολωνού 30 κάτω-Άννα:
{Μια αλλη ξεπετάνα...
Μέσος όρος:4.8
Εμφάνιση κοπέλας:6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας:4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου:5.0
Σχέση απόδοσης/τιμής:4.0
από stam_90   26-09-2010 Στους top 50 Αξιολογητές

Καλησπέρα μπουρδελιάρηδες εχω καιρο να κάνω κριτικη και να βοηθήσω το σαιτ στην επιλογη πουτανας! Λογο οικονιμικης κρισης που λεφτα δεν μπορω να βρω κατέληξα να παω για τσάρκα στο μεταξουργείο μετα απο 4-5 μηνες που είχα να πατήσω το ποδι μου! Μολις έφτασα στην περιοχη ειχα σκοπο να παω σφέρα σε αυτο εδω το σπιτάκι μιας και ειναι πιο καθαρο απο τα παρακμιακά που είναι στην περιοχη και ετσι εγεινε! Οταν μπηκα μέσα ειχε αρκετο κοσμο και η κοπέλα δεν αργησε να εμφανιστει,αρκετα καλη εμφανιση μονο που τα χε τα χρονάκια της 37-40 ειταν σιγουρα,αλλα είχε κωλάρα και αυτο με παρακίνησε να μπω μέσα! Ενα πράγμα που μου την έσπασε ειταν που μολις μπήκα εγω μετα απο 15 δευτερα μπένει και αυτη ξαφνιαστικα μεν λεω οκ θα εχει δουλεια και θα βιάζεται δε αλλα μου μυριζε μια αλλη ξεπετάνα! Κατευθείαν καποτα λοιπον και πιπα !
Εντομεταξυ αυτη η μαλακια που φώναζε μονη της τι στο διαολο ειναι?  Με πιπωνε σταμάταγε και φώναζε αχ και ουχ μπορει για να εντυπωσιάσει τους πελάτες που είταν στο σαλονι,εχω μυαλο εγω... Τεσπα δεν κρατησε και μεγαλο χρονικο διάστημα η πιπα και γυρνάει στα 4 οπου εκει κατι πηγε να γινει κοντευα να τελειωσω και η καργια με διέκοψε  παμε ιεραποστολικο οπου εκει δεν μπορω να καταλάβω πως τελειωσα ,δεν πειράζει σημασια εχει πως τελειωσα..
Η διαδικασία διαρκεσε το πολυ 5 λεπτα.... Συμπέρασμα οτι δεν αξιζει....}

Κολωνού 30 κάτω-Άννα:

Η κυρία απαιτεί να κάνει αποκλειστικά τα δικά της.Ενδεχόμενες υποδείξεις σου, τις γράφει στα παλαιότερα των υποδημάτων της.
Βάζει κατ'ευθείαν καπότα από την αρχή σε χαλαρό πούτσο και δεν δέχεται κουβέντα.
Αν πας να την βγάλεις από το μηχανικίστικο πρόγραμμά της γίνεται σπαστική.

                                        ΑΠΟΡΡΙΠΤΕΤΑΙ
Από τις πιο σπαστικές και ψωροεγωίστριες κοπέλες που έχω πάει.
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.061
Κριτικές
27
Like
1.931
Πόντοι
5.235
www.bourdela.com/stountio/athina/kassandras-4b/#jr_review_17905]http://www.bourdela.com/stountio/athina/kassandras-4b/#jr_review_17905[/url]

Άντε πάλι τα ίδια. Είπαμε ρε παίδες, όσο απίθανο κι'αν σας φαίνεται τα βυζιά της Λάουρας είναι φυσικά.
Και καλά να ξεγελαστείτε με το μάτι, αυτό όλοι μπορούν να το παθουν. Είναι δυνατόν όμως να χουφτώσατε τα βυζόμπαλα της και να πιστέψατε ότι πιάνατε σιλικόνη; 
μιλαμε ο κοσμος ειναι γιδια...αντε μετα να ξεχωρισουν κανα τραβελι... :headbang:
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.061
Κριτικές
27
Like
1.931
Πόντοι
5.235
Να' ταν μονο αυτο, εδω δεν θυμαμαι να εχει γραψει καποιος οτι το στηθος προσφατης ανακυρηχθεισας mvp ειναι καραμπινατη σιλικονη που την ψηλαφεις με το πρωτο και μετα δεν ξαναακουμπας.
ποια εννοεις παιχτη? mvp?? :think:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Τέλος πάντων , θα μας πει κάποιος στο περίπου τί συνέβη σε αυτήν την κριτική του ανεξέλεκτου ?
Μερικοί χάσαμε επεισόδια...
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Ας το κανουμε γριφο, ποια ειναι, ποια ειναι...

Παντως συναδελφοι, απο οτι μου ελεγε φιλος γιατρος, οι προσθετικες οι σημερινες απεχουν απο τις παλιοτερες. Παλια ενιωθες το σακουλι της σιλικονης ξεκαθαρα, μονο για την οραση ηταν πετυχημενες οι πλαστικες και μερικες φορες ουτε αυτο.
Τωρα γινονται με τετοια επιτυχια, χωρις ορατες ουλες και φυσιολογικη αφη (απλως λιγο σφιχτη-οχι σκληρη και υπερβολικα τελειο σχημα), που δεν μπορεις να πεις με σιγουρια. Η Μερλιν η γαλλιδα εχει τετοια, ειναι σαν 18χρονης!
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Τέλος πάντων , θα μας πει κάποιος στο περίπου τί συνέβη σε αυτήν την κριτική του ανεξέλεκτου ?
Μερικοί χάσαμε επεισόδια...

Επανήλθε, αγαπητέ :)

www.bourdela.com/stountio/athina/agiou-meletiou-37-studio-paradise/#jr_review_17887]http://www.bourdela.com/stountio/athina/agiou-meletiou-37-studio-paradise/#jr_review_17887[/url]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom