Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.750
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Και τα λεφτα μας τους δινουμε και καλα τους φερομαστε(θελω να νομιζω, οι περισσοτεροι).
Οπότε κι αυτες πρεπει να σεβονται τα λεφτα που τους δινουμε.
Σίγουρα, αλλά με το να βρίζεις κάποιον με τα χειρότερα λόγια και να τον υποβιβαζεις σαν άνθρωπο επείδη κάνει αυτή την δουλειά δεν νομίζω ότι φέρνει κάποιο αποτέλεσμα. Ο καθένας είναι ότι θέλει για τον εαυτό του. Φιλικά το λέω πάντα.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Σίγουρα, αλλά με το να βρίζεις κάποιον με τα χειρότερα λόγια και να τον υποβιβαζεις σαν άνθρωπο επείδη κάνει αυτή την δουλειά δεν νομίζω ότι φέρνει κάποιο αποτέλεσμα. Ο καθένας είναι ότι θέλει για τον εαυτό του. Φιλικά το λέω πάντα.
Πότε το κανα αυτό? :think: :think:

Εγώ ενα καριολα ειπα επειδη κατα την τέλεση του λειτουργήματος του αρχαιότερου επαγγελματος και το οποιο σεβομαι απολυτα δεν σε αφηνει να δεις το παραμικρο χαρακτηριστικο του προσώπου της βαζοντας και τα 2 της χερια μπροστα στο προσωπο της.
Τωρα εαν σου φαινεται λογικο εσενα αυτο που κανει, καλώς εχει, εμενα μου φαινεται κουφό...
Αν όντως ντρεπεται γιατι εχει κανει πλαστικες και το προσωπο της δεν ειναι σε καλη κατασταση, καλα το κανει, αλλά καλυτερα να φορουσε μια μασκα.
Εγω οταν ειχα ρωτησει την υπηρεσια παντως γιατι κατα την παρουσιαση της στο σαλονι εκρυβε το προσωπο της, μου ειπε οτι..ειναι ντροπαλη  :2funny: :2funny:
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Ρε αδερφε, δεν θελει για καποιο λογο, δικο της, τωρα πρεπει να το παιζουμε τατιανες, γιατι ετσι κι οχι αλλιως? ας την σταματησουμε την κουβεντα αυτη, σε τελευταια αναλυση ειναι και οφτοπικ.

Πες κατι για τις επιδοσεις της, αυτο καιει.
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
''Δεν μας ανοιξαν στα γειτονικα μαγαζια και παρεα με τον φιλο μου πημγαμε στο μοναδικο που μας ανοιξαν.Εχω ξαναπαει με ην Αννα Μαρια και περναγα παντα καλα.Αναγκαστικα περασα στο συγκελριμενο αν και θα ηθελα κατι αλλο ειναι η αληθεια.Δεν μετανιωνω ομως για το 50.Στα πρωτα γλυψιματα και φιλια ηταν κορυφαια αλλα η πιπα σε στελνει στο ζενιθ.Τι τσιμπουκι ηταν αυτο?Κωλαρα για πολλα κολπα και αντεχει το μωρο!Η ρεπετισιον με εκανε να θυμηθω το επιπεδο της Αννα Μαριας.Πολυ καλη οπως παντα.Μπραβο στο κοριτσι!Smile
Το μαγαζι λιγο παρακμη ειναι πλεον σε σχεση με αλλα
''

Οντως η Αννα Μαρια ειναι δυνατη, αλλα εχει και μια ντομπροσυνη σαλονικιωτικη, που σε κανει να τη βλεπεις σαν φιλαρακι. Ουτε ψυχρος επαγγελματισμος ουτε προφανες δουλεμα η πονηρη καυλοραπανοσυνη, να σε φτιαξει στο σαλονι κι αφου καβατζαρει το 50ρι, ουδεν λαθος αναγνωριζει. 
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.750
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Πότε το κανα αυτό? :think: :think:

Εγώ ενα καριολα ειπα επειδη κατα την τέλεση του λειτουργήματος του αρχαιότερου επαγγελματος και το οποιο σεβομαι απολυτα δεν σε αφηνει να δεις το παραμικρο χαρακτηριστικο του προσώπου της βαζοντας και τα 2 της χερια μπροστα στο προσωπο της.
Τωρα εαν σου φαινεται λογικο εσενα αυτο που κανει, καλώς εχει, εμενα μου φαινεται κουφό...
Αν όντως ντρεπεται γιατι εχει κανει πλαστικες και το προσωπο της δεν ειναι σε καλη κατασταση, καλα το κανει, αλλά καλυτερα να φορουσε μια μασκα.
Εγω οταν ειχα ρωτησει την υπηρεσια παντως γιατι κατα την παρουσιαση της στο σαλονι εκρυβε το προσωπο της, μου ειπε οτι..ειναι ντροπαλη
Τέλος πάντων, εγώ εννοούσα οτί μπορεί κάποιες να προσβάλονται αλλά δεν θα το συνεχίσω. Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου. Μάλλον είμαι πολύ ψυχοπονιάρης...
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6

Μια συνάντηση που δεν έγινε ...αλλά θα έπρεπε

Μέσος όρος:  

3.8
Εμφάνιση (πρόσωπο):

8.0
Εμφάνιση (σώμα):

8.0
Γενική συμπεριφορά:

2.0
Επικοινωνία:

3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή:

1.0
Σχέση απόδοσης/τιμής:

1.0

από pussydoctor
20-09-2010

3 στους 4 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική (Τώρα τι σκατά βοήθεια πήραν αυτοί οι 3... ο θεός κι η ψυχή τους..)

Η αλήθεια είναι: ότι είχα ακυρώσει δύο φορές ραντεβού μαζί της ( με εγκαιροταση ειδοποίηση)
το πρακτορείο της υπήρξε πολύ γενναίο στη υπομονή του με μένα και στις διευκολύνσεις προ πελάτη.
Βραδυνό ραντεβού γιά τις 22:00 σε ξενοδοχείο της Πανεπιστημίου.όλα καλά 2 sms και φτάνω στο δωμάτιό της .
Κτυπώ πόρτα, ξανάκτυπώ και μετά από πολλά μου ανοίγει Ο ΚΟΜΜΑΤΟΣ των φωτό και μου λέει σε πέντε λεπτά με κινήσεις των χεριών και ρολογιού γιατί συνενόηση 0.
Ολα καλά ,ξανά σε πέντε λεπτά ξανα έξω Ο ΚΟΜΑΤΟΣ και μου έδωσε να καταλάβω ότι δεν είχα ραντεβού.
Τηλέφωνο στο πρακτορείο και απαντούν ότι το τηλέφωνο της σιγεί, ζητώντας σιγνώμη.
Θάθελα να ήξερα ποιός κολόμπαρος από μέσα την έκανε να ακυρώσει ραντεβού.Κάτι που πολλές φορές έχω σεβαστεί.
ΟΜΩΣ αξίζει σαν παρουσία, πιστεύω ότι θα πρέπει να είναι πιό τυπική.
Πληροφορίες Συνάντησης
Ημερ/νία συνάντησης 15-09-2010
Διάρκεια συνάντησης Η συνάντηση ΔΕΝ έγινε (και τότε τι σκατά κριτική γράφει ο κόπανος; άμα είναι έτσι να γράφουμε κριτικές και γι' αυτές που δεν περνάμε...)
Κόστος συνάντησης 0 Ευρώ (τζάμπα πράμα κύριέ μου!)
Incall-Outcall Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν: Ακριβέστατες
Τήρηση αναφερόμενων υπηρεσιών Η συνάντηση ΔΕΝ έγινε
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα; Σίγουρα!

Πάντως μπορεί να του είπε το πρακτορείο, ότι αν είναι καλό παιδί και γράψει καλή κριτική, την επόμενη φορά θα τον αφήσουν να περάσει, κι ας τους τα έχει κάνει τσουρέκια με τις ακυρώσεις... Ή να είσαι μαλάκας, ή να μην είσαι...
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Malon,fa,prepi,na,valis,olosomo,skoufo,esi-gia,na,mi,fenete,topio,frikis.Pou,pezis,ke,magas...
Αυτό το "fa" προδίδει ρωσική καταγωγή
nikos , μήπως είσαι κάποια κοπέλα από τη δουλειά ?
Μήπως είσαι εσύ Λίντα μου ?  :-*
Αν σε έθιξα , συγγνώμη. Έτσι μου φάνηκε πάντως...
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Αυτό το "fa" προδίδει ρωσική καταγωγή
nikos , μήπως είσαι κάποια κοπέλα από τη δουλειά ?
Μήπως είσαι εσύ Λίντα μου ?  :-*
Αν σε έθιξα , συγγνώμη. Έτσι μου φάνηκε πάντως...
Tωρα εγινε Λιντα σου εε??  :2funny:
Ζητα της το τρανζιστορακι αρχοντα μην ξεχνιεσαι :coffee:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Ξεχνιουνται αυτα? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
:2funny: :2funny:
Που ειναι η κριτικη με το τρανζιστορακι ωρε?
Έλα τη βρήκα...
Δεν βρίσκω το λινκ , οπότε τη βάζω όλη...

"Τί να πω ρε μάγκες... Δεν έχω λόγια. Η ελληνική γλώσσα είναι πολύ φτωχή να περιγράψει τη Λίντα. Η κοπέλα δίνει στη λέξη "ιερόδουλος" άλλη σημασία . Εϊναι η μία, ΤΗΕ ΟΝΕ , η πορνοκράτειρα και που-Τσαρίνα Λίντα. Στα τόσα χρόνια που επισκέπτομαι τα ευαγή ιδρύματα του σεξ , δε θυμάμαι να έχω ξαναδεί τέτοιο άτομο. Έχετε ξαναδεί εσείς? Προτείνω να καταγράφονται οι συνευρέσεις της με τον άμαχο πληθυσμό και να προβάλλονται σε ντοκιμαντέρ. Με το που μπήκε στο δωμάτιο ξεκίνησε η μάχη. "Γκλίψε μου το βυζάκι μουουου" . Μου πιάνει τα χέρια και μου τα καρφώνει στις τρύπες της. Αυτός ο κώλος της έφαγε...Και τί δεν έφαγε, γλώσσα , καπότες , δάκτυλα , δονητές, πούτσες... Απ'όλα . Εϊμαι σίγουρος ότι αν έψαχνα λίγο την κωλάρα της θα έβρισκα και το ραδιοφωνάκι που μου είχαν βουτήξει στο στρατό. Όλα τα περιμένω πια από αυτήν την κωλάρα . Η γυναίκα είναι τρελή. Χτυπιέται και κοπανιέτε σαν το ψάρι που το βγάζεις από το νερό. Τί να σας πω. Χαρείτε την όσο μπορείτε...

Να κοπούν νομίσματα με το κεφάλι της. Δεν υπάρχουν άλλα λογια να πεις για αυτό το κορίτσι. Όποιος δεν έχει πάει με τη Λίντα δεν είχε ερωτική ζωή. Πάει τέρμα. Εϊναι εμπειρία ζωής. Για το βιογραφικό του καθενός. Όχι το βιογραφικό με τις πουτάνες, αλλά το κανονικό CV που στέλνουμε στις διάφορες εταιρείες όταν ψάχνουμε για δουλειά. Δίπλα στα ενδιαφέροντα θα γράψω "Φαν της Λίντας από Λέλας ,Πιπίνου και Κωνσταντινουπόλεως"

Αν διαβάζει κάποια γυναίκα παντρεμένη την κριτική ας αφήσει τον άντρα της να πάει στη Λίντα .Δεν θα πάθει κάτι ο γάμος σας. Ένα δωράκι θα είναι. Και θα τονώσει τη σχέση σας."
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Σιγα μην ειναι η Λιντα!!!!
Αυτη ειναι χρονια στην Ελλαδα.....μαλλον fa ξερει καλυτερα να γραφει!!! :2funny:
 

Επισκέπτης
Κοροιδια και κλεψια
Μέσος όρος:    3.6
Εμφάνιση κοπέλας:  4.0 
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας:  3.0 
Χώρος/καθαριότητα χώρου:  5.0 
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου:  3.0 
Πρόσβαση/Parking:  3.0 
Σχέση απόδοσης/τιμής:  3.0 

Σας βοήθησε αυτή η κριτική;

  από pepermint
21-09-2010


Link κριτικής
Δείτε όλες τις κριτικές για την Στέλλα
Δες όλες τις κριτικές μου
Αναφέρατε αυτή την κριτική στο διαχειριστή
1 στους 1 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική
Επισκεψη στο φ109α την βραδυνη οπου συναντω την στελλα.αδειος ο οικος παρα μονο μια καραφλη αδελφη σε υποδεχεται και σου δινει με τον ελεεινο τροπο του την προθεση να τον βαρεσεις.η στελλα ειναι μια δηθεν χαμηλων τονων λεπτη με στητα βυζια.το σεξ μαζι της θα ελεγα μια τυπικη διαδικασια καθως ηταν σαν να πηγαινα με νεκρη.αυτο που πρεπει να προσεχθει ειναι οτι δεν πρεπει να την πατησετε σαν ενα φιλαρακι μου το οποιο την τιμησε και αυτο και βρεθηκε με περιμου μειον 50 ευρω στην τσεπη του.αφου ο τσατσος ειδε τα παραπανω λεφτα στην τσεπη του παιδιου εδωσε συνθημα στν στελλα να αναλαβει δουλεια.εκεινη μετα οταν τελειωσε με το παλικαρι εκανε οτι δηθεν ντυνοταν και οτι περιμενε να μιλησουν.δεν προλαβε να γυρισει ο φιλος να πλυθει και εκεινη του αφαιρουσε χρηματα απο το παντελονι που κρεμοταν πισω.βεβαια το παλικαρι καταλαβε την κλοπη στο σπιτι του.τεσπα προτεινω διωξιμο του εν λογω απαραδεκτου τσατσου και επισηςΜΑΥΡΙΣΜΑ του συγκεκριμενου οικου.παντα το στανταρ ποσο συναγωνιστες στις τσεπες σας για να μην την πατησετε και εσεις...


Ἕχει τονισθεῖ ὅτι πουτᾶνες ΥΝΚΚ (Ὑπέροχαι Νεαραὶ Κυρῖαι τῶν Καταστημάτων) καὶ χρηματοφυλάκιον δέον ὅπως τοποθετῶνται εἰς ὅσον τὸ δυνατὸν μεγαλυτέραν ἀπόστασιν.
 

Επισκέπτης
Κολωνού 30 κάτω-Άννα:

Η κυρία απαιτεί να κάνει αποκλειστικά τα δικά της.Ενδεχόμενες υποδείξεις σου, τις γράφει στα παλαιότερα των υποδημάτων της.
Βάζει κατ'ευθείαν καπότα από την αρχή σε χαλαρό πούτσο και δεν δέχεται κουβέντα.
Αν πας να την βγάλεις από το μηχανικίστικο πρόγραμμά της γίνεται σπαστική.

                                        ΑΠΟΡΡΙΠΤΕΤΑΙ
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Πολλες οι ενστασεις και οι αποριες μου για την πρωτη κριτκη του ioniser
:

[size=9pt]Πένυ και Λάουρα ΜΑΖΙ!!!

0 στους 7 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική

Λοιπόν μάγκες αυτή είναι η πρώτη μου κριτική και πιστεύω αξίζει. Μόλις γύρισα από το στουντιάκι και ήθελα να μοιραστώ την εμπειρία μου.Όποιος διαβάζει τώρα ας τρέξει.

Πάω που λέτε μια γύρα στα γύρω στούντιο και καταλήγω στο συγκεκριμένο περιμένωντας κανά καλό κομμάτι τύπου Αμάντας.
Με καλοσωρίζει η τσατσά και μου λέει έχουμε τη Λάουρα. Τη βλέπω και λέω ας πάω να δώ τι άλλο παίζει και γυρνάω. Έλα που μόλις φεύγω εμφανίζεται η Πένυ και μου λέει[size=15pt] τί λές και για τις δυό μας για 50 ευρόπουλα[/size]. Χωρις καμία σκέψη συμφωνώ και μπαίνω στο δωμάτιο. Περίμενα λίγο γιατι η Πένυ πήγαινε σε συναγωνιστή.

Να μην πολυλογώ μπαίνει στην αρχή η Λάουρα, γδύνεται και καπάκια σκάει και η Πένυ. Γδύνεται και αυτή και αρχίζουν τα φιλάκια. Η Πένυ να μου φτύνει το πούτσο και να μου λεεί να της βάλω και άλλα δαχτυλά(5) και η Λάουρα να μου γλύφει της ρώγες. Πάω να βάλω δάχτυλο και στη Λάουρα αλλά τραβιέται. Η Πένυ να λέει τα δικά της και να φτύνει το μουνί και τα βυζιά της. Άρχιζει να μου ρουφαει τα αρχίδια, μου φτύνει και το πούτσο, τον έπαιζε και μετα απο λιγο μου φοραει το σκουφακι. Ενώ με τσιμπούκωνε η Πένυ η Λάουρα συνέχιζε να με γλύφει. Μετά έρχεται η Πένυ απο πάνω και αρχίζει το καβάλημα ενω η Λάουρα της έγλυφε τα βυζιά. Την γυρνάω στα τέσσερα και αρχίζω και δίνω χαστουκάκια και στα δυο κωλαράκια. Γάμαγα τη μία και δαχτύλωνα την άλλη και ας μην ήθελε και πολυ. Βάζω τη Πένυ απο κάτω και την αρχίζω σε δυνατό γαμήσι με τα πόδια της στους ώμους. Η Λάουρα συνέχιζε φιλάκια και μάλακίες ε και εκει ήταν που κατέθεσα.

Την Λάουρα δε τη γάμησα αλλά πιστέυω πως το γαμήσι με τη Πένυ άξιζε και για τις δυο. Ντύνεται πρώτα η Λάουρα, φέυγει και μετα τα λέμε λίγο με τη Πένυ, την ευχαριστώ και φέυγει. Φευγωντάς μου λέει η τσατσά πως η Πένυ είχε έρθει για να την δεί και πως τέτοια σκηνικά μια φορά συμβαίνουν. Για μένα πρώτη φορά μου έκατσε κατι τέτοιο σε στουντιο. Όποιος προλάβει γιατί αξίζει. Καλά γαμήσια συναγωνιστές!!!!
Πληροφορίες Επίσκεψης
Ημερ/νια επίσκεψης 22-09-2010
Όνομα κοπέλας Πένυ
Προκαταρκτικά Ναι
Βάρδια επίσκεψης 3η (βραδινή/μεταμεσονύχτια)
[/size]

Η μεγαλυτερη μου ειναι ομως οτι με 50 ευρω  :new_shocked: πηρε και τις δυο κοπελες. !!!!

Συγνωμμη, αλλα αυτο ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.

Η ηθελε να γραψει 50 για την καθε μια, ή...............(ο νοοων, νοήτω)

Ακομα ενα "μελανο σημειο". Γραφει η Πενυ πηγε να δει την λαουρα, αλλα ηταν σε αλλο συναγωνιστη.
Δηλαδη εκανε βαρδια κανονικα.

Ασε που στο ονομα κοπελας αναφερει μονο την Πενυ.
Θα μου πειται την αλλη δεν την πηρε...........

 

ZIGOLO69

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2009
Μηνύματα
214
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
11
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
OK μας ψησατε θα ερθουμε...... :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom