Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Θα σας προβληματισω :

Απο το 1 ξεκινανε τα κουτακια.............

Σε εμενα ,επειδη ειμαι νεος/καμια κριτικη/δεν με γουσταρει το συστημα?  :2funny: ,ξεκιναει απο το 3 και φτανει μεχρι το 7 εκτος απο το παρκινγκ που ειναι μεχρι 10 και εμφανιση κοπελας που παει μεχρι 8 .

Έτσι όπως τα λέει ο dude είναι :) Οι νέοι δεν μπορούν να βάλουν ούτε την ανώτερη ούτε την κατώτερη βαθμολογία. Αλλά πού να τις θυμάσαι εσύ τις πρώτες σου κριτικές :2funny: Πάντως, δεν ξέρω εάν θα έπρεπε να δημοσιευτούν από τη στιγμή που δεν μπήκε βαθμολογία. Αλλά αυτά είναι καθαρά θέματα του site.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Σε εμενα ,επειδη ειμαι νεος/καμια κριτικη/δεν με γουσταρει το συστημα?  :2funny: ,ξεκιναει απο το 3 και φτανει μεχρι το 7 εκτος απο το παρκινγκ που ειναι μεχρι 10 και εμφανιση κοπελας που παει μεχρι 8 .
ΟΚ καταλαβα,
Ηξερα για το οριο στο 7, δεν ειχα ακουσει για το 3 σαν minimoum.
Τελικα οσο ζεις μαθαινεις.
Ευχαριστω
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Έτσι όπως τα λέει ο dude είναι :) Οι νέοι δεν μπορούν να βάλουν ούτε την ανώτερη ούτε την κατώτερη βαθμολογία. Αλλά πού να τις θυμάσαι εσύ τις πρώτες σου κριτικές :2funny: Πάντως, δεν ξέρω εάν θα έπρεπε να δημοσιευτούν από τη στιγμή που δεν μπήκε βαθμολογία. Αλλά αυτά είναι καθαρά θέματα του site.
Να φανταστεις δεν υπηρχαν αυτοι οι περιορισμοι τοτε.........

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Να φανταστεςι δεν υπηρχαν αυτοι οι περιορισμοι τοτε.........

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ααααααχ, παλιές καλές εποχές

http://[URL unfurl="true"]www.yourememberthat.com/files/22bb28ba960e42e5.jpg[/img[/URL]]

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.061
Κριτικές
27
Like
1.931
Πόντοι
5.235
Σάντρα: Αστέρι made in Italy

Απογευματινός περίπατος στην Κασσάντρας και συγκεκριμένα στην Κασσάνδρας 3 κάτω, όπου δουλεύει η Σάντρα, μια όμορφη κοπέλα μελαχρινή με μακριά μαύρα μαλλιά, ψηλή με πιασίματα και κανονικό σώμα. Όταν χτύπησα το κουδούνι, μου άνοιξε η ίδια με χαμόγελο, μου είπε το πρόγραμμα (που το ήξερα άλλωστε) και γενικά ήταν πολύ ευγενική. Την τσατσα δεν την είδα καθόλου. Οι φωτογραφίες της στο σάϊτ δεν με είχαν ενθουσιάσει, αλλά όταν την είδα από κοντά μου άρεσε πολύ και έισήλθα στο δωμάτιο με το απλό εισητήριο. Δεν άργησε να έλθει (αφού δεν είχε κόσμο στο σαλόνι) και δεν άργησε να βγάλει και τα ρούχα της. Μου είπε ότι είναι Ιταλίδα και το πίστεψα. :jerking:



αν η Σαντρα ειναι απο την Ιταλια εγω ειμαι απο την Βενεζουελα!

ερε ψωνιο που το εχουν οι πουτανες να λενε αλλες χωρες καταγωγης...γεμισαμε Ιταλιδες, Ισπανιδες, Γαλλιδες... :2funny:
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
Αστέρι η Λίντα!!

2η συνάντηση μαζί της, μάλλον ιδανική για πιτσιρικάδες, είμαι βέβαιος οτι σε 2ωρο, 3ωρο, 23ωρο συνεχόμενο δεν θα έλεγε όχι. δυστυχώς για μένα αυτά είναι περασμένα μεγαλεία.....

Στο θεμα μας τωρα, οταν μπαίνει στο δωμάτιο νιώθεις ότι της λειπει το πήδημα και είναι πεινασμένη για γαμίσι. Τον "εξαφανίζει" με το γλύψιμο και στα ξυρισμένα αρχίδια, "δινει τα ρέστα της".

Κάνει πως δεν θέλει να της χαιδεύεις την κωλοτρυπίδα και να της βάζεις δάχτυλο . απο οτι διαβάζω ότι τον παίρνει ΟΛΟΝ στο κωλί της με μεγάλη χαρά με το ανάλογο τίμημα βέβαια, προσεχώς θα της τον καρφώσω.

Αρνητικό και λίγο σπαστικό, κάνει το πάν για να μην δείξει το πρόσωπό της.. σίγουρα έχει σοβαρό λόγο, αλλά για να το πετύχει είναι βέβαιο οτι θυσιάζει λίγο απο το υψηλό σέρβις της.. μόλις χαλαρώσει θα κάνω την σύγκριση αν και ειμαι βέβαιος οτι [size=18pt]η φάτσα της θα είναι[/size] τόσο γκαβλιάρικη που μόνο πίπα κώλο θα της δίνω. μέχρι τότε.. αναμονή και απόλαυση με αυτά που η Λίντα προσφέρει..

Δλδ την  :fuck1:  και δεν είδες πρόσωπο ??  :o
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Αστέρι η Λίντα!!

2η συνάντηση μαζί της, μάλλον ιδανική για πιτσιρικάδες, είμαι βέβαιος οτι σε 2ωρο, 3ωρο, 23ωρο συνεχόμενο δεν θα έλεγε όχι. δυστυχώς για μένα αυτά είναι περασμένα μεγαλεία.....

Στο θεμα μας τωρα, οταν μπαίνει στο δωμάτιο νιώθεις ότι της λειπει το πήδημα και είναι πεινασμένη για γαμίσι. Τον "εξαφανίζει" με το γλύψιμο και στα ξυρισμένα αρχίδια, "δινει τα ρέστα της".

Κάνει πως δεν θέλει να της χαιδεύεις την κωλοτρυπίδα και να της βάζεις δάχτυλο . απο οτι διαβάζω ότι τον παίρνει ΟΛΟΝ στο κωλί της με μεγάλη χαρά με το ανάλογο τίμημα βέβαια, προσεχώς θα της τον καρφώσω.

Αρνητικό και λίγο σπαστικό, κάνει το πάν για να μην δείξει το πρόσωπό της.. σίγουρα έχει σοβαρό λόγο, αλλά για να το πετύχει είναι βέβαιο οτι θυσιάζει λίγο απο το υψηλό σέρβις της.. μόλις χαλαρώσει θα κάνω την σύγκριση αν και ειμαι βέβαιος οτι [size=18pt]η φάτσα της θα είναι[/size] τόσο γκαβλιάρικη που μόνο πίπα κώλο θα της δίνω. μέχρι τότε.. αναμονή και απόλαυση με αυτά που η Λίντα προσφέρει..

Δλδ την  :fuck1:  και δεν είδες πρόσωπο ??  :o
Κι εγω ενα 20λεπτο που την γαμαγα την καριολα, φατσα δεν μου εδειξε  :S .Αμα την εχεις φατσα βαζει τα χερια της μπροστα και δεν τα βγαζει με τιποτα....
Ούστ  :sunglasses:
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.750
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Κι εγω ενα 20λεπτο που την γαμαγα την καριολα, φατσα δεν μου εδειξε  :S .Αμα την εχεις φατσα βαζει τα χερια της μπροστα και δεν τα βγαζει με τιποτα....
Ούστ  :sunglasses:
Νομίζω ότι στο σάιτ αναφέρει σεβασμό στις κοπέλες και στην δουλειά που προσφέρουν. Εκφράσεις σαν και αυτές δεν τιμάνε κανέναν... Άνθρωποί είναι και απαιτούν να φερόμαστε κάλα νομίζω.
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
, ενω παρατηρουσα το α8λιο μικρο δωματιο που ημουν(διπλα απτο τσατσοδωματιο-το μοναδικο αδειο).εχει ενα παραβαν κ απο πισω νεροχυτη, ψυγειο, μια ψωμιερα κ κατι πετσετες.εχει κ ενα παρα8υρο που βλεπει στη ντουζιερα του τσατσοδωματιου.[Καλυμνου 48]

Ρε  φιλε  μου,με  εκανες κΙ ΓΕΛΑΣΑ  ΑΠΟΨΕ...ρΕ  ΑΥΤΟ  ΤΟ  ΠΑΡΑΒΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑΝΑΙ  ΕΚΕΙ ΑΠΟ  ΤΟ 1978 περιπου  ΠΟΥ ΠΡΩΤΟΠΗΓΑ  Σ  ΑΥΤΟ  ΤΟ  ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ...
Αυτος  ο Μαρινος  μηπως ειναι καστανος με καπως τετραγωνο κεφάλι?Δουλευε  παλια στο  Διογενους Λαερτιου,πρεπει ναναι τωρα γυρω στα  65 ,αν  ειναι  αυτος...
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Νομίζω ότι στο σάιτ αναφέρει σεβασμό στις κοπέλες και στην δουλειά που προσφέρουν. Εκφράσεις σαν και αυτές δεν τιμάνε κανέναν... Άνθρωποί είναι και απαιτούν να φερόμαστε κάλα νομίζω.
Και τα λεφτα μας τους δινουμε και καλα τους φερομαστε(θελω να νομιζω, οι περισσοτεροι).
Οπότε κι αυτες πρεπει να σεβονται τα λεφτα που τους δινουμε.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Η Λίντα κρύβει το πρόσωπό της για ένα απλούστατο λόγο. Δεν θέλει να έχεις διδακτορικό να το καταλάβεις.
Έχει κάνει αποτυχημένες πλαστικές. Αλλά, όταν λέμε αποτυχημένες , εννοούμε ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ. Θα πήγε σε κάναν τσαρλατάνο φαίνεται.  :-
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
, ενω παρατηρουσα το α8λιο μικρο δωματιο που ημουν(διπλα απτο τσατσοδωματιο-το μοναδικο αδειο).εχει ενα παραβαν κ απο πισω νεροχυτη, ψυγειο, μια ψωμιερα κ κατι πετσετες.εχει κ ενα παρα8υρο που βλεπει στη ντουζιερα του τσατσοδωματιου.[Καλυμνου 48]

Ρε  φιλε  μου,με  εκανες κΙ ΓΕΛΑΣΑ  ΑΠΟΨΕ...ρΕ  ΑΥΤΟ  ΤΟ  ΠΑΡΑΒΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑΝΑΙ   ΕΚΕΙ ΑΠΟ  ΤΟ 1978 περιπου  ΠΟΥ ΠΡΩΤΟΠΗΓΑ  Σ  ΑΥΤΟ  ΤΟ  ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ...
Αυτος  ο Μαρινος  μηπως ειναι καστανος με καπως τετραγωνο κεφάλι?Δουλευε  παλια στο  Διογενους Λαερτιου,πρεπει ναναι τωρα γυρω στα  65 ,αν  ειναι  αυτος...

back to school.  το '78? υπηρχε απο τοτε ε? Ναι αυτος ειναι στην υποδοχη,κ ειναι 70 απ οτι λεει,δειχνει πολυ πιο νεος,ευγενεστατος και σοβαρος, απο τουσ λιγους
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Η Λίντα κρύβει το πρόσωπό της για ένα απλούστατο λόγο. Δεν θέλει να έχεις διδακτορικό να το καταλάβεις.
Έχει κάνει αποτυχημένες πλαστικές. Αλλά, όταν λέμε αποτυχημένες , εννοούμε ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ. Θα πήγε σε κάναν τσαρλατάνο φαίνεται.  :-
Eγώ παλι νομιζα ότι το κανει για να μην την αναγνωριζει κανεις εξω απο την δουλεια της.

Κατι που επισης φαινεται λογικο. Άλλωστε και η περουκα που φοραει τεινει σε αυτην την κατευθυνση.

Τωρα τί απο τα 2 ειναι? Αγνωσται οι βουλαι της Λιντας...
 

Επισκέπτης
Η Λίντα κρύβει το πρόσωπό της για ένα απλούστατο λόγο. Δεν θέλει να έχεις διδακτορικό να το καταλάβεις.
Έχει κάνει αποτυχημένες πλαστικές. Αλλά, όταν λέμε αποτυχημένες , εννοούμε ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ. Θα πήγε σε κάναν τσαρλατάνο φαίνεται.  :-
Πλαστική,μάλλον,έχει,ανάγκη,το,μυαλό,σου
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
τι να κανει ο τυπος αφου τον νευριαζουν; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ναι, η αλήθεια είναι ότι το να λέει τη γνώμη του ο καθένας είναι λίγο εκνευριστικό :2funny: :2funny: :2funny:


Κατ'αρχάς, σου ξέφυγε ένα και έβαλες τελεία :tickedoff: και κατά δεύτερον, ο άνθρωπος πρέπει να είναι κομμα-τικό στέλεχος ;) :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom