Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Κοίταξε, για μένα που γουστάρω τέτοιες γυναίκες άξιζε τον κόπο και τα λεφτά.
Μην ξεχνάς άλλωστε πως το ίδιο συνέβη μέχρι να φέρω στα νερά μου τη γυναίκα σου. :grin:
:2funny:
Η γυναικα μου ομως ηταν νεα οταν τη γνωρισες και βρισκοταν στο σταδιο της βελτιωσης!!!
Η Νικη και η Λαουρα δεν ειναι νεες στη δουλεια!!!
Και κατι ακομα....η Ρομινα αν δεν κανω λαθος σε προϊδεαζε οτι θα περασεις καλα στο μελλον μαζι της ενω οι αλλες δυο δεν σου δειχνουν κανενα τετοιο σημαδι!!!Οχι βεβαια οτι συμφωνω και μ'αυτο αλλα ετσι ηταν!!!
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
αλλα καποιος που το εχει πιασει και λεει πως ειναι σιλικονι ειναι μεγαλο γιδι! :zfuck:
δηλαδη ρε φιλε γιατι κοπηκες τοσο για την λαουρα τωρα?ειναι ψοφιμι και θα μεινει.και το βυζι για να το πιασεις ηθελε και 10 ευρω. κοιτα παικταρα δεν ειμαστε παιδακια να παρακαλαμε το κρεας. εδωσα μια 50αρου και αποκαλειφθηκε οτι ηταν νεκρη. πως να στο πω αλλιως? στην ελλαδα οι πουτανες και η εφορια προπλωρωνονται. οποτε δεν ξερεις τι θα σου ξημερωσει....σιλικονατα ξεσιλικονατα δεν αλλαζει την γενικη της εικονα.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
:2funny:
Η γυναικα μου ομως ηταν νεα οταν τη γνωρισες και βρισκοταν στο σταδιο της βελτιωσης!!!
Η Νικη και η Λαουρα δεν ειναι νεες στη δουλεια!!!
Και κατι ακομα....η Ρομινα αν δεν κανω λαθος σε προϊδεαζε οτι θα περασεις καλα στο μελλον μαζι της ενω οι αλλες δυο δεν σου δειχνουν κανενα τετοιο σημαδι!!!Οχι βεβαια οτι συμφωνω και μ'αυτο αλλα ετσι ηταν!!!
ακριβως σε αυτην αναφερομουν στην πισω σελιδα οταν μιλουσα για εξαιρεση!  ;)

οσο για το αλλο καλυτερα ας ΜΗΝ το σχολιασω!  :tickedoff:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
:thumbsup:

Κανω πως δεν το'δα!!! :2funny:
καλααααααααααααααααα
δεν θα σε ξαναπετυχω πουθενα...;



































δεν θα σου μιλησω..!
male17-male-mad-angry-smiley-emoticon-000059-large.gif

:2funny:

ξερεις εσυ!  :grin:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ο αγαπητος μου φιλος SPEED τα ειδε ολα με την Στεφανια στο Αδανων 2 και  νομιζε οτι ειναι απο την Βραζιλια, ενω εγω που ημουν ψυχραιμοτερος θυμαμαι καλυτερα πως η υπηρεσια ειπε Βενεζουελα.... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


Οπως καταλαβαινετε ειμασταν μαζι........

 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
"τουλαχιστον εστω και εν συντομια γευτηκα τις γυναικες αυτης της χωρας μετα απο αυτο όμως αντι να χορτασω απ την εμπειρια μαζι τους πεινασα κι αλλο γιαυτες τις σχιστοματισες ψωλιτσες, αχ φωτιες μου αναψες μωρη ταυλανδεζα"

σαν λαικο ασμα ακουγεται...αχ φωτιες μου αναψες μωρη ταυλανδεζα...Νανα...Νανααααααααααααααααα
στιχοι μουσικη maninblack (Γιαννακης Μετρητοις!)
 

Επισκέπτης
Αλκιβιάδου 16Γ-Σόνια:
{..ελεγε συνεχεια "ναι μωρο μου σε θελει ΤΟ ΣΟΝΙΑ"!!! Συνεχεια! ημαρτον! κολησε η βελονα!..}

Η το άλλο:"Γάμα το μουνάκι μου, γάμα το μουνάκι μου, γάμα το μουνάκι μου" κ.ο.κ.Κολλημένο πικάπ!
Και δεν καταλαβαίνει οτι λειτουργεί αρνητικά.Ανέκαθεν τα ίδια έκανε.

Ώστε business woman η Σόνια...
Μακάρι να ιδρύσει και σχολή ιεροδούλων με ειδίκευση στην πίπα και στην περιποίηση όρχεων.Και μόνο σε αυτά.Γιατί κατά τα άλλα, χάνει...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.144
Κριτικές
491
Like
37.524
Πόντοι
41.447
Αλκιβιάδου 16Γ-Σόνια:
{..ελεγε συνεχεια "ναι μωρο μου σε θελει ΤΟ ΣΟΝΙΑ"!!! Συνεχεια! ημαρτον! κολησε η βελονα!..}

Η το άλλο:"Γάμα το μουνάκι μου, γάμα το μουνάκι μου, γάμα το μουνάκι μου" κ.ο.κ.Κολλημένο πικάπ!
Και δεν καταλαβαίνει οτι λειτουργεί αρνητικά.Ανέκαθεν τα ίδια έκανε.

Ώστε business woman η Σόνια...
Μακάρι να ιδρύσει και σχολή ιεροδούλων με ειδίκευση στην πίπα και στην περιποίηση όρχεων.Και μόνο σε αυτά.Γιατί κατά τα άλλα, χάνει...

τα ειπες ολα τζοκερ!
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950

" απο ρωσια ειναι ,23 η 24 χρ μου ειπε οτι ειναι.απο εμφανιση ειναι καβλα.ξανθο,τεραστιο βυζι και αναλογιες μοντέλου και καβλα κωλαρακι .γενικα απο τα πολυ δυνατα μουνια που εχω δει τον τελευταιο καιρο..μετα απο 5 ειναι στο δωματιο και με αρχιζει απο τα καλυτερα προκαταρκτικα ever.μεσα στο δωματιο ηταν πολυ θερμη και δεν εφερε αντιρηση σε καμοια επιθυμία μου.gfe κατασταση με λιγα λογια.αλλαγες αρκετών μεχρι που ηρθε το τελος, περασα πολυ καλα.την χυνω φευγω τελος"

Ποιά Μαργκό είναι αυτή ? Μια που ήταν και παλιά ? Μελαχρινή , με μέτριες υπηρεσίες δεν ήταν εκείνη η παλιά ?  :think:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227

" απο ρωσια ειναι ,23 η 24 χρ μου ειπε οτι ειναι.απο εμφανιση ειναι καβλα.ξανθο,τεραστιο βυζι και αναλογιες μοντέλου και καβλα κωλαρακι .γενικα απο τα πολυ δυνατα μουνια που εχω δει τον τελευταιο καιρο..μετα απο 5 ειναι στο δωματιο και με αρχιζει απο τα καλυτερα προκαταρκτικα ever.μεσα στο δωματιο ηταν πολυ θερμη και δεν εφερε αντιρηση σε καμοια επιθυμία μου.gfe κατασταση με λιγα λογια.αλλαγες αρκετών μεχρι που ηρθε το τελος, περασα πολυ καλα.την χυνω φευγω τελος"

Ποιά Μαργκό είναι αυτή ? Μια που ήταν και παλιά ? Μελαχρινή , με μέτριες υπηρεσίες δεν ήταν εκείνη η παλιά ?  :think:
Αυτή η Μαργώ είναι! Εδώ και αρκετό καιρό έχει αλλάξει look... είχε βάλει και  :tits: και τα μαλλιά της τα άλλαξε σε ξανθά...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

" απο ρωσια ειναι ,23 η 24 χρ μου ειπε οτι ειναι.απο εμφανιση ειναι καβλα.ξανθο,τεραστιο βυζι και αναλογιες μοντέλου και καβλα κωλαρακι .γενικα απο τα πολυ δυνατα μουνια που εχω δει τον τελευταιο καιρο..μετα απο 5 ειναι στο δωματιο και με αρχιζει απο τα καλυτερα προκαταρκτικα ever.μεσα στο δωματιο ηταν πολυ θερμη και δεν εφερε αντιρηση σε καμοια επιθυμία μου.gfe κατασταση με λιγα λογια.αλλαγες αρκετών μεχρι που ηρθε το τελος, περασα πολυ καλα.την χυνω φευγω τελος"

Ποιά Μαργκό είναι αυτή ? Μια που ήταν και παλιά ? Μελαχρινή , με μέτριες υπηρεσίες δεν ήταν εκείνη η παλιά ?  :think:
Επιβεβαιωνω τον Pitsiriko1

Eιναι η τεως μελαχρινη Ρωσιδα με τα γυαλια, που εργαζοταν Βουλιαγμενης 83 κλπ.

εχει κανει 180 μοιρες στροφη (προς το καλυτερο) στην εμφανιση της.
Ξανθια πλεον με μοντερνο χτενισμα, μεγαλο σιλικονατο στηθος.

Δυστυχως ομως οι υπερεσιες της παρεμειναν στασιμες, μετα απο σχετικα προσφατο test drive.......  :-
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Για 2η φορά σε μικρό διάστημα και από διαφορετικό χρήστη (η 1η, η κριτική για τη Βικτώρια στο Αλκιβιάδου 16Β από 03/09):

www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/fulhs-69a/#jr_review_17714]http://www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/fulhs-69a/#jr_review_17714[/url]

Ενα μπραβο ισως ειναι λιγο

Απο το σαλονι σου δινει την εντυπωση οτι σημερα εκανες διανα οπως και συνεβει σε εμενα .Μπηκε με χαμογελο στο δωματιο πολυ καλη συμμετοχη στα πρωτα με χαδακια φιλακια στο λαιμο απκετο μπαλαμουτι απο μερους μου χωρις αντιρηση ικανοποιητικο μπουκι καβαλησε για αρχη και τελειωσα εχοντας την στημενη στα τεσσερα συμμετεχει με βογγητα καβλωτικα στο sex και επισης ωραια επιδερμιδα Σιγουρα θα την ξαναεπισκευτω


Και περνάμε στη βαθμολογία:

Μέσος όρος: 3.0
Εμφάνιση κοπέλας: 3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας: 3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου: 3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου: 3.0
Πρόσβαση/Parking: 3.0
Σχέση απόδοσης/τιμής: 3.0

Και καλά να πεις ότι το πάρκινγκ παίρνει 3, η συμπεριφορά της υπηρεσία πάλι 3. Υπάρχει περίπτωση να μπαίνουν τέτοιες βαθμολογίες όταν από πάνω έχεις γράψει τέτοια σχόλια;
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Ξεχασε να βαλει βαθμολογια.Απο 3 ξεκινανε τα κουτακια.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Θα σας προβληματισω :

Απο το 1 ξεκινανε τα κουτακια.............
Σε εμενα ,επειδη ειμαι νεος/καμια κριτικη/δεν με γουσταρει το συστημα?  :2funny: ,ξεκιναει απο το 3 και φτανει μεχρι το 7 εκτος απο το παρκινγκ που ειναι μεχρι 10 και εμφανιση κοπελας που παει μεχρι 8 .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom