Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Ρε πουστη μου αυτοι οι παπαριδες που μπέρνουν μια φορα γραφουν μια κριτικη και δεν ξαναμπενουν ποτε τι διαολο προπαγανδα κάνουν?  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

London(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2007
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Hello Ρε παιδιά έβαλα μια κριτική σήμερα κατά τις 19:00 αλλα δεν την κάνατε post γιατί :huh:? Την πήρε το Tide :o
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Που να την ειχε συναντηση οταν ειχε πρωτοερθει θα παραμιλαγε !!!

Τωρα ειναι για τα μπαζα η γκομενα !!
 

diomides1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
35
Like
2
Πόντοι
26
Που να την ειχε συναντηση οταν ειχε πρωτοερθει θα παραμιλαγε !!!

Τωρα ειναι για τα μπαζα η γκομενα !!

πρωτα απ'ολα οι εμπειριες που εχω ειναι απ'οταν ειχε πρωτοερθει. Ναι ηταν καραθεομουναρος, αλλα ελα που μου εσπαγε τα αρχιδια. Πολυ ξενερωτη.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
πρωτα απ'ολα οι εμπειριες που εχω ειναι απ'οταν ειχε πρωτοερθει. Ναι ηταν καραθεομουναρος, αλλα ελα που μου εσπαγε τα αρχιδια. Πολυ ξενερωτη.
Για ποτε λες γιατι ανα διαστηματα ελειπε αρκετα!!!
 

kaulomenospanta

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
εγω προσπαθησα να ανεβασω μια κριτικη στα cg για την adelina αλλα δεν ανεβηκε ποτε
εκτος απο αυτο εστηλα μυνημα στον διαχειριστη και δεν μου απαντησε
τι γινετε με τις κριτικες τις διαλεγουνε?
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
εγω προσπαθησα να ανεβασω μια κριτικη στα cg για την adelina αλλα δεν ανεβηκε ποτε
εκτος απο αυτο εστηλα μυνημα στον διαχειριστη και δεν μου απαντησε
τι γινετε με τις κριτικες τις διαλεγουνε?

Φαίνεται ότι σας κόψανε στο face control.

Δείτε τη φωτογραφία του κ. αρχιδιαχειριστού (Αντισθένης) και θα καταλάβετε την αισθητική του.
 

xaraa

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2009
Μηνύματα
157
Like
2
Πόντοι
1

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Διαβάζω κριτική για Κάτια, που λέει και τα εξής για Νικόλ (Κασσάνδρας multiplex):

Εχθές, κατά την αυγή της Τετάρτης περίπου στις 06:00
Είχα φτάσει στην Κασσάνδρας για να επισκεφθώ την πανέμορφη θεά Νικόλ στο 6. Αλλά η υπηρεσία της είχε κανονίσει το πρόγραμμα με το τζακούζι για 1 ώρα στα 250 ευρώ με άλλο πελάτη.Δυστηχώς
!!!




Μόνο δυστυχώς ?! .....αμα φτάσαμε να ακουμπάμε στα στούντια 250άρες, κλάφτα Χαράλαμπε,....
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227

Υψηλές προσδοκίες

Πράγματι ο χώρος, η καθαριότητα, άνεση σε υψηλά στανταρντς, οι τιμές 20 το απλό, 30 για ισπανικη ή 69 και 40 για μασάζ, αλλά η κοπέλα επιπέδου μεταξουργείου.

Η κοπέλες που εμφανίζονται στο συγκεκριμένο υβριδικό "ίδρυμα"... εμφανίζονται και στο Μεταξουργείο... (κυρίως Ιάσωνος 1, αν δεν με απατά η μνήμη μου)... οπότε δεν είναι επιπέδου Μεταξουργείου... έρχεται κατευθείαν από το Μεταξουργείο!
1217.gif
1217.gif
1217.gif
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16

Αν είναι σαν αυτή, Μίνι
http://[URL unfurl="true"]www.alldisneycharacters.com/images/disney_characters_minnie_mouse.jpg[/img[/URL]]

Αν είναι σαν αυτή, Νίνι
[img]http://img.youtube.com/vi/EZc3JzF4H-M/0.jpg

Και ψάχνοντας, πέτυχα αυτή, την ποστάρω, αλλά εσύ κυρίως θα με καταλάβεις, φαντάζομαι (για το VW και μόνο)
168096-11folcs%20car.jpg
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
Τέλος εποχής για την Καρολάιν. Δεστε εδώ www.bourdela.com/stountio/athina/ismhnhs-2/#jr_review_17505]http://www.bourdela.com/stountio/athina/ismhnhs-2/#jr_review_17505[/url] την κριτική του συναδέλφου.

Εμφανισιακά η "Ουγγαρέζα πορνοσταρ" ήταν από τις λαμπερότερες παρουσίες της αθηναϊκής sex scene. Από άποψη υπηρεσιών, θα μπορούσε και καλύτερα.

Ας είναι καλά όπου βρίσκεται.
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16

Επισκέπτης
{ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ
Μέσος όρος: 3.7
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας: 1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου: 1.0
Σχέση απόδοσης/τιμής: 1.0

από master.ioannis

12-09-2010  [size=10pt][size=10pt]Λάουρα[/size][/size]
Ο μεσος ορος για τη κριτικη αναβαινει απο την καθαριοτητα και το ευκολο παρκινγκ. Η τσατσα αδιαφορη σαν κοιμισμενη οταν τσεπωσε το 50αρικο ξυπνησε ομως. Οι κοπελες 2 η λαουρα και μια αλλα (μου διαφευγει το ονομα). Η λαουρα στα σκοταδια εχει κορμαρα και βυζαρες ειδικα στον σωληνα φαινετε σουπερ. Στο δωματιο ομως φαινετε η σκυλοφατσα της, τα κακως σχεδιασμενα σιλικονοβυζομπαλα(χαθηκε να τα φτιαξει ο pinifarina?)και εχει διαθεση μονο για τα βασικα. Μαλιστα μου εκανε εντυπωση οτι @@ δεν γλειφει ουτε καν τα ακουμπαει οταν πηγα να τον βαλω στα βυζια τον εβγαλε και μου ειπε: αχ αγκαπη μου γιατι δεν πηρες με τα 60?? (στα 60 ευρω περιλαμβανει ισπανικη, σε ελαχιστα στουντιο την χρεωνουν ακομα)(εκει φανηκε οτι τελικα οι του ανατολικου μπλοκ θα πραμεινουν αιωνιες ευρομαζοχτρες)διεκπαιραιωσα γρηγορα αυτο που επρεπε να κανω (αφου θες μωρη καργια [size=10pt][size=10pt]να σε βλεπω σαν κομματι κρεας εμενα στα @@ μου) την εκοψα την εσφαξα την τυλιξα και την εκανα.[/size][/size] Πρωτη επισκεψη στον δρομο της κασσανδρας και απο το υφος των εργαζομενων πορνων εκει μου εδωσαν την εντυπωση ολες οτι: μαλακα φερε το 50αρικο το κουβαδακι σου και σε αλλα παραλια. Επιλογος. Πρωτη και τελευταια επισκεψη στον δρομο αυτο. Καλα για το κρεας την Λαουρα ουτε που το ξανασυζηταω και βλεπω οτι κινειται και στο βουνο της βριλλησου. Παει θα χαλασει και αυτος ο δρομος...
.}

master.ioannis, ήθελες να πάθεις προσωπικά για να καταλάβεις.
Κασσάνδρας & Κων/λεως έχει ψησταριά για τα κρέατα.Έχασες πέντε πλήρη ατομικά γεύματα (5 Χ 10=50) :headbang: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom