Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
Πιπίνου 65-Αλίνα:
Αλλη μια Αλίνα στο δρόμο μου
Εμφάνιση κοπέλας 6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας:5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου:6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου:4.0
Σχέση απόδοσης/τιμής:3.0
 
από Babel
Σάββατο 4 Σεπτ – πρωινή βάρδια – Αλίνα
Με την είσοδό μου στο σπίτι, η κοπέλα που ήταν στο σαλόνι, όρμησε πάνω μου αγκαλιάζοντάς με και χουφτώνοντας με. Η τσατσά άρχισε να λέει το ποίημα το οποιό και δεν πολυάκουσα καθώς η άλλη με παρενοχλούσε.
Κανονικά θα έπρεπε να την έχω κάνει, όμως κατά ένα μαγικό τρόπο βγήκε το 20αρικο και μπήκα στο δωμάτιο.
Μετά από ελάχιστα λέπτα κατέφθασε και η κοπέλα δίνοντάς μου την ευκαιρία να την παρατηρήσω καλύτερα. Υψος γύρω στο 1,65 αρκετά μαλαχροινή επιδερμίδα, λίγα παχάκια στην κοιλιά, γλυκό πρόσωπο, άψογο σετ βυζίων (2ρια) και ικανοποιητικό κώλο.
Δεν ήταν άσχημη εμφανισιακά και έκανε κάποια υποτυπώδη προκαταρτικά, αλλά η όλη παρουσία της (αντισεξουαλική κατ΄ εμέ) με ξενέρωσε και το τέλος ήρθε με μαλακία (και μάλιστα αγχωμένη).

------------------------------------------------------------------------------------
Η γνωστή Αλίνα η σπασαρχίδω:
τελικα ξερεις τι θα πει μπηκε αερας στο μουνι :2funny:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
τελικα ξερεις τι θα πει μπηκε αερας στο μουνι :2funny:
Εγω την ειχα παρει πριν 1-2 χρόνια τυποι μου, μόλις ειχε ξεκινησει την δουλεια.
Στο φυλης 40 και μου ειχε δωσει και γκώλον στο βασικό προγραμμα  :rockon: :rockon:

Ενταξει οντως αντιερωτικη ηταν και μ'αυτα και μ' αυτα ειχε καταφερει να μου τον ''ριξει'' :idiot: :idiot: , αλλά ηταν υπομονετική από άποψη χρόνου και μετά από μηχανική επαρση  :bigdick: την κωλοτρύπησα  :grin: .

Απο τοτε όποτε την πετυχαινα της ελεγα εγω χωρις κωλο δεν σε ξαναγαμάω και αυτή εντρομη(γιατι οι τσατσαδες των καταστηματων που εργαζεται δεν ξερουν οτι εδινε κωλο πολυ παλια) μου λεει ''ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΧΙ ΓΚΩΛΟΝ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩ''.

βέβαια τωρα πια ξερω το ποιημα και φευγω τρεχωντας οταν την βλεπω  :zfuck: :zfuck:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
Εγω την ειχα παρει πριν 1-2 χρόνια τυποι μου, μόλις ειχε ξεκινησει την δουλεια.
Στο φυλης 40 και μου ειχε δωσει και γκώλον στο βασικό προγραμμα  :rockon: :rockon:

Ενταξει οντως αντιερωτικη ηταν και μ'αυτα και μ' αυτα ειχε καταφερει να μου τον ''ριξει'' :idiot: :idiot: , αλλά ηταν υπομονετική από άποψη χρόνου και μετά από μηχανική επαρση  :bigdick: την κωλοτρύπησα  :grin: .

Απο τοτε όποτε την πετυχαινα της ελεγα εγω χωρις κωλο δεν σε ξαναγαμάω και αυτή εντρομη(γιατι οι τσατσαδες των καταστηματων που εργαζεται δεν ξερουν οτι εδινε κωλο πολυ παλια) μου λεει ''ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΧΙ ΓΚΩΛΟΝ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩ''.

βέβαια τωρα πια ξερω το ποιημα και φευγω τρεχωντας οταν την βλεπω  :zfuck: :zfuck:
ρε μλκ τι εμμονη ειναι αυτη που εχεις με το κωλο  :grin:
ωστε εδινε κωλο και τωρα το παιζει κωλοπαρθενα ε μηπως ειναι ελλεηνιδα :2funny:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
ρε μλκ τι εμμονη ειναι αυτη που εχεις με το κωλο  :grin:
ωστε εδινε κωλο και τωρα το παιζει κωλοπαρθενα ε μηπως ειναι ελλεηνιδα :2funny:
Ε χυστη μου, ενα στρογγυλο στενο κωλοτρυπιδακι ρουμανας ειναι must για χυσιμο.
Τί άλλο να ζητήσει κανεις(εκτος και αν τα δεχεται στο στομα  :2on1: , τοτε καλυτερα ακομα  :dancing: :dancing: )?

Ε αυτην αμα δεν την γαμησει στο στενο σουφρίδι της καποιος, δεν νομιζω οτι μπορει να χυσει αλλιώς με την σπαστικη συμπεριφορα που εχει...
Πρεπει να σε παω πορνοdisneyland γκωλοκυνθούς να μυηθείς στα γκωλονγαμήσια μπάρε. Εκει εχω πετυχει αγνα κοριτσια από σπίτι  :tits2: , μαλιστα μία δεν μου εδινε μουνι και εδινε μονο γκώλον, οχι σαν τις ελεειν  :zfuck: :zfuck:

Εσυ κανεις γκωθλονκαταθέσεις?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Ε χυστη μου, ενα στρογγυλο στενο κωλοτρυπιδακι ρουμανας ειναι must για χυσιμο.
Τί άλλο να ζητήσει κανεις(εκτος και αν τα δεχεται στο στομα  :2on1: , τοτε καλυτερα ακομα  :dancing: :dancing: )?

Ε αυτην αμα δεν την γαμησει στο στενο σουφρίδι της καποιος, δεν νομιζω οτι μπορει να χυσει αλλιώς με την σπαστικη συμπεριφορα που εχει...
Πρεπει να σε παω πορνοdisneyland γκωλοκυνθούς να μυηθείς στα γκωλονγαμήσια μπάρε. Εκει εχω πετυχει αγνα κοριτσια από σπίτι  :tits2: , μαλιστα μία δεν μου εδινε μουνι και εδινε μονο γκώλον, οχι σαν τις ελεειν  :zfuck: :zfuck:

Εσυ κανεις γκωθλονκαταθέσεις?
εισαι τιτανοτεραστιος τυπος λεμε.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
Ε χυστη μου, ενα στρογγυλο στενο κωλοτρυπιδακι ρουμανας ειναι must για χυσιμο.
Τί άλλο να ζητήσει κανεις(εκτος και αν τα δεχεται στο στομα  :2on1: , τοτε καλυτερα ακομα  :dancing: :dancing: )?

Ε αυτην αμα δεν την γαμησει στο στενο σουφρίδι της καποιος, δεν νομιζω οτι μπορει να χυσει αλλιώς με την σπαστικη συμπεριφορα που εχει...
Πρεπει να σε παω πορνοdisneyland γκωλοκυνθούς να μυηθείς στα γκωλονγαμήσια μπάρε. Εκει εχω πετυχει αγνα κοριτσια από σπίτι  :tits2: , μαλιστα μία δεν μου εδινε μουνι και εδινε μονο γκώλον, οχι σαν τις ελεειν  :zfuck: :zfuck:

Εσυ κανεις γκωθλονκαταθέσεις?
προτιμω να γαμω οργανο που το εχουν μονο γυναικες :2funny:
εισαι τιτανοτεραστιος τυπος λεμε.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
και εσυ κωλολαγνος εισαι :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
οσο γεραζω......
 

Επισκέπτης
"Ἐὰν δὲν μπαζώσεις, σπῖτι δὲν χτίζεις"

(Λαϊκὴ ρήσις)
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886

Διαβάζοντας τον τίτλο της κριτικής, υπέθεσα ότι :

α) είτε ήταν αξούριστη στις γάμπες η δεσποινίδα

β) είτε "επηρρεάσθηκε" (ή εμπνεύσθηκε) ο εξαίρετος συνάδελφος από κάποιο καλοκαιρινό γεύμα με αχινιούς

υστερόγραφο :

Καλώς ήρθες !
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
προτιμω να γαμω οργανο που το εχουν μονο γυναικες
:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

"Ἐὰν δὲν ΚΩΛΟ-μπαζώσεις, σπῖτι δὲν χτίζεις"

(Λαϊκὴ ρήσις)
Να ρε μπαρε, το λεει κι ο μπακαλης  :2funny: :2funny: :2funny:

Ξυπνατε ρε, γαματε γυναικεια γκωνλαθρακια  :zfuck: :zfuck: :rockon: :rockon:
Υπερτατη απολαυση στην οποια εγινα φανατικός(παλια δεν τρελαινομουν να πω την αληθεια, το ιδιο με μουνι μου εκανε)έπειτα απο γκωλονσκόπηση σε Ελληνίδα :o :o :o . Ουτε κι εγω δεν το πιστευα  :idiot:


 

Επισκέπτης
ΕΙΣΑΙ ΤΙΤΑΝΟΤΕΡΑΣΤΙΟΣ..
μαθε στους νεους μπαλιτσα αρχοντα..
μαζι σου λεμε..
Ἀς μὴν εἴμεθα αὐστηροὶ πρὸς μίαν 20χρονον, ίδιαιτέρως ἄν ἀναλογισθῶμεν τὶ συντρίμματα ἐλαμβάναμε πρὸ 25ετίας μὲ ἀνάλογον ἀντίτιμον.
 

Επισκέπτης

Διαβάζοντας τον τίτλο της κριτικής, υπέθεσα ότι :

α) είτε ήταν αξούριστη στις γάμπες η δεσποινίδα

β) είτε "επηρρεάσθηκε" (ή εμπνεύσθηκε) ο εξαίρετος συνάδελφος από κάποιο καλοκαιρινό γεύμα με αχινιούς

υστερόγραφο :

Καλώς ήρθες !
Ἀμφότερα ἀληθεύωσι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom