Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ἡ καταβολὴ φιλοδωρημάτων εἰς τὰς πόρνας θὰ ἔδεε νὰ ποινικοποιηθῇ...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
αυτη που γραφει στην κριτικη του ο Womanaholic ειναι η Μαριαννα η τρελοφρεγατα απο Φυλης 80???
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Το βαθυτερο νοημα της κριτικης πρεπει να πιασουμε... του Γουμαναχολικ.

Εντοπιζεται σε 2 κυρια σημεια

1. Πληρωσε περισσοτερο

2. Ηταν πολυ ευγενικος - πιο αφελης απο την τυπισσα

Εγω πιστευω περασε καλα... αλλα επειδη υπαρχουν ατομα εμπειροτερα και πιο απαιτητικα οπως ο τζοκερχ ας πουμε... η κριτικη αυτη ηταν μετρια..για αυτους παντα.

Τα 2 ομως αυτα σημεια... δειχνουν τι πρεπει να κανεις αν θελεις να πας με μια τετοια τυπισσα.... πληρωνεις περισσοτερο .... το παιζεις πιο ευγενικος - αφελης επειδη ειναι και λιγο αλαζονικο αυτο το μωρο  :grin:

Στις αλαζονικες το παιζεις πιο αφελης. Στις ανασφαλεις το παιζεις αλαζονικος... Ειναι βασικος νομος ψυχολογιας αυτος.

Κατα τα αλλα αν πληρωνεις περισσοτερο σιγουρα καθεται περισσοτερο και δινει περισσοτερα ... που στην προκειμενη ηταν περισσοτερα. Εγω αυτο καταλαβα παντως... πως μεσα στο δωματιο πηρε σιγουρα περισσοτερα απο αυτα που θα επαιρνε με ενα 20αρικο πχ

Τζοκερχ διαφωνεις?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
αντε ρε γιουφτοι που σχολιαζετε το παιδι..... :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

Αδιαβαστος εισαι παλι? Τι εγινε? ελιωνες στο θρεντ εχεις σπαμ με την βελβυ και την παλιοπαρεα της και τωρα απο ενημερωση 0 ε?
Αντε γεια.... να μαθεις να μαλακιζεσαι σε ακυρα θρεντς αλλη φορα  :sunglasses: Δεν σου λεω τιποτα τωρα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Αδιαβαστος εισαι παλι? Τι εγινε? ελιωνες στο θρεντ εχεις σπαμ με την βελβυ και την παλιοπαρεα της και τωρα απο ενημερωση 0 ε?
Αντε γεια.... να μαθεις να μαλακιζεσαι σε ακυρα θρεντς αλλη φορα  :sunglasses: Δεν σου λεω τιποτα τωρα
οκ μπαρμπουλη.....μην μου λες..... :birdman: :birdman:

υγ κλαααψψεεεεεεεε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
"αυτη που γραφει στην κριτικη του ο Womanaholic ειναι η Μαριαννα η τρελοφρεγατα απο Φυλης 80???"

Τρελλοφρεγάτα έλεγαν την ξεπετατζού πενταλέπτου 'Ελλη που πήγε στα "Κασσάνδρας" σαν Νικόλ.Αυτή είναι η Μαριάννα η βυζαρού από Φυλής 80.

Το βαθυτερο νοημα της κριτικης πρεπει να πιασουμε... του Γουμαναχολικ.
Εντοπιζεται σε 2 κυρια σημεια
Τζοκερχ διαφωνεις?
Έχεις πάει με την Μαριάννα;
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
"αυτη που γραφει στην κριτικη του ο Womanaholic ειναι η Μαριαννα η τρελοφρεγατα απο Φυλης 80???"

Τρελλοφρεγάτα έλεγαν την ξεπετατζού πενταλέπτου 'Ελλη που πήγε στα "Κασσάνδρας" σαν Νικόλ.Αυτή είναι η Μαριάννα η βυζαρού από Φυλής 80.
Έχεις πάει με την Μαριάννα;



   3η κριτικη

 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
Σε άφησε με την πούτσα κάγκελο στο 5λεπτο και της έβαλες ....5 στη συμμετοχή και απόδοση???  :S
Δεν σας καταλαβαίνω... :helpplea:

Ναι , γιατι ειχε ορεξη στο στοματικο. Δεν ηταν πλεον καγκελο ο μικρος... ειχα ξενερωσει χεχε  :grin:
 

Επισκέπτης

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16

www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/alkiviadou-16v/#jr_review_17364]http://www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/alkiviadou-16v/#jr_review_17364[/url]

Εδώ που το 3άρι πάει σύννεφο; Συμβαίνει κάτι με αυτή την κριτική ή είναι απλά η ιδέα μου; :think:

σπό pantero

Συναδελφοι και συναγωνιστές καλησπέρα,

ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑ!!!! Το κορίτσι έχει αντοχές. Πρωινός πρωινός και περνάω από τη γειτονιά, δεν μπαίνω λέω να τον βρέξω λιγάκι. Κατι και τα καβλιά με τα μίνι και τα βυζάκια τους που έβλεπα στο δρόμο και ο "Περικλής" ήταν τούμπανο. Μπαίνω μέσα και με υποδεχεται η τσατσα φιλικότατη, μετα απο λίγο σκάει και το καβλοπάπανο. Μιλφάκι μετριο προς καλό και σκέφτομαι να δώσω εδώ ή στην Εύα δίπλα στο 16Γ που είμαι και τακτικός. Δε γαμιέται τα σκάω και μπουκάρω. Στο 5λεπτο μπαίνει και η Βικτώρια χαμογελαστή και ξεκινα με χαδάκια και πίπα βαθειά φτυσήματα και γενικότερη περφόρμανς από τσόντα. Έλα μου μου κάνει. Της λέω δείξε μου το κωλαράκι σου και σκέφτομαι τώρα θα τσινίσει με τον παλούκαρο. Προς μεγάλη μου έκπληξη γυρνά προθυμότατη και βεντουζώνει και ένα δάχτυλο. Θα της κάνω τον κώλο κρέας σκέφτομαι. Βάζω ένα δάχτυλο και βλέπω κρεμουλα έπαιζε! Ακολουθεί και ο πεζοναύτης μου και με ακόμα μεγαλύτερη έκπληξη βλέπω οτι γλυστρά βούτυρο!!!! Εδω είμαστε αναλογίζομαι! Την αρχίζω σε ένα καλό κοπάνημα μέχρι τα @@ και την ακούω να στενάζει!!! Κύριοι σε όλη μου τη σταδιοδρομία η οποία είναι ένδοξη ήταν η ΠΡΩΤΗ και το τονίζω αυτό που τον πήρε από τον κώλο όπως έπρεπε. μετα από ενα 5λεπτο σκεφτηκα να μην την βασανίσω άλο την γυρνάω ανασκελα και την πάω τραίνο. Τελείωμα στο στόμα ελεύθερο και ψιλοκουβεντούλα! Την συνηστώ ανεπιφύλακτα, το κορίτσι τα έδωσε όλα και θα την τιμήσω ξανά αρκετές φορές. Η άλλη η σουσουράδα η απογευματινη η Ιταλιάνα ήταν ξενέρωμα.

Καλό Βόλι σε όλους όσους πάνε!
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
η αληθεια ειναι οτι εμφανισιακα το πετυχε...
 

Επισκέπτης
Πιπίνου 65-Αλίνα:
Αλλη μια Αλίνα στο δρόμο μου
Εμφάνιση κοπέλας 6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας:5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου:6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου:4.0
Σχέση απόδοσης/τιμής:3.0
 
από Babel
Σάββατο 4 Σεπτ – πρωινή βάρδια – Αλίνα
Με την είσοδό μου στο σπίτι, η κοπέλα που ήταν στο σαλόνι, όρμησε πάνω μου αγκαλιάζοντάς με και χουφτώνοντας με. Η τσατσά άρχισε να λέει το ποίημα το οποιό και δεν πολυάκουσα καθώς η άλλη με παρενοχλούσε.
Κανονικά θα έπρεπε να την έχω κάνει, όμως κατά ένα μαγικό τρόπο βγήκε το 20αρικο και μπήκα στο δωμάτιο.
Μετά από ελάχιστα λέπτα κατέφθασε και η κοπέλα δίνοντάς μου την ευκαιρία να την παρατηρήσω καλύτερα. Υψος γύρω στο 1,65 αρκετά μαλαχροινή επιδερμίδα, λίγα παχάκια στην κοιλιά, γλυκό πρόσωπο, άψογο σετ βυζίων (2ρια) και ικανοποιητικό κώλο.
Δεν ήταν άσχημη εμφανισιακά και έκανε κάποια υποτυπώδη προκαταρτικά, αλλά η όλη παρουσία της (αντισεξουαλική κατ΄ εμέ) με ξενέρωσε και το τέλος ήρθε με μαλακία (και μάλιστα αγχωμένη).

------------------------------------------------------------------------------------
Η γνωστή Αλίνα η σπασαρχίδω:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom