Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Τα προσόντα της Λάουρας πάντως είναι φυσικά, ΔΕΝ είναι σιλικονάτα.
Έχουν πάρει σφραγίδα γνησιότητας από τον Μάστερ Cheyenne που έχει χουφτώσει χιλιάδες βυζόμπαλα στην ένδοξη καριέρα του. :rockon:
Η πληροφορια δλδ ερχεται απο 1ο χερι!!! :2funny:

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Τα προσόντα της Λάουρας πάντως είναι φυσικά, ΔΕΝ είναι σιλικονάτα.
Έχουν πάρει σφραγίδα γνησιότητας από τον Μάστερ Cheyenne...
Τώρα η Λάουρα πήρε σφραγίδα γνησιότητας στο δεξί κωλομέρι από τον Μάστερ "κτηνίατρο" master.ioannis.

 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
{ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ
Μέσος όρος: 3.7
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας: 1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου: 1.0
Σχέση απόδοσης/τιμής: 1.0

από master.ioannis

12-09-2010  [size=10pt][size=10pt]Λάουρα[/size][/size]
Ο μεσος ορος για τη κριτικη αναβαινει απο την καθαριοτητα και το ευκολο παρκινγκ. Η τσατσα αδιαφορη σαν κοιμισμενη οταν τσεπωσε το 50αρικο ξυπνησε ομως. Οι κοπελες 2 η λαουρα και μια αλλα (μου διαφευγει το ονομα). Η λαουρα στα σκοταδια εχει κορμαρα και βυζαρες ειδικα στον σωληνα φαινετε σουπερ. Στο δωματιο ομως φαινετε η σκυλοφατσα της, τα κακως σχεδιασμενα σιλικονοβυζομπαλα(χαθηκε να τα φτιαξει ο pinifarina?)και εχει διαθεση μονο για τα βασικα. Μαλιστα μου εκανε εντυπωση οτι @@ δεν γλειφει ουτε καν τα ακουμπαει οταν πηγα να τον βαλω στα βυζια τον εβγαλε και μου ειπε: αχ αγκαπη μου γιατι δεν πηρες με τα 60?? (στα 60 ευρω περιλαμβανει ισπανικη, σε ελαχιστα στουντιο την χρεωνουν ακομα)(εκει φανηκε οτι τελικα οι του ανατολικου μπλοκ θα πραμεινουν αιωνιες ευρομαζοχτρες)διεκπαιραιωσα γρηγορα αυτο που επρεπε να κανω (αφου θες μωρη καργια [size=10pt][size=10pt]να σε βλεπω σαν κομματι κρεας εμενα στα @@ μου) την εκοψα την εσφαξα την τυλιξα και την εκανα.[/size][/size] Πρωτη επισκεψη στον δρομο της κασσανδρας και απο το υφος των εργαζομενων πορνων εκει μου εδωσαν την εντυπωση ολες οτι: μαλακα φερε το 50αρικο το κουβαδακι σου και σε αλλα παραλια. Επιλογος. Πρωτη και τελευταια επισκεψη στον δρομο αυτο. Καλα για το κρεας την Λαουρα ουτε που το ξανασυζηταω και βλεπω οτι κινειται και στο βουνο της βριλλησου. Παει θα χαλασει και αυτος ο δρομος...
.}

master.ioannis, ήθελες να πάθεις προσωπικά για να καταλάβεις.
Κασσάνδρας & Κων/λεως έχει ψησταριά για τα κρέατα.Έχασες πέντε πλήρη ατομικά γεύματα (5 Χ 10=50) :headbang: :2funny:
οταν γυρισα εκανα τον κοπο να διαβασω και αλλες κριτικες για την συγκεκριμενη. μαλακια μου φυσικα που δεν το εκανα εξ αρχης. να αναφερω οτι στο τελος με ρωτησε η μπριζολα πως περασα και της απαντησα εχω περασει πολυ καλυτερα. και αρχισε να με ρωταει που και με ποια. φυσικα δεν ειχα ορεξη να ανοιξω επιπλεον κουβεντα με το ζωο της ειπα να τα μαζεψει και την εκανε.
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Τα προσόντα της Λάουρας πάντως είναι φυσικά, ΔΕΝ είναι σιλικονάτα.
Έχουν πάρει σφραγίδα γνησιότητας από τον Μάστερ Cheyenne που έχει χουφτώσει χιλιάδες βυζόμπαλα στην ένδοξη καριέρα του. :rockon:
Το στήθος της Λάουρας είναι από τα πιο εντυπωσιακά φυσικά!!!!  :tits2: :tits2: :tits2: Βυζάρες αναμφίβολα...

Υ.Γ. Τελικά οι βυζαρούδες υστερούν στο service  :think: π.χ. Νίκη, Λάουρα κτλ...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Τα προσόντα της Λάουρας πάντως είναι φυσικά, ΔΕΝ είναι σιλικονάτα.
Έχουν πάρει σφραγίδα γνησιότητας από τον Μάστερ Cheyenne που έχει χουφτώσει χιλιάδες βυζόμπαλα στην ένδοξη καριέρα του. :rockon:
Περα απο τα αστεια οντως το στηθος της Λαουρας ειναι τελειο.
Ισως τοσο τελειο που μπορει να παραπλανησει....
Ειναι 100% φυσικο.
Δυστυχως ομως αυτο δεν ανερει την κακη εμπειρια που ειχε μαζι της ο master ioannis, τον οποιο δεν εχουμε κανενα λογο να μην πιστεψουμε.
 

Συνημμένα

  • Χωρίς τίτλο.png
    Χωρίς τίτλο.png
    171,6 KB · Εμφανίσεις: 25

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:%CE%9A%CE%B1%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%AF%CE%BD%CE%B1/listingid:2633/]http://www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:%CE%9A%CE%B1%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%AF%CE%BD%CE%B1/listingid:2633/[/url]


Η Κατερινα ειναι 19 χρονων και υψος 1,50...μεχρι 40 το πολυ κιλα,καταγεται απο αλβανια και οχι απο γερμανια.Ειναι απο τις πιο μικροκαμωμενες κοπελιτσες...αρκετα φιλικη,προθυμη με καλο γλυψιμο σε ολο το σωμα,δειχνει φιλομαθης και εξελιξισιμη.Δε διαθετει τα σωματικα προσοντα,ουτε την ομορφια που θα προσελκυσει πελατεια,απευθυνεται σε λατρεις ποκετ σαιζ.Βγαζει μια καλοσυνη και τρυφεροτητα.Πριν καιρο την ειχα συναντησει στο ιασ 1β δεξια σε μεταμεσονυχτια τσαρκα.
 

Επισκέπτης
Ιάσωνος 1Β-Κατερίνα:
Η Κατερινα ειναι 19 χρονων και υψος 1,50...μεχρι 40 το πολυ κιλα,καταγεται απο αλβανια και οχι απο γερμανια.
spiderdom, όπως τα γράφει (Όμορφη , κοντή με φιδίσιο κορμί..) σκέφθεσαι μήπως αναφέρεται σε άλλη και όχι στην μικροσκοπική, άνευ καμπυλών Κατερίνα με το κουτσαβακίζον περπάτημα στο σαλόνι.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Το στήθος της Λάουρας είναι από τα πιο εντυπωσιακά φυσικά!!!!  :tits2: :tits2: :tits2: Βυζάρες αναμφίβολα...

Υ.Γ. Τελικά οι βυζαρούδες υστερούν στο service  :think: π.χ. Νίκη, Λάουρα κτλ...
Μαλλον πιστευουν οτι απο μονα τους τα βυζια τους θα κανουν την δουλεια και δεν προσπαθουν παραπανω!

Υπάρχουν βέβαια και ορισμένες εξαιρεσεις! ;)
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.061
Κριτικές
27
Like
1.931
Πόντοι
5.235
Το στήθος της Λάουρας είναι από τα πιο εντυπωσιακά φυσικά!!!!  :tits2: :tits2: :tits2: Βυζάρες αναμφίβολα...

Υ.Γ. Τελικά οι βυζαρούδες υστερούν στο service  :think: π.χ. Νίκη, Λάουρα κτλ...
υπαρχει κοσμος που πιστευει πως αυτο το στηθος ειναι φτιαχτο :idiot:...και καλα, πες με το να το δει μονο, μπορει να την πατησει, που και παλι δεν! αλλα καποιος που το εχει πιασει και λεει πως ειναι σιλικονι ειναι μεγαλο γιδι! :zfuck:

ιδιες ανακριβειες εχουν γραφτει και για την Μονικα απο Πειραιως 193 , αν διαβασετε καποιες κριτικες!

δυστυχως ομως στην 16ετη καριερα μου εχω και εγω βγαλει το συμπερασμα οτι οι βυζαρουδες υστερουν στο σερβις ;)
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
υπαρχει κοσμος που πιστευει πως αυτο το στηθος ειναι φτιαχτο :idiot:...και καλα, πες με το να το δει μονο, μπορει να την πατησει, που και παλι δεν! αλλα καποιος που το εχει πιασει και λεει πως ειναι σιλικονι ειναι μεγαλο γιδι! :zfuck:

ιδιες ανακριβειες εχουν γραφτει και για την Μονικα απο Πειραιως 193 , αν διαβασετε καποιες κριτικες!
  :thumbsup:

δυστυχως ομως στην 16ετη καριερα μου εχω και εγω βγαλει το συμπερασμα οτι οι βυζαρουδες υστερουν στο σερβις ;)

Ποντάρουν προφανώς στο στήθος τους... νομίζουν ότι το στήθος τους θα μας "τελειώσει"...χωρίς να κάνουν το παραπάνω ή πολλές φορές ακόμα και τα βασικά! Τεςπα... 

 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.061
Κριτικές
27
Like
1.931
Πόντοι
5.235
Ποντάρουν προφανώς στο στήθος τους... νομίζουν ότι το στήθος τους θα μας "τελειώσει"...χωρίς να κάνουν το παραπάνω ή πολλές φορές ακόμα και τα βασικά! Τεςπα... 
οι καργιολες εμενα με καταφερνουν να με ξεπεταξουν με τα  :tits: αρκετες φορες :-
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Είναι σφιχτά τα βυζιά τους γι'αυτό ξεγελιούνται κάποιοι, ειδικά αν δεν έχουν φάει την πίκρα της σκληρής σιλικόνης.

Προσωπική μου γνώμη πάντως είναι ότι και η Νίκη και η Λάουρα δεν είναι κακές. Απλώς είναι αυτό που λέμε να βρεις το κουμπί τους.
Μόλις γύρισα άλλωστε από την πρώτη όπου πέρασα σούπερ.
Μαζι σου και εγω......ποσο ομως σου εχει στοιχισει μεχρι να βρεις αυτο το κουμπι!!! :-
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom