Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

vavel84

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
175
Κριτικές
36
Like
2
Πόντοι
11
Γαντι ο τίτλος [size=13pt]Σάντρα - γλυπτό από πάγο[/size]  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Μαν διαβασα τη κτριτικη σου.Αυτο το προβλημα εχουν πολλές όμορφες κοπελες.Για αυτο μπαζακια δουλευουν καλυτερα!
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
"Κάποιες εργαζόμενες στους οίκους, μάλλον πιστευουν οτι η ωραια τους εμφανιση και τα αγαλματενια κορμια ειναι ικανα απο μονα τους να μας φερουν στυση μονο κοιτωντας τες. Αλλα φευ, ορισμενοι εξ ημων δεν ειμαστε πια 20ρηδες για να συμβει κατι τετοιο και απαιτειται καποια προσπαθεια και ολιγη υποκρισια απο μερους τους, αυτη ειναι αλλωστε και η δουλεια για την οποια πληρωνονται."

Ετσι ακριβως. Απευθυνονται ομως σε 20ρηδες κι οσους εχουν συνειδηση 20ρη. Οι υπολοιποι θα πρεπει να κανουμε τους ντετεκτιβ για να ξετρυπωσουμε καποια καλυτερη.
Η πλακα ειναι οτι διαβαζοντας βιαστικα νομιζα οτι αναφεροταν στην Σαντρα της Κασανδρας. Ισχυουν τα ιδια!
 

Nikiforos_

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2010
Μηνύματα
81
Κριτικές
33
Like
0
Πόντοι
10
Πολλές κριτικές για call girls τελευταία και μπαίνω σε σκέψεις!Ήθελα να ρωτήσω όμως,σαν αρχάριος και έχοντας πλήρη άγνοια,πως μπορώ να κλείσω ραντεβού?Τηλέφωνο ή κάποιο e-mail επικοινωνίας δεν βλέπω.

Τα φώτα σας παρακαλώ! :helpplea:
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
90
Πόντοι
5.765
2 κριτικες για marlene η μια 500 για μια ωρα η αλλη 180 για τον ιδιο χρονο.εχω καταλαβει καλα;
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
2 κριτικες για marlene η μια 500 για μια ωρα η αλλη 180 για τον ιδιο χρονο.εχω καταλαβει καλα;
Συνάδελφε καλησπέρα.
Με όλο τον σεβασμό,
εσύ από το 2005 (που είσαι μέλος)
πες μας τι έχεις κάνεις για να καταλάβουμε τα λάθη μας...  :think:
Φιλικά το λέω
μην με παρεξηγήσεις  :)
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
90
Πόντοι
5.765
εννοεις οτι δεν ειμαι αρκετα ενεργο μελος,αν καταλαβαινω καλα.δε θα σου δωσω λογαριασμο.παντα φιλικα το λεω, μην παρεξηγηθεις.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Παρακαλώ φίλε μου! Μην μου δώσεις λογαριασμό, αλλά οι φίλοι πάντα βοηθούνται ...στα δύσκολα  ;) 
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Εσυ εισαι νεος του 2008 τι ζητας τα ρεστα τωρα !!! :grin: :grin: :grin:
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Διαβαζα προ ολιγου την κριτικη απο ενα φιλο για τη ΜΑΡΙΑΝΝΑ του Φυλης 80 και επειδη βλεπω οτι το πραμα  απογινε πλεον,η καθε σκατο -καριόλα να κοροιδευει τον κοσμο και μαλιστα κατα τροπο "ιδιαζοντως απεχθή",δεδομενου οτι βρισκονται σε μια χωρα που τους εδωσε  σχεδον τα παντα και επρεπε να σεβωνται τα λεφτα του κοσμου,αυτες και οι γυφτονταβαδες τους πρεπει να παρουν ενα μαθημα επιτελους ρε παιδια,γιναμε σκλαβοι τους και δεν το καταλαβαμε? τι τρεχει?
Λοιπον,ΠΡΟΤΕΙΝΩ,για ολες αυτες τις καραμπινατες περιπτωσεις κοροιδιας,ΑΜΕΣΟ  ΜΠΟΥΚΟΤΑΖ ,για εικοσι μερες απο ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ,[τουλαχιστον,οι αλλοι  θα πανε,αν δεν το ξερουν]σε καθε τετοια πουτανα[μονο αυτος ο τιτλος τους αξιζει εν προκειμενω],μηπως και βαλουν μυαλο,ΤΟ ΚΑΚΟ ΠΑΡΑΓΙΝΕ,αν παμε  ετσι σε λιγο θα παρακαλαμε να μας δειξουν τον αστραγαλο τους ,παιδια μονο αυτη  τη γλωσσα  καταλαβαινουν οι  ανθρωποι  αυτοι,τελικα και  απο  αλλα  καταληγω οτι  οι πρωην ανατολικοι δεν εχουν σχεση με τη Δυση,εχουν αλλα ηθη,ισως γι αυτο και κυβερνιώνται αιωνες τωρα απο δικτατορες,μαλλον μονο αυτα  τα  καθεστωτα τους ταιριαζουν...
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
τουλαχιστον,οι αλλοι  θα πανε,αν δεν το ξερουν]σε καθε τετοια πουτανα[μονο αυτος ο τιτλος τους αξιζει εν προκειμενω],μηπως και βαλουν μυαλο,ΤΟ ΚΑΚΟ ΠΑΡΑΓΙΝΕ,αν παμε  ετσι σε λιγο θα παρακαλαμε να μας δειξουν τον αστραγαλο τους ,παιδια μονο αυτη  τη γλωσσα  καταλαβαινουν οι  ανθρωποι  αυτοι,τελικα και  απο  αλλα  καταληγω οτι  οι πρωην ανατολικοι δεν εχουν σχεση με τη Δυση,εχουν αλλα ηθη,ισως γι αυτο και κυβερνιώνται αιωνες τωρα απο δικτατορες,μαλλον μονο αυτα  τα  καθεστωτα τους ταιριαζουν...
 

field_marshal

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2009
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Έχω να κάνω μια ερώτηση και υποθέτω ότι εδώ ειναι το σωστό thread...
Σε αυτήν την κριτική
λέει ότι η Νικόλ ίσως εμφανιστεί σε φωτογράφηση στο playboy. Υποθέτοντας ότι μιλάμε για το τεύχος Αυγούστου (λόγω ημερομηνίας),
ξέρει κανείς σε ποιές σελίδες εμφανίζεται? Το έχει ψάξει κανείς το νέο τεύχος? Γιατί έπεσε ένα αντίγραφο στα χέρια μου, το κοίταξα αλλά άκρη δεν βρήκα...

Υ.Γ. Αντιλαμβάνομαι ότι αφού το "έκαψε" ο FLESH ίσως και να μη συμβεί, απλά ρωτάω μπας και βοηθήσει κάποιος που την έχει δει/πάρει μιας και εγώ δεν το έχω κάνει ακόμα, ένεκα που δεν πήγαινα σε studios αλλά και ποθ δεν μένω στην Αθήνα πλέον...
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
για τον φίλο που είχε το συμβάν με την Ίλια

κοιτάξτε εδώ το σούργελο


την βγάζει θεά(9 κλπ),αλλά κάτι του ξεφεύγει

πίπα με προφυλακτικό,αλλά στο τέλος CIM!!!!
 

Επισκέπτης
Φυλής 66-Τάνια:
{ΨευΤάνια
...Άκουγα την τσατσά που φώναζε στην κοπέλα να τελειώνει: Τάνια, τάνια, τάνια...
...κάθε λίγο και λιγάκι!
Λέω θα αργεί πολύ να τελειώσει ο συναγωνιστής μην πτοήσαι!
Στον επόμενο ΤΑ ΙΔΙΑ: Τάνια, τάνια, τάνια...
...ΜΑΣ ΤΑ'ΣΠΑΣΕΣ ΚΥΡΑ ΜΟΥ!
Αμάν λέω, δεν μπορεί και ο άλλος να είναι αργός, ξεπέτα την βλέπω....}


seducer, αμέσως μετά το ανωτέρω γεγονός έπρεπε να ντυθείς να πάρεις τα λεφτά και να φύγεις.
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
stam90 με το μπαρδον ρε φιλε αλλα ολο με χειρομαλαξη τελειωνεις,μηπως πρεπει
να το ψαξεις λιγο τι φταιει? οχι τιποτα'λλο αλλα τσαμπα και τα 20αρικα...μηπως θελεις
το χρονο σου και τα μπουρδελα δεν ειναι για σενα,συμβαινει κι'αυτο...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
stam90 με το μπαρδον ρε φιλε αλλα ολο με χειρομαλαξη τελειωνεις,μηπως πρεπει
να το ψαξεις λιγο τι φταιει? οχι τιποτα'λλο αλλα τσαμπα και τα 20αρικα...μηπως θελεις
το χρονο σου και τα μπουρδελα δεν ειναι για σενα,συμβαινει κι'αυτο...
Αργω να τελειωσω φιλε και επεισης δυσκολα τελειωνω οταν ειμαι σε οποιαδποτε στάση.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom