Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
καλο που το ειπες γιατι αναρωτιομουν για τις κριτικες σου...βλεπω πας σε πρωτοκλασατα της φυλης και δυσκολευεσαι...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
καλο που το ειπες γιατι αναρωτιομουν για τις κριτικες σου...βλεπω πας σε πρωτοκλασατα της φυλης και δυσκολευεσαι...
Είναι προβλημα αυτο φιλε παντα στο τσακ πριν φυγει τελειωνα παντα με καποια!
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
πολυ ωραια η κριτκη του yomairam για τη σαμπρινα,τοσο οι σκεψεις του οσο και
η συμπεριφορα του γενικως...τελικα καταλαβαινουμε οτι οσο καλυτερα μεταχειριζομαστε
εναν ανθρωπο τοσο καλυτερα παιρναμε μαζι του,οτι δινεις παιρνεις γενικως...η σαμπρινα
ηταν νευριασμενη αλλα ο φιλος εχοντας την αναλογη συμπεριφορα φαινεται να την περασε στη κοπελα και να περασαν καλα και οι δυο τελικα...
 

Επισκέπτης
stam_90, o yomairam γράφει οτι την Κυριακή το απόγευμα ήταν η Σαμπρίνα στο Φ59 κάτω.Στο άνω εκείνη την ώρα ήταν μία καινούργια, η Ρομπέρτα διπλοβάρδια από το πρωί.Άρα εσύ πήγες στο κάτω με την Σαμπρίνα που ανακοινώνει ακάποτο και έχει υποχθόνιο βλέμμα.
Είσαι μέλος και δεν διάβασες για την ΦΟΛΑ.Τα θες και τα παθαίνεις.
 

Επισκέπτης
πολυ ωραια η κριτκη του yomairam για τη σαμπρινα,τοσο οι σκεψεις του οσο και
η συμπεριφορα του γενικως...τελικα καταλαβαινουμε οτι οσο καλυτερα μεταχειριζομαστε
εναν ανθρωπο τοσο καλυτερα παιρναμε μαζι του,οτι δινεις παιρνεις γενικως...η σαμπρινα
ηταν νευριασμενη αλλα ο φιλος εχοντας την αναλογη συμπεριφορα φαινεται να την περασε στη κοπελα και να περασαν καλα και οι δυο τελικα...
Με κακή πίπα και πολλή κρέμα στο μουνί, ο yomairam έκανε σημαντικές προσπάθειες να "φτιαχθεί" ψυχοσωματικά.
Η Σαμπρίνα όφειλε να τον πληρώσει.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
το χαμενο βρακι

Μέσος όρος:

7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο):

5.0
Εμφάνιση (σώμα):

6.0
Γενική συμπεριφορά:

9.0
Επικοινωνία:

9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή:

8.0
Σχέση απόδοσης/τιμής:

7.0
Σας βοήθησε αυτή η κριτική;
 
από karaleonidas
August 11, 2010
Στους top 500 Αξιολογητές
Link κριτικής
Δες όλες τις κριτικές μου
Αναφέρατε αυτή την κριτική στο διαχειριστή

0 στους 0 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική
Αν και δεν γραφω κριτικες λογω ελλειψης χρονου επειδη ομως διαβαζω κριτικες οφειλω να ευχαριστησω ολους τους παιχτες που αφιερωνουν χρονο για να μας ξεστραβωσουν.Σημερα που εχω λιγο χρον θα καταθεσω και εγω μια κριτικη.Η συναντηση ελαβε χωρα στην αδεια Αθηνα στο χοτελ πριαμος.Το ραντεβου ειχε κλειστει πολυ ευκολα με ενα μονο τηλ και ειχε καθοριστει για εξω απο το χοτελ.Την ειδα να φτανει με τα ποδια στο σημειο το ραντεβου ,με ενα μακρυ καλοκαιρινο φορεμα.Ειναι μια κοπελα γυρω στα 30+ μετριας εμφανισης αλλα προσεγμενη.Η αληθεια ειναι οτι τα τελευταια χρονια απεχω απο τα CG ενεκα CT και ετσι μου εκανε εντυπωση οτι επικοινωνουσαμε στην ιδια γλωσσα.Ειναι αρκετα ενδιαφερων ατομο και πολυ ευχαριστη και παιζει καθοριστικο ρολο στο να ξεχασεις οτι της λειπει η φρεσκαδα ενος πιπινιου.Μπορεις να περασεις πολλη ωρα στο socialaizing.H πρωτη εντυπωση βγαζοντας το φορεμα ειναι θετικη.Εχει σφιχτο μπαμπατσικο σωμα με μεγαλα βυζια και ωραιο μαυρισμα .MILF.Μπαινοντας στο πεδιο μαχης ανακαλυπτεις οτι κατεχει την τεχνη της πιπας ,θα μπορουσα να πω σε επιπεδο καθηγητριας.Στον αγωνα δειχνει να απολαμβανει και αυτη μαζι με εσενα με πολλες εναλαγες στασεων και μπολικο ιδρωτα.Δεν βαρυγκομαει βγαζει φωνουλες που σε φτιαχνουν και τραβαει στην "ανηφορα".Το μεγαλο ατου της ειναι η θεα στα τεσσερα.Αν και ειμαι λατρης των μικρων κωλων μπορω να ομολογησω οτι δεν χορταινα να τον βλεπω απο ολους τους καθρεφτες.Το παιχνιδι ειχε δυο γυρους με ενα ημιχρονο και κουβεντουλα .Πρεπει να υπογραμισω το επιπεδο της κοπελας πραγμα σπανιο για αυτην την δουλεια.Νομιζω οτι η μια ωρα ειναι λιγη,αν και ποτε δεν κοιταξε ρολοι οποτε το παιχιδι ειχε και 15΄παραταση.Το μοναδικο αλλα σημαντικο μειον της συναντησης ηταν οτι παρα το γεγονος οτι ολοκληρη μοσχομυριζε το επιμαχο σημειο μυριζε.Θα την συνιστουσα σε πιτσιρικαδες που εχουν αχτι να πηδηξουν ενα μιλφακι και σε αντρες ανω των σαραντα που θελουν να πουν και μια κουβεντα πριν και μετα το πηδημα.Εν κατακλειδει μαλλον θα την ξανασυναντουσα




τελικα δεν φορουσε βρακι;τι συνεβη;δεν ειδα καμια αναφορα στο κειμενο..... :grin: :grin: :grin: :grin:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Το παραδοξο με την κριτικη για Μαριλυν στο Ισμηνης 2, δεν ειναι τοσο το περιεχομενο της κριτικης αλλα οτι δεν φαινεται απο ΠΟΙΟΝ γραφτηκε..........


Πως μπορει να γινει αυτο? Ειναι δυνατον να γραφουν κριτικη  "επισκεπτες"?
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Το παραδοξο με την κριτικη για Μαριλυν στο Ισμηνης 2, δεν ειναι τοσο το περιεχομενο της κριτικης αλλα οτι δεν φαινεται απο ΠΟΙΟΝ γραφτηκε..........


Πως μπορει να γινει αυτο?

καλά ρε ινδιάνε .. εσύ υποτίθεται ότι είσαι διακοπές...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Διακοπες ειμαι............
Εχεις δει να γραψω κριτικη, ή να παω σε studio?

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

αααα μάλιστα.. απλά για να μην χάσεις την φόρμα σου..
περνάς καλά ρεεεεεεεεεεεεεεε????????????????????????
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
αααα μάλιστα.. απλά για να μην χάσεις την φόρμα σου..
περνάς καλά ρεεεεεεεεεεεεεεε????????????????????????
Μια χαρα.

Και απο Σεπτεμβιο να κανονισουμε και κανενα τσιμπουσακι.......

Ο ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ το ρεμαλι που ειναι?
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Μια χαρα.

Και απο σεπτεμβιο να κανονισουμε και κανενα τσιμπουσακι.......

Ο ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ το ρεμαλι που ειναι?

βεβαίως βεβαίως....

έχει χαθεί το ρεμάλι... θα του τηλεφωνήσω να του ρίξω κανένα μπινελίκι...

καλά να περνάς ρε.. δες και κανένα πιπίνι και για μας τους πτωχούς...
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
"Ε, εκεί και είπα πως αν χύσω θα είναι με την εικόνα της γυναίκα μου στα γενεθλιά της που αυτή τη στιγμή κερατώνω... "

Ρε ηρωα, εισαι ειδωλο, σε προσκυναμε ολοι...
Σε στουντιο, τα χεις σκασει και φαντασιωνεσαι τη γυναικα σου για να χυσεις! Α ρε Μαντυ, τα πανω κατω φερνεις, αξεχαστη θα μεινεις στον συναδελφο.
 

Επισκέπτης
ΞΕΠΕΤΟΤΡΙΓΓΕΤΟΑΛΥΣΙΔΑ-Συγγρού 144-Μάντυ:
"Ε, εκεί και είπα πως αν χύσω θα είναι με την εικόνα της γυναίκα μου στα γενεθλιά της που αυτή τη στιγμή κερατώνω... "
Ρε ηρωα, εισαι ειδωλο, σε προσκυναμε ολοι...
Σε στουντιο, τα χεις σκασει και φαντασιωνεσαι τη γυναικα σου για να χυσεις! Α ρε Μαντυ, τα πανω κατω φερνεις, αξεχαστη θα μεινεις στον συναδελφο.
Μόνον φτιάχνοντας την αυταπάτη του ήταν δυνατόν να ολοκληρώσει με την Μάντυ.
Αν επέμενε σε μία του επιθυμία, η στριμμένη-υστερικιά Μάντυ θα αποκάλυπτε την ψυχοπαθολογική πλευρά του χαρακτήρα της:
Άναρθρες υστερικές παρατεταμένες κραυγές σε ρυθμό πολυβόλου.
Όσο βγάζεις τον σκασμό και σε πιάνει κορόϊδο, δεν εκδηλώνεται.
ΠΡΟΣΟΧΗ! Η Γερμανίδα είναι στριμμένο άντερο.
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
¨Το δωμάτιο (το άνω δωμάτιο) συμμαζεμένο και φαινομενικά καθαρό... Τεςπα...¨

Πιτσιρικο, ολοι περιμενουμε να μαθουμε αν το σκουπακι ηταν κρεμασμενο στον καλογερο κι εσυ αναλωνεσαι στα τετριμενα.
Εχεις δευτερη ευκαιρια, ηταν?
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
741
Πόντοι
6.135
Φυλής 66-Τάνια:
{ΨευΤάνια
...Άκουγα την τσατσά που φώναζε στην κοπέλα να τελειώνει: Τάνια, τάνια, τάνια...
...κάθε λίγο και λιγάκι!
Λέω θα αργεί πολύ να τελειώσει ο συναγωνιστής μην πτοήσαι!
Στον επόμενο ΤΑ ΙΔΙΑ: Τάνια, τάνια, τάνια...
...ΜΑΣ ΤΑ'ΣΠΑΣΕΣ ΚΥΡΑ ΜΟΥ!
Αμάν λέω, δεν μπορεί και ο άλλος να είναι αργός, ξεπέτα την βλέπω....}


seducer, αμέσως μετά το ανωτέρω γεγονός έπρεπε να ντυθείς να πάρεις τα λεφτά και να φύγεις.
Φίλε έχεις δίκιο όπως αποδείχτηκε αλλά εκείνο το βράδυ ήταν ότι καλύτερο βρήκα για κώλο (και ο χρόνος μου τελείωνε).
Τελικά πήρα τ'αρχίδια μου!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom