Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Συνδυάζεις το ταλέντο του tsiboukios με μια essence από Παίχτουρα, πιστεύω πάντως πως το'χεις. Τα συναισθήματα πέρασαν ξεκάθαρα μέσα από φθόγγους οι οποίοι έγιναν λέξεις και οι λέξεις, ποίηση! Τα συγχαρητήριά μου!

Βιωματα αγαπητε...ξερεις τι ειναι να εχεις δωσει το 50ρι και να την βλεπεις μιζερη ισχνη και παραπαιουσα? (η παραπεουσα? παρακαλω διορθωστε με). Ποναει η ψυχη σου και το παραπονο γινεται εμπνευση, φερτε μου σελιδες να γραψω, κλαιει το πορτοφολι μου κλαιει κι η ψωλη μου!
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Η (κακή) κριτική της Άννας που ακολουθεί την καλή δική μου είναι φως φανάρι μαιμού,από χρήστη με ΜΗΔΕΝ ποστ!!!!!!!!!!!.........γραμμένος από το 2009 μπήκε σήμερα ώρα 12.29 να γράψει πρώτη φορά στο σάιτ για την Άννα!!!!!!

Μην κάνετε παπαριές,ΕΚΤΙΘΕΣΤΕ.....Μην φοβάστε,ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΣΕΙ Ο ΖΟΥΖΟΥΝΑΣ και τίποτα αν κάνει η Άννα 5 ραντεβού
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Βιωματα αγαπητε...ξερεις τι ειναι να εχεις δωσει το 50ρι και να την βλεπεις μιζερη ισχνη και παραπαιουσα? (η παραπεουσα? παρακαλω διορθωστε με). Ποναει η ψυχη σου και το παραπονο γινεται εμπνευση, φερτε μου σελιδες να γραψω, κλαιει το πορτοφολι μου κλαιει κι η ψωλη μου!

Το γνωρίζω, αγαπητέ, άλλωστε έχω βρεθεί κι εγώ σ'αυτή τη θέση. Το χειρότερο απ'όλα πάντως, νομίζω ότι είναι και το ότι έχεις μια προδιάθεση πολλές φορές ότι θα πας και θα περάσεις καλά, ειδικά εάν έχεις σταμπάρει από προηγούμενες φορές την κοπέλα, και στο τέλος όλα πάνε σκατά!
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Η (κακή) κριτική της Άννας που ακολουθεί την καλή δική μου είναι φως φανάρι μαιμού,από χρήστη με ΜΗΔΕΝ ποστ!!!!!!!!!!!.........γραμμένος από το 2009 μπήκε σήμερα ώρα 12.29 να γράψει πρώτη φορά στο σάιτ για την Άννα!!!!!!

Μην κάνετε παπαριές,ΕΚΤΙΘΕΣΤΕ.....Μην φοβάστε,ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΣΕΙ Ο ΖΟΥΖΟΥΝΑΣ και τίποτα αν κάνει η Άννα 5 ραντεβού

Με συγχωρείς, αλλά λες ανακρίβειες. Ο συγκεκριμένος χρήστης είναι μεν απ'το 2009 εγγεγραμμένος, αλλά έχει ΕΝΑ post και όχι ΜΗΔΕΝ (φυσικά απ'το 2009 και αυτό), μη λέμε και ό,τι θέλουμε και διαστρεβλώνουμε τα πράγματα :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
τα καλα της φυλης,του μεταξιου & γενικα ολων των καλτ περιοχων..
γι αυτα ζουμε ρε..
να πεθανουν τα φλωροπουστακια που γαμανε μονο σε αποστειρωμενα δωματια..
αααααααααααααααααααααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
ρε τυπε αηδιασε λεει που κατουρησε η πουτανα
δηλαδη αν βγαλει μερεντα,αν ριχνει ροχαλες,αν βρωμαει το μουνι της
τι επρεπε να κανει :2funny:
ερασιτεχνες τυπε
δεν εχουν γαλουχηθει με τις ομορφιες του μεταξιου :2funny:
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Με συγχωρείς, αλλά λες ανακρίβειες. Ο συγκεκριμένος χρήστης είναι μεν απ'το 2009 εγγεγραμμένος, αλλά έχει ΕΝΑ post και όχι ΜΗΔΕΝ (φυσικά απ'το 2009 και αυτό), μη λέμε και ό,τι θέλουμε και διαστρεβλώνουμε τα πράγματα :2funny:

και τί μήνυμα...το διάβασες?

 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Μορφέας από τους λίγους!!!

Ζω για να δω την πρώτη κριτική του!!! :rockon: :rockon: :rockon:

Θα το γράψουν και οι εφημερίδες. :2funny:
τυπε θα την βαλουν και στην εφημεριδα της κυβερνησης
τετοιο μπουρδελο που ειναι :2funny:
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Ναι! Όλο ουσία και ενημέρωση :2funny: Τέλος πάντων, όπως και να'χει, ένα ίσον κανένα στη συγκεκριμένη περίπτωση :cheesy:

μάλλον ο Αντισθένης είναι....

μπήκε να θάψει την Άννα για χάρη του Ζουζούνα και του Ρομπ....

δεν πειράζει βρε,τί κομμάτι από την πίττα μπορεί να φάει αυτή η φτωχή και μόνη Βουλγάρα?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Λοιπόν έχοντας ακούσει πολλά για την Τζέσυ, που τώρα την παρουσιάζουν ως Τζέσικα, κ καθως διαπίστωσα κ μόνος μου την προηγούμενη βδομάδα πως είναι ακόμα καλύτερη από κοντά σε σχέση με τις φωτο, είπα να τη δοκιμάσω κι εγώ..
Πολλή όμορφη εμφάνιση, αλλά δεν τις βάζω 10 γιατί κυρίως στο σώμα αν κι είναι καλό δεν έχει κάτι ξεχωριστό.. Αδύνατο, αλλά όχι ιδιαίτερα γυμνασμένο, ούτε μαυρισμένο (δεν της αρέσει μου 'πε) κ το σιλικονάτο στήθος λίγο μικρότερο απ' ότι μ' αρέσει..
Σε γενικές γραμμές όμως η εμφάνιση της είναι σε πολύ υψηλότερα επίπεδα από της μέσης ψιλομύτας Ελληνίδας, που βλέπεις στην παραλία κ το παίζει θεά..!
Κ στον τομέα σεξ αποδείχτηκε πολλή καλή.. Σε μένα ούτε δοντάκι έβαλε, αντίθετα η πίπα της ήταν καλή, αν κ σύντομη.. Μετά ανέβηκε από πάνω μου κι ακολούθησε ένα τρελό γαμήσι, αρκετά έντονο κ δυνατό κ δυστυχώς ήμουν στο δεύτερο δωμάτιο στο οποίο το κρεβάτι έτριζε αρκετά..! Το ίδιο ακολούθησε όταν ανέβηκα εγώ από πάνω κι όταν τη γύρισα στα 4.. Τη ρωτούσα συνεχεια αν πονούσε, αλλά αυτή έδειχνε να το φχαριστιέται..!
Ωστόσο, όταν της ζήτησα να μου πάρει πίπα πάλι γιατί δεν μπορούσα να τελειώσω, αυτή μου 'πε ότι δε γίνεται, γιατί η ώρα έχει περάσει κ πρέπει να φύγει.. Κι όντως πρέπει να 'χε περάσει κανα τέταρτο μπορεί κ παραπάνω..! Αλλά ξενέρωσα λίγο, γιατί νόμιζα ότι το γούσταρε κι αυτή
.. Γενικά έφυγε λίγο απότομα, ίσως να νόμισε ότι καθυστέρησα επίτηδες κ να τσατίστηκε, αλλά απλά έτυχε..
Με την Αντριάνα τελείωνα στο 5λεπτο κ μ'αυτή δεν μπορούσα να τελειώσω..!
Τελικά μετά από κανα 5λεπτο τελείωσα μόνος μου κι ο οργασμός ήταν αρκετά έντονος..!

Να σημειώσω ότι πήρα το απλό των 40 ευρώ..
:priest: :priest: :priest: :priest: :priest:









στοιχειωδης υποχρεωση της παλιας καλης πουτανας που γνωρισε η δικη μου γενια ηταν αν μη τι αλλο να τελειωσει ο πελατης εστω με καποιον αλλον βοηθητικο τροπο :pipa1: :cum:....οχι να τελειωνει μονος του επειδη πηρε το απλο των σαραντα ευρω που δεν ειναι κι αυτα ευκαταφρονητο ποσο για δουλεια 15 λεπτων...και να φτανει να απολογειται κιολας και να προβληματιζεται επειδη πηρε το απλο....
αλλα και συ ρε σχοινοβατη εννιαρια βλεπω την γεμισες στην βαθμολογια....ριξε και κανα μαυρο σε αυτο το φαντασμενο και ψηλομυτικο πουτανακι.....


υγ αυτα παλι τα κρεβατια που τριζουν δεν μπορει ενα στουντιο επιπεδου βιλα εροτικα να τα φτιαξει λιγο; :think:...τοσα λεφτα περναν απο τα χερια τους καθε μερα...ελεος...δεν πας σε μπουρδελακι στον βαρδαρη....
:priest:
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
42
Like
604
Πόντοι
6.055
Για των ΑΓΑΠΗΤΟ συναγωνηστη PALERMO που εκανε κριτικη για την ΣΑΡΑ,μονο με ΜΠΑΥΟΚΟ ΕΧΤRA λειτουργει το ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΟΡΝΙΔΙΟ καλομαθε και αυτη με τους ΑΓΑΠΟΥΛΗΔΕΣ,που κανουνε ΚΑΚΟ στους υπολοιπουs συναγωνηστες,ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ δεν ητανε ετσι η εν λογο ΠΑΛΑΚΙΔΑ μετα καλομαθε,εγω τις εχω ΡΙΞΕΙ ΜΑΥΡΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Για των ΑΓΑΠΗΤΟ συναγωνηστη PALERMO που εκανε κριτικη για την ΣΑΡΑ,μονο με ΜΠΑΥΟΚΟ ΕΧΤRA λειτουργει το ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΟΡΝΙΔΙΟ καλομαθε και αυτη με τους ΑΓΑΠΟΥΛΗΔΕΣ,που κανουνε ΚΑΚΟ στους υπολοιπουs συναγωνηστες,ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ δεν ητανε ετσι η εν λογο ΠΑΛΑΚΙΔΑ μετα καλομαθε,εγω τις εχω ΡΙΞΕΙ ΜΑΥΡΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ

Κάθεστε και ασχολείστε με τη ΣΑΡΑ και τη μάρα.........
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
42
Like
604
Πόντοι
6.055
Κάθεστε και ασχολείστε με τη ΣΑΡΑ και τη μάρα.........
Αφου εχει γινει η εν ΛΟΓΟ το ΚΑΚΟ ΣΥΝΑΠΑΝΤΗΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΓΩΝΗΣΤΕΣ ΠΟΥ ΤΟ 140ΑΡΙ δεν το εχουν για την ΠΛΑΚΑ ΤΟΥΣ?ΞΕΧΑΣΑ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΤΑ
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.867
Πόντοι
22.785
Αφου εχει γινει η εν ΛΟΓΟ το ΚΑΚΟ ΣΥΝΑΠΑΝΤΗΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΓΩΝΗΣΤΕΣ ΠΟΥ ΤΟ 140ΑΡΙ δεν το εχουν για την ΠΛΑΚΑ ΤΟΥΣ?ΞΕΧΑΣΑ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΤΑ

:think: :think: :think: Θέλω νά είσαι ΑΡΧΟΝΤΑΣ !!!!!!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Αφου εχει γινει η εν ΛΟΓΟ το ΚΑΚΟ ΣΥΝΑΠΑΝΤΗΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΓΩΝΗΣΤΕΣ ΠΟΥ ΤΟ 140ΑΡΙ δεν το εχουν για την ΠΛΑΚΑ ΤΟΥΣ?ΞΕΧΑΣΑ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΤΑ

Εσύ καλά έκανες και εημέρωσες. Μένει στους υπόλοιπους να ρίξουν ένα ωραιότατο ΜΑΥΡΟ στην εν λόγω θρασύτατη κορασίδα, για να μάθει ότι τα χρήματά μας έχουν αξία, όση και το μουνί της!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.867
Πόντοι
22.785
Κανε μια ΕΠΕΞΗΓΗΣΗ ΑΓΑΠΗΤΕ το περι ΑΡΧΟΝΤΑ

Φίλε μου forest ποτέ μά ποτέ δέν ρωτησα τιμή . καί άλωστε γιατί???
Οί εύχαριστες στιγμές δέν έχουνε τιμή !!!!!!!!!!!

Τά σέβη μου !!!!!
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
42
Like
604
Πόντοι
6.055
Εσύ καλά έκανες και εημέρωσες. Μένει στους υπόλοιπους να ρίξουν ένα ωραιότατο ΜΑΥΡΟ στην εν λόγω θρασύτατη κορασίδα, για να μάθει ότι τα χρήματά μας έχουν αξία, όση και το μουνί της!
Πρεπει να υπαρχει και ΜΙΑ ΛΟΓΙΚΗ αγαπητε η εν λογο ΚΟΡΑΣΙΔΑ ειναι πραγματικα ομορφη ΑΛΛΑ δεν εχουμε ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ να κλεινουμε ενα τετοιο ραντεβου με το ΑΝΑΛΟΓΟ ΧΡΗΜΑΤΙΚΟ ΑΝΤΙΤΙΜΟ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ να περασουμε καλα θελουμε ΣΕ ΛΟΓΙΚΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ αλλα και των ΑΝΑΛΟΓΟ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΕ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΤΑΠΕΙΝΟ ΟΒΟΛΟ ΜΑΣ τωρα αν αυτη ΞΗΓΙΕΤΑΙ ετσι μην νομιζεις οτι την ΝΟΙΑΖΕΙ κιολας ΟΙ ΧΟΡΗΓΟΙ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΓΑΠΟΥΛΗΔΕΣ
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.867
Πόντοι
22.785
Μα αν δεν εχεις ΔΙΠΛΩΜΑ ΝΑΡΚΑΛΙΕΥΤΗ δεν τα αποφευγεις,εγω ΤΦ ΗΜΟΥΝΑ οποτε θα εχω και τετοια ΑΣΕ που οι [size=26pt]εν λογο στρατηγοι[/size] εδω μεσα περα απο εναν κρατανε τις πληροφοριες τους και στελνουν τους υπολοιπους στα ναρκοπεδια

ΑΧ ΡΕ ΦΙΛΕ ....... ΤΟ ΞΑΝΑΕΙΠΑ ..........

ΛΑΜΟΓΙΑ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ !!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom