Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Φυλής 86Β:
{Δεν πάει αλλο με της ξεπετάνες!}

stam_90, κάνεις ένα τραγικό λάθος.Πας στην πρώτη τυχούσα.Κυριάρχησε στις ορμές σου χρονικά και πήγαινε στις σταθερές αξίες.
Αυτά τα λάθη, τα κάνουμε στον βαθμό που εξερευνούμε το άγνωστο.Αλλά αφού πρώτα δούμε την κοπέλα καλά στο σαλόνι και πάντα με μέτρο.Όχι επαναλαμβανόμενα.

Κατά τα άλλα, δεν έπρεπε να πάρεις το φταίξιμο επάνω σου.Τι κατάσταση να φτιάξεις όταν η κοπέλα ειρωνεύεται;
Παρέμεινες και ήταν πλέον προδιαγεγραμμένο οτι θα βασανίσεις τον εαυτό σου.
Την είδες για πρώτη φορά γυμνή στο δωμάτιο;.Κακώς.Αλλά την στιγμή εκείνη έπρεπε να την διώξεις και να πάρεις τα λεφτά.
Αρχίσατε.Μετά την πίπα σε ειρωνεύεται.Έπρεπε να της πεις ορθά κοφτά:
"Κοροϊδεύεις...ειρωνεύεσαι...δεν γίνεται δουλειά έτσι...κράτα τα 10 ευρώ και δώσε μου τα άλλα 10 να φύγω.ΕΠΙΤΑΚΤΙΚΑ.
[size=10pt][size=10pt]Για τα  Φυλής 84-86 τα έχουμε πει:ΦΟΛΑ - ΜΑΚΡΥΑ!!![/size][/size]
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236

"Σας έχουν κάνει ποτέ προκαταρτικτά με τα μάτια ? Να πάτε στην Βικτώρια να σας κάνει!Καθόταν στα γόνατα της δίπλα μου και με κοίταζε ... άντε με εξυνε λίγο και με τα νύχια της...Άντε να δούμε που το πάει λέω...Πουθένα...Με σχεδόν "ψόφιο" τον παιχτη περνάει σκουφάκι και αρχίζει στοματικό... Το οποίο ήταν και μέτριο...Συνέχεια με κλασικές δύο στάσεις με μικρή συμμετοχή απο την κοπέλα. Μόνο στο πισωκολλήτό έδειξε την αξία της όπου πραγματικά ήταν η κορμάρα για την οποία μπήκα...Οϋτε στα δέκα λεπτα παιχνιδίου όμως , άντε μου λέει τελείωνει ο χρόνος σου!!!! Πώς κρατήθηκα...Σε πάρκιν με ελεγχόμενη στάθμευση βρίσκομαι αναρωτήθηκα ???? "

Τι κρατιεσαι? Αφησου ελευθερος παιχτη και βαλε της ενα ταληρο στον κερματοψωλοδεκτη της, να ανανεωσεις το χρονο. Θες να σου δωσει κληση για παρανομη ψωλοσταθμευση?

Αληθεια εχω και μια φαγουρα τωρα τελευταια, να παω να της ζητησω να μου κανει μονο προκαταρκτικα στην πλατη?

 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
και γω νομιζα οτι μονο στα μπουρδελα γινονται αυτα...
 

Επισκέπτης
ΠΕΝΥ - Μ.Αλεξάνδρου 133:

Θα μου αρεσει μπαμπα?

Μέσος όρος: 10.0
Εμφάνιση κοπέλας: 10.0                                            
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας: 10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής: 10.0


από PIATSAS
...αυτην ηταν η ερωτηση που εκανε ο πιτσιρικας στον πατερα του την ωρα που περιμεναμε να μας ανοιξουν την πορτα τις προαλλες!
Στα μουλωχτα σκυβει ο πατερας και του κανει...δεν γινεται να μην σου αρεσει παιδι μου!Ειναι η καλυτερη
Ολο και κατι θα ηξερε !!
Μπαινουμε στο σαλονι και περιμενουμε να βγει η Πενυ..εγω για πολλοστη φορα(για αυτο αλλωστε βαζω και δευτερη κριτικη μιας και η προηγουμενη εχει παλιωσει αρκετα)κι ο μικρος απο αυτα που ελεγε ο πατερας του στην υπηρεσια ηταν ετοιμος να παρει το βαπτισμα του πυρος!Πρωταρης ο μικρος αλλα οχι πια
Βγαινει η Πενουλα...την βλεπει ο μικρος...του αρεσει...πληρωνει ο μπαμπας!!
Αυτος ειναι πατερας!!!Ευγε!!
Κανω μια βολτουλα να ψιλοαδειασει λιγο απο τον κοσμο το μαγαζι και την ωρα που επιστρεφω πετυχαινω τον πατερα με τον γιο να βγαινουν με ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια..για διαφορετικους λογους φανταζομαι!!
Ε λοιπον και σορρυ αν μακρυγορησα αλλα ηθελα να καταληξω σε αυτο..ειτε εισαι 15 ειτε εισαι 30 ειτε 45 ειτε δεν ξερω κι εγω ποσο καθε φορα αυτο το κοριτσι σε αντιμετωπιζει το ιδιο και σε κανει να βγαινεις απο το δωματιο με αυτο το χαμογελο!!
Το εχω δει πολλες φορες να γινεται γι αυτο και το αναφερω
Δινεις ενα 50αρικο ρε πστ μου και σου εχει φτιαξει ολο το βραδυ!!
Ναι οκ μπορει να υπαρχουν αλλες που στηνονται καλυτερα που τσιμπουκωνουν καλυτερα που που που!
Εγω προσωπικα δεν τις ξερω!
Κι απο την αλλη αν μπουμε σε τεχνικες λεπτομερειες δεν θα βγαλουμε ακρη!
Αυτα τα πραγματα ειναι εντελως υποκειμενικα
Αυτη την καυλα oμως το attitude και την ορεξη που εχει η Πενυ, σε συνδυασμο με την εμφανιση της,απο την στιγμη που θα μπει στο δωματιο μεχρι να βγει σορρυ αλλα παρα πολυ δυσκολα τα συνανταει κανεις ή θα τα ξανασυναντησει!
Και για αυτο ειμαι σιγουρος
Υ.Γ Για λεπτομερειες του τι ακριβως κανει στο δωματιο υπαρχουν καμια 50αρια κριτικες στο συνολο και απο τα 3 ιδρυματα που δουλευει!
Κι οι περισσοτερες ειναι απο υπαρκτα μελη κι οχι απο παπαγαλακια!!
Υ.Γ2 Απο οσες εχω γνωρισει μονο η Αννα η Σερβα τα ειχε ολα αυτα αλλα καπου στην πορεια μας τα χαλασε
Θελω να πιστευω οτι η Πενουλα δεν θα κανει το ιδιο
Υ.Γ3 Ναι σαι παντα καλα Πιπινα για να μας εχεις κι εμας καλα!!


:thumbsup:
Λόγω επαγγελματισμού, διάθεσης GFE που εναλλάσσεται με PSE διάθεση και φυσικά εμφάνισης, εν τω συνόλω αξίζει το ΑΡΙΣΤΑ.
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
μερικοι πανε να βγαλουν τ'απωθημενα τους τελικα οχι να περασουν καλα...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
η κριτικη πρεπει να φαει αναφορα και εφαγε απο μενα προσωπικα γιατι αφηνει παιδεραστικο υπονοουμενο στο τελος αν διαβασατε.....αισχος.....
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
σκεψου τι τραβηξε το κοριτσακι,μετα φταινε οι κοπελες που ειναι απομακρες...
 

Επισκέπτης
η κριτικη πρεπει να φαει αναφορα και εφαγε απο μενα προσωπικα γιατι αφηνει παιδεραστικο υπονοουμενο στο τελος αν διαβασατε.....αισχος.....
Πρέπει να διαγραφεί η κριτική και να γίνει παρατήρηση σ'αυτόν.
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Προθυμια? συμμετοχη? μηπως εκανε λαθος στο ονομα? δεν θυμαμαι κατι τετοιο, μπα λαθος θα ειναι.
Κάποτε θυμάμαι κι εγώ προθυμία και συμμετοχή... αλλά πλέον μάλλον την έχει πάρει ο κατήφορος την συγκεκριμένη κορασίδα...  :2funny: :2funny: :2funny: Μάλλον λάθος όνομα ή να' ναι καλά τα μπυρόνια!!!  ;) ;) ;)
177.gif
177.gif
177.gif
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
δεν εχω προσωπικη εμπειρια με την εν λογο κοπελα αλλα αν η "κριτικη" αυτη μου θυμιζει περισσοτερο αγγελια σε εφημεριδα.
το μονο που λειπει ειναι το "Αβιαστα" στν αρχη!
:2funny:
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
δεν εχω προσωπικη εμπειρια με την εν λογο κοπελα αλλα αν η "κριτικη" αυτη μου θυμιζει περισσοτερο αγγελια σε εφημεριδα.
το μονο που λειπει ειναι το "Αβιαστα" στν αρχη!
:2funny:

Αβιαστα με προθυμια και συμμετοχη, σας περιμενει στο Κασ, να χαρειτε σαν να ειναι η γκομενα σας, ολο πρωτοβουλιες.
skoupaki@yahoo.com
 

Επισκέπτης
[size=10pt]Φυλής 84 άνω-Χριστίνα[/size]
[size=10pt][size=10pt]Ακόρεστος:[/size][/size]
{Να προσπαθησω να γραψω 2 λογια για αυτο το ζώο...

Άλλες 2 με εχουν παρατησει στο 5-7αλεπτο χωρις να τελειωσω και χωρις να μου δωσουν την ευκαιρία με τελευταια προειδοποιηση ότι εχω  1-2 λεπτα ακομα ωστε να δωσω ενταση για να μην φυγω με τζαμπα καταληξη το 20αρι...

Στην μια μαλιστα απαιτησα και πηρα πισω τα λεφτα μου, γιατι η εν γενει κοροιδιστικη συμπεριφορα της με ωθησε να μην την αφησω ετσι, βγαζοντας λεφτα χωρις να τα δουλευει καθολου... Της εχω και κριτικη  :cool2:

Η Χριστίνα λοιπον μπηκε μεσα με ενα βαριεστημενο υφος σαν να παει στα κατεργα να δουλεψει και μου απλωσε την αραδα της μακρια ωστε να μην μπορω να ακουμπησω σχεδον τπτ.
Την ρωταω απο που ειναι και μου λεει ''no talk εδω''.
Κανει λοιπον πιπα των 30δευτέρων ενω με ειχε εκνευρισει απο πριν και χωρις να επελθει στυση ξαπλωνει ψηλά στην ακρη του κρεβατιου και περιμενει να της γαμησω το γεματο κρεμα πηγαδι της. Διευσδω 4-5 φορες, αλλά ετσι οπως ειχε στηθει στην κορυφη του κρεβατιου εγω σχεδον ακουμπαγα το καγκελο του κρεβατιου και δεν μπορουσα να κινηθω γιατι θα εριχνα κουτουλια. Της κανω νοημα να ερθει πιο κατω οπως ειμαστε, κανει πως δεν καταλαβε. Της ακουμπαω επειτα τον ωμο και της λεω έλα πιο κατω.

Ε λοιπον ετσι στο 2λεπτο παραμονης της, σηκωνεται κι αρχιζει να ντυνεται. Δεν μπορουα να πιστεψω τί γινοταν...

Παω στην τσατσα και της λεω αυτη δεν εκανε τπτ, τα λεφτα μου πισω και αρχισε να μου λεει πρωτα οτι χτυπησα την χριστινα και επειτα ότι την τρομαξα κανοντας απειλητικη κινηση οτι θα την χτυπησω...
Φωναξε λοιπον το αφεντικο για να με πεισουν οτι την χτυπησα και να μην μου δωσουν τα λεφτα μου...
[size=10pt][size=10pt]Ηρθε ενας καραγκιοζης αλβανος λοιπον και μου αραδιαζε ακατασχετες μαλακιες με τσαμπουκα και οτι δεν θα παρω λεφτα πισω γιατι ειδα μουνι λεει.[/size][/size]..
Αφου τον ρωτησα βεβαια αν υπαρχει κανεις που να μην κανει παραπονα για αυτην και παω να φυγω, μου λεει επειδη εισαι Ελληνας παρε τα 10 ευρω πισω...
[size=10pt][size=10pt]
Σου αρκουν αυτα για να την βαλεις στην ξεπετολιστα των 84-86?
[/size][/size]}
----------------------------------------------------------------------------
Είδες, εμάς τους Έλληνες μάς έχουν σε εκτίμηση! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom