Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
...Κριτική για Λολίτα-Τζούλια στο Μιχ.Βόδα 192 τον Απρίλιο 2009.

Έχει κυλήσει πολύ σπέρμα στο αυλάκι από τότε...
Πέρασαν 18 μήνες, όπου πρέπει να έχει διαχειριστεί περί τις 18.000 εκσπερματίσεις.
(6 ανά ώρα, δηλ. ~50 ανά ημέρα, δηλ. 50Χ20=1000 ανά μήνα (χονδρικά), δηλ. 1000Χ18=18.000).

Μάλλον έχει βελτιωθεί η συμπεριφορά της από τότε, γιατί πολλές φορές η εγωκεντρική συμπεριφορά οφείλεται σε ανασφάλεια.
Φαίνεται να είναι λιγότερο ανασφαλής πλέον.
 

Επισκέπτης
Έχει κυλήσει πολύ σπέρμα στο αυλάκι από τότε...
Πέρασαν 18 μήνες, όπου πρέπει να έχει διαχειριστεί περί τις 18.000 εκσπερματίσεις.
(6 ανά ώρα, δηλ. ~50 ανά ημέρα, δηλ. 50Χ20=1000 ανά μήνα (χονδρικά), δηλ. 1000Χ18=18.000).
Μάλλον έχει βελτιωθεί η συμπεριφορά της από τότε, γιατί πολλές φορές η εγωκεντρική συμπεριφορά οφείλεται σε ανασφάλεια.
Φαίνεται να είναι λιγότερο ανασφαλής πλέον.
Πριν από 18 μήνες, η Τζούλια είχε ήδη πολλά-πολλά έτη επαγγελματικά και βιολογικά.
Δεν την πέτυχα στο χρονικό μεταίχμιο αποκρυστάλλωσης χαρακτήρα.
Φαίνεται οτι την αφήσατε να κάνει κουμάντο και γι'αυτό δεν εκδηλώθηκε ο ψωροεγωϊσμός της.
 
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
... την αφήσατε να κάνει κουμάντο και γι'αυτό δεν εκδηλώθηκε ο ψωροεγωϊσμός της.
 

Δεν επιδίωξαμε εξεζητημένες καταστάσεις, ωστόσο εκτέλεσε 2-3 παραγγέλματά μας.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783

Τη λέξη "κομπραδόρος" την αγνοούσα.
Ίσως είναι πιο οικεία σε πρώην αριστερούς.


Το ότι αλληλοσυγχαιρόμαστε είναι αναμφισβήτητα ευχάριστο, παρά το ότι αφενός αφορά περιθωριακές δράσεις και αφετέρου διαδραματίζεται στον ημιπραγματικό κόσμο του διαδικτύου.
Ελπίζω να μη φανούμε υπερφίαλοι.
 

Επισκέπτης
Κριτική για "Μόνικα"-Περγάμου 1 άνω:
{στον πανω οροφο μια ψηλη ομορφη βουλγαρα με στητο βυζακι ειναι μια πολη καλη εμπηρεια...διαθεση μετρια αλλα πολι πιστολι ι γκομενα...σε καυλονει μονο που την βλεπεις...σας την συνιστω!!!}

Αυτός που την έστειλε γράφτηκε σήμερα στον ιστότοπο.0 μηνύματα.
Στο Περγάμου 1 άνω ήταν σταθερά η Μόνικα-Φ71 άνω & Φώκαιας 17 άνω.Αλλά αυτή είναι βυζαρού.
Ο γράφων αναφέρει: "..με στητο βυζακι..".Λογικά είναι άλλη.
Δεν αποκλείεται η βυζαρού Μόνικα να συνέχισε και σήμερα το πρωί στο Φυλής 134 1ος.
Σήμερα το πρωί ήταν η Τζέσικα η λεπτή Βουλγάρα με μικρό βυζάκι.Λογικά το τηλεγράφημα του νέου αφορά αυτήν και όχι την Μόνικα.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310

βρε παιδια αφου μπαινετε στον κοπο να γραψετε κριτικη πειτε κατι περισσοτερο για την εμφανιση της κοπελας!
ιδιως οταν προκειτε για μπουρδελα οπου οι κοπελες ειναι πολλες με παρομοια ονοματα! βοηθαει περισσοτερο!
παντα κατα την δικη μου αποψη!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195

βρε παιδια αφου μπαινετε στον κοπο να γραψετε κριτικη πειτε κατι περισσοτερο για την εμφανιση της κοπελας!
ιδιως οταν προκειτε για μπουρδελα οπου οι κοπελες ειναι πολλες με παρομοια ονοματα! βοηθαει περισσοτερο!
παντα κατα την δικη μου αποψη!
:think: :think:
Εχει καμια δεκαρια κριτικες η συγκεκριμενη για το ιδιο σπιτακι...

Εχω γραψει και εγω πώς ειναι εμφανισιακα, αλλά και ο μπακαλης που ειναι ευστοχος στις περιγραφες του.
Άλλωστε απο οτι ξερω ειναι η μοναδικη νεαρη κοπελα που συνανταται στην Αλκιβιαδου.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
:think: :think:
Εχει καμια δεκαρια κριτικες η συγκεκριμενη για το ιδιο σπιτακι...

Εχω γραψει και εγω πώς ειναι εμφανισιακα, αλλά και ο μπακαλης που ειναι ευστοχος στις περιγραφες του.
Άλλωστε απο οτι ξερω ειναι η μοναδικη νεαρη κοπελα που συνανταται στην Αλκιβιαδου.
να σου πω την αληθεια δεν μπηκα στον κοπο να κοιταξω τις αλλες κριτικες (λαθος μου).  απλα λεω οτι καλο θα ηταν για τα μπουρδελα που αλλαζουν κοπελες μεσα σε ενα βραδυ να γινετε λιγο πιο σαφης περιγραφη. δηλαδη το "μετριο προς καλο σωμα" δεν ειναι κατι αντικειμενικο. κατα τα αλλα ομως ειναι καλη κριτικη διοτι περιγραφει την συμπεριφορα της κοπελας στο δωματιο!  :)
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
δεν είμαι σίγουρος, ήταν 2 μάυροι και ένας πακι, μιλώντας με την υπηρείσα σπαστά... Αστα να πάνε...

Περγάμου 1:
{..Στα μείον, ακόμη η διαπραγματευση με ρυπαρότατους αλλοδαπούς κατά την έξοδό μου. Οι ιδιοκτήτες ας σεβαστούν τα κορίτσια ρε πούστη μου, ή έστω οι υπηρεσίες τους.}

whowho, οι αλλοδαποί ζητούσαν να μπουν με 15 ευρώ;
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
να σου πω την αληθεια δεν μπηκα στον κοπο να κοιταξω τις αλλες κριτικες (λαθος μου).  απλα λεω οτι καλο θα ηταν για τα μπουρδελα που αλλαζουν κοπελες μεσα σε ενα βραδυ να γινετε λιγο πιο σαφης περιγραφη. δηλαδη το "μετριο προς καλο σωμα" δεν ειναι κατι αντικειμενικο. κατα τα αλλα ομως ειναι καλη κριτικη διοτι περιγραφει την συμπεριφορα της κοπελας στο δωματιο!  :)
San γενική παρατηρηση ότι θα πρεπει να γραφουμε οσο λεπτομερη περιγραφη μπορουμε, για να καταλαβαινουν και οι αλλοι για ποια κοπελα γινεται ο λογος και να μην την πατανε απο επειτα παραπληροφορηση των τσατσαδων, πολυ σωστη η παρατηρηση  :rockon: :rockon: .

 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
Να ξεκαθαρίσω ότι το πρόβλημα μου έιναι ότι οι τύποι βρώμαγαν από τα 5 μέτρα, σαν μήνες άπλυτοι. Όχι ότι είναι μαύροι, μπλε, ή ότι άλλο.

δεν είμαι σίγουρος, ήταν 2 μάυροι και ένας πακι, μιλώντας με την υπηρείσα σπαστά... Αστα να πάνε...
 

milf-fan

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
154
Κριτικές
28
Like
0
Πόντοι
11
Το ότι αλληλοσυγχαιρόμαστε είναι αναμφισβήτητα ευχάριστο, παρά το ότι αφενός αφορά περιθωριακές δράσεις και αφετέρου διαδραματίζεται στον ημιπραγματικό κόσμο του διαδικτύου.
Ελπίζω να μη φανούμε υπερφίαλοι.

Δίκιο έχετε. Την ψωνίζουμε λιγάκι σε αυτό τον ημιπραγματικό μικρόκοσμο εδώ πέρα...
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
www.bourdela.com/stountio/athina/euneidwn-5-iera-odos-21/#jr_review_17037]http://www.bourdela.com/stountio/athina/euneidwn-5-iera-odos-21/#jr_review_17037[/url]
Θα ξαναπάω σίγουρα είπα και το έκανα δίχως όμως επιτυχία αυτύ τη φορά... Δεύτερη επίσκεψη την Κυριακή 22-08-2010 το μεσημέρι. όλα τα φώτα έξω αναμμένα, κτύπησα πολλές φορές και δεν άνοιξε κανείς...δεν έχει 1η βάρδια αυτό το στούντιο? Και αν όχι, γιατί έχει τα φώτα αναμμένα...




Η μαλακια αυτων των ανθρωπων σπαει καρυδια!!!!
Και εγω περασα χτες το βραδυ απο εκει......μπηκα κανονικα, βλεπω την κοπελα, μια μελαχρινη ομορφουλα και εφυγα αφου ρωτησα και μου ειπαν οτι θα ειναι μεχρι αργα!!!Παω μετα απο 15 λεπτα για να την παρω και δεν μου ανοιγαν...... :jerking:
Χτυπησα τρεις φορες, μεχρι και που τους πηρα τηλ. καθως ημουν στην πορτα και με βλεπανε απο την καμερα!!!Δεν το σηκωσανε και σε μια στιγμη κλεινουν και τα φωτα οποτε εφυγα και εγω!!!Φανταστειτε κιολας οτι πριν απο λιγο ειχα μπει μεσα κιολας......
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
www.bourdela.com/stountio/athina/euneidwn-5-iera-odos-21/#jr_review_17037]http://www.bourdela.com/stountio/athina/euneidwn-5-iera-odos-21/#jr_review_17037[/url]
Θα ξαναπάω σίγουρα είπα και το έκανα δίχως όμως επιτυχία αυτύ τη φορά... Δεύτερη επίσκεψη την Κυριακή 22-08-2010 το μεσημέρι. όλα τα φώτα έξω αναμμένα, κτύπησα πολλές φορές και δεν άνοιξε κανείς...δεν έχει 1η βάρδια αυτό το στούντιο? Και αν όχι, γιατί έχει τα φώτα αναμμένα...




Η μαλακια αυτων των ανθρωπων σπαει καρυδια!!!!
Και εγω περασα χτες το βραδυ απο εκει......μπηκα κανονικα, βλεπω την κοπελα, μια μελαχρινη ομορφουλα και εφυγα αφου ρωτησα και μου ειπαν οτι θα ειναι μεχρι αργα!!!Παω μετα απο 15 λεπτα για να την παρω και δεν μου ανοιγαν...... :jerking:
Χτυπησα τρεις φορες, μεχρι και που τους πηρα τηλ. καθως ημουν στην πορτα και με βλεπανε απο την καμερα!!!Δεν το σηκωσανε και σε μια στιγμη κλεινουν και τα φωτα οποτε εφυγα και εγω!!!Φανταστειτε κιολας οτι πριν απο λιγο ειχα μπει μεσα κιολας......

παρομοίως!
άσε που πήγαινα για την κινέζα και μια δυο φορές που τους πέτυχα ανοικτούς είχαν μια ξανθιά αδιάφορη και επειδή δεν πέρασα μετά δεν μου ξαναανοίγουν. επαγγελματίες σου λέει μετά...
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
παρομοίως!
άσε που πήγαινα για την κινέζα και μια δυο φορές που τους πέτυχα ανοικτούς είχαν μια ξανθιά αδιάφορη και επειδή δεν πέρασα μετά δεν μου ξαναανοίγουν. επαγγελματίες σου λέει μετά...
Η πρωτη τους εξυπνη κινηση ηταν που κατεβασανε τις τιμες τους αλλα εξακολουθουν να καταβαλλουν υπερανθρωπες προσπαθειες να το κλεισουν το μαγαζι τους!!! :2funny:

 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Η πρωτη τους εξυπνη κινηση ηταν που κατεβασανε τις τιμες τους αλλα εξακολουθουν να καταβαλλουν υπερανθρωπες προσπαθειες να το κλεισουν το μαγαζι τους!!! :2funny:

τελικά έχουν πρωινή βάρδια;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom