Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
δεν με πρόλαβες
κλειστό...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
πένυ η ξεκωλιάρα αλβάνω!!!!!

Μέσος όρος:

7.3
Εμφάνιση κοπέλας:

6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας:

9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου:

5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου:

8.0
Πρόσβαση/Parking:

10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής:

8.0
Σας βοήθησε αυτή η κριτική;
 
από pathos gia ta temachia
August 24, 2010
Στους top 50 Αξιολογητές
Link κριτικής
Δείτε όλες τις κριτικές για την Πένυ
Δες όλες τις κριτικές μου
Αναφέρατε αυτή την κριτική στο διαχειριστή

2 στους 6 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική
μετά την ήττα με την μαντόνα και το γαμήσι με ιρένα είπα να δώ την πένυ γιατί τα αρχίδια μου ε΄χαν φουσκώσει επικίνδυνα....τέσπα...πήγα για πένυ.Ήμουν μόνος εντελώς και πέρασα στο δωματιάκι σκάγοντας τα φταλεδάκια μου...μετά απο κανα 5λεπτο μου σκάει η πένυ και λέω απο μέσα μου.."τώρα θα σε ξεφτιλίσω".Μου στήνεται στον καθρέφτη και μου σηκώνεται άμεσα...με το που πάω να σηκωθώ με πετάει στο κρεβάτι...και αρχιζει να μου τσιμπάει τις ρώγες...."τί θές μωρή γαμιόλα της λέω?" Με κοιτάει με το βλέμμα της γαμημένης πόρνης που σε μισεί επειδή ξέρει ότι πρόκειται να την ξεφτιλίσεις ώς ύπαρξη και μου λέει "άη γαμήσου καριόλη"...εκεί φτιάχτηκα με την ξεκωλιάρα...μου βάζει καποτίδιο και μου αρχίζει μιά πιπα γεμάτη φτυσιές.."κάθε φορά μωρή της λέω που τον εφτύνεις παίρνει και 5 πόντους η ψωλάρα μου" και συνέχιζε να μου τον φτύνει και να με πιπώνει...μετά με τραβάει βίαια και μου λέει "γάμησέ με,γαμησε τη πουτανίτσα σου" λές και μίλαγε σε κανα φοιτητή ή φαντάρο 19 ετών που μόλις τώρα πρωτογαμάει...Πένυ πρέπει να καταλαβαίνεις ότι με τη λέξη "πουτανίτσα" δεν μπορεί να καυλώσει ένας "pathos gia ta temachia" ένας "spoon" ένας "PIATSAS" ένας "heellover" κ.ο.κ...Θα πρέπει να πολλαπλασιάσεις το λεξιλόγιο σου με ασύλληπτα βρωμόλογα για να μας εξιτάρεις καριόλα!Θα πρέπει να μας βρίζεις όπως σε βρίζουμε...είσαι πολύ Light στα βρισίδια σου...εγώ σε στόλισα κανονικά ας πούμε...και τί δε σε είπα?"ξεφτιλισμένη,πουτανογαμιόλα,ξεκωλιάρα,καριόλα του κερατά,πουτανογαμιόλα,άει σιχτήρ πουτάνα,ξεσκισμένη?"...αυτά τα θέλουμε εις πενταπλούν την ώρα που σε σκιζουμε...πενούλα...γίνε πιό πουτάνα ακόμη...μπορείς....Τέλος πάντων το σκληρό γαμήσι της το δωσα στο πλαι και στα 4..εκεί την ξεπάτωσα τη πουτάνα...της ξεφτίλισα το μουνί!Αλλά ένα τεράστιο μείον για αυτή τη ξεσκίστρω είναι ότι δε δινει την κωλοτρυπίδασ της...τεράστιο μείον και αυτός είναι ένας ακόμη λόγος να μή την ξαναγαμήσω...Πένυ την επόμενη φορά καλό θα ήταν να μάθω ότι σε ξεκώλιασε κάποιος συναγωνιστής.Πρεπει να το πάρεις απόφαση ότι ο κώλος σου δεν είναι μόνο για μερέντα,αλλά και για πούτσα.....Στο τέλος το χύσιμο επήλθε μετά άπειρας ροχάλας της νεαράς καριόλας όπου και είναι το δυνατό της σημείο....οι εκφυλες ξεφτιλισμένες φτυσιές της είναι ότι καλύτερο έχει να μας δώσει αυτό το πορνίδιο....Πένυ φτιάξε και λίγο την οδοντοστοιχία σου...τόσα λεφτά παίρνεις...βρες λιγο χρονο να κανεις ορθοδοντική....





πω ρε παιχτη πολυ γαμοσταυριδι επεσε....














ΥΓ αυτην πρεπει να την πηδηξω και γω καποτε..... :sunglasses: :grin: :grin:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
πένυ η ξεκωλιάρα αλβάνω!!!!!

Μέσος όρος:

7.3
Εμφάνιση κοπέλας:

6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας:

9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου:

5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου:

8.0
Πρόσβαση/Parking:

10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής:

8.0
Σας βοήθησε αυτή η κριτική;
 
από pathos gia ta temachia
August 24, 2010
Στους top 50 Αξιολογητές
Link κριτικής
Δείτε όλες τις κριτικές για την Πένυ
Δες όλες τις κριτικές μου
Αναφέρατε αυτή την κριτική στο διαχειριστή

2 στους 6 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική
μετά την ήττα με την μαντόνα και το γαμήσι με ιρένα είπα να δώ την πένυ γιατί τα αρχίδια μου ε΄χαν φουσκώσει επικίνδυνα....τέσπα...πήγα για πένυ.Ήμουν μόνος εντελώς και πέρασα στο δωματιάκι σκάγοντας τα φταλεδάκια μου...μετά απο κανα 5λεπτο μου σκάει η πένυ και λέω απο μέσα μου.."τώρα θα σε ξεφτιλίσω".Μου στήνεται στον καθρέφτη και μου σηκώνεται άμεσα...με το που πάω να σηκωθώ με πετάει στο κρεβάτι...και αρχιζει να μου τσιμπάει τις ρώγες...."τί θές μωρή γαμιόλα της λέω?" Με κοιτάει με το βλέμμα της γαμημένης πόρνης που σε μισεί επειδή ξέρει ότι πρόκειται να την ξεφτιλίσεις ώς ύπαρξη και μου λέει "άη γαμήσου καριόλη"...εκεί φτιάχτηκα με την ξεκωλιάρα...μου βάζει καποτίδιο και μου αρχίζει μιά πιπα γεμάτη φτυσιές.."κάθε φορά μωρή της λέω που τον εφτύνεις παίρνει και 5 πόντους η ψωλάρα μου" και συνέχιζε να μου τον φτύνει και να με πιπώνει...μετά με τραβάει βίαια και μου λέει "γάμησέ με,γαμησε τη πουτανίτσα σου" λές και μίλαγε σε κανα φοιτητή ή φαντάρο 19 ετών που μόλις τώρα πρωτογαμάει...Πένυ πρέπει να καταλαβαίνεις ότι με τη λέξη "πουτανίτσα" δεν μπορεί να καυλώσει ένας "pathos gia ta temachia" ένας "spoon" ένας "PIATSAS" ένας "heellover" κ.ο.κ...Θα πρέπει να πολλαπλασιάσεις το λεξιλόγιο σου με ασύλληπτα βρωμόλογα για να μας εξιτάρεις καριόλα!Θα πρέπει να μας βρίζεις όπως σε βρίζουμε...είσαι πολύ Light στα βρισίδια σου...εγώ σε στόλισα κανονικά ας πούμε...και τί δε σε είπα?"ξεφτιλισμένη,πουτανογαμιόλα,ξεκωλιάρα,καριόλα του κερατά,πουτανογαμιόλα,άει σιχτήρ πουτάνα,ξεσκισμένη?"...αυτά τα θέλουμε εις πενταπλούν την ώρα που σε σκιζουμε...πενούλα...γίνε πιό πουτάνα ακόμη...μπορείς....Τέλος πάντων το σκληρό γαμήσι της το δωσα στο πλαι και στα 4..εκεί την ξεπάτωσα τη πουτάνα...της ξεφτίλισα το μουνί!Αλλά ένα τεράστιο μείον για αυτή τη ξεσκίστρω είναι ότι δε δινει την κωλοτρυπίδασ της...τεράστιο μείον και αυτός είναι ένας ακόμη λόγος να μή την ξαναγαμήσω...Πένυ την επόμενη φορά καλό θα ήταν να μάθω ότι σε ξεκώλιασε κάποιος συναγωνιστής.Πρεπει να το πάρεις απόφαση ότι ο κώλος σου δεν είναι μόνο για μερέντα,αλλά και για πούτσα.....Στο τέλος το χύσιμο επήλθε μετά άπειρας ροχάλας της νεαράς καριόλας όπου και είναι το δυνατό της σημείο....οι εκφυλες ξεφτιλισμένες φτυσιές της είναι ότι καλύτερο έχει να μας δώσει αυτό το πορνίδιο....Πένυ φτιάξε και λίγο την οδοντοστοιχία σου...τόσα λεφτά παίρνεις...βρες λιγο χρονο να κανεις ορθοδοντική....





πω ρε παιχτη πολυ γαμοσταυριδι επεσε....














ΥΓ αυτην πρεπει να την πηδηξω και γω καποτε..... :sunglasses: :grin: :grin:
Εγω παλι τι φταιω γαμω τις κριτικες σας γαμω :2funny:
Υ.Γ Η Πενυ εχει φοβερη οδοντοστοιχια και χαμογελο Παθος!Αντικειμενικα..
Για τα υπολοιπα εσυ ξερεις
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
ναι ειναι ποιητικο......αλβανω.....πως λεμε θεανω,θεοφανω...... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
:2on1: :2on1: :2on1:
Type mou η ιδια τι εθνικοτητα δηλωνει, ξερουμε? :think:.

Υγ. Τελικα η αλλη που σου ελεγα δεν ηρθε στην πολη σου  :'( :'( ,διαβασα σε ενημερωσεις οτι ειναι παλι στο μπουρδελο στο οποιο οι τσατσαδες ελεγαν μια βδομαδα πριν ότι την ''εκανε'' :idiot:...
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310

Τωρα το προσεξα αυτο το τελευταιο με αφορμη τον σχολιασμο απο τον πιατσα!

συμφωνω και εγω μαζι του!
εμενα η πενυ μια χαρα μου φαινετε και ωραιο χαμογελο εχει...
δεν μπορω να καταλαβω γιατι το ειπε αυτο ο pathos!
επισης για το 6 στην εμφανιση, αν και η ομορφια ειναι υποκειμενικη εγω πιστευω οτι η πενυ ΔΕΝ ειναι για 6 γιατι πολυ απλα η εμφανιση της ειναι πολυ πανω του μετριου. απο τα κοριτσια που βλεπω τουλαχιστον στα αλλα στουντιο!

οσον αφορα τα υπολοιπα... πολυ μπινελικι ρε αδερφε!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
:2on1: :2on1: :2on1:
Type mou η ιδια τι εθνικοτητα δηλωνει, ξερουμε? :think:.

Υγ. Τελικα η αλλη που σου ελεγα δεν ηρθε στην πολη σου  :'( :'( ,διαβασα σε ενημερωσεις οτι ειναι παλι στο μπουρδελο στο οποιο οι τσατσαδες ελεγαν μια βδομαδα πριν ότι την ''εκανε'' :idiot:...
ναι αννες εχουμε πολλες ανκα ομως δεν βρηκα.... :tickedoff: :tickedoff:

 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
:2on1: :2on1: :2on1:
Type mou η ιδια τι εθνικοτητα δηλωνει, ξερουμε? :think:.

Υγ. Τελικα η αλλη που σου ελεγα δεν ηρθε στην πολη σου  :'( :'( ,διαβασα σε ενημερωσεις οτι ειναι παλι στο μπουρδελο στο οποιο οι τσατσαδες ελεγαν μια βδομαδα πριν ότι την ''εκανε'' :idiot:...
η πενυ εχει πει οτι ειναι γεωργιανη
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom