Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕ ΤΑ SMILEYS ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΦΤΑΙΝΕ  :)

:thumbsup:  αυτό το smileys σημαίνει επιβράβευση ή και συμφωνία (...νομίζω)
:birdman:  ενώ, αυτό σημαίνει... "κάτι άλλο"
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
Προσωπικά ομολογώ πως ούτε που τους κατάλαβα ως σιλικονούχους.

Σίγουρα οι βύζοι της Μιχαέλας έχουν κάποια φυσικότητα και η επέμβαση δεν άφησε ουλές.
Καμμία σχέση με τα βυζιά-πέτρα της Σόνιας-Πιπίνου 107-Κων/λεως 94 και Σόνιας-Αλκιβιάδου 16Γ.
Τα χρησιμοποιεί για ισπανικό και η αίσθηση είναι καλή.
 

Επισκέπτης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕ ΤΑ SMILEYS ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΦΤΑΙΝΕ   :)

:thumbsup:  αυτό το smileys σημαίνει επιβράβευση ή και συμφωνία (...νομίζω)
:birdman:   ενώ, αυτό σημαίνει... "κάτι άλλο"

Γάμησε τα... Θέλω σεμινάριο...
(και έπεσα και σε εισαγγελέα, το φελέκι μου...)
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
Αναρωτιέμαι τι κρίνεται στη συγκεκριμένη.
Αφού υπάρχει και η ενότητα 'Ιστορίες' για τέτοια εξιστόρηση, τι φταίνε οι κριτικές και οι κρινόμενοι;

www.bourdela.tv/content/view/2971/224/#jreview_15605]http://www.bourdela.tv/content/view/2971/224/#jreview_15605[/url]

η κριτικη εχει τα παντα....απο το ταξιδι στην αιδηψο μεχρι τα περιεργα βραχιολια του σεξ.... :think: :think:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Ο Cheyenne φταιει για ολα!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Πολεμο στους Ινδιανους Λευκα προσωπα !!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Για την κριτικη του Δημητρηςς


εχει γινει λεπτομερης αναφορα και σχολια εδω:


post 25182 και μετα.
εκατσα και διαβασα ολη την σχετικη παραφιλολογια και θελω να κανω δυο σχολια

1)δεν μου αρεσε η επιθεση στον δημητρη γενικα και με χαρακτηρισμους καταρχην...οχι απο εσενα απο αλλους...και δεν ειναι θεμα οτι τον εχω σε καμια εκτιμηση απλα για μια κριτικη δεν βλεπω τον λογο να γινονται τετοιες επιθεσεις

2)ΔΕΝ εγκρινω επισης και τους αντιστοιχους χαρακτηρισμους του δημητρη για παραπλανηση....αλιμονο αν απολογουμαστε ο καθενας για το τι γραφουμε και αν παρασυρουμε συναγωνιστες...περα απο την κλασικη καραμελα οτι οι κοπελες ειναι με την ωρα τους και με τα κεφια τους κλπ ειναι απολυτα λογικο οτι ο καθενας μπορει να αντιλαμβανεται με διαφορετικο τροπο το περασα καλα και αυτο εξαρταται απο την προσωπικη του καυλα της στιγμης,την διαθεση του,το γουστο του ,τα φετιχ του,το παρουσιαστικο της κοπελας και ενα σωρο ασχετους λογους..

3)αρχιζει και δημιουργειται ενα κλιμα παραφιλολογιας γυρω απο τους τοπ αξιολογητες του σαιτ...ειναι διαπλεκομενοι;ειναι γνωστοι στους χωρους και αρα απολαμβανουν ιδιαιτερων προνομιων και συμπεριφορας;μηπως εχουν και καμια εκπτωση ή γραφουν κριτικες κατα παραγγελιαν; :think:
δεν πιστευω να ισχυει κατι απο αυτα αλλα ειναι κι αυτο θεμα προς διερευνηση και προβληματισμο....

4)τι σημαινει ρε μητσο εβαλα τον χρονογραφο;με το ρολοι αξιολογεις την πουτανα;εγω μπορει να καυλωσω τοσο με μια κοπελα και να κανουμε το πιο αγριο γαμησι και να χυσω σε πεντε λεπτα και να ειναι σουπερ...που ειν το προβλημα; :think:
διαθεση αξιολογεις οχι αγωνες ταχυτητας....μου θυμισες ενα σκηνικο στην βιλα εροτικα στην λαρισα που βγηκε η κοπελα και ρωτουσε την τσατσα...περασε το μισαωρο (που πηρε ο πελατης με δυνατοτητα 2 εκτονωσεων αν μπορουσε δηλαδη);οχι της λεει αυτη....α καλα θα ξαναμπω μεσα...εκει θα φτασουμε στην απολυτη ξενερα; :grin:

5)βεβαια σεβαστο το κατοσταρι που δυσκολα πλεον βγαινει αλλα υποτιθεται πηρες φουλ προγραμμα...κατσε και συ και απολαυσε το...κανε τα προκαταρκτικα σου με την ανεση σου....προφανως και συ βιαστικος ησουν δεν εξηγειται αλλιως....και εκανες και τρεις στασεις;το μετρο εισαι και εγιναν τοσο γρηγορα;δυο κουνηματα η καθεμια ειχε;

6)100 ευρω δεν δινεις σε καμια ειπε καποιος....διαφωνω...δινεις αλλα εκει που ξερεις οτι θα πιασουν τοπο...και συνηθως αυτο το ξερεις απο εμπειρια απο το απλο προγραμμα και ποσο το τιμα η καθε κοπελα.....αρα δεν πας πρωτη φορα σε μια και λες παρε ενα κατοσταρι και μετα μας φταιει ο τσεγιεν....η συγκεκριμενη δα δεν ειναι και κανα αστερι εν πασει περιπτωσει απο οτι καταλαβα...

7)δινεις βοηθεια...ειπε ενας αλλος....εγω δεν νιωθω οτι προσφερω βοηθεια με τις κριτικες μου ουτε κανω τον κασκαντερ και τον ιεραποστολο εξερευνητη εδω μεσα....βοηθεια εχω δωσει στους φιλους που με ρωτανε με πασα ειλικρινεια σε πμ...

οι κριτικες μπορει να ειναι ρε αδερφε απλα το προσωπικο ημερολογιο των εμπειριων του καθενος,μια διαθεση αυτοπροβολης και ανελιξης μεσα στο σαιτ,μια προσπαθεια να οικοδομησεις ενα προφιλ,η εκπληρωση ενος εγωισμου ,ακομα και μια αποτυπωση της στιγμης που αυριο μπορει να αλλαξει....με την ιδια που σημερα περασες καλα αυριο μπορει να ξενερωσεις και να το γραψεις....

8)εν τελει με καλυψε και το τελευταιο ποστ του τζοκερ που με βρισκει απολυτα συμφωνω και τα πε ολα...
Φίλε, έχεις πάει δύο η τρεις φορές σε στούντιο  όπως είπες.
Έχεις να δεις και να μάθεις πολλά ακόμα.
Άρχισε με τα φθηνά προγράμματα (30-40 ευρώ) για να αποκρυσταλώσεις δική σου άποψη,να προσδιορίσεις ακριβώς τις απαιτήσεις σου και μετά δώσε 100 ευρώ αν κρίνεις εσύ οτι αξίζει σε κοπέλες που έχεις μάθει καλά.
Η γνώμη του καθενός,φυσικά είναι υποκειμενική.Και κάθε άνθρωπος λειτουργεί διαφορετικά στο σεξ.


 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
ΤΙ του εκανα δηλαδη ?

Απλα εθεσα εναν προβληματισμο και τιποτα παραπανω
ΔΕΝ τον ΕΚΡΙΝΑ για κατι ουτε τον ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΑ τιποτα...

ΑΛΙΜΟΝΟ ΚΙΟΛΑΣ !!!!!!!

Για το εξτρα χρονο και το σοου εχεις να πεις κατι που πληρωσα ????
Α, δεν τον έκρινες. ΟΚ. Δεν καταλαβαίνεις και τι γράφεις κιόλας. Για τον έξτρα χρόνο,τα σόου και τα τσίρκα υποτίθεται ότι γίνονται πριν τελειώσεις, αφοτου τελειώσεις πάπαλα το παραμύθι, αυτό το δέχεσαι πριν καν πληρώσεις μήτσουλα. Αν και θα μπορούσε να κάτσει να σου κάνει παρέα λίγο, αλλά δε θέλει και πολλή φαντασία το γιατί δεν κάθησε, εδώ εγώ σου μιλάω διαδικτυκώς και κοντεύω να τεμαχίσω τη φλέβα μου.



Καλα... :2funny: Σιγουρα δεν πας καλα  :headbang: :headbang: :headbang:
Σιγα μην κατσω να πω τα σωψυχα μου σε μια εκδιδομενη και μαλιστα στην δουλεια της  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Ενώ το ότι τα λες στο ίντερνετ ειναι φυσιολογικότερο  :headbang:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Πωπω καβγάδες. Ας πω και εγώ τη γνώμη μου. Καταρχήν αυτά που έγραψε ο Δημήτρηςς , ενώ για μένα είναι λάθος , δεν δικαιολογούν τέτοια σφοδρή επίθεση. Χαλαρώστε λίγο .  Και εγώ έχω ακούσει διάφορα . Δεν κατηγορώ όσους τα λένε . Για να μη σας πω ότι είναι σε κάποιο βαθμό λογικά. Εδώ είμαστε άγνωστοι μεταξύ αγνώστων. Και στην Ελλάδα της συνωμοσιολογίας (αλλά και της ρεμούλας) , είναι λογικό και πανεύκολο να βγουν βρώμες. Προσωπικά, μόνο η Αλίνα και η Πάολα με ξέρουν. Καμιά άλλη ιερόδουλη. Ακόμα και η Ρομίνα με ρώτησε γιατί δεν της είπα την ταυτότητά μου. Αυτό όμως ένας τρίτος που το διαβάζει δεν είναι υποχρεωμένος να το πιστέψει. Δεν με γνωρίζει. Θα μου πει, "Δεν σε πιστεύω. Πας και λες στις κοπέλες ποιός είσαι και ότι γράφεις στο νετ και έχεις καλύτερης αντιμετώπισης" . Γνωρίζοντας τί διεφθαρμένη φυλή είμαστε , δεν είναι και τόσο παράλογο σενάριο. Γι'αυτό, αν και δεν ισχύει για μένα , μπορώ να φέρω τον εαυτό μου και στη θέση του άλλου και δεν τον κατηγορώ αν πιστεύει άλλα.
Επίσης , σχετικά με την ταυτότητά μας στο ίντερνετ , μπορεί να αποκαλυφθεί και πλαγίως. Το λέω γιατί μου έτυχε. Ιερόδουλη μου είπε, "Εσύ δεν είσαι ο Πουτανγαμών ?"  Το αρνήθηκα βέβαια και μάλλον το πίστεψε , δόξα τω Θεώ. Γιατί την τίμησα σε δύο στούντιο και αμέσως μετά ανέβασα κριτική. Γι'αυτό και πλέον κριτικές ανεβάζω 10 μέρες περίπου μετά την συνεύρεση
Βέβαια ,η συγκεκριμένη ιερόδουλη , η Βαλεντίνα, δεν νομίζω να χαμπαριάζει από τέτοια
Δεν πρέπει να ξεχνάμε επίσης , ότι και στα στούντιο ισχύει ο άγραφος νόμος της αγοράς. Αν πας σε ένα στούντιο ή σε μια κοπέλα 100 φορές , όπως και να το κάνουμε δεν είναι το ίδιο με κάποιον που θα πάει μια φορά . Είσαι γνωστός, υπάρχει άλλη ατμόσφαιρα και άλλη χημεία. Και δεν φταίει ο πελάτης. Ίσα ίσα που δρέπει τους καρπούς των προσπαθειών του . Είναι μια επιβράβευση n'est-ce pas ?
Πάντως σε γενικές γραμμές τείνω να συμφωνήσω ότι οι τιμές στα στούντιο είναι φουσκωμένες ακόμα και αν μια κοπέλα είναι καλή. Ακόμα και σούπερ PSE να είναι , αξίζει το 100άρικο ?
 

Επισκέπτης
Αλλάζω λίγο το κλίμα, και με αφορμή την κριτική

(αλλά χωρίς να απευθύνομαι στο συγγραφέα) και με τις μερέντες και νουτέλες που διαβάζω, ερωτώ γενικώς:
έχει τύχει σε συναθλητή ο λωκός που πήδηξε να έχει δ ι ά ρ ρ ο ι α ?
Και, by the way, πώς θα ονομαζόταν κάτι τέτοιο?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Αλλάζω λίγο το κλίμα, και με αφορμή την κριτική

(αλλά χωρίς να απευθύνομαι στο συγγραφέα) και με τις μερέντες και νουτέλες που διαβάζω, ερωτώ γενικώς:
έχει τύχει σε συναθλητή ο λωκός που πήδηξε να έχει δ ι ά ρ ρ ο ι α ?
[glow=red,2,300]Και, by the way, πώς θα ονομαζόταν κάτι τέτοιο?[/glow] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
παγωτομηχανη μερεντας τυπε :2funny:
 

Συνημμένα

  • pagotomhxani1.jpg
    pagotomhxani1.jpg
    29 KB · Εμφανίσεις: 24
  • fivivk8.jpg
    fivivk8.jpg
    84,6 KB · Εμφανίσεις: 22

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
να ρωτησω κατι παρα πολυ απλο??αν οποιοσδηποτε απο εδω, παει σε ενα studio η μπουρδελακι και του πει η τανα οτι με τα μισα χρηματα θα του κανει full προγραμμα (ακαποτο στοματικο, πρωκτικο, ισως και cim-cif), δηλαδη με 50-60 ευρω ολα αυτα και κατσει μαζι του 20-30 λεπτα στο δωματιο, αρκει να ανεβασει μια φοβερη κριτικη, υπαρχει καποιος που θα αρνιοταν????δε νομιζω.......
ειδικα, αν ακολουθησουν και 2-3 ακομα αρκετα καλες κριτικες (οχι τελειες)...ε, δεν θελει και πολυ...την εκλεισε την πελατεια η τανα...ποσες φορες διαβαζουμε στις ημερησιες ενημερωσεις σχολια για διαφορες κοπελες που εχουν ομως μια κριτικη???γιατι οσοι σχολιαζουν στις ενημερωσεις, δεν ανεβαζουν και κριτικη να τις διαβαζουν ολοι????για ολα τα παραπανω εχω τοποθετηθει και παλαιοτερα και δεχθηκε σφοδρη επιθεση...τα συμπερασματα δικα σας...............
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
να ρωτησω κατι παρα πολυ απλο??αν οποιοσδηποτε απο εδω, παει σε ενα studio η μπουρδελακι και του πει η τανα οτι με τα μισα χρηματα θα του κανει full προγραμμα (ακαποτο στοματικο, πρωκτικο, ισως και cim-cif), δηλαδη με 50-60 ευρω ολα αυτα και κατσει μαζι του 20-30 λεπτα στο δωματιο, αρκει να ανεβασει μια φοβερη κριτικη, [size=15pt]υπαρχει καποιος που θα αρνιοταν????δε νομιζω.......[/size]
ειδικα, αν ακολουθησουν και 2-3 ακομα αρκετα καλες κριτικες (οχι τελειες)...ε, δεν θελει και πολυ...την εκλεισε την πελατεια η τανα...ποσες φορες διαβαζουμε στις ημερησιες ενημερωσεις σχολια για διαφορες κοπελες που εχουν ομως μια κριτικη???γιατι οσοι σχολιαζουν στις ενημερωσεις, δεν ανεβαζουν και κριτικη να τις διαβαζουν ολοι????για ολα τα παραπανω εχω τοποθετηθει και παλαιοτερα και δεχθηκε σφοδρη επιθεση...τα συμπερασματα δικα σας...............
1) καταρχην αμα σε παρουνε χαμπαρι οτι ανεβαζεις κριτικες κλπ(γενικα αναφερομαι,οχι σε εσενα προσωπικα) και ποιος εισαι...τη πατησες φιλε...λογικο ειναι να υπαρξουν "εκμεταλλευσεις",αφου το χρημα ειναι μπολικο ,ευκολο και σε χρονο ντε τε.

2) υπαρχουν ατομα που εχουν αρνηθει και δεν ειναι μονο ενας..... ;).  σε μερικους(λιγους ισως) υπαρχει ακομη η λεξη αξιοπρεπεια  και εχουν τη νοοτροπια να μη ξεπουλιωνται.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
1) καταρχην αμα σε παρουνε χαμπαρι οτι ανεβαζεις κριτικες κλπ(γενικα αναφερομαι,οχι σε εσενα προσωπικα) και ποιος εισαι...τη πατησες φιλε...λογικο ειναι να υπαρξουν "εκμεταλλευσεις",αφου το χρημα ειναι μπολικο ,ευκολο και σε χρονο ντε τε.

2) υπαρχουν ατομα που εχουν αρνηθει και δεν ειναι μονο ενας..... ;).   σε μερικους(λιγους ισως) υπαρχει ακομη η λεξη αξιοπρεπεια  και εχουν τη νοοτροπια να μη ξεπουλιωνται.
 

Επισκέπτης
Mια ζωή διαφωνίες... Τις κριτικές δεν τις διαβάζουν ανήλικα (νομίζω) ούτε διανοητικά καθυστερημένοι. Η ανάγνωση δεν είναι ένα πράγμα παθητικό, σαν να σε πιάνει κάποιος απότο χέρι και να σε καθοδηγεί. Σχετικά με την εμφάνιση δεν τίθεται θέμα. Την κοπέλα τη βλέπεις. Παλιότερα, κάπιοι γράφανε για μια (ακα) Ζάνα στην Αγκύρας με τσιμπουκέν ρουαγιάλ, όπως έλεγε και ο υπέργηρος τσάτσος.
Πήγα και την είδα. Υπερήλιξ, hyper πατσούρα, τυλιγμένη σε διχτυωτό (σα ρολό κοτόπουλο) που μάταια προσπαθούσε να μαζέψει τους πατσάδες. Εφυγα αστραπιαία. Το τι κάνει η κοπέλα στο δωμάτιο, συνήθως, μπορεί να φανεί από τις περιγραφές. Π.χ. δεν δίνει κώλο ή δεν αφήνει βυζοφιλήματα ή γκρινιάζει κλπ. Συναισθήματα και διαθέσεις (μ΄αρέσει, δε μ' άρέσει)τα βάζουμε σε παρένθεση. Κάποιες κριτικές έχουν αντικειμενικά στοιχεία, άλλες είναι φλύαρες. (εγω π.χ. δεν συμπαθώ τις κριτικές του jopino!) Οι μούφες κριτικές διακρίνονται, νομίζω και από άπειρους αναγνώστες. Aπο κει και πέρα η ευθύνη είναι του καθενός. Το ότι οι πουτάνες υπόκεινται σε μεταβολές της διάθεσης είναι γνωστό. Τελικά όποιος θέλει διαβάζει κριτικές. Αν τις θεωρεί παραπλανητικές ή άχρηστες, ας τις αφήσει για τους άλλους. Το ίδιο ισχύει για κάθε τι που πωλείται, προϊόν οι υπηρεσίες.
Για τα δέλεαρ που λες, θα σου πω παράδειγμα. Ίδρυμα της Φωκαίας (κάπου στη μέση, δεν θυμάμαι ακριβώς) διέθετε πιπινι (λεπτό και άβυζο) με 20€ που τα έκανε όλα: ακάποτα, τελειωτικά, κώλό, ελευθερα πιασίματα γλυψίματα κλπ. Προσωπικά δεν μπήκα. Άλλος θα έμπαινε. Αλλος θα έβριζε, άλλος θα χαιρόταν. Δεν βρίσκω σωστό να τα βάζουμε με συναδέλφους, καλοπροαίρετους ή ακόμα και κακοπροαίρετους, θα έλεγα). Υπάρχουν τα σχόλια γράφεις τις παρατηρήσεις σου.
Αν είναι κάποιος φρέσκος στο σάιτ, ας είναι επιφυλακτικός. Όπως και σε καθε άλλο χώρο. Σε λίγο καιρό μαθαίνει καιξεχωρίζει. Αν δεν μαθαίνει και είναι παρορμητικός, ενθουσιάζεται εύκολα ή είναι απλά βλάκας (γενικά μιλάω - να μην παρεξηγηθώ)είναι πιο εύκολο να την πατήσει. Εκτος αυτού, όπως έχει πει και παλαίμαχο μέλος: οι αποτυχίες είναι στο πρόγραμμα. Από κάποιο σημείο και μετά αναμασάμε τα ίδια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom