Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ωραια λοιπον τα κοβω τα 30ρια. δεν υπαρχουν πια.

Καλή σκέψη. Και καλές δουλειές.
Κι εγώ έχω κόψει να πληρώνω πενηνταρικα. :dancing: :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
ΞΕΠΕΤΟ-ΤΡΙΓΓΕΤΟ-ΑΛΥΣΙΔΑ:
{Βανέσσα Τσέχα άνευ πλυσίματος, Τρίτη 29 Ιούν 2010, στις 22:30
Γράφτηκε από τον ISO9002}
Ο λογος...........Μαρια η Βουλγαρα στο Φυλης 80!!!Το γραφω εδω γιατι τετοιες υπηρεσιες τις βρισκεις μονο στα στουντιο!!!!Η κοπελα τιμαει το 20αρικο και βαζει κατω ανετα τις μισες τουλαχιστον γκομενες που δουλευουν σε στουντιο!!!Δεν γραφω πολλα γιατι ειναι η πρωτη μου καταθεση σε αυτην!!!Οποτε βλεπουμε!!! :rockon:
ISO9002, πρόσεξε τις επιλογές σου και μην σκορπάς τα λεφτά σου άδικα.Έχεις πλούσιο υλικό για αξιολόγηση.
 

Επισκέπτης
Φυλής 40:
{Μαρία: Ἀφρίζεις – ξαφρίζεις, τὸν παρὰ μου ἔδωκα, Τρίτη 29 Ιούν 2010, στις 23:15
Γράφτηκε από τον bakalhs  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 50
Πρὸ ὁλῖγον ἑβδομάδων δὲν ἐτόλμαμεν νὰ θέσωμεν πόδα ἐπὶ τοῦ κατωφλίου τοῦ οἰκίσκου αὐτοῦ λόγῳ τῆς ὑπηρεσίας – μέγαιρας ἡ ὁποία ἐποίει φόβον ἀνάλογον τῆς κεφαλῆς Μεδούσης τῆς ἀνηρτημένης ἐπὶ τῆς αἰγῖδος τῆς θεᾶς Ἀθηνᾶς. Πλὴν οἱ κρατοῦντες ἐβαρύνθησαν νὰ μὴν εἰσπράττωσι τίποτε καὶ τὴν ἀντεκατέστησαν ἄρον - ἄρον διὰ καλῆς ἐπαγγελματίου,...
}

Η κοντή βαμμένη ξανθιά μεσήλικη και πλέον,σπαστική υστερική με συμπτώματα ψυχοπάθειας και επιθετικής συμπεριφοράς;
 

Επισκέπτης

Αργήσατε να καταθέσετε κ. Bakalhs και ανησύχησα..
Τώρα, όλα είναι στη θέση τους.  :) :) :)
Στον εν λόγω Οίκο είχα να πατήσω χρόνια (και ζαμάνια), λόγω μπάζων.
Πέρασα πρόσφατα, αλλά, λόγω καθυστερησης της «παρουσίασης», έφυγα. Λυπάμαι για την ταλαιπωρία σας...
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Μαρία: Ἀφρίζεις – ξαφρίζεις, τὸν παρὰ μου ἔδωκα, Τρίτη 29 Ιούν 2010, στις 23:15

Γράφτηκε από τον bakalhs   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 50 αξιολογητές

Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Μαρία)
Συνολική βαθμολογία
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
8.0
Πρόσβαση/Parking
4.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
4.0
Πρὸ ὁλῖγον ἑβδομάδων δὲν ἐτόλμαμεν νὰ θέσωμεν πόδα ἐπὶ τοῦ κατωφλίου τοῦ οἰκίσκου αὐτοῦ λόγῳ τῆς ὑπηρεσίας – μέγαιρας ἡ ὁποία ἐποίει φόβον ἀνάλογον τῆς κεφαλῆς Μεδούσης τῆς ἀνηρτημένης ἐπὶ τῆς αἰγῖδος τῆς θεᾶς Ἀθηνᾶς. Πλὴν οἱ κρατοῦντες ἐβαρύνθησαν νὰ μὴν εἰσπράττωσι τίποτε καὶ τὴν ἀντεκατέστησαν ἄρον - ἄρον διὰ καλῆς ἐπαγγελματίου, ἐργασθείσης (καὶ κερδισάσης ἀρκετὰ) μετὰ τῆς ἀειμνήστου Βανέσσης ἐν τῷ πορνείῳ τῆς ὁδοὺ Ἀγαθουπόλεως ἀρ. 54 δεξιὰ καὶ ἀργότερον ἐν τῷ Φωκαίας 17 ἄνω.

Βεβαίως - καὶ μὲ τὴν προϋπόθεσιν ὅτι κατορθώνει τις νὰ εἰσέλθῃ - ἕν πορνεῖον ἀποτελεῖται κατὰ τὸ 95% ἐκ τῶν ἀρετῶν ἤ ἐλαττωμάτων τῆς ἐκεῖ ἐκδιδομένης. Καὶ ἐδυσκολεύθην νὰ ἀνεύρω ἀρετὰς εἰς τὴν 22ετὴν ἀθιγγανίδαν τῆς Ρουμανίας Μαρίαν. Ὑποκειμενικῶς διεγέρθην ὑπὸ τοῦ λίαν λεπτοῦ σώματὸς της καὶ τῆς παντελοῦς ἐλλείψεως λίπους περὶ τὴν κοιλιακὴν χώραν, ἐμφανίζουσαν ἐντυπωσιακὸν τόξον ὅταν ἔκυψε ἄνωθὲν μου διὰ τὴν ὑποτυπώδην πεολειχίαν, πλὴν ἡ νέα εἶναι κατὰ τὰ ἄλλα παντελῶς ἀπορριπτέα καὶ συνιστῶμεν νὰ ἀκολουθήσῃ τὴν προηγουμένην ὑπηρεσίαν εἰς τὴν ἐπαγγελματικὴν ἀνυπαρξίαν. Το βασικώτερον εἶναι ὅτι ἐργἀζεται ἄνευ ἴχνους ἐπαγγελματικῆς εὐσυνειδησίας, ἐνδιαφερομένη μόνον διὰ τὸ ἀντίτιμον τῆς συνουσίας. Ἐπειδὴ ὅμως καὶ ὁ γράφων ἐνδιαφέρεται ἐντόνως διὰ τὴν ἀπόδοσιν τῶν χρημάτων του, ἐποίησε ὡς ὁ ἐπαρχιώτης τῆς παλαιᾶς διδακτικῆς ἱστορίας ὅστις ἀγοράσας ἐκ λάθους σάπωνα ἀντὶ τυροῦ τὸν ἐκαταβρόχθισεν λέγοντας «ἀφρίζεις – ξαφρίζεις, τὸν παρὰ μου ἔδωκα, θὰ σὲ φάω!». Οὕτω ἐσυνουσιάσθημεν μετὰ τῆς ἀθιγγανῖδος εἰς 2 στάσεις παραβλέποντας τὴν προσφορὰν ἐλευθέρας πεολειχίας καὶ τὴν ἀθλίαν της διάθεσιν. Ὁ κόλπος ἦτο στενὸς καὶ μεθ΄οὕ πολὺ ἐπῆλθεν ὁλοκλήρωσις. Ἐπικοινωνία ἀποκλειστικῶς Ρουμανιστί.

Διατελῶμεν ἐν ἀναμονῇ πλειόνων βελτιώσεων ἐν τῷ οἰκίσκῳ.

advocate-082.gif

Απελύθη η ... "αναντικατάστατος μοχθηρο-τσατσά" ;
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΑΙ ΛΥΠΗΡΟ !!! 
... ήταν η αδυναμία μου   :cheesy: :cheesy: :cheesy:

statue-060.gif

Σκέφτομαι ότι αν στην Ρουμανία γνώριζαν  την... "γενναιοδωρία" μας, θα έπρεπε να μας στήσουν ανδριάντα ή τουλάχιστον να έγραφαν μια μαρμάρινη πλάκα με τα nick μας ως δωρητές και ευεργέτες    :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
ωραια λοιπον τα κοβω τα 30ρια. δεν υπαρχουν πια.
Τις τσατσαδες σου κοψε, παιζει τρελη κοροιδια...

Οταν ειχα ερθει εγω μολις ειχες ξαναρχισει την δουλεια(για αλλη κοπελα πηγα μιας και ακουγα διαφορα-που δεν ισχυαν τελικα).

Με αραδιασε στο παραμυθι. Και το μαγαζι λειτουργει υπο νεα διευθυνση και καμια κοπελα δεν ειναι ιδια και προγραμμα τα απο 50 ευρω μεχρι 150. Κι ολα αυτα σε ενα πνευμα ειρωνειας και κοροιδιας...

Της λεω λοιπον εχω διαβασει οτι ειναι 30ευρω. κοκκαλωσε, εκανε 1-2 λεπτα μουγγαμαρας και μου λεει ''εεεεε, με 30 ειναι το απλο απλο απλο. με 2 στασεις...''

ΑΥΤΑ...

 

Επισκέπτης
" με 2 στασεις"
Στάσεις? Τι στάσεις, του τρόλεϊ? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

milf-fan

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
154
Κριτικές
28
Like
0
Πόντοι
11
αφου σε μερικους δεν αρεσει πως τους κοιταει η τσατσα οταν παιρνουν το προγραμμα τον 30ευ τι να κανω :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Δεν ξέρω αν κάνεις χιούμορ, αλλά μάλλον δεν κάνεις καλό χιούμορ...
Την ψευτιά και τα μούτρα των υπηρετριών με το πολυδιαφημισμένο 30άρι τα έχουμε επισημάνει ξανά, και τότε ζητούσες συγγνώμη και θα βαζες λέει στη θέση της την υπηρέτρια κ.λπ.

Τώρα πουλάς τσαμπουκά ότι θα κόψεις το 30άρι και ότι φταίνε οι πελάτες που τους στραβοκοιτάει η τσατσά;
Ή κάτι άλλο που αδυνατώ να καταλάβω;
Με το μπαρδόν δηλαδή...
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
741
Πόντοι
6.135
...
Σκέφτομαι ότι αν στην Ρουμανία γνώριζαν  την... "γενναιοδωρία" μας, θα έπρεπε να μας στήσουν ανδριάντα ή τουλάχιστον να έγραφαν μια μαρμάρινη πλάκα με τα nick μας ως δωρητές και ευεργέτες
...
...ή απλά Μαλάκες, πες το.
 

Επισκέπτης
Φυλής 84 1ος-Τζούλια:
{Ρε δε γαμιέστε?, Πέμπτη 01 Ιούλ 2010, στις 01:20
Γράφτηκε από τον stam_90   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 50 αξιολογητές
Συνολική βαθμολογία
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
5.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
3.0
Η κατάσταση πλεον αγαπητοι μου συναγωνισται είναι πλεον τραγικη και στον αγοραιο έρωτα! Γιατη το λέω αυτο? Διοτη οι ιεροδουλες των μπουρδελων (δεν ενοω στουνιοκοριτσα αλλα μπουρδελα) δεν θέλουν να συμβάλουν στην κακη οικονομικη κατασταση της χώρας και σου τρώνε τα 20αρικα που για να τα βγάλω εγω αυτα πρέπει να μου βγει ο κωλος! Πλεον είναι μετρημενες στα δαχτυλα η καλες στα μπουρδελα ο αγοραιος ερωτας στην ελλαδα εχει πτωτικη πορεια χωρης σταματημο!
Ας μην ξεφευγω απο το θέμα πραγματικα θέλω να είναι χρήσιμες οι κριτικες μου και να μην πετάτε τα λεφτά σας τσαμπα σε καριολες που επειδη της έχουμε αναγκη για να μην μπλεξουμε με της εξω καριολες την εχουν δεί και αυτες κάπως!
Μην σπαταλατε τα λεφτά σας τσαμπα με μερικές που δεν πρέπει να ανηκουν καν στον αγοραιο ερωτα ξέρω οτι πολλοι απο εσας ιδρώνετε για να βγάλετε 20 ευρω και αλλοι τα έχετε για πλάκα,απο κει και πέρα επιλογη του καθένα.

Στα του δωματιου τώρα!
Εψαχνα τετοια ώρα να βρώ καποια ωραια γκομενα εμφανισιακα αλλα που να βρείς τιποτα καλο οταν τα μισα σπιτια είναι κλειστα,κατεληξα εδω πέρα διοτη ειναι εμφανισιακα ικανοποιητικη σαν πλαστικια κουκλα ομως,τζούλια είπε την λένε καταξανθη ωραίο σώμα και κωλαρακι! Κοντουλα της έσκαγα μισο κεφάλι με τα 20ποντα που φόραγε! Η τσατσα λιγο ηλιθια αλλα τεσπα!
Μπήκα μέσα στο δωμάτιο μολης εβγαλα τα εσωρουχα μου τσουπ μπήκε και αυτη μέσα! Ουτε 1 λεπτο λογικα μπηκε αμεσως επειδη εκλεινε σε λιγο! Βγάζει τα εσωρουχα της βυζι σε μεγεθος μέτριο αλλα είχε καλο κώλο τον οποιο δεν έδεινε ! Παραπληροφορηση οπως πάντα απο την τσατσα! Ειρωνευωταν επειδη ειμουν κουρασμένος αλλα με την κακή ενοια είπα να σηκωθω να φύγω και να πάρω τα λεφτά μου πίσω αλλα αστο λέω ας δούμε αν γαμιέται καλα τουλάχιστον! Τι να κανε? Χαχαχα! Άρχησε να μου την πέζει αγρια με το στώμα και το χέρι για να τελειωσω χωρις να κάνουμε καν μια στάση αλλα την πρόλαβα! Αρχήζουμε :
Ανεβα πάνω μου
-Πολυ μεγκαλο ποναει! Καλααααααααα υστερα απο παρακληση ανεβηκε αλλα κοροιδευε δεν κουνιοταν καν
Πάει τουτο εντομεταξυ η κρέμα στο φουλ βρωμαγε γράσο να πουμε!
Πάμε στα τεσσερα
-Καλα μου λεει
Αρχιζω να την σφυροκοπαω αγρια και νευρίασε επειδη πονεσε και με 10 κιλα κρέμα κιολας ,σιγα σιγα μου λεει
Τι να καταλάβω εγω σιγα σιγα μωρη με τόση κρέμα ?? Κουράστηκα δεν γεινόταν τιποτα και της είπα να μου την πέξει
ξαπλόνω σαν ξερος και αρχησε να γελάει σαν χαζη πως δεν την χτύπησα ενας θεος ξέρει!
Μα τετοιο δούλεμα δηλαδη? Τετοια κοροιδια? Απο τα λεφτα μας ζειτε γαμω το κερατο μου μέσα! Ουτε φιλοτιμο ούτε τιποτα!
Σχετικά με την κοπέλα δεν την συνιστώ καθόλου σου κανει κομπλιμεντα εξω και μέσα υπνος! Μην παει κανας μαλάκας μαζι της! Δεν είναι για ολες αυτο αλλα σε λίγο καιρο αυτο βλέπω,να πετάμε τα λεφτα μας τσάμπα,αντι να σε κάνει να νοιωθεις ανετα ,να σε ξεκουράσει λιγο ,να ξεχάσεις τα προβλήματα σε κανουν και θες να της σκοτώσεις μερικές μερικές οχι ολες για να μην
παρεξηγούμεθα! Βαρέθηκα......
}

Φυλής 84-86 άνω-κάτω-1ος-2ος-εντός-εκτός κι επί τ'αυτά:ΜΑΚΡΥΑ!!!
Πουλάνε ΦΟΛΕΣ!!!:
ΑΛΙΝΑ ΠΑΠΑΚΙ - ΙΡΙΣ - ΣΑΜΑΝΘΑ - ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ - ΤΖΟΥΛΙΑ - ΑΝΝΑ ΠΟΛΩΝΕΖΑ - ΝΤΑΡΙΑ η ΑΠΑΤΗ
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ελληνες μην εισαστε κοροιδα και δινετε 50ρια στα στουντιο....θα δινετε 40ρια και πολλα τους ειναι πλεον την εποχη αυτη, που οι πουτανες θα αυξηθουν(και στα ιδρυματα και στις πιατσες) λογω οικονομικης κρισης!!!!!!Μην δινετε βαση, εδω μεσα σε ορισμενα μελη που ειναι κραχτες και παιζουν διαφορα παρασκηνιακα παιχνιδια....τα περισσοτερα ιδρυματα διωχνουν μυγες!!!!!...Δεν το βλεπετε!!!!!..,.Τοσο βλακες εισαστε!!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας(ο εργολαβος παιχτικων κηδειων του ποδοσφαιρικου στοιχηματος).
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Ελληνες μην εισαστε κοροιδα και δινετε 50ρια στα στουντιο....θα δινετε 40ρια και πολλα τους ειναι πλεον την εποχη αυτη, που οι πουτανες θα αυξηθουν(και στα ιδρυματα και στις πιατσες) λογω οικονομικης κρισης!!!!!!Μην δινετε βαση, εδω μεσα σε ορισμενα μελη που ειναι κραχτες και παιζουν διαφορα παρασκηνιακα παιχνιδια....τα περισσοτερα ιδρυματα διωχνουν μυγες!!!!!...Δεν το βλεπετε!!!!!..,.Τοσο βλακες εισαστε!!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας(ο εργολαβος παιχτικων κηδειων του ποδοσφαιρικου στοιχηματος).
αντε ρε βλακα μας τα ζαλισες......πες και τιποτα αλλο...τσιαμτσικα ε τσιαμτσικα.....μπηκες μετα απο εναν μηνα κλωνε να μας πεις αυτην την μαλακια λες και απευθυνεσαι σε μογγολα.....εμαθες και συ απο μπουρδελα και μας κανεις τον δασκαλο



ΥΓ σε ψαχνει ο νωντας....στειλτου πμ ανησυχει.....
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
αντε ρε βλακα μας τα ζαλισες......πες και τιποτα αλλο...τσιαμτσικα ε τσιαμτσικα.....μπηκες μετα απο εναν μηνα κλωνε να μας πεις αυτην την μαλακια λες και απευθυνεσαι σε μογγολα.....εμαθες και συ απο μπουρδελα και μας κανεις τον δασκαλο



ΥΓ σε ψαχνει ο νωντας....στειλτου πμ ανησυχει.....
  Γραφε πιο πολιτισμενα..... και μην επιβεβαιωνεις συνεχεια, αυτα που σου καταλογιζουν πολλα μελη εδω μεσα, οτι εισαι ξοφλημενος και καμμενο χαρτι στην πραγματικη ζωη εξω..... δεν ειναι αναγκη να μας το δειχνεις, με τον τροπο που μου απαντησες τωρα.....γιατι το εχουμε καταλαβει ολα τα σκεπτομενα μελη!!!..Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
  Γραφε πιο πολιτισμενα..... και μην επιβεβαιωνεις συνεχεια, αυτα που σου καταλογιζουν πολλα μελη εδω μεσα, οτι εισαι ξοφλημενος και καμμενο χαρτι στην πραγματικη ζωη εξω..... δεν ειναι αναγκη να μας το δειχνεις, με τον τροπο που μου απαντησες τωρα.....γιατι το εχουμε καταλαβει ολα τα σκεπτομενα μελη!!!..Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
τι να κανουμε δεν ειμαστε ολοι της φιλοσοφικης βλεπεις....τεσπα δεν ξαναχολουμαι...γραψε ενημερωση αν θες και μην σπαμαρεις με κηρυγματα που δεν αφορουν κανεναν....ο καθενας στην τσεπη του κανει κουμαντο.....

και μην με ξαναπαραθεσεις σκεπτομενο μελος οπως πριν εναν μηνα που εδινα ενημερωση και εγραφες απο κατω τις πιπες σου οτι ειμαστε μαλακες που δωσαμε 70 για 69 και γυμνο τσιμπουκι  γιατι θα γινει της πουτανας....σκεπτομενο μελος :grin: :grin: :grin: :grin:


οσο για τα αλλα καμμενε 45αρη που ποσταρεις ακομη στο μπου σου παραθετω αυτουσιο το μηνυμα σου
Ελληνες μην εισαστε κοροιδα και δινετε 50ρια στα στουντιο....θα δινετε 40ρια και πολλα τους ειναι πλεον την εποχη αυτη, που οι πουτανες θα αυξηθουν(και στα ιδρυματα και στις πιατσες) λογω οικονομικης κρισης!!!!!!Μην δινετε βαση, εδω μεσα σε ορισμενα μελη που ειναι κραχτες και παιζουν διαφορα παρασκηνιακα παιχνιδια....τα περισσοτερα ιδρυματα διωχνουν μυγες!!!!!...Δεν το βλεπετε!!!!!..,.Τοσο βλακες εισαστε!!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας(ο εργολαβος παιχτικων κηδειων του ποδοσφαιρικου στοιχηματος).
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
τι να κανουμε δεν ειμαστε ολοι της φιλοσοφικης βλεπεις....τεσπα δεν ξαναχολουμαι...γραψε ενημερωση αν θες και μην σπαμαρεις με κηρυγματα που δεν αφορουν κανεναν....ο καθενας στην τσεπη του κανει κουμαντο.....

και μην με ξαναπαραθεσεις σκεπτομενο μελος οπως πριν εναν μηνα που εδινα ενημερωση και εγραφες απο κατω τις πιπες σου οτι ειμαστε μαλακες που δωσαμε 70 για 69 και γυμνο τσιμπουκι  γιατι θα γινει της πουτανας....σκεπτομενο μελος :grin: :grin: :grin: :grin:


οσο για τα αλλα καμμενε 45αρη που ποσταρεις ακομη στο μπου σου παραθετω αυτουσιο το μηνυμα σου
Σου ευχομαι να βρεις την ψυχικη υγεια σου!...και ευχαριστω για τις απαντησεις σου.....μαζι με εμενα, βοηθας και αλλους που σε διαβαζουν....να σε καταλαβουν καλυτερα!!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
ωραια λοιπον τα κοβω τα 30ρια. δεν υπαρχουν πια.

Καλή σκέψη. Και καλές δουλειές.
Κι εγώ έχω κόψει να πληρώνω πενηνταρικα. :dancing: :dancing: :dancing:

Και έγω το ίδιο. Τερμά τα πενηντάρια.  Μάλιστα συνήθως έδινα 60αρι για 69. 
Η Κων/ντίνα πχ που την έχω τιμίσει πολλές φορές Φρατνζη και σια έπερνε 60 για το 69.
Τωρα στο Πειραιως/Κηφισου η τιμή είναι 80... Λυπάμαι αλλά δεν θα μπορέσω.

Θα δούμε στο προσεχές μέλλον αν επιβιώσουν ή όχι τα studio.
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
Τις τσατσαδες σου κοψε, παιζει τρελη κοροιδια...

Οταν ειχα ερθει εγω μολις ειχες ξαναρχισει την δουλεια(για αλλη κοπελα πηγα μιας και ακουγα διαφορα-που δεν ισχυαν τελικα).

Με αραδιασε στο παραμυθι. Και το μαγαζι λειτουργει υπο νεα διευθυνση και καμια κοπελα δεν ειναι ιδια και προγραμμα τα απο 50 ευρω μεχρι 150. Κι ολα αυτα σε ενα πνευμα ειρωνειας και κοροιδιας...

Της λεω λοιπον εχω διαβασει οτι ειναι 30ευρω. κοκκαλωσε, εκανε 1-2 λεπτα μουγγαμαρας και μου λεει ''εεεεε, με 30 ειναι το απλο απλο απλο. με 2 στασεις...''

ΑΥΤΑ...
ωραια. εσυ πας να γαμησεις την κοπελα η να ακους τα παραμυθια τις τσατσας? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: παντου αυτες πουλανε παραμυθια κ'εσεις με τις δικες μου τα βαλατε... :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom