Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Επισκέπτης
"παγωτομηχανη μερεντας τυπε"

Δηλαδή είναι κάτι  κ  ρ  ύ  ο  ? :think:

Υ.Γ. Κeep the (cool) road Ja... εεεεε... Τύπε!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
1) καταρχην αμα σε παρουνε χαμπαρι οτι ανεβαζεις κριτικες κλπ(γενικα αναφερομαι,οχι σε εσενα προσωπικα) και ποιος εισαι...τη πατησες φιλε...λογικο ειναι να υπαρξουν "εκμεταλλευσεις",αφου το χρημα ειναι μπολικο ,ευκολο και σε χρονο ντε τε.

2) υπαρχουν ατομα που εχουν αρνηθει και δεν ειναι μονο ενας..... ;).   σε μερικους(λιγους ισως) υπαρχει ακομη η λεξη αξιοπρεπεια  και εχουν τη νοοτροπια να μη ξεπουλιωνται.

Προσοχή !!!

Μην λέτε (κατα την γνώμη μου) ούτε σε τσατσά ούτε σε κοπέλα ποιοί είσθε και τι γράφετε στο σαϊτ.
Άν στην αρχή προκύψει κάποιο ευκαιριακό όφελος στην παροχή υπηρεσιών  :knockinb: τότε αύριο θα εξελιχθούν οι καταστάσεις (μάλλον) δύσκολες έως δυσάρεστες...

 
 

parisos

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
διαβαζοντας αυτα που γραφετε και επειδη εχω γραψει κριτικες και δεν οχουν μπει ολες την βαζω εδω. Εχω τρομερη διαθεση περνω την μηχανη και κατεβαινω φυλης.μετα απο περατζαδα σχεδον παντου.παω κεφαληνιας οπου μεσα δουλευει η ελενα.καθομαι στο σαλονι οπου η υπηρεσια μου λεει να περιμενω λιγο γιατι εχει δουλεια η κοπελα.ο χωρος παρα πολυ καλος για οσους δεν εχουν ξαναπαει.μεγαλο σαλονι.εκανα ενα τσιγαρακι περιμενοντας μετα απο κανα 10λεπτο κατεβαινει το μωρο.οποιοι δεν το ξερουν(δεν νομιζω)ξανθο αδυνατο με ταττοο στο κωλαρακι και πορνοφατσα.σκαω 100 ευροπουλα για σεχ σοου και ανεβαινω.κανω ντουσακι και μπαινω στο δωματιο.μετα απο λιγο ερχεται κρατοντας εναν δονητη στο χερι μεσα στο χαμογελο.αφου λεμε τα τυπικα.μου λεει θελεις να παιξουμε και πριν προλαβω περνει τον δονητη και το βαζει στο γατακι της και με κοιταει με ενα βλεμα ολο ναζι.καθομαι και παιζω το οργανο μου οσο αυτη βαζει τον δονητη.εχω τρελαθει της λεω να ερθει και ερχεται στα τεσσερα σαν γατακι χαμογελοντας.μου τον αρπαζει και αρχιζει μια πιπα απιστευτη αργα και μεχρι τερμα τον εφτυνε το σαλιωνε και μου τον επαιζε ρουφοντας τον οσο δεν περνει.ειχα γινει τουρμπο.ηελω να μου τον βαλεις και να με γαμησεις αγρια μου λεει.την βαζω στα τεσσερα και αρχιζουμε ενα τρομερις εντασεις μαμισι.τι ηταν αυτο εχει παρει και μια σταση απιστευτη που με βολευει παρα πολυ και μου λεει πιο δυνατα και πιο δυνατα.τελειωσα μετα απο κανα 5λεπτο μου φυγανε ολα.ξαπλωνουμε μιλαμε για λιγο γελαμε.ειχα ηρεμισει τελειος το ιδιο και αυτη.οταν εχει κεφια δεν υπαρχει αλλη για μενα. ειναι ασχετο οτι περασα καλα.με την συγκεκριμενη εχω περασει και χαλια οταν δεν εχει ορεξη ειναι καθαρα γκομενα ψυχολογιας.
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
Ενώ λες κάτι λογικό, δεν προσμετράς κάτι αυτονόητο:
Την αξία που αποκτούν οι κριτικές από άτομα με πολλά και ποικίλα μπουρδελο-χιλιόμετρα, έναντι των κριτικών για τις ίδιες κοπέλες και χώρους από αρκετά νεότερους συναγωνιστές.

Επίσης πάντα θα είναι υποκειμενικές. Δηλαδή είναι σαν να διαβάζεις την ίδια είδηση στη Πράσινη, το Πρωταθλητή, και τα Σπορ του Βορρα. Όσο 'δόλο' εμπεριέχουν οι υποκειμενικές ειδήσεις τόσο εμπεριέχουν και οι αντίστοιχες κριτικές. Για παράδειγμα, έχω επισημάνει παλαιότερα τις κριτικές του συναθλητή Παιχτούρα, που έχουν μέσο όρο 9,9.

ΥΓ: No offense Παιχτούρας!

να ρωτησω κατι παρα πολυ απλο??αν οποιοσδηποτε απο εδω, παει σε ενα studio η μπουρδελακι και του πει η τανα οτι με τα μισα χρηματα θα του κανει full προγραμμα (ακαποτο στοματικο, πρωκτικο, ισως και cim-cif), δηλαδη με 50-60 ευρω ολα αυτα και κατσει μαζι του 20-30 λεπτα στο δωματιο, αρκει να ανεβασει μια φοβερη κριτικη, υπαρχει καποιος που θα αρνιοταν????δε νομιζω.......
ειδικα, αν ακολουθησουν και 2-3 ακομα αρκετα καλες κριτικες (οχι τελειες)...ε, δεν θελει και πολυ...την εκλεισε την πελατεια η τανα...ποσες φορες διαβαζουμε στις ημερησιες ενημερωσεις σχολια για διαφορες κοπελες που εχουν ομως μια κριτικη???γιατι οσοι σχολιαζουν στις ενημερωσεις, δεν ανεβαζουν και κριτικη να τις διαβαζουν ολοι????για ολα τα παραπανω εχω τοποθετηθει και παλαιοτερα και δεχθηκε σφοδρη επιθεση...τα συμπερασματα δικα σας...............
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
cuba-flag-22.gif


Στην Κούβα;
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
[size=14pt]Η............ low budget  [/size]
Ειλικρινά απ τις πιο έγκυρες και αξιόπιστες κριτικές που εγω τουλάχιστον έχω διαβάσει.

Μπράβο στον φίλοmouni_lover 

Η low budget version ..., Δευτέρα 28 Ιούν 2010, στις 07:47
Γράφτηκε από τον mouni_lover   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 1000 αξιολογητές



Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Γιάννα) 
Συνολική βαθμολογία  7.3
Εμφάνιση κοπέλας  8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  7.0
Πρόσβαση/Parking  10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  7.0

Ομολογουμένως πολύ καλώς χώρος!πηγα το πρωι.δουλευε η Γιαννα.οταν ρωτησα αν ισχυει το 30αρι ,η ευγενεστατη τσατσα φανηκε να δυσανασχετει λιγο.Στα της πραξης τωρα...Η Γιαννα εχει ικανοποιητικο σωμα με πολυ ωραιο στηθος και ρωγες!η πιπα ηταν μετρια.ανεβηκε απο πανω μου για πολυ λιγο κ μετα ιεραποστολικο οπου κ κατεθεσα.δεν ειχε κουβεντα πριν ή μετα.πιστευω οτι στα πιο ακριβα προγραμματα θα ειναι καλυτερα,παρολαυτα εμεινα ικανοποιημενος.

θα ξαναπαω!
(στον χωρο βαζω 10,αλλα δεν μου το επιτρεπει το συστημα)
Πληροφορίες Επίσκεψης
Προκαταρκτικά: Ναι
Όνομα κοπέλας: Γιάννα
Ημερ/νια επίσκεψης: 24.06.2010
Βάρδια επίσκεψης: 1η (πρωινή)

[size=14pt]Επιβεβαιώνω όσα λέει και με το παραπάνω.
Πράγματι και σε μένα στραβομουτσούνιασε και η τσατσα και η κυρία για το 30άρι, σχεδόν λιγούρη δεν με είπαν,  μέχρι που ντράπηκα και άφησα στο κομοδίνο και άλλα 20 .
Φυσικά δεν ξαναπατάω ούτε σε αυτη ούτε στο κολομάγαζό τους.
Διαφημίζει με 30άρι.
Δεν το αναφέρει όμως η τσατσά.
Όποιος δώσει 50 ρέστα δεν παίζουν!
Όποιος δόσει 30 με τον τρόπο τους του δείχνουν να καταλάβει πως θα περάσει τέλεια ξεπέτα εκτός άν συμπληρώσει και με άλλα.
Μακριά!!![/size]
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
www.bourdela.tv/content/view/1187/1/#jreview_15612]http://www.bourdela.tv/content/view/1187/1/#jreview_15612[/url]


τι παει να πει πιπα γυρο ρε φιλε; :think: :think:μην γραφετε παραπλανητικες κριτικες και την πατησει κανας συναγωνιστης....νομισα με την κοπελα φαγατε και γυρο στο ξενοδοχειο ........ :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
οχι ρε συ. αυτη δεν ειναι παραπλανητικη!
παραπλανητικες γραφει μονο ο Cheyenne! ;)

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Φυλής 109 άνω:
{Τίποτα σπουδαίο, Τρίτη 29 Ιούν 2010, στις 17:04
Γράφτηκε από τον potami80}

potami80, διάβασες τις κριτικές του Judas_XXX και σε ενθάρρυναν να μπεις.
ΚΑΚΩΣ!!!
Τις κριτικές θα τις διαβάζεις ΠΑΝΤΑ με κριτικό πνεύμα.
Υπάρχει κριτική του έγκριτου συναγωνιστή bakalhs για την Αλεξάνδρα-Διδύμου 8 κάτω.
Αυτή η Αλεξάνδρα είχε πάει στο Διδύμου 8 κάτω από το Φυλής 109 άνω.
 

Επισκέπτης

Kραχτή περίπτωση... Δύο κριτικές για την ίδια με τα ίδια λόγια. (μοιρασε και κάρτες????) Κατάλληλο προς αποφυγή παράδειγμα, για νεοεισαχθέντες στο σάιτ...
Οι μούφες, μοιάζουν στους γύφτους και στους ζητιάνους. Επαναλαμβάνουν τα ίδια πράγματα με τον ίδιο τρόπο.
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
[size=14pt]Η............ low budget  [/size]
Ειλικρινά απ τις πιο έγκυρες και αξιόπιστες κριτικές που εγω τουλάχιστον έχω διαβάσει.

Μπράβο στον φίλοmouni_lover   

Η low budget version ..., Δευτέρα 28 Ιούν 2010, στις 07:47
Γράφτηκε από τον mouni_lover   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 1000 αξιολογητές



Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Γιάννα) 
Συνολική βαθμολογία  7.3
Εμφάνιση κοπέλας  8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  7.0
Πρόσβαση/Parking  10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  7.0

Ομολογουμένως πολύ καλώς χώρος!πηγα το πρωι.δουλευε η Γιαννα.οταν ρωτησα αν ισχυει το 30αρι ,η ευγενεστατη τσατσα φανηκε να δυσανασχετει λιγο.Στα της πραξης τωρα...Η Γιαννα εχει ικανοποιητικο σωμα με πολυ ωραιο στηθος και ρωγες!η πιπα ηταν μετρια.ανεβηκε απο πανω μου για πολυ λιγο κ μετα ιεραποστολικο οπου κ κατεθεσα.δεν ειχε κουβεντα πριν ή μετα.πιστευω οτι στα πιο ακριβα προγραμματα θα ειναι καλυτερα,παρολαυτα εμεινα ικανοποιημενος.

θα ξαναπαω!
(στον χωρο βαζω 10,αλλα δεν μου το επιτρεπει το συστημα)
Πληροφορίες Επίσκεψης
Προκαταρκτικά: Ναι
Όνομα κοπέλας: Γιάννα
Ημερ/νια επίσκεψης: 24.06.2010
Βάρδια επίσκεψης: 1η (πρωινή)

[size=14pt]Επιβεβαιώνω όσα λέει και με το παραπάνω.
Πράγματι και σε μένα στραβομουτσούνιασε και η τσατσα και η κυρία για το 30άρι, σχεδόν λιγούρη δεν με είπαν,  μέχρι που ντράπηκα και άφησα στο κομοδίνο και άλλα 20 .
Φυσικά δεν ξαναπατάω ούτε σε αυτη ούτε στο κολομάγαζό τους.
Διαφημίζει με 30άρι.
Δεν το αναφέρει όμως η τσατσά.
Όποιος δώσει 50 ρέστα δεν παίζουν!
Όποιος δόσει 30 με τον τρόπο τους του δείχνουν να καταλάβει πως θα περάσει τέλεια ξεπέτα εκτός άν συμπληρώσει και με άλλα.
Μακριά!!![/size]
ωραια λοιπον τα κοβω τα 30ρια. δεν υπαρχουν πια.
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
αφου σε μερικους δεν αρεσει πως τους κοιταει η τσατσα οταν παιρνουν το προγραμμα τον 30ευ τι να κανω :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
να ερθω εγω που ειμαι πιο καλοσυνατοσ και να με πληρωνετε σε ειδοσ???ειμαι και κοντα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom