Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Θεωρώ αφελές αυτό το σύστημα με τις βαθμολογίες των κριτικών. Θα αντιπρότεινα να αντικατασταθεί από ένα σύστημα στο οποίο όποιος έχει κάτι αρνητικό να πει για μια κριτική να συμπληρώνει μια φόρμα παραπόνου (ή κάτι τέτοιο τέλως πάντων) και να τις αποστέλλει στον Αντμινιστρέιτορ
Υ.Γ. Καλά , υπήρχε άνθρωπος που άλλαξε 45 φορές την ip του στις 4 μετά τα μεσάνυχτα για να βαθμολογήσει αρνητικά μια κριτική ?  :headbang:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
σε τι χρησιμευει κι'αλλη μια κριτικη για τη συγκεκριμενη κοπελα? αφου τα ξερουμε
ειναι μουναρα και αψογη...

Η κριτική του jockerx χρησιμεύει, κυρίως στο εξής :

Η Πένυ (εκτός των άλλων) είναι ΕΜΠΝΕΥΣΗ !!! :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • un-radiation-symbol.jpg
    un-radiation-symbol.jpg
    34,3 KB · Εμφανίσεις: 61
  • pegasus_m_2187_radienergia_type11495.jpg
    pegasus_m_2187_radienergia_type11495.jpg
    38,6 KB · Εμφανίσεις: 22

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
[shadow=red,left] [shadow=red,left][/shadow]Νταρντανομωρό!!!!!!, Τετάρτη 23 Ιούν 2010, στις 13:19
Γράφτηκε από τον Billy7   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 500 αξιολογητές

Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Ντενίσα)

Συνολική βαθμολογία
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
10.0
Πρόσβαση/Parking
10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
9.0

Στο συγκεκριμένο ευαγές ίδρυμα έχω ζήσει δυνατές συγκινήσεις στο παρελθόν, οπότε καθε φορά που μου αρέσει η κοπέλα δεν το πολυσκεφτομαι μιας και γνωρίζω και την τσατσα.Έτσι λοιπόν μόλις είδα αυτό το νταρντανομωρο,το εικοσάρικο βγήκε από την τσέπη εν ριπή οφθαλμού χαχα!!!!!! Πρόκειται για δίμετρο ξανθό από την Ρουμανία όπως μου είπε και η ίδια,με φοβερή κολάρα και βυζάρες τούμπανο.Στο δωμάτιο δεν διαψευτηκαν οι προσδοκίες μου,το μόνο μείον της είναι η πίπα η οποία ήταν άθλια και με πολύ δόντι,αλλά λογικό είναι λόγο ηλικίας.Ξεκινήσαμε με αυτήν ξαπλωμένη και εγώ να την γλείφω παντού ,αυτό ήταν και το καλύτερο σημείο της συνάντησης μιας και το δέρμα της ήταν βελούδινο!!!!!! Εν συνέχεια πίπα ,ιεραποστολικό και τέλος με πισοκολητο και συζήτηση για λίγο όπου με ρoτούσε αν έμεινα ευχαριστημένος.Έχει περιθώρια βελτίωσης.
Πληροφορίες Επίσκεψης
Προκαταρκτικά: Ναι
Όνομα κοπέλας: Ντενίσα
Ημερ/νια επίσκεψης: 22.06.2010
Βάρδια επίσκεψης: 2η (απογευματινή)[/shadow][shadow=red,left][/shadow]

Μπράβο το ΙΚΕΑ !
Μάλλον δουλεύει καλύτερα το απογεύμα, ύστερα από διπλοβάρδια.
Το πρωί "ζεστένεται" στο Φ.134 για να αποδώσει τα μέγιστα το απόγευμα στο Φ.54.

Δεν πάμε καλά . . . . . .  :headbang:
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16

Μία παρατήρηση επειδή το βλέπω ότι γίνεται συχνά αναφορά στην ημερομηνία μέσα στην κριτική μιας και δεν μπορούν να βρουν το ημερολόγιο. Για όσους θέλουν να ποστάρουν κριτική, επειδή μου έχει συμβεί κι εμένα κάποιες φορές και απόρησα. Όταν πατάμε στην ημερομηνία, μας βγάζει ένα ημερολόγιο, διαλέγουμε την ημέρα και το μήνα. Συχνά, αυτό εμφανίζεται σε κάποιο άλλο σημείο της σελίδας (πιο πάνω ή πιο κάτω) οπότε όσοι δεν το βλέπουν ας ψάξουν καλύτερα στη σελίδα και θα το βρουν. Από εκεί και πέρα, μπαίνει αυτόματα.
 

Επισκέπτης
Ιάσωνος 1Α -ΈΛΕΝΑ:
{Έλενα σκατο-ευγενούσα, Παρασκευή 25 Ιούν 2010, στις 03:29
Γράφτηκε από τον farkeli   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 50 αξιολογητές
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
3.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
3.0
Πέρασα ως πελάτης στην Έλενα όταν δούλευε στο Μονής Προδρόμου 1 και Φυλής που το έχουμε βαπτίσει ως "βαπόρι" ή ως "πολεοδομικό παράβατο"

Τότε με 20e δεν μπορώ να πω ότι έφυγα δυσαρεστημένος.

...μπορεί και να ευθύνεται (εκείνη την φορά) η μεγάλη καύλα που είχα γιατί είχε συγκεντρωθεί το σπερματο-χυμα αρκετών ημερών κάνοντας τα παπάρια μου να τα νοιώθω σαν από τσιμέντο.

Σημειώνω αυτές τις πληροφορίες για να ληφθεί υπόψη ότι πέρασα (την δεύτερη φορά) με καλή πρόθεση και προδιάθεση στην Έλενα.

Ξεκίνησε με μια προσχηματική πίπα βγάζοντας σεξουαλικά βογγητά που αντί να με καυλώσουν μου προκαλούσαν γέλιο.

Τέλος πάντων, συγκρατήθηκα και προσπάθησα να επικεντρωθώ στο... "ζητούμενο". Η πίπα κράτησε 1 με 1,5 λεπτό

Ανεβαίνει από πάνω μου και μετά από 1,5 λεπτό (πιθανόν και λιγότερο) με κοιτάζει δήθεν ευγενικά και με ρωτάει αν τελείωσα...

Πρώτο "ξενέρωμα"

Συνεχίζω αλλά δεν προλαβαίνω να κάνω δυο-τρεις κινήσεις γιατί με ξαναρωτάει με ηλιθιο-ευγένεια (ακόμη χειρότερα) αν τελείωσα ανοίγοντας κουβέντα για δυο (τουλάχιστον) λεπτά με ακαταλαβίστικα Ελληνικά.

Την γυρίζω στο πλάϊ για να μην την έχω πρόσωπο με πρόσωπο και με ξενερώνει για πολοστή φορά γιατί αμέσως... "ως εκ θαύματος" μου βγάζει τον πούτσο από τον μουνοφυλάκιο έξω στην ατμόσφαιρα για να διαπιστώσει αν είναι σηκωμένη η πούτσα μου.

Βέβαια (βλέποντας ότι η πούτσα μου είναι πέτρα) αρχίζει να μου αραδιάζει οτι είναι πολύ κόσμος έξω και δεν κάθομαι μέσα στο δωμάτιο περισσότερο από 7 λεπτά. Εκείνη την στιγμή (σαν να είχαν συννενοηθεί) έρχεται και κτυπά η τσατσά την πόρτα.

Αυτό ήταν και το φινάλε.

Προσπάθησαν να τα μπαλώσουν όταν κατάλαβαν ότι δεν έχω πρόθεση να ξεσπάσω σε φωνές και σε βρισιές αλλά είχα (και συνεχίζω να έχω) την πρόθεση να τους δώσω αυτό που τους αξίζει.

Αυτό που τους αξίζει είναι η πλήρη απαξίωση και καταγραυγή τέτοιων πρακτικών και συμπεριφορών από όλη την μπουρδελο-κοινότητα μας.

...και είναι βέβαιο ότι θα τους κοστίσει
ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΑΪΤ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΜΗ !!!
Ημερ/νια επίσκεψης: 24.06.2010
}
--------------------------------------------------------------------------------
Απογευματινή βάρδια ήταν η Έλενα χθες όπως προκύπτει από την ενημέρωσή σου.Να το έχουν υπ'όψη οι συναγωνιστές για να μην μπούνε.

"Έλενα μελαχρινή Ρουμάνα από Μονής Προδρόμου 1 (βαπόρι), μαλλιά μέχρι τα κω(ο)λομέρια, μέτρια στο ύψος, πεσμένα μικρά βυζιά και φουσκωτό κώ(ο)λο.
Σκάρτη επιλογή
Πολύ πονήρια"


Εκεί κάνει βάρδιες η σκουρόχρωμη μελαγχροινή παχουλή στα κωλομέρια Έλενα από Ιάσωνος 44.
Αυτή είναι;
Γράψε την εδώ:


 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Ναι! Πρέπει να ήταν σε απογευματινή βάρδια.

Ιάσωνος 44 δεν την έχω δει (...ακόμη)
Αν είναι η ίδια, τότε σύγουρα θα την επισημάνουμε  ;)
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Κριτικές
85
Like
983
Πόντοι
2.687
[shadow=red,left] [shadow=red,left][/shadow]Νταρντανομωρό!!!!!!, Τετάρτη 23 Ιούν 2010, στις 13:19
Γράφτηκε από τον Billy7   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 500 αξιολογητές

Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Ντενίσα)

Συνολική βαθμολογία
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
10.0
Πρόσβαση/Parking
10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
9.0

Στο συγκεκριμένο ευαγές ίδρυμα έχω ζήσει δυνατές συγκινήσεις στο παρελθόν, οπότε καθε φορά που μου αρέσει η κοπέλα δεν το πολυσκεφτομαι μιας και γνωρίζω και την τσατσα.Έτσι λοιπόν μόλις είδα αυτό το νταρντανομωρο,το εικοσάρικο βγήκε από την τσέπη εν ριπή οφθαλμού χαχα!!!!!! Πρόκειται για δίμετρο ξανθό από την Ρουμανία όπως μου είπε και η ίδια,με φοβερή κολάρα και βυζάρες τούμπανο.Στο δωμάτιο δεν διαψευτηκαν οι προσδοκίες μου,το μόνο μείον της είναι η πίπα η οποία ήταν άθλια και με πολύ δόντι,αλλά λογικό είναι λόγο ηλικίας.Ξεκινήσαμε με αυτήν ξαπλωμένη και εγώ να την γλείφω παντού ,αυτό ήταν και το καλύτερο σημείο της συνάντησης μιας και το δέρμα της ήταν βελούδινο!!!!!! Εν συνέχεια πίπα ,ιεραποστολικό και τέλος με πισοκολητο και συζήτηση για λίγο όπου με ρoτούσε αν έμεινα ευχαριστημένος.Έχει περιθώρια βελτίωσης.
Πληροφορίες Επίσκεψης
Προκαταρκτικά: Ναι
Όνομα κοπέλας: Ντενίσα
Ημερ/νια επίσκεψης: 22.06.2010
Βάρδια επίσκεψης: 2η (απογευματινή)[/shadow][shadow=red,left][/shadow]

Μπράβο το ΙΚΕΑ !
Μάλλον δουλεύει καλύτερα το απογεύμα, ύστερα από διπλοβάρδια.
Το πρωί "ζεστένεται" στο Φ.134 για να αποδώσει τα μέγιστα το απόγευμα στο Φ.54.

Δεν πάμε καλά . . . . . .  :headbang:


δουλευει και στο 134;;;; δεν την εχω δει ποτε  :think:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
O Billy7 έγραψε συγκρατημένη και μετρημένη κριτική για την Ντενίσα στο Φυλής 54 ισόγειο. Πράγματι οφείλουμε να ομολογήσουμε ότι δεν σημείωσε κάτι το οποίο μπορεί να χαρακτηρισθεί υπέρμετρα καλό ως υπηρεσία ή ιδιαίτερα εντυπωσιακό ως εμφάνιση πέρα από το δίμετρο σώμα και τα ικανοποιητικά βυζιά.

Μας σημειώνει εμμέσως πλην σαφώς ότι αξίζει τουλάχιστον μιας δοκιμής...  ;)

Να πω όμως (με όλο τον σεβασμό) ότι στο συγκεκριμμένο μπουρδέλο δεν έχω μείνει ικανοποιημένος τα τελευταία 10 χρόνια από κάποια κοπέλα και πρόσθετα να συμπληρώσω ότι η Ντενίσα δεν πρόκειται να βελτιωθεί γιατί απλά... δεν θέλει να βελτιωθεί   :)   
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Κριτικές
85
Like
983
Πόντοι
2.687
O Billy7 έγραψε συγκρατημένη και μετρημένη κριτική για την Ντενίσα στο Φυλής 54 ισόγειο. Πράγματι οφείλουμε να ομολογήσουμε ότι δεν σημείωσε κάτι το οποίο μπορεί να χαρακτηρισθεί υπέρμετρα καλό ως υπηρεσία ή ιδιαίτερα εντυπωσιακό ως εμφάνιση πέρα από το δίμετρο σώμα και τα ικανοποιητικά βυζιά.

Μας σημειώνει εμμέσως πλην σαφώς ότι αξίζει τουλάχιστον μιας δοκιμής...  ;)

Να πω όμως (με όλο τον σεβασμό) ότι στο συγκεκριμμένο μπουρδέλο δεν έχω μείνει ικανοποιημένος τα τελευταία 10 χρόνια από κάποια κοπέλα και πρόσθετα να συμπληρώσω ότι η Ντενίσα δεν πρόκειται να βελτιωθεί γιατί απλά... δεν θέλει να βελτιωθεί   :)   

Δεν ξερω αν γνωρισες σε αυτο το μαγαζι την Αμαντα ,ενα ρωσιδακι,δουλευε το 2007.Μιλαμε για φοβερες υπηρεσιες,μετα την εχασα.Οσο για την Ντενισα, το καλο ειναι οτι μπορεις να τις κανεις οτι θες χωρις να σου λεει ''μη και μη'',ειναι δεκτικη σε ολα
 

Επισκέπτης
Δεν ξερω αν γνωρισες σε αυτο το μαγαζι την Αμαντα ,ενα ρωσιδακι,δουλευε το 2007.Μιλαμε για φοβερες υπηρεσιες,μετα την εχασα.Οσο για την Ντενισα, το καλο ειναι οτι μπορεις να τις κανεις οτι θες χωρις να σου λεει ''μη και μη'',ειναι δεκτικη σε ολα
Αυτό το Ρωσιδάκι (Αμάντα) είχε δουλέψει εκεί για λίγες ημέρες το 2007 και αντικαταστάθηκε αμέσως από μια άλλη "Αμάντα", δολίως που είχε το όνομα αλλά όχι την χάρη.
Υπηρεσίες;...Ελλεϊνίδας της δεκαετίας του 1980.
 

japam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
42
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
επισκεψη στη ελενα χτες κεφαληνιας 75 θυμηθηκα τα παλια.περασα πολυ καλα εγραψα κριτικη
 

Επισκέπτης

Μια πληροφορία, περικαλώ, από οποιονδήποτε εμπλεκόμενο.
Είδα λίαν προσφάτως την επώνυμη, με καλές -έως πολύ καλές- συστάσεις, επαγγελματία. Μου έκανε καλή εντύπωση το νταρντανοειδές, αλλά δεν πέρασα επειδή είναι ψευτοβυζού. :hmm: Λόγω κολλήματος με τις σιλικόνες (άσε που κολλάνε στα χερια και άντε βγάλτες μετά..) θα ήθελα να ξέρω: έχουν καθόλου φυσικότητα η βυζούμπες της? Μήπως είναι άκαμπτες, σκληροκοτρώνες? Τις χρησιμοποιεί? :think:
Ευχαριστώ εκ των προτέρων, γιατί τα εικοσάευρα βρίσκονται σε έλλειψη.
Γενικά, λεβεντόπαιδα, θα ήταν χρήσιμο να αναφέρεται αν μια επαγγελματίας είναι ψευτοβυζού. Υπάρχουν και άτομα με αλλεργίες. :bounce:
 

Επισκέπτης
θα ήθελα να ξέρω: έχουν καθόλου φυσικότητα η βυζούμπες της? Μήπως είναι άκαμπτες, σκληροκοτρώνες? Τις χρησιμοποιεί? :think:
Σίγουρα οι βύζοι της Μιχαέλας έχουν κάποια φυσικότητα και η επέμβαση δεν άφησε ουλές.
Καμμία σχέση με τα βυζιά-πέτρα της Σόνιας-Πιπίνου 107-Κων/λεως 94 και Σόνιας-Αλκιβιάδου 16Γ.
Τα χρησιμοποιεί για ισπανικό και η αίσθηση είναι καλή.
 

Επισκέπτης
Σίγουρα οι βύζοι της Μιχαέλας έχουν κάποια φυσικότητα και η επέμβαση δεν άφησε ουλές.
Καμμία σχέση με τα βυζιά-πέτρα της Σόνιας-Πιπίνου 107-Κων/λεως 94 και Σόνιας-Αλκιβιάδου 16Γ.
Τα χρησιμοποιεί για ισπανικό και η αίσθηση είναι καλή.

Kατατοπιστικότατος, όπως πάντα, κ. εισαγγελεύ! Θενκς :birdman: :birdman: :birdman:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783

...ψευτοβυζού. ...  έχουν καθόλου φυσικότητα η βυζούμπες της? Μήπως είναι άκαμπτες, σκληροκοτρώνες? Τις χρησιμοποιεί? ...θα ήταν χρήσιμο να αναφέρεται αν μια επαγγελματίας είναι ψευτοβυζού. ...

Πραγματικά, η Μικαέλα έχει κάνει προσθετική στήθους, που τη νιώθει κανείς στο χούφτωμα.
Ωστόσο, δεν έχει κάνει υπερβολές, δεν είναι σαν μπάλες του χάντμπωλ όπως σε άλλες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom