Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
]

Κριτική για τη Ρωξάνη (Κασσάνδας 6), απο τον συνάδελφο  liberistas.

,...λέει η Ρωξάνη, οτι είναι καινούργια στο χώρο και δεν τα κάνει όλα απο την αρχή και ότι θέλει σιγά - σιγά κλπ κλαπαρχιδιές,....!

Μάλιστα ! Αρα : η Ρωξάνη είναι σε ροντάρισμα και μην την γκαζώνετε  !
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
ε οχι και εμφανιση 8 στη γυφτισσα στη μονης προδρομου...σοβαρευτειται ρε...
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
13
Like
4.591
Πόντοι
4.765
ε οχι και εμφανιση 8 στη γυφτισσα στη μονης προδρομου...σοβαρευτειται ρε...
Το κριτήριο εμφάνιση δε διευκρινίζει πρόσωπο ,σώμα κλπ.
Κορμί και βυζιά πάντως για όσους γουστάρουν πιπίνια είναι 8άρι ΧΑΛΑΡΑΑΑΑΑ
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
μια χαρα ειναι...το σημαντικο ειναι οτι της αρεσει η τουλαχιστον το παιζει καλα...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

Εντυπωσιακό!!!! 2 στους 43 βοηθήκαν από τη κριτική του Сheyenne!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:


Υ.Γ. Δεν πρόλαβα να ποστάρω και έγινε 2 στους 44!  :2funny: :2funny: :2funny:

αντε τρεις....γιατι ομως; :think:
Τωρα εχει γινει 13 στους 68  :grin:  :grin:  :grin: και προχωράμε!!!!
Εδω που τα λεμε δεν ειναι και ασχημα να σε διαβαζουν 68 μέλη...... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Περα απο το αστειο. Δεν θα το ανεφερα αλλα μιας και το θιξατε θα πρεπει να τοποθετηθω:

Ειναι σαφες οτι δεν εχουν διαβασει 68 ανθρωποι την κριτικη μου (αυτο δα ελειπε, ποιος ειμαι, ο μεγας συγγραφεας?), αλλα σε καποιο/α μελος/η στα οποια για τους δικους τους λογους δεν ειμαι αρεστός, "μαυριζουν" τις κριτικες μου, με το που δημοσιευονται.

Βεβαιωθηκα γι΄αυτο , μιας και η τελευταια κριτικη για Αλινα δημοσιευτηκε στις  Δευτέρα 21 Ιούν 2010, στις 00:40 και στις 4:30 το πρωι τη (το κοιταξα απο περιεργεια λιγο πριν φυγω για δουλεια) ηταν 0 στους 45.  :tooth: :tooth: :tooth: Λετε μεσ΄την νυχτα να με διαβασαν τοσοι πολλοί?

Δεν ειναι δυνατον να ειμαι συμπαθης σε ολους. Το γιατί ειλικρινά δεν το ξερω αγαπητε gl.
Δικαιωμα τους να με "μαυριζουν".
Δεν με στεναχωρει καθολου μιας και ξερω οτι το πσοστο αυτο ειναι πλασματικο.
Ας ειναι καλα.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Τωρα εχει γινει 13 στους 68  :grin:  :grin:  :grin:
Εδω που τα λεμε δεν ειναι και ασχημα να σε διαβαζουν 68 μέλη...... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Περα απο το αστειο. Δεν θα το ανεφερα αλλα μιας και το θιξατε θα πρεπει να τοποθετηθω:

Ειναι σαφες οτι δεν εχουν διαβασει 68 ανθρωποι την κριτικη μου, αλλα σε καποιο/α μελος/η στα οποια για τους δικους τους λογους δεν ειμαι αρεστός, "μαυριζουν" τις κριτικες μου, με το που δημοσιευονται.

Βεβαιωθηκα γι΄αυτο , μιας και η τελευταια κριτικη για Αλινα δημοσιευτηκε στις  Δευτέρα 21 Ιούν 2010, στις 00:40 και στις 4:30 το πρωι τη (το κοιταξα απο περιεργεια λιγο πριν φυγω για δουλεια) ηταν 0 στους 45.  :tooth: :tooth: :tooth:

Δεν ειναι δυνατον να ειμαι συμπαθης σε ολους. Το γιατί ειλικρινά δεν το ξερω αγαπητε gl.
Δικαιωμα τους να με "μαυριζουν".
Δεν με στεναχωρει καθολου μιας και ξερω οτι το πσοστο αυτο ειναι πλασματικο.
Ας ειναι καλα.

ελα μωρε τωρα που καθεσε και ασχολεισε!
εγω προσωπικα δεν τα παρατηρω αυτα!
και εμενα οι κριτικες μου τωρα που κοιταξα δεν εκαναν και παταγο! :grin:


ασχετο με το θεμα. δεν σας κανει εντυπωση που δεν εχει βγει ουτε μια κριτικη για την πενυ;
διαβαζω απο τα παιδια οτι γινοταν πανικος στο σαλονι. ενταξει δεν ειναι ολοι μελη αλλα ουτε μια;
anyway... απλη διαπιστωση εκανα :)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
ελα μωρε τωρα που καθεσε και ασχολεισε!
εγω προσωπικα δεν τα παρατηρω αυτα!
και εμενα οι κριτικες μου τωρα που κοιταξα δεν εκαναν και παταγο! :grin:


ασχετο με το θεμα. δεν σας κανει εντυπωση που δεν εχει βγει ουτε μια κριτικη για την πενυ;
διαβαζω απο τα παιδια οτι γινοταν πανικος στο σαλονι. ενταξει δεν ειναι ολοι μελη αλλα ουτε μια;
anyway... απλη διαπιστωση εκανα :)
Δεν ειχα σκοπο να θιξω το θεμα, αλλα μιας και ο Pitsirikos1 & o gl αναφερθηκαν, η στοιχειωδης ευγενεια με υποχρεωνε να απαντησω.........

ΥΓ: Πολυ σωστη η παρατηρηση σου για την Πενυ. :rockon:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Δεν ειχα σκοπο να θιξω το θεμα, αλλα μιας και ο Pitsirikos1 & o gl αναφερθηκαν, η στοιχειωδης ευγενεια με υποχρεωνε να απαντησω.........

ΥΓ: Πολυ σωστη η παρατησρηση σου για την Πενυ. :rockon:
σωστο και αυτο.  ;)
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Τωρα εχει γινει 13 στους 68  :grin:  :grin:  :grin: και προχωράμε!!!!
Εδω που τα λεμε δεν ειναι και ασχημα να σε διαβαζουν 68 μέλη...... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Περα απο το αστειο. Δεν θα το ανεφερα αλλα μιας και το θιξατε θα πρεπει να τοποθετηθω:

Ειναι σαφες οτι δεν εχουν διαβασει 68 ανθρωποι την κριτικη μου (αυτο δα ελειπε, ποιος ειμαι, ο μεγας συγγραφεας?), αλλα σε καποιο/α μελος/η στα οποια για τους δικους τους λογους δεν ειμαι αρεστός, "μαυριζουν" τις κριτικες μου, με το που δημοσιευονται.


Δεν ειναι δυνατον να ειμαι συμπαθης σε ολους. Το γιατί ειλικρινά δεν το ξερω αγαπητε gl.
Δικαιωμα τους να με "μαυριζουν".
Δεν με στεναχωρει καθολου μιας και ξερω οτι το πσοστο αυτο ειναι πλασματικο.
Ας ειναι καλα.

Εκτος απο μαυρισμα καποιων συναδελφων, εχω παρατηρησει και μαυρισμα κοριτσιων με την επιδοκιμασια αρνητικων κρτικων η αντιστροφα την αποθεωση καποιων κοριτσιων με την επιδοκιμασια θετικων κριτικων.
Παλιοτερα σε κακη κριτικη μου (με χιουμορ μαλιστα) καποιος αντετεινε τη δικη του θετικη κριτικη αναφεροντας με σαν ασχετο κλπ!

Τελικα το χουι δεν φευγει...το μαιμουδιασμα ειναι συνηθεια!
 

Επισκέπτης
ασχετο με το θεμα. δεν σας κανει εντυπωση που δεν εχει βγει ουτε μια κριτικη για την πενυ;
διαβαζω απο τα παιδια οτι γινοταν πανικος στο σαλονι. ενταξει δεν ειναι ολοι μελη αλλα ουτε μια;
Άντε...θα γράψω εγώ κριτική για την Πένυ ευθύς αμέσως!
Αφού πήγα στο Βριλλησού 36 το βράδυ του Σαββάτου.
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
σε τι χρησιμευει κι'αλλη μια κριτικη για τη συγκεκριμενη κοπελα? αφου τα ξερουμε
ειναι μουναρα και αψογη...
 

Επισκέπτης
Ειναι σαφες οτι δεν εχουν διαβασει 68 ανθρωποι την κριτικη μου (αυτο δα ελειπε, ποιος ειμαι, ο μεγας συγγραφεας?), αλλα σε καποιο/α μελος/η στα οποια για τους δικους τους λογους δεν ειμαι αρεστός, "μαυριζουν" τις κριτικες μου, με το που δημοσιευονται.

Θα πρέπει κάθε αναγνώστης να είναι προσεκτικός. Να μάθει πως να διαβάζει τις κριτικές. Κάποια πράγματα, όπως η περίπτωσή σου (καθώς και κάποιες μαΐμούδες κριτικές) κάνουμε μπαμ! Νομίζω σου την είχανε πέσει παλιότερα γιατί γράφεις θετικές κριτικές. Θυμάμαι καλά? Μην πτοείσαι.
Γενικά κανείς δεν πρέπει να διαβάζει μια κριτική χωρίς κρίση. Όπως δεν τρώμε, ότι ακούμε. Το ίδιο και τα επιμέρους στοιχεία, όπως τα νούμερα στην περίπτωση σου. Λίγο να περοπλανηθείς στο σάιτ καταλαβαίνεις πολλά. :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Εκτός αυτού, ούτε εγώ, ο πανδιάσημος, δεν έχω τόσες αναγνώσεις... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2,funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Άντε...θα γράψω εγώ κριτική για την Πένυ ευθύς αμέσως!
Αφού πήγα στο Βριλλησού 36 το βράδυ του Σαββάτου.
φιλε jockerx δεν εννοουσα αυτο. εαν ηταν να γραψεις επειδη οντως το ηθελες θα το ειχες κανει!
εγω απλα εξεφρασα μια απορια. αυτο ειναι ολο! και χαιρομαι που δεν ηταν μονο δικη μου απορια μιας και ο cheyenne συμφωνησε!

σε τι χρησιμευει κι'αλλη μια κριτικη για τη συγκεκριμενη κοπελα? αφου τα ξερουμε
ειναι μουναρα και αψογη...
εγω φιλε μου ξερω τι ειναι η πενυ και ποσο καλη ειναι.
απλα μην ξεχνας οτι εκανε ενα μεγαλο διαλειμμα και ετσι η τελευταια κριτικη ειναι κατι μηνες πισω... ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom