Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

irons

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
1.225

Θυμάμε, επίσης, που είχα πάει στη Διδίμου (είναι καιρός τώρα) να δω την περίφημη Αντριάννα, και εμφανίσθηκε υπό το αυτό brand name μια φακλανοχοντρέλα, 50φεύγα, στούμπα και με ετοιμόρροπη οδοντοστοιχία. Τότε τράπηκα σε φυγή. Τη πραγματική Αντριάννα την είδα φέτος (άσχετα αν τελικά δεν πέρασα), καμμία σχέση. Για αυτό καλό είναι να είμαστε ακριβείς στις περιγραφές.

[/quote]

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

nionios102

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0


Ψιλοαπάτη!!, Κυριακή 13 Ιούν 2010, στις 17:19
Γράφτηκε από τον irons  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 500 αξιολογητές


Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Ἀλεξάνδρα) 
Συνολική βαθμολογία  6.3
Εμφάνιση κοπέλας  5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  6.0
Πρόσβαση/Parking  10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  5.0

Στο εν λόγω μαγαζι εχω παει και αλλες φορες αλλα με την συγκεκριμενη ποτε και δεν νομιζω να ξαναπαω, τυπικοτατη ισπανικη μετρια πιπα αλλαξε δυο στασεις, και πολυ λιπανση ρε γαμωτο ελεος.
Τιποτα μας τα αρπαξε και εφυγε "κυρια".
κάτι τετοιες χαλανε το ονομα του μαγαζιου μακρυα παιδες!!!!
Πληροφορίες Επίσκεψης
Υπηρεσίες κοπέλας: «Ισπανικό»
Όνομα κοπέλας: Ἀλεξάνδρα
Ημερ/νια επίσκεψης: 10.06.2010
Βάρδια επίσκεψης: 2η (απογευματινή)

Γνωρίζεται ότι  είναι  κάπου  στα  τρία  χρόνια  στην  φυλής και  μυαλό  δεν  έβαλε.
εγώ  την  έχω  πάρει  τρις  με  τέσσερις  φόρες  στην  αρχή  και  κάποια  φορά  που  πήγα και  δεν  μπορούσε  να με  φτιάξει  μου  λέει  γιατί  ήρθες  τότε  για  μου  φτιάξεις  την  διάθεση  εσύ  αλλά  εσύ  μου  την  χάλασες  περισσότερο  με  αυτό  που  μου  λες. Από  τότε  την  έχω  δει  άπειρες  φορές  αλλά  μέσα  δεν  έχω περάσει  ποτέ δεν  έχει  τρόπους  η  κοπέλα  καθόλου μαύρο  και  ξανά  μαύρο!!!!!
 

Επισκέπτης
Καθυστερημένη αντίδραση, αλλά λόγω συγκίνησης δεν κρατιέμαι και το γράφω:

Ὁλῖγον πρὸ τῆς ἐξόδου ἐκ τοῦ αὐλείου χώρου ἠτενίσαμεν τὸ ὠραῖον θέαμα: Ἐκ δεξιῶν ὁ ἐπιβλητικὸς ὄγκος τοῦ Φωκαίας 24. Ἐξ εὐωνύμων αἱ χαριτωμέναι γραμμαὶ τοῦ Φωκαίας 22 καὶ ἔμπροσθεν τὸ Φωκαίας 25. Ἰλαρὸν φῶς ἐκ τῶν χαρακτηριστικῶν λυχνιῶν διαχεόμενον παντοῦ καὶ ἡ ἄνοιξις μεσουρανούσα. Ἑνίοτε ὁ βῖος εἶναι ὠραῖος.
[ ]

O συνήθως θυμόσοφος bakalhs αποκαλύπτεται εδώ λυρικός...
Το διαβασα και φαντάσθηκα ότι έτσι θα έννοιωθα αν περπάτούσα υπό το φως των ηλεκτρολαμπτήρων στην περίφημη Avenue des Champs-Élysées.

(Σόρυ και πάλι για το άκαιρο)
 

Επισκέπτης
Καθυστερημένη αντίδραση, αλλά λόγω συγκίνησης δεν κρατιέμαι και το γράφω:

Ὁλῖγον πρὸ τῆς ἐξόδου ἐκ τοῦ αὐλείου χώρου ἠτενίσαμεν τὸ ὠραῖον θέαμα: Ἐκ δεξιῶν ὁ ἐπιβλητικὸς ὄγκος τοῦ Φωκαίας 24. Ἐξ εὐωνύμων αἱ χαριτωμέναι γραμμαὶ τοῦ Φωκαίας 22 καὶ ἔμπροσθεν τὸ Φωκαίας 25. Ἰλαρὸν φῶς ἐκ τῶν χαρακτηριστικῶν λυχνιῶν διαχεόμενον παντοῦ καὶ ἡ ἄνοιξις μεσουρανούσα. Ἑνίοτε ὁ βῖος εἶναι ὠραῖος.
[ ]

O συνήθως θυμόσοφος bakalhs αποκαλύπτεται εδώ λυρικός...
Το διαβασα και φαντάσθηκα ότι έτσι θα έννοιωθα αν περπάτούσα υπό το φως των ηλεκτρολαμπτήρων στην περίφημη Avenue des Champs-Élysées.

(Σόρυ και πάλι για το άκαιρο)
Ἀκόμη καὶ σήμερον, τῆς κρίσεως μεσούσης, εἰς ὀλίγιστα ὑπερέχουσι τῶν Ἀθηνῶν αἱ μεγᾶλαι πόλεις τῆς Ἑσπερίας ἀγαπητέ. Ἀρκεῖ νὰ ὑπάρχῃ "καύσιμον" ἐντὸς τῶν θυλακίων μας, ὅπερ εὐχομαι δι' ὅλους.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Μιχαέλα: Συμβιβασμοί, Κυριακή 13 Ιούν 2010, στις 10:19

Γράφτηκε από τον bakalhs   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 50 αξιολογητές

Σήραγξ ἄνευ φωτὸς ἔμπροσθεν μας τὸ οἰκονομικόν, ὅθεν εὑρισκόμεθα ἠναγκασμένοι νὰ ἐπιλέξωμεν μεταξὺ τῶν 2: Ἤ νὰ ἐγκλεισθῶμεν ἐν τῇ οἰκία μας κλαίοντες διὰ τὴν βάσκανον μοίραν ἤ νὰ ἀναζητήσωμεν τὴν ἁπλὴν καὶ εὐθηνὴν ἡδονήν. Προετιμήθη ἡ δευτέρα λύσις καὶ μεθ΄οὕ πολὺ τῆς ἀποφάσεως εὑρισκόμεθα εἰς τὰς πολυπολιτισμικάς ὁδοὺς τοῦ Ἁγ. Παντελεήμονος μὲ πρώτην στάσιν τὸ ἐπιβλητικὸν μέγαρον τῆς ὁδοῦ Φωκαίας, γνωστὸν καὶ ὡς λαβύρινθος.

Ἡ γνωστὴ ἠλικιωμένη ὑπηρεσία ἐπαρουσίασεν τὴν Μιχαέλαν: Ἀνάστημα περὶ τὸ 1,65m, κανονικῶς πρὸς πληθωρικῶς ἀνεπτυγμένη, 28ετὴς περίπου, στῆθος 2,5 – 3, πόδες καὶ περιφέρεια μέτριοι, κόμη ὑποστάσα πολλοὺς πειραματισμοὺς χρὠσεως, ἐνδείξεις ποίας τινος ἀνεπτυγμένης ἀντιλήψεως, Ρουμανὶς ἤ ἐν πάσῃ περιπτώσει ρουμανόφωνος. Ἀναιδὴς ἄραψ πρὸ ἡμῶν ἐξεδιώχθη κακὴν κακῶς καὶ εὑρέθημεν εἰς εὐρύχωρον δωμάτιον μὲ λίαν χαμηλὸν φωτισμὸν ἀλλὰ κανονικῶς ψυχόμενον.

Ἡ εργαζομένη ἦτο φιλικωτάτη, ἰδιαίτατα μετὰ τὴν ἀπαγγελίαν ὑφ΄ἡμῶν ἀποσπασμάτων ἐγχειριδίου ἑλληνορουμανικῶν διαλόγων, ἀλλ΄ἐν συνόλῳ ἡ πλάστιγξ ἔγειρε πρὸς τὰς δημοσίας σχέσεις ἤ πρὸς τὴν οὐσίαν. Τὰ προκαταρκτικὰ ἦσαν ἐλάχιστα, ἐνῶ μολονότι ἐπεδείκνυε διάθεσιν πρὸς ἐργασίαν κατὰ τὴν πεολειχίαν ἦτο ἐμφανὲς ὅτι δὲν κατέχει τὴν τεχνικήν. Ἐναλλαγαὶ μετὰ προθυμίας ἀλλ΄ἄνευ συμμετοχῆς, ὡμολογουμένως οὐδεμία βιασύνη, ἐκ νέου δημόσιαι σχέσεις μετὰ τὴν ὁλοκλήρωσιν μὲ ἐμφανὴν σκοπὸν τὴν ἁλιείαν μονίμου πελατείας.

Σήμερον εἰς τὸ ἐν λόγῳ οἴκημα προτιμῶμεν τὴν βραχύσωμον Μπιλάναν ἀλλὰ ἐνδέχεται νὰ ἐπανέλθωμεν ἐὰν δὲν εὑρίσκωμεν καλυτέραν πρότασιν.


[size=12pt]Ὁ βῖος εἶναι ἐξ ἄλλου ἕν σύνολον συμβιβασμῶν[/size].

Πράγματι όλη η κριτική συναποτελείται από πρωτότυπες φράσεις (και όχι μόνο).
Ιδιαίτερα ο επίλογος αποτελεί το επίμετρον σχεδόν όλων των πεδίων της ανθρώπινης δραστηριότητας
ξεκινώντας από τα παιδικά (μας) παιγνίδια.

respect-062.gif
 

Επισκέπτης

Ρε παιδιά, θυμάμαι, προ ετών, μια Μαριάνα μουνάρα με πλούσιες καμπύλες, σφιχτό σώμα και 2,5-3 βυζί ολόστητο και naturalle. Mελανούρι μακρυμάλλικο. Έπερνε πίπα στο ανάποδο (πόδια προς κεφάλι) με τον κώλο στη μούρη και καπάκι καβάλα, πάλι στο ανάποδο με θέα πλάτη και κώλο. Είχε και ένα Μitsubishi Colt. Τώρα πρέπει να είναι άνω των 35. Aν θυμάμαι καλά δούλευε στο Φ71, αυτό με τις σκάλες φάτσα στη πόρτα. Την είχα ξανασυνατήσει πιο πρόσφατα, νομίζω στο Αέγκύρασ 1. Από τις περιογραφές αυτή πρέπει να είναι. Πρωινά δε σερφάρω για να εξακριβώσω ο ίδιος. Μπορεί να επιβεβαιώσει κανείς? Θενκς.
 

banoutsos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
56
Like
0
Πόντοι
80
Αυτή που αναφέρεις, δυστυχώς, έχει σταματήσει. Η Μαριάννα της κριτικής, εκτός του ότι δεν έχει (και δε θα μπορούσε να έχει, άλλωστε) φυσικό στήθος, δεν πρέπει να δούλεψε ποτέ στο Φ71.
 

Επισκέπτης
Αυτή που αναφέρεις, δυστυχώς, έχει σταματήσει. Η Μαριάννα της κριτικής, εκτός του ότι δεν έχει (και δε θα μπορούσε να έχει, άλλωστε) φυσικό στήθος, δεν πρέπει να δούλεψε ποτέ στο Φ71.


              Ειδες που κανεις λαθος? Στο φυλης 71 στο επανω, ημουν επι 4 συνεχη χρονια. :-*
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.869
Πόντοι
22.785
                Φιλακια αγαπημενε amjik  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Μετά απο αυτό το ευχάριστο διάλλειμα του προηγούμενου σχολίου , έπανέρχομαι στό θέμα μας
και παραθέτω ταπεινά και με πλήρη συναίσθηση τόσο του βάρους της προσωπικότητας ,
τής λατρεμένης Μαριάννας  όσο και τού άνυπέρβλητου μεγέθους ένός λαμπρού έπαγγελματία !!!!!!!!!!!
 

banoutsos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
56
Like
0
Πόντοι
80
              Ειδες που κανεις λαθος? Στο φυλης 71 στο επανω, ημουν επι 4 συνεχη χρονια. :-*
Αν είναι έτσι (και δεν έχω λόγο να το αμφισβητήσω), ζητάω συγνώμη. Αν και δεν πρέπει να είσαι η κοπέλα που αναζητά ο jopino, όφειλα να μη βιαστώ να "βοηθήσω".
 

Επισκέπτης
Ηρώων Πολυτεχνείου-ΞΕΠΕΤΟΤΡΙΓΓΕΤΟΑΛΥΣΙΔΑ:
{Μάντυ έγινες ψυχρή επαγγελματίας, Τετάρτη 16 Ιούν 2010, στις 19:11
Γράφτηκε από τον LEON79 
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
3.0
Μαντυ γερμανιδα, ωραιο κορμι, με σιλικονατους βυζους, ειμαι τακτικος της πελατης.
Διαλεξα να την επισκεφθω στο συγκεκριμενο σπιτι διοτι εχει ησυχια, και οπως μου ειχε πει παλια οταν εχει πολυ δουλια γινεται βιαστικη στο δωματιο
Δινω το 50αρι και μπαινω στο πολυ ωραιο δωματιο, μονο που η τηλεοραση δεν επαιζε.
Ερχεται η Μαντυ, τι κανεις κλπ.., βαζει καποτα και αρχιζει μπουκιτσι σε πεσμενο εργαλειο, με ΜΗΔΕΝ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΠΡΟΚΑΤΑΡΚΤΙΚΑ. Πιπα ρουφηχτη, αφηνε χουφτωμα στα βυζια, το γλυψιμο δεν το επιθυμουσε. Συνεχιζε μονο πιπα στο 2λεπτο, οταν ειδε οτι δεν ειχε αποτελεσμα, μου λεει σηκω να σου παρω πιπα στα ορθια, παλι χωρις αποτελεσμα. Γεγονος οτι ημουν σε ασχημα μερα. Της λεω φυγε και ελα σε 5 λεπτα. Το μαγαζι αδειο, κουδουνι κανενα. Ξαναερχεται σε 5 λεπτα, νεα καποτα παλι την ιδια πιπα. Της λεω να τη γλυψω, μου λέει πρεπει να πληρωσεις 80€.
Καλα της λεω αστο.
Παλια οταν δεν την ηξερα ηταν πιο ζεστη, οχι μια ξερη τυπικη πιπα. Τωρα κανει ενα προκαθαρισμενο προγραμμα και τερμα, δεν ενδιαφερεται για τον πελατη. Δηλαδη προκαταρκτικα μηδεν, ενα λεπτο πιπα και πηδημα. Τοτε γιατι δεν παει σε μπουρδελο με 20αρι. Τις εποχες αυτες πολλες το 69 το κανουν δωρο.
Χιλιες φορες η Σονια στην Αλκιβιαδους.
Δεν ειναι τυχαιο που δεν υπαρχουν πλειον κριτικες για τη Μαντυ.
Προφανως εχει βαρεθει, και για αυτο πρεπει να αλλαξει δουλια.
Για μενα εχει τελειωσει
Πιστευω η κριτικη αυτη (2 φορα) να δημοσιευθει.
Πληροφορίες Επίσκεψης
Προκαταρκτικά: Όχι
Όνομα κοπέλας: Μάντυ
}

Έτσι ήταν πάντα η Μάντυ φίλε μου.
Πιο σπαστικιά και υστερική ιερόδουλη δεν υπάρχει!
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Φαντάσου οτι είναι και πελάτης τακτικός της Μάντης !

Δηλαδή σε μη τακτικούς πως ξηγιέ-?

Και όμως υπάρχνε ακόμα αθρώποι που  την ταϊζουνε !? (Κι αυτήνε και τις άλλες ξεπεταχτές απο κεί πέρα)

Και μας ,...Κωστής Μπαγλαμάς !



 

Επισκέπτης
Φαντάσου οτι είναι και πελάτης τακτικός της Μάντης !

Δηλαδή σε μη τακτικούς πως ξηγιέ-?

Και όμως υπάρχνε ακόμα αθρώποι που  την ταϊζουνε !? (Κι αυτήνε και τις άλλες ξεπεταχτές απο κεί πέρα)

Και μας ,...Κωστής Μπαγλαμάς !
Του έκλεψε 50 ευρώ η ξεδιάντροπη!
Μαύρο στους κλέφτες της γερμανικής ΞΕΠΕΤΟΤΡΙΓΓΕΤΟΑΛΥΣΙΔΑΣ.
Μαύρο στο "Χρηματιστήριο" του γερμανοτραφούς "Σημίτη" :2funny:!
 

Επισκέπτης
ΞΕΠΕΤΟΤΡΙΓΓΕΤΟΑΛΥΣΙΔΑΣ...

To μεσαίο συνθετικό τι σημαίνει?
Σόρυ, αλλά είμαι απόχωριό... :idiot:


Υ.Γ. Κύριε εισαγελεύ, πολύ άγριος γίνεσθε. Μήπως καταλήξετε σε μασκοφόρο εκδηκητή? :) :) :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom