Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.355
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Τα συγχαρητηρια μου στον συναγωνιστη SPEED

Αφου καταφερε και τελειωσε μεσα σε τοσο αντιξοες συνηθκες και σε "τριτο γυρο".........


Φιλε Cheyenne, η αποχη ηταν μεγαλης διαρκειας! Kαταλαβαινεις!  ;)
Γαμησε τα!  :grin:

Ειχα σκοπο και για 4ο αλλα ξεμεινα απο χρημα!  :tooth:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.355
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985

"ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ: ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΤΕ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΤΟ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΚΑΘΩΣ ΤΟ ΤΕΜΑΧΙΟ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΑ!"

Kαλά ρε speed, με τέτοια χάλια που περιγράφεις, στο προφυλακτικό θα κολάγαμε?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Προσωπικά ούτε απέξω δε θα πέρναγα.

Εδειξες, όμως, κουράγιο και αφοσίωση στο καθήκον!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Αρχηγε μου τραβηξα λουκι μεγαλο, η γκομενα δεν ηξερε!  :-

Αν δεν το εφτιαχνα μονος μου θα εβγαινε ΣΙΓΟΥΡΑ!  :helpplea:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
{Στοχοποιημένη και προμελετημένη επίσκεψη
στο στούντιο της Ηρώων Πολυτεχνείου 37 στην Ηλιούπολη κατόπιν παρέναισης του συναδελφου PIATSAS, για να δούμε την Γαλλίδα  Μαρλέν ή Εμανουέλα.
}
Προμελετημένο το έγκλημα στην ΞΕΠΕΤΟΤΡΙΓΓΕΤΟΑΛΥΣΙΔΑ εν μέσω κρίσης...Θα σου στείλω το Σ.Δ.Ο.Ε.

{Σε όλο τον δρόμο σκεφτόμαστε το σύνθημα... ΕΛΛΑΣ-ΓΑΛΛΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ}
Έχουμε άρρηκτους δεσμούς:πολιτιστικούς,πολιτικούς,γεννεολογικούς.Αποικίες αρχαίων Ελλήνων ίδρυσαν μεγάλες πόλεις της Γαλλίας, Σαρκοζί-Έλληνας από παπππού,προμήθειες εξοπλισμών-ΜΙΡΑΖ,Τζούλια Αλεξανδράτου ετιμήθη δεόντως  :fuck1:από Γάλλο δημοκράτη κ.τ.λ.

{υπερ-τεντωμένο καλοσχηματισμένο κώ(ο)λο σε τοποθέτηση εξωτερικού τόξου..}

Συναγωνιστά farkeli πές το απλά:Αχλαδοειδή κωλάρα με προοπτική θεσπέσιου στησίματος στα 4.Την είδα στο Συγγρού 144.Από πρόσωπο,η δική σου φωτογραφία πλησιάζει πιο πολύ.Εμφανισιακά αξίζει μόνο για...την αχλαδιά.Πισωκολλητό σε όλες τις στάσεις να ξαπατωθεί η αχλαδιά.

Στην κριτική σου να αναφέρεις ρητώς πως έκανες έπαρση σημαίας και ποια σημαία σήκωσες...
την Ελληνική η την Γαλλική;
Ήτοι:
1.Σου έβαλε καπότα από την αρχή σε χαλαρό πούτσο και επέβαλλε τον ρυθμό της ως Μεγάλη Δύναμη σηκώνοντας την τρικολόρ σημαία;
2.Έκανε από μόνη της προκ/κά και γλυψίματα και επήλθε από κοινού έπαρση Ελληνογαλλικής σημαίας;
3.Πήρες την κατάσταση στα χέρια σου και επέβαλλες προκ/κά γιατί του Έλληνος ο τράχηλος ζυγόν δεν υπομένει;.Και σήκωσες την Γαλανόλευκη;
4.Στην αχλαδιά την έστησες; (στον τοίχο)
Να είσαι σαφής και διαφωτιστικός.

MSN-Emoticon-155.gif


{υπερ-τεντωμένο καλοσχηματισμένο κώ(ο)λο σε τοποθέτηση εξωτερικού τόξου..}

Συναγωνιστά farkeli πές το απλά:Αχλαδοειδή κωλάρα με προοπτική θεσπέσιου στησίματος στα 4.Την είδα στο Συγγρού 144.Από πρόσωπο,η δική σου φωτογραφία πλησιάζει πιο πολύ.Εμφανισιακά αξίζει μόνο για...την αχλαδιά.Πισωκολλητό σε όλες τις στάσεις να ξαπατωθεί η αχλαδιά.
Ο καθένας έχει τον δικό του τρόπο. Δεν θα ήταν ενδιαφέρον να είχαμε όλοι τον ίδιο τρόπο. Εξάλλου είμαστε διαφορετικοί και ως άτομα  ;)

...Πισωκολλητό σε όλες τις στάσεις να ξαπατωθεί η αχλαδιά.
Δεν συμφωνώ να καταστρέψουμε την αχλαδιά :booty:
Πως θα τρώμε (στην συνέχεια) αχλάδια;  :cheesy:

Στην κριτική σου να αναφέρεις ρητώς πως έκανες έπαρση σημαίας και ποια σημαία σήκωσες...
την Ελληνική η την Γαλλική;
Αν υπάρχει συμμαχία δεν σημαίνει (αναγκαστικά και νομοτελειακά) ότι σηκώνουμε "μαζί την σημαία"...
Ξέρεις πως είναι οι "σύμμαχοι" (μας)

1.Σου έβαλε καπότα από την αρχή σε χαλαρό πούτσο και επέβαλλε τον ρυθμό της ως Μεγάλη Δύναμη σηκώνοντας την τρικολόρ σημαία;
Όχι. Το έγραψα στην κριτική μου ότι έκανε προκαταρκτικά και αξιολογείται ως μια καλή επιλογή GFE

2.Έκανε από μόνη της προκ/κά και γλυψίματα και επήλθε από κοινού έπαρση Ελληνογαλλικής σημαίας;
Απάντησα παραπάνω.

3.Πήρες την κατάσταση στα χέρια σου και επέβαλλες προκ/κά γιατί του Έλληνος ο τράχηλος ζυγόν δεν υπομένει;.Και σήκωσες την Γαλανόλευκη;
Μπερδευτήκαμε με τις σημαίες και θα μπερδέψουμε και άλλους  :cheesy:
Είπαμε κ. Εισαγγελέα...
Έκανε καλά προκαταρκτικά (απο μόνη της, δεν χρειαζόταν να της τα επιβάλλω), αξιοπρεπέστατη πίπα, ζήτησα εναλλαγή στάσεων (ομολογουμένως πολύ καλά στησίματα σε όλες τις στάσεις), χωρίς γκρίνια. Τα αρνητικά τα έγραψα στη κριτική μου.

4.Στην αχλαδιά την έστησες; (στον τοίχο)
Εδώ... "σε χάνω"  :think:

Να είσαι σαφής και διαφωτιστικός.
Είμαι σαφής και διαφωτιστικός (και μάλιστα και του Γαλλικού Διαφωτισμού εδώ:cheesy:
Εσύ είσαι υπερ-αναλυτικός (που δεν είναι και αρνητικό)

ΤΕΛΟΣ!

κουράστηκα! 
computer.gif

 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Bρηκα καινουρια αχλαδια Κε Farkeli !!!
Νεα σε κανενα δυωρο !!!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Bρηκα καινουρια αχλαδια Κε Farkeli !!!
Νεα σε κανενα δυωρο !!!

ΕΙΣΑΙ ΑΡΧΗΓΟΣ !!! 
applause-038.gif


Πας ο αιτών λαμβάνει, και ο ζητών ευρίσκει  ;)

Να υποθέσω, αυτή του νέου αβατάρ;  :) 

δεν φαίνεται και καλά... :cool2:

Τι σάκος χρειάζεται;   www.slang.gr/lemma/show/posa_apidia_bazei_o_kolos_sou;_10848/]εδώ[/url]
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Χωρις γυαλια μην το ματιαξεις !! :cool2:
 

Συνημμένα

  • IMG_8278.jpg
    IMG_8278.jpg
    30 KB · Εμφανίσεις: 29

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Βάζεις τις φωτογραφίες με περιορισμένη ορατότητα και θα μας στραβώσεις.  :booty:

Έχω 10 λεπτά που παλεύω να επισημάνω και να διακρίνω τα ουσιώση χαρακτηριστικά.  :helpplea:

Με "βλέπω" την Δευτέρα στον Οφθαλμίατρο... 

:cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
ΠΡΟΣΟΧΗ.....αρκετα καλη  η κριτικη του φιλου jupino για την ΛΑΟΥΡΑ απο κολωνου 30...πραγματι ειναι οπως τη περιγραφει,εμφανισιακα αλλα και απο σερβις.....ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΛΑΝΔΕΖΑ ΑΛΛΑ ΡΟΥΜΑΝΑ.Περυσι την ειχα παρει στο λεωνιδου 6 και οταν αρχισα να της μιλαω ολλανδικα κοιταζε το ταβανι....στη συνεχεια μιλησαμε στα αγγλικα και φυσικα αποκαλυψε την καταγωγη της.
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Μερέντα και για μένα..., Σάββατο 12 Ιούν 2010, στις 14:10

Γράφτηκε από τον gl   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 10 αξιολογητές

Συνολική βαθμολογία 8.5
Εμφάνιση κοπέλας 8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας 9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου 8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου 10.0
Πρόσβαση/Parking 8.0
Σχέση απόδοσης/τιμής 8.0


εναλλακτικος τιτλος:η καταρα του βυζολαγνου....
πρωινη βαρδια στις βιλιτσες .....
καταρχας κοσμοσυρροη για σαββατο πρωι.... :headbang: :headbang:
ενας ειχε παρει πριβε την μια κοπελα την κορινα σε προγραμμα και δεν μπορεσα να την δω...
στο αλλο σπιτι δουλευε καινουρια ελληνιδα οπως μας την παρουσιασε η τσατσα μια τζενη...ψηλη,αδυνατη,ξανθια με μακρυ σγουρο μαλλι,ωραιο σωματακι και πατουρι αλλα μικρο βυζι με καλη ομως ρωγιτσα...

απο προγραμματα περαν του απλου με 30 εχει και με γλειφομουνι,μισαωρο με δυο εκτονωσεις στα 100,75 ευρω για εικοσαλεπτο ....

ρωτησα για πρωκτικο και ελαβα μια καταρχην θετικη απαντηση απο την τσατσα που μου ειπε οτι το κανει αναλογως μεγεθους...

αφου δεν ειμαι και ο lexington steele :grin: :grin: εδωσα 100 ευρωπουλα για κωλαρακι και γλειφομουνι μαζι και περασα...η συμφωνια ηταν οτι αν δεν καναμε πρωκτικο θα ειχα επιστροφη χρηματων

τελικα η γκομενα ηρθε στο δωματιο,αρκετα προσχαρτη και φιλικη,αρχισαμε φιλακια και χαδακια,μετα γλειψιμο στα βυζακια της και γλειφομουνι σε κλασικη για αυτην θεση...δαχτυλακια εξωτερικα με αφησε να βαζω ελευθερα...

ηρθε η ωρα της πιπας...περασμα καποτας απαραδεκτο....πιπα αρκετα βαθια αλλα χωρις πολλη μαστορια

μπαλες γλειφει παντως...καλο....

γαμησι στα τεσσερα πεσμενη αλλα οχι πολυ καλα στημενη...τεσπα αρχικα στο μουνακι που ειναι λιγο πηγαδι και ας λεει οτι ειναι καινουρια και μετα χωθηκα με λιγη δυσκολια αρχικα -και αφου της εκανα προθερμανση στην τρυπουλα της με το δαχτυλο-μεσα στην δουλεμενη κωλοτρυπιδα της...

την σφυροκοπησα για αρκετη ωρα και δεν δυσανασχετησε καθολου...αντιθετα τα καυλολογα της και τα βογγητα της εστω και φεικ συνεχιστηκαν και ενταθηκαν μεχρι που την εχυσα δυνατα μεσα στον κωλο της...

επιλογος....βγαζοντας την καποτα ειδα πως ειχα γινει και εγω για πρωτη φορα στην στουντιακη μου καριερα μερεντοπληκτος....επικαλυψη μερεντας κοσμουσε την καποτα μου φερνοντας και μια ασχημη μυρωδια στην μυτη μου...

α ρε βυζολαγνε με καταραστηκες μου φαινεται απο προχτες που μιλουσαμε στο φορουμ....

στο τελος η κοπελα με χαιρετησε ευγενικα και εφυγε λεγοντας μου οτι ηταν πολυ καλα και πως της αρεσει απο τον κωλο λολ...
τεσπα συνοψιζοντας το μωρο ειναι πολυ μαγκιορικο,καλο εμφανισιακα και γαμιεται σχετικα καλα με παθος και ενταση και καλη συμμετοχη..αξιζει δοκιμης εστω για μια φορα....
Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Τζένη)
Συνολική βαθμολογία 8.5
Εμφάνιση κοπέλας 8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας 9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου 8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου 10.0
Πρόσβαση/Parking 8.0
Σχέση απόδοσης/τιμής 8.0

Όχι τύπε μου δε σε καταράστηκα... Απλώς σε προειδοποίησα ότι...

cooltext461586093.gif


154629189449490e2e3fd01.gif
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035

Επισκέπτης
ΠΡΟΣΟΧΗ.....αρκετα καλη  η κριτικη του φιλου jupino για την ΛΑΟΥΡΑ απο κολωνου 30...πραγματι ειναι οπως τη περιγραφει,εμφανισιακα αλλα και απο σερβις.....ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΛΑΝΔΕΖΑ ΑΛΛΑ ΡΟΥΜΑΝΑ.Περυσι την ειχα παρει στο λεωνιδου 6 και οταν αρχισα να της μιλαω ολλανδικα κοιταζε το ταβανι....στη συνεχεια μιλησαμε στα αγγλικα και φυσικα αποκαλυψε την καταγωγη της.


Όπως γράφω, έτσι δήλωσε. Σε ονόματα και καταγωγές δεν δίνω σημασία γιατί απλά δεν μπορώ να το ελέγξω και ξέρω ότι σπανίως έως ποτέ λένε την αλήθεια.
Πάντως θα έπαθε η μικρά όταν της μίλησες ολλανδικά. Που να φανταζόταν...
:2funny: :2funny: :2funny:

Θυμάμε, επίσης, που είχα πάει στη Διδίμου (είναι καιρός τώρα) να δω την περίφημη Αντριάννα, και εμφανίσθηκε υπό το αυτό brand name μια φακλανοχοντρέλα, 50φεύγα, στούμπα και με ετοιμόρροπη οδοντοστοιχία. Τότε τράπηκα σε φυγή. Τη πραγματική Αντριάννα την είδα φέτος (άσχετα αν τελικά δεν πέρασα), καμμία σχέση. Για αυτό καλό είναι να είμαστε ακριβείς στις περιγραφές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom