Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

milf-fan

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
154
Κριτικές
28
Like
0
Πόντοι
11

Με το γνωστό απαράμιλλο ύφος του ο κ. Πύραυλος.
Και ναι, αμερόληπτος. Η εμπειρία μου από τη δύστηνο Βαλκανίδα ήταν παρόμοια... (αν και κατωτέρα εις συμβολισμούς εκ μέρους μου)
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783

.... Η εμπειρία μου από τη δύστηνο Βαλκανίδα ήταν παρόμοια... (αν και κατωτέρα εις συμβολισμούς εκ μέρους μου)

Ναι, πραγματικά, διαβάζονταας (ετεροχρονισμένα) την κριτική σας για την Πατρίτσια, διαπιστώνουμε ότι είστε σαφώς πιο αυστηρός από ότι εμείς (ή άτεγκτος και ανοικτίρμων που θα έλεγε και ο ελλογιμότατος κ. Μπακάλης).
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
... η πρωτοτυπία και η μοναδικότητα του κειμένου ...

Αφιερώνουμε αρκετή ενέργεια (χρόνο και μεράκι), πράγμα το οποίο έπίσης κάνετε εσείς, με τις φωτογραφικές σας συνθέσεις...
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
:)

..όσο αντέχουμε βέβαια (με βάση τον χρόνο και το μεράκι μας), γιατί δεν το αναλάβαμε και εργολαβία  ;)
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Πολύ σωστή η κριτική του Αltinho για το στούντιο Ιωαννίνων 3.
Αναφέρομαι σε αυτό που γράφει στο τέλος , γιατί για την κοπέλα δεν έχω άποψη
"Το μόνο που θα προσθέσω είναι ότι το στούντιο που θα φέρει μία ωραία μαύρη που θα προσφέρει καλές υπηρεσίες θα κάνει τον ιδιοκτήτη του πάμπλουτο…"Πολύ σωστά. Και κυρίως μαύρη λατίνα , και όχι από την Αφρική
Επίσης , πολύ σωστός στο ότι η Πατρίσια δεν είναι μαύρη. Μπορεί το χρώμα της επιδερμίδας της να είναι μαύρο , αλλά είναι μιγάδα (ή ιθαγενής)
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Καλημερα και ξανα συγχαρητηρια στον Αντισθενη που δειχνει σε ολα τα σωστα μελη εδω μεσα οτι ειναι "καθαρο" ατομο και δημοσιευει ολες τις κριτικες!!!....οπως του σεβαστου συναγωνιστη "Abebablom" με τιτλο "Η ΜΠΡΙΚΙΤΕ ειναι Μπρικιταρας"...για την εργαζομενη, προφανως τρανς του σεβαστου στουντιο Φ104...γιατι βοηθαει τους συναγωνιστες-μελη που δεν γουσταρουν τις τρανς να την αποφυγουν!!!!!!!!!!!!..............Ενα φιλικο σχολιο τωρα για τον σεβαστο "Ινδιανο" και την καινουργια κριτικη του απο Βριλησσου 60...εξυπνο αυτο που βαζει στο τελος των κριτικων του, οσον αφορα οτι με τις κοπελλες...... τις βρισκει ολες μα ολες καλες....διχως να σημαινει το ιδιο...αν παει ενας αλλος συναγωνιστης οτι θα κανει την ιδια διαπιστωση....οποτε το κλεινει ωραια ο φιλος μας...και παρεχει πληρη καλυψη της "υποκειμενικοτητας"!!!!!!!!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Μου κανει εντυπωση που στην αλλη κριτικη(για την Μπριγκιτε... εχει και αλλη κριτικη, στο Φ104) απο τον μοντ "Gastez"....την Μπριγκιτε την αναφερει σαν ενα καλο μουνι....δεν ηταν σε θεση να το διακρινει αυτο το βασικο πραγμα..... για την συγκεκριμενη εργαζομενη του στουντιο Φ104.....φαινεται απο πολλα σημεια!!!!!!!!!!!!!!
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Τελικά η Μπριγκίτε είναι κοπέλα από αλλαγή φύλου ?  :think:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μου κανει εντυπωση που στην αλλη κριτικη(για την Μπριγκιτε... εχει και αλλη κριτικη, στο Φ104) απο τον μοντ "Gastez"....την Μπριγκιτε την αναφερει σαν ενα καλο μουνι....δεν ηταν σε θεση να το διακρινει αυτο το βασικο πραγμα..... για την συγκεκριμενη εργαζομενη του στουντιο Φ104.....φαινεται απο πολλα σημεια!!!!!!!!!!!!!!

τι να διακρινει ματια μου δηλ?
και εγω καλο μουνι ειμαι
μη σου πω και το καλυτερο ;)
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
τι να διακρινει ματια μου δηλ?
και εγω καλο μουνι ειμαι
μη σου πω και το καλυτερο ;)
Δεν θα διαφωνησω...και το ξερεις οτι προσωπικα εγω δεν εχω προβλημα να παω με τρανς γιατι αμα λαχει κανουν πιο γαματο ερωτα απο τις εκ γενετης γυναικες.....υπαρχουν ομως πολλοι αλλοι που δεν γουσταρουν τις τρανς(γουστα ειναι αυτα)....δεν ειναι καλο να αναφερονται οι τρανς στο site .....ωστε να κανουμε τις επιλογες μας!!!!!!!!!!!!!!

 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ενα φιλικο σχολιο τωρα [/b] για τον σεβαστο "Ινδιανο" και την καινουργια κριτικη του απο Βριλησσου 60...εξυπνο αυτο που βαζει στο τελος των κριτικων του, οσον αφορα οτι με τις κοπελλες...... τις βρισκει ολες μα ολες καλες....διχως να σημαινει το ιδιο...αν παει ενας αλλος συναγωνιστης οτι θα κανει την ιδια διαπιστωση....οποτε το κλεινει ωραια ο φιλος μας...και παρεχει πληρη καλυψη της "υποκειμενικοτητας"!!!!!!!!

Ευχαριστω για το σχολιο σου.

Επιτρεψε μου μια μονο διευνρινηση:

Το σχολιο "Αυτά για την εμπειρία μου με την ...., που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη…. " δεν το βαζω μονο στις κοπελες που περασα καλα, αλλα και με αυτες που ειχα μετρια ή και κακη εμπειρία.

Παραδειγμα η κριτικη μου για Κλαουντια στο Κ4.

Δεν σημαινει οτι επειδη δεν περασα εγω καλα με την καθε Κλουντια, η κοπελα δεν θα εχει και καλες στιγμες στο δωματιο και καποιοι θα περασουν πολυ καλά.


Ξεκινησα να το κανω αυτο απο τοτε που συναγωνιστης με ρωτησε την αποψη μου για κοπελα, γω ειχα περασει καλα, αυτος δεν περασε και με "κατηγορησε" οτι τον παραπλανησα.......
Ετσι λοιπον οταν με ρωτανε απο εδω και περα απαντω " Προσπωπικα εγω περασα καλα/μετρια/ασχημα".
Και η εκάστοτε  εμπειρια μου δεν ειναι κανόνας.

Με κινδυνο να γινω κουραστικος επαναλαμβανω οτι οι κοπελες δεν ειναι παντα οι ιδιες στο δωματιο.

ΥΓ: Και δεν βρισκω ολες μα ολες τις κοπελες καλες.
Υπαρχουν και μετριες και αρνητικες κριτικες.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Πολύ σωστή η κριτική του Αltinho για το στούντιο Ιωαννίνων 3.
Αναφέρομαι σε αυτό που γράφει στο τέλος , γιατί για την κοπέλα δεν έχω άποψη
"Το μόνο που θα προσθέσω είναι ότι το στούντιο που θα φέρει μία ωραία μαύρη που θα προσφέρει καλές υπηρεσίες θα κάνει τον ιδιοκτήτη του πάμπλουτο…"Πολύ σωστά. Και κυρίως μαύρη λατίνα , και όχι από την Αφρική
Επίσης , πολύ σωστός στο ότι η Πατρίσια δεν είναι μαύρη. Μπορεί το χρώμα της επιδερμίδας της να είναι μαύρο , αλλά είναι μιγάδα (ή ιθαγενής)
Να προσθεσω κατι ακομα στην κριτική του συναγωνιστη:

Το μόνο που θα προσθέσω είναι ότι το στούντιο που θα φέρει μία ωραία μαύρη που θα προσφέρει καλές υπηρεσίες θα κάνει τον ιδιοκτήτη του πάμπλουτο…

Αυτά ….
Πληροφορίες Επίσκεψης
Ημερ/νια επίσκεψης 08.07.2010
Όνομα κοπέλας Μαίρη (Ναόμι)
Προκαταρκτικά Ναι
Βάρδια επίσκεψης 1η (πρωινή)


Μηπως η κοπελα ειναι η γαζελα Ναομι που δουλευε μεχρι προτινος στο ιδρυμα ης Βεργας?

:think: :think: :think: :think: :think: :jerking:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ευχαριστω για το σχολιο σου.

Επιτρεψε μου μια μονο διευνρινηση:

Το σχολιο "Αυτά για την εμπειρία μου με την ...., που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη…. " δεν το βαζω μονο στις κοπελες που περασα καλα, αλλα και με αυτες που ειχα μετρια ή και κακη εμπειρία.

Παραδειγμα η κριτικη μου για Κλαουντια στο Κ4.

Δεν σημαινει οτι επειδη δεν περασα εγω καλα με την καθε Κλουντια, η κοπελα δεν θα εχει και καλες στιγμες στο δωματιο και καποιοι θα περασουν πολυ καλά.


Ξεκινησα να το κανω αυτο απο τοτε που συναγωνιστης με ρωτησε την αποψη μου για κοπελα, γω ειχα περασει καλα, αυτος δεν περασε και με "κατηγορησε" οτι τον παραπλανησα.......
Ετσι λοιπον οταν με ρωτανε απο εδω και περα απαντω " Προσπωπικα εγω περασα καλα/μετρια/ασχημα".
Και η εκάστοτε  εμπειρια μου δεν ειναι κανόνας.

Με κινδυνο να γινω κουραστικος επαναλαμβανω οτι οι κοπελες δεν ειναι παντα οι ιδιες στο δωματιο.

ΥΓ: Και δεν βρισκω ολες μα ολες τις κοπελες καλες.
Υπαρχουν και μετριες και αρνητικες κριτικες.
:thumbsup:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Η ΜΠΡΙΚΙΤΕ ειναι Μπρικιταρας
:S :S :S :S  :S

Μπριγκίτε = τρασέξουαλ. Είναι απαράδεκτο να μη λέγονται αυτά

Τους θερμους χαιρετισμους μου στον συναγωνιστη Abebablom  :rockon: :rockon: :rockon:
μαζι με μερικα ευχαριστω για την ενημερωση

Δεν εχω κατι με τις τρανς , ουτε εχω παει με καμια , και συμφωνω στο οτι μερικες βαζουν γκολ σε
ομορφια - τσαχπινια ΚΑΙ θυλικοτητα (οπτικα) σε αρκετες γκομενες που ξερω.
Οστωσο οταν πας σε ταβερνα και παραγκειλεις κατσικακι στη σχαρα , περιμενεις κατσικακι
αν σου φερουν αρνακι ,  :zfuck: καποιο λαθος εχει γινει , αν στο φερουν επιτιδες , ε τοτε σε δουλευουν !
1lg021thumbsdown.gif


Οσον αφορα τον εταιρο συναγωνιστη που την γεμισε με 10ρια χωρις να αναφερει τιποτα... τι να πω...
Μπορει να μην καταλαβε...   :huh:
 

Επισκέπτης
"Μπριγκίτε = τρασέξουαλ. Είναι απαράδεκτο να μη λέγονται αυτά"

Συμφωνώ απολύτως. Να τηρείται κάποια δεοντολογία και να αποφεύγονται άσκοπες αναγνωριστικές επισκέψεις.
Θα συμπλήρωνα επίσης και να γίνεται το ίδιο για πλαστικά βυζιά.
 

milf-fan

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
154
Κριτικές
28
Like
0
Πόντοι
11
Να αναφέρεται το τρανσφόρμινγκ, ορθόν...

Ορθόν ωσαύτως, ότι μερικά μετασχηματισθέντα κορίτσια, όπως λ.χ.  Μαριάννα Αγκύρας και Αντζελα Φυλής, είναι και γαμώ τα μουνιά και γαμώ τα φακ...
 

Ivanof

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
27
Κριτικές
5
Like
99
Πόντοι
0
Ενα μικρο σχολιο για την κριτκη του συναγωνιστη Ivanof για την Νελλη (?) στο Βρ. 42

....

Πιστευω οτι ο συναγωνιστς πηγε με την Λινα, που εκεινη την εποχη δουλευε στο 42, και η περιγραφη ολων αυτων των στοιχειων ταιριάζει "γαντι" στην Λινα και οχι στην Νελη.
Προφανως εγινε ......αναγραμματισμος.
1261.gif


Συναγωνιστή έχεις απόλυτο δίκιο. Η κοπέλα λέγονταν Λίνα και ουχί Νέλλη. Υπέπεσα σε Φροϋδικό ολίσθημα! (το πώς και το γιατί είναι μια άλλη ιστορία)
Προφάνως, εύστοχο είναι και του σχόλιο του Πιτσιρίκου1.

Προ ολίγου ζήτησα να αλλάξουν το όνομα της κοπέλας στην κριτική μου.

Ευχαριστώ για τη διόρθωση και sorry για το μπέρδεμα. Mea culpa...

ps: για τιμωρία θα επισκεφτώ τη Λίνα άλλες 3-4 φορές για να μάθω να μην μπερδεύω το όνομά της..
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Συναγωνιστή έχεις απόλυτο δίκιο. Η κοπέλα λέγονταν Λίνα και ουχί Νέλλη. Υπέπεσα σε Φροϋδικό ολίσθημα! (το πώς και το γιατί είναι μια άλλη ιστορία)
Προφάνως, εύστοχο είναι και του σχόλιο του Πιτσιρίκου1.

Προ ολίγου ζήτησα να αλλάξουν το όνομα της κοπέλας στην κριτική μου.

Ευχαριστώ για τη διόρθωση και sorry για το μπέρδεμα. Mea culpa...

ps: για τιμωρία θα επισκεφτώ τη Λίνα άλλες 3-4 φορές για να μάθω να μην μπερδεύω το όνομά της..

Να εισαι καλά. Συμβαινουν αυτά.

Υπαρχει ομως ενα μικρο προβλημα για να...εκτισεις την τιμωρια σου. :2funny: :2funny: :2funny:

Η Λινα δεν εργαζεται πλεον στο Βρ. 42 και τελευταια ακουγεται πως εχει φυγει για διακοπές.

:dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom