Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
μετα απο τοσο καιρο αποφασισα να ανοιξω και εγω ενα θεμα.
εχω μια απορια αν καποιος μετα απο συνευρεση με cg ή κοπελα σε studio εφαγε κολλημα και στο τελος εκανε σχεση με την κοπελα ή αν απο τη ή τις συναντησεις καταλαβε οτι η κοπελα τον γουσταρει και το προχωρησε.

Ειχαμε παραδειγματα εδω μεσα τα πιο παλια τα χρονια. Απ οτι ξερω δεν κρατησαν πολυ τα ειδυλια  :grin:
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
μπα όχι. η ρωσίδα έκανε την τύχη της. και να σου πω τελευταία πληροφόριση που είχα ήταν και εντάξει στο ρόλο της γυναίκας-νοικοκυράς. Αλλά τα φράγκα που έσκασε ο άλλος ήταν μιλάμε πολλά χιλιάρικα. τέτοιες γυναίκες ή θα είναι σα το σκυλί που μάζεψες από το δρόμο μια ζωή με ευγνωμοσύνη, ή (που είναι και οι περισσότερες καργιόλες έτσι) μολις δουν αγαπούλη θα σε στραγγίξουν και μετά θα σε πετάξουν στα σκουπίδια.
καλα πρεπει να επεσε οντως στην τρελη περιπτωση
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
μπα όχι. η ρωσίδα έκανε την τύχη της. και να σου πω τελευταία πληροφόριση που είχα ήταν και εντάξει στο ρόλο της γυναίκας-νοικοκυράς. Αλλά τα φράγκα που έσκασε ο άλλος ήταν μιλάμε πολλά χιλιάρικα. τέτοιες γυναίκες ή θα είναι σα το σκυλί που μάζεψες από το δρόμο μια ζωή με ευγνωμοσύνη, ή (που είναι και οι περισσότερες καργιόλες έτσι) μολις δουν αγαπούλη θα σε στραγγίξουν και μετά θα σε πετάξουν στα σκουπίδια.

Ολα τα σεναρια, ειναι ανοικτα !!!  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
και να μην ξεχναμε και την αντιθετη περιπτωση που ειχαμε παλιωτερα...χρηστριες που εγιναν πουτανες... :2funny:
 

pilot2005

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
5.775
για πες μας τι λένε....
τους αγαπούληδες τους έχουν γραμμένους στα μουνόχειλά τους. πέφτει τρελό δούλεμμα σκοπός είναι να βρεθεί ο πακέτος να τις σπιτώσει εάν είναι παντρεμένος ή να τις παντρευτεί εάν είναι χωρισμένος για να πάρουν άδεια παραμονής (οι εκτός ευρώπης). Πέραν τούτου έχει τύχει μπροστά μου εποχή δραχμών τώρα να δίνω κάτι σκουλαρίκια σε μια ψώλα που έκαναν 1 μύριο δραχμούλες και μόλις τα είδε τα πέταξε στην τσάντα της και μου λέει δε τα έκανε καλά ο μαλάκας. Και αυτή η ψώλα όταν ήρθε στο μαγαζί την πήγα να αγοράσει βρακιά που δεν είχε.
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
τους αγαπούληδες τους έχουν γραμμένους στα μουνόχειλά τους. πέφτει τρελό δούλεμμα σκοπός είναι να βρεθεί ο πακέτος να τις σπιτώσει εάν είναι παντρεμένος ή να τις παντρευτεί εάν είναι χωρισμένος για να πάρουν άδεια παραμονής (οι εκτός ευρώπης). Πέραν τούτου έχει τύχει μπροστά μου εποχή δραχμών τώρα να δίνω κάτι σκουλαρίκια σε μια ψώλα που έκαναν 1 μύριο δραχμούλες και μόλις τα είδε τα πέταξε στην τσάντα της και μου λέει δε τα έκανε καλά ο μαλάκας. Και αυτή η ψώλα όταν ήρθε στο μαγαζί την πήγα να αγοράσει βρακιά που δεν είχε.
τυπε ολες ετσι σκέφτονται ακομα και η γιαγια σου ;) ;)
 

pilot2005

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
5.775
τυπε ολες ετσι σκέφτονται ακομα και η γιαγια σου ;) ;)
ναι αλλά η γιαγιά μου έχει λίγο τσίπα. και στην τελική τόσα χρόνια δεν είδα τη γιαγιά μου να δουλεύει αλλά όλες αυτές τις πεθαμένες στη χώρα τους που εδώ λόγο αγαμίας και υστερίας των ελλεηνίδων της κάναμε θεές.....
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
ναι αλλά η γιαγιά μου έχει λίγο τσίπα. και στην τελική τόσα χρόνια δεν είδα τη γιαγιά μου να δουλεύει αλλά όλες αυτές τις πεθαμένες στη χώρα τους που εδώ λόγο αγαμίας και υστερίας των ελλεηνίδων της κάναμε θεές.....
οσο πιο κατω στην κοινωνια τοσο πιο κακος γινεσαι .αυτο ειναι νομος και ισχυει 100%
 

pilot2005

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
5.775
οσο πιο κατω στην κοινωνια τοσο πιο κακος γινεσαι .αυτο ειναι νομος και ισχυει 100%
σίγουρα αλλα ειδικά οι στριπτιζούδες είναι εντελώς ξεφτιλισμένες. σου λέω τις φέρνεις από τα κωλοχώρια τους που η τουλέτα είναι ένας λάκκος στα 50 μέτρα μακριά από το σπίτι, με μισό βρακί σα σκελέα και σε 2 μηνάκια έχουν γίνει φονιάδες των ευρώ των πελατών.
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
σίγουρα αλλα ειδικά οι στριπτιζούδες είναι εντελώς ξεφτιλισμένες. σου λέω τις φέρνεις από τα κωλοχώρια τους που η τουλέτα είναι ένας λάκκος στα 50 μέτρα μακριά από το σπίτι, με μισό βρακί σα σκελέα και σε 2 μηνάκια έχουν γίνει φονιάδες των ευρώ των πελατών.
τυπε ποτε δεν καταλαβα γτ πανε καποιοι σε στριπ  :think: αφου δεν γαμας. Ποτε δεν πηγα και ποτε δεν θα παω. Αμα ειναι να πληρωσεις να γαμησεις κιολας
 

pilot2005

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
5.775
τυπε ποτε δεν καταλαβα γτ πανε καποιοι σε στριπ  :think: αφου δεν γαμας. Ποτε δεν πηγα και ποτε δεν θα παω. Αμα ειναι να πληρωσεις να γαμησεις κιολας
έχει μια καύλα η υπόθεση. αλλά από το να σε φραπεδιάζουν μέχρι να αγαπήσεις και να την σπιτώσεις έχει πολύ δρόμο. και δυστυχώς έχω δει να σκορπάνε περιουσίες και να μην βλέπουν ότι τους πιάνουν τον κώλο. η μουνόπλακα είναι η χειρότερη αρρώστια της εποχής.
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
τυπε ποτε δεν καταλαβα γτ πανε καποιοι σε στριπ  :think: αφου δεν γαμας. Ποτε δεν πηγα και ποτε δεν θα παω. Αμα ειναι να πληρωσεις να γαμησεις κιολας
ισως για την καυλαντα και τον χαβαλε που θα κανεις με την παρεα σου.επι την ευκαιρια που χαθηκε ο παθος για τα τεμαχια που ηταν μεγας γνώστης των στριπτίζ....
 

the big cock

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
εδω ρε παιδια μαθαμε χτες οτι 2  Ρουμανες που εκδιδονατν στο γνωστο  Amnezia παντρευτηκαν πελατες :headbang: :headbang: :headbang:
Τι ψαχνεις τωρα.....
Αυτό οφείλεται στην στέρηση που έχουν δημιουργήσει οι ελλεεινίδες και ουσιαστικά μας σπρώχνουν στις ξένες.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Αυτό οφείλεται στην στέρηση που έχουν δημιουργήσει οι ελλεεινίδες και ουσιαστικά μας σπρώχνουν στις ξένες.

μπορει να ειναι και ετσι. υπαρχουν ξενες - μουναρες-  που δουλευουν αξιοπρεπως σε δουλειες τψν 600€ (οποιος ψωνιζει απο φουρνο της βαρκιζας ή από σ/μ της βουλας θα εχει δει τι εννοω). παρε αυτες. ειναι αναγκη να παρεις τις πουτανες?
 

the big cock

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Δημιουργούν άντρες λιγούρια,στερημένους,με κακή σεξουαλική ζωή και χωρίς εμπερία στις γυναίκες και έτσι γίνονται εύκολα θύματα της κάθε μιας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom