Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
το προβλημα παραμενει κατω, εγω ειμαι αθηνα εδω και 4 χρονια

αν εχεις αναγκη απο λεφτα τι να φοβηθεις
τυπε κανα σιδερικο ειχες μαζι σου?
αυτοι ειναι επικινδυνοι
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
894
Κριτικές
4
Like
720
Πόντοι
86
τυπε κανα σιδερικο ειχες μαζι σου?
αυτοι ειναι επικινδυνοι

μου ειχαν φτιαξει ενα ξυλο τα παιδια απο το εργοστασιο και μερικες σανιδες με προκες

αλλη νωοτροποια δικε μου...

θετικη προοπτικη περιγραφεις ομως του γκουντ το μπι τρου
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ειχε τι φαλτσετα γιατρε ξεχασες :grin:
τυπε εδω μιλαμε για πολλαπλους αντιπαλους
θελει δραστικες λυσεις :rockon:
M3%2050%20SLUG.jpg
 

zoolander1453

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2011
Μηνύματα
685
Κριτικές
15
Like
53
Πόντοι
16
μετα απο τοσο καιρο αποφασισα να ανοιξω και εγω ενα θεμα.
εχω μια απορια αν καποιος μετα απο συνευρεση με cg ή κοπελα σε studio εφαγε κολλημα και στο τελος εκανε σχεση με την κοπελα ή αν απο τη ή τις συναντησεις καταλαβε οτι η κοπελα τον γουσταρει και το προχωρησε.
 

pilot2005

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
5.775
μετα απο τοσο καιρο αποφασισα να ανοιξω και εγω ενα θεμα.
εχω μια απορια αν καποιος μετα απο συνευρεση με cg ή κοπελα σε studio εφαγε κολλημα και στο τελος εκανε σχεση με την κοπελα ή αν απο τη ή τις συναντησεις καταλαβε οτι η κοπελα τον γουσταρει και το προχωρησε.
ξέρω περίπτωση που την παντρεύτηκε. πίκρα όμως. δεν είχε εμπειρίες και έπαθε τη γνωστή μουνόπλακα.
 

pilot2005

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
5.775
για πες .........................
τι να σου πω. δυο φορές τη γάμησε και έπεσε στις αγάπες. από γκόμενες δεν είχε πολύ εμπειρία και μετά πήρε τη βίζιτα και την παντρεύτηκε. πολλά φράγκα έφαγε για να την σπιτώσει. χαρτιά, νταβάδες, ταξίδια στα βάθη της ρωσίας. εγώ μάστορα δεν εδινε ούτε μισό ρούβλι για πάρτη της πάντως....
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
τι να σου πω. δυο φορές τη γάμησε και έπεσε στις αγάπες. από γκόμενες δεν είχε πολύ εμπειρία και μετά πήρε τη βίζιτα και την παντρεύτηκε. πολλά φράγκα έφαγε για να την σπιτώσει. χαρτιά, νταβάδες, ταξίδια στα βάθη της ρωσίας. εγώ μάστορα δεν εδινε ούτε μισό ρούβλι για πάρτη της πάντως....
ελα πες και το τελος .περναγε σκατα και του ζητησε και διαζυγιο η αλλη :grin:
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
μετα απο τοσο καιρο αποφασισα να ανοιξω και εγω ενα θεμα.
εχω μια απορια αν καποιος μετα απο συνευρεση με cg ή κοπελα σε studio εφαγε κολλημα και στο τελος εκανε σχεση με την κοπελα ή αν απο τη ή τις συναντησεις καταλαβε οτι η κοπελα τον γουσταρει και το προχωρησε.
πολυ δυσκολο αυτό που λες πρέπει εσυ να εισαι ο υπερφραγκατος γκομενος και να πας απειρες μαζι της η αυτη να σε καψουρευτει τρελα πραγμα το οποιο ειναι σχεδον αδύνατον....
 

pilot2005

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
5.775
ελα πες και το τελος .περναγε σκατα και του ζητησε και διαζυγιο η αλλη :grin:
μπα όχι. η ρωσίδα έκανε την τύχη της. και να σου πω τελευταία πληροφόριση που είχα ήταν και εντάξει στο ρόλο της γυναίκας-νοικοκυράς. Αλλά τα φράγκα που έσκασε ο άλλος ήταν μιλάμε πολλά χιλιάρικα. τέτοιες γυναίκες ή θα είναι σα το σκυλί που μάζεψες από το δρόμο μια ζωή με ευγνωμοσύνη, ή (που είναι και οι περισσότερες καργιόλες έτσι) μολις δουν αγαπούλη θα σε στραγγίξουν και μετά θα σε πετάξουν στα σκουπίδια.
 

zoolander1453

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2011
Μηνύματα
685
Κριτικές
15
Like
53
Πόντοι
16
πολυ δυσκολο αυτό που λες πρέπει εσυ να εισαι ο υπερφραγκατος γκομενος και να πας απειρες μαζι της η αυτη να σε καψουρευτει τρελα πραγμα το οποιο ειναι σχεδον αδύνατον....
Η περιπτωση ομως να φαει κολλημα καποιος και να  καψουρευτει εχει νομιζω αρκετες πιθανοτητες;
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
εδω ρε παιδια μαθαμε χτες οτι 2  Ρουμανες που εκδιδονατν στο γνωστο  Amnezia παντρευτηκαν πελατες :headbang: :headbang: :headbang:
Τι ψαχνεις τωρα.....
 

XRISTOS(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2005
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
1
φιλος παντρεφτηκε Γεωργιανη μπαργουμαν, εκανε και παιδι μαζι της ο βλακας, τον παρατησε, παρατησε και το παιδι (αποδειχτηκε οτι ειχε αλλ δυο πολυ μεγαλυτερα στην Γεωργια) του πηρε οτι ειχε αξια και χαθηκε.
 

pilot2005

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
5.775
εδω ρε παιδια μαθαμε χτες οτι 2  Ρουμανες που εκδιδονατν στο γνωστο  Amnezia παντρευτηκαν πελατες :headbang: :headbang: :headbang:
Τι ψαχνεις τωρα.....
σώπααααααα. που να δεις τι λένε αυτές οι γαμιόλες για τους αγαπούληδες στο μαγαζί μέσα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom