Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
ολοι οι πουτανιαρηδες ειχαμε κατι με αυτες
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
τυπε ποτε δεν καταλαβα γτ πανε καποιοι σε στριπ  :think: αφου δεν γαμας. Ποτε δεν πηγα και ποτε δεν θα παω. Αμα ειναι να πληρωσεις να γαμησεις κιολας

Καλη φαση τα στριπ τυπε. Βεβαια δεν πας για να γαμησεις, οπως ειπε και ο KING_JAMES, πας για την καυλαντα και το χαβαλε. Και παντα μετρημενα πραγματα, 3-4 χορους και κανα δυο κερασμενα ποτα max.


ολοι οι πουτανιαρηδες ειχαμε κατι με αυτες

Εγω που δεν ειχα δηλαδη δεν ειμαι πουτανιαρης  :think:
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Καλη φαση τα στριπ τυπε. Βεβαια δεν πας για να γαμησεις, οπως ειπε και ο KING_JAMES, πας για την καυλαντα και το χαβαλε. Και παντα μετρημενα πραγματα, 3-4 χορους και κανα δυο κερασμενα ποτα max.


Εγω που δεν ειχα δηλαδη δεν ειμαι πουτανιαρης   :think:
τυπε εγω  πρωτα γαμαω και μετα καυλαντιζω :sunglasses:

ΥΓ πως παει η δουλεια?
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
δεν εχεις βαρεθει να λες μλκς
εσυ δεν εχεις βαρεθει να φυτιλιαζεις ολα τα λεφτα σου στις πουτανες και να σε διωχνουν....οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κραμασταρια...
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
μπορει να ειναι και ετσι. υπαρχουν ξενες - μουναρες-  που δουλευουν αξιοπρεπως σε δουλειες τψν 600€ (οποιος ψωνιζει απο φουρνο της βαρκιζας ή από σ/μ της βουλας θα εχει δει τι εννοω). παρε αυτες. ειναι αναγκη να παρεις τις πουτανες?
:rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Δεν ειχα ποτε σχεση με επαγγελματια, αλλα με αφορμη ενα θεμα που διαβαζα πριν λιγο <<σχεση με μασαζοκοριτσο>> θα περιγραψω τι μου συμβαινει τον τελευταιο χρονο για να καταλαβουν καποιοι αγαπουληδες ποσο δυσκολα διαχειρησιμες ειναι αυτες οι σχεσεις. Να πω πριν οτι δεν εχω διαβασει το παρον θεμα γιατι οπως ειπα ποτε δεν ειχα σχεση μ΄ επαγγελματια κι ουτε μ΄ενδιαφερει να κανω.
Το φθινοπωρο του '12 γνωρισα την κοπελα με την οποια εχω σχεση. Ειναι Βουλγαρα 34 ετων και δουλευει απο Σεπτεμβρη ως μεσα Ιουνιου σε bar. Δεν ειναι κωλομπαρο, δεν ειναι strip club, αλλα ενα μπαρακι, ποταδικο ας το πουμε οπου δουλευουν 3 κοπελες + την αφεντικινα. Μια μαυρη, δυο βουλγαρες + την αφεντικινα που ειναι ελληνιδα. Ενα επαρχιακο μπαρακι, σ΄εναν επαρχιακο δρομο, οπου συνηθως συχναζουν βλαχοι απο τα διπλανα χωρια, καποιοι που ερχονται απο παρακειμενες πολεις γιατι ακουσαν οτι οι κοπελες που δουλευουν εκει ειναι ευκολες, διαφοροι αποκληροι της ζωης, μοναχικοι ανθρωποι, αλκοολες και διαφοροι που πανε για χαβαλε ή γιατι δεν ειχαν κατι αλλο να κανουν εκεινο το βραδι.
Το μαγαζι εχει δουλεια, τα ποτα ειναι φτηνα αλλα μπομπες.

Δεν δυσκολευτικα να παρω το κινητο της δικιας μου και να τη βγαλω για καφε. Στη δευτερη εξοδο μας την πηδηξα. Το δευτερο πηδημα εγινε σχεση. Κι εδω αρχιναν τα δυσκολα. Το πρωτο διαστημα της σχεσης μας ειχα γινει πελατης στο μαγαζι. Πολυ ξενυχτι για να την περιμενω να σχολασει ποτε στις 3 ποτε στις 5 το πρωι αναλογα τον κοσμο που ειχε το μαγαζι. Λεφτα δεν χαλαγα, συνηθως πληρωνε αυτη οτι επινα. Μετα αρχισαν οι ζηλιες. Οταν βγαιναμε ειτε στο χωριο μου, ειτε σε καποια διπλανη πολη ή χωριο, ειχε περισοτερους γνωστους απο μενα που μενω χρονια στην περιοχη. Μου την εσπαγε που την χαιρετουσε ενα σωρο κοσμος κι αυτη μιλαγε με ολους. Αργοτερα διαπιστωσα οτι εβγαινε και με πελατες του μαγαζιου. Πολυ σπανια, αλλα ειχε γινει να κλεισει το μαγαζι σχετικα νωρις και να πανε καποιες κοπελες μαζι με καποιους πελατες σε καποιο club για να συνεχισουν τη "διασκεδαση. Μαζι κι η δικια μου. Αυτο με εξοργισε με αποτελεσμα να πεσουν οι πρωτες φαπες και να χωρισουμε. Με πρωτοβουλια δικη της τα ξαναβρηκαμε μετα απο περιπου 2 βδομαδες.
Δεν χρειαζεται να μπω σε περισοτερες λεπτομεριες, πλεον η σχεση μας ειναι στο χαλαρο. Πηδιομαστε, βγαινουμε μαζι ή ο καθενας με την παρεα του, καποιες μερες μενει σπιτι μου αλλες μενω εγω στο δικο της, με δανειζει οταν εχω αναγκη ή το αντιστροφο, υποτιθεται οτι εχει ο ενας στον αλλο εμπιστοσυνη, αλλα στην πραγματικοτητα κανεις δεν εχει επιστοσυνη στον αλλο. Ειναι απιστευτα ζηλιαρα κι εγω πιστευω οτι μ΄εχει "κερατωσει" αλλα στ΄αρχιδια μου κι εγω την εχω "κερατωσει" κι αν μου δωθει ευκαιρια θα το ξανα κανω.

Αν λοιπον μια σχεση με κοπελα που δουλευει σε bar ειναι τοσο προβληματικη φανταστητε πως θα ειναι μια σχεση με καποια που δουλευει σε μπουρδελο ή κανει βιζιτες και τρωει απο 5 ως 40 πουτσες καθημερινα. Θα πρεπει να ειναι πολυ μεγαλος μαλακας καποιος για να ονειρευται σχεση με πουτανα ή μασατζου, εκτος αν εχει σκοπο να γινει νταβατζης και της τα τρωει ή εντελως στ' αρχιδια του που να μην τον νοιαζει με ποσους πηδηχτηκε η γκομενα του.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Αν λοιπον μια σχεση με κοπελα που δουλευει σε bar ειναι τοσο προβληματικη φανταστητε πως θα ειναι μια σχεση με καποια που δουλευει σε μπουρδελο ή κανει βιζιτες και τρωει απο 5 ως 40 πουτσες καθημερινα. Θα πρεπει να ειναι πολυ μεγαλος μαλακας καποιος για να ονειρευται σχεση με πουτανα ή μασατζου, εκτος αν εχει σκοπο να γινει νταβατζης και της τα τρωει ή εντελως στ' αρχιδια του που να μην τον νοιαζει με ποσους πηδηχτηκε η γκομενα του.
++++
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
σίγουρα αλλα ειδικά οι στριπτιζούδες είναι εντελώς ξεφτιλισμένες. σου λέω τις φέρνεις από τα κωλοχώρια τους που η τουλέτα είναι ένας λάκκος στα 50 μέτρα μακριά από το σπίτι, με μισό βρακί σα σκελέα και σε 2 μηνάκια έχουν γίνει φονιάδες των ευρώ των πελατών.
Και απο εκει που δεν ειχαν γαιδαροι να καβαλησουν, τις βλεπεις τουλαχιστον με σμαρτακια και σπορ αμαξια, τουλαχιστον αυτες που δεν τους τα τρωνε οι νταβαδες..
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
μπορει να ειναι και ετσι. υπαρχουν ξενες - μουναρες-  που δουλευουν αξιοπρεπως σε δουλειες τψν 600€ (οποιος ψωνιζει απο φουρνο της βαρκιζας ή από σ/μ της βουλας θα εχει δει τι εννοω). παρε αυτες. ειναι αναγκη να παρεις τις πουτανες?
Υπαρχει και το αντιθετο σεναριο τυπε, καποιες απο αυτες να ξυπνησουν καποια στιγμη και να γινουν πουτανες...
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Εχω μπλεξει και γω με κοπελα του χωρου και μαλιστα αρκετα γνωστη στους κυκλους των μπουρδελιαρηδων..
Μια χαρα περασα, με ταιζε με ποτηζε, εμενα σπιτι της, τη γαμαγα μου πληρωνε φαγητα βενζινες της τραμπουκηζα λεφτα και πηγαινα στα μπουρδελα  :2funny: :2funny:
Βεβαια την ειχα καθαρα για χαβαλε δεν ειχα αισθηματα για εκεινη.

Το τηλεφωνο της δε σταματαγε να χτυπα και πιστευω οτι παραλληλα ειχε και αλλους αλλα δεν με πειραζε καθολου.

Αντιθετως εκεινη ηταν πολυ ζηλιαρα
:2funny: :2funny: :2funny:
 

agoraios2013

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
1
Το να γίνει κάποια πουτάνα, είνα εύκολο: 1) Να αντέχει την πούτσα, 2)Να ζεί και να εργάζεται σε ένα περιβάλον που είναι άγνωστη. Βουλγάρα βιζιτού μου είχε πεί οτι αν οι δικοί της μάθουν τη δουλειά που κάνει στην Ελλάδα θα την σκοτώσουν. Ρωσίδα μου είπε πρόσφατα ότι οι τιμές στις πουτάνες στη Ρωσία είναι ακριβότερες από Ελλάδα, αλλά εκεί θα είναι κοντά στη μαμα, και δε μπορεί να κάνει αυτή τη δουλειά
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
ισως για την καυλαντα και τον χαβαλε που θα κανεις με την παρεα σου.επι την ευκαιρια που χαθηκε ο παθος για τα τεμαχια που ηταν μεγας γνώστης των στριπτίζ....
κατσε κ ακου εσυ τισ μλκς του τηλεκατευθυνομενου βλακα που παει στις πουτανες κ με θαβει δε πειραζει
ακομα γελαω με τα λεςφτα του βγαινω εξω μ αυτες καλα ειναι
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Δεν ειχα ποτε σχεση με επαγγελματια, αλλα με αφορμη ενα θεμα που διαβαζα πριν λιγο <<σχεση με μασαζοκοριτσο>> θα περιγραψω τι μου συμβαινει τον τελευταιο χρονο για να καταλαβουν καποιοι αγαπουληδες ποσο δυσκολα διαχειρησιμες ειναι αυτες οι σχεσεις. Να πω πριν οτι δεν εχω διαβασει το παρον θεμα γιατι οπως ειπα ποτε δεν ειχα σχεση μ΄ επαγγελματια κι ουτε μ΄ενδιαφερει να κανω.
Το φθινοπωρο του '12 γνωρισα την κοπελα με την οποια εχω σχεση. Ειναι Βουλγαρα 34 ετων και δουλευει απο Σεπτεμβρη ως μεσα Ιουνιου σε bar. Δεν ειναι κωλομπαρο, δεν ειναι strip club, αλλα ενα μπαρακι, ποταδικο ας το πουμε οπου δουλευουν 3 κοπελες + την αφεντικινα. Μια μαυρη, δυο βουλγαρες + την αφεντικινα που ειναι ελληνιδα. Ενα επαρχιακο μπαρακι, σ΄εναν επαρχιακο δρομο, οπου συνηθως συχναζουν βλαχοι απο τα διπλανα χωρια, καποιοι που ερχονται απο παρακειμενες πολεις γιατι ακουσαν οτι οι κοπελες που δουλευουν εκει ειναι ευκολες, διαφοροι αποκληροι της ζωης, μοναχικοι ανθρωποι, αλκοολες και διαφοροι που πανε για χαβαλε ή γιατι δεν ειχαν κατι αλλο να κανουν εκεινο το βραδι.
Το μαγαζι εχει δουλεια, τα ποτα ειναι φτηνα αλλα μπομπες.

Δεν δυσκολευτικα να παρω το κινητο της δικιας μου και να τη βγαλω για καφε. Στη δευτερη εξοδο μας την πηδηξα. Το δευτερο πηδημα εγινε σχεση. Κι εδω αρχιναν τα δυσκολα. Το πρωτο διαστημα της σχεσης μας ειχα γινει πελατης στο μαγαζι. Πολυ ξενυχτι για να την περιμενω να σχολασει ποτε στις 3 ποτε στις 5 το πρωι αναλογα τον κοσμο που ειχε το μαγαζι. Λεφτα δεν χαλαγα, συνηθως πληρωνε αυτη οτι επινα. Μετα αρχισαν οι ζηλιες. Οταν βγαιναμε ειτε στο χωριο μου, ειτε σε καποια διπλανη πολη ή χωριο, ειχε περισοτερους γνωστους απο μενα που μενω χρονια στην περιοχη. Μου την εσπαγε που την χαιρετουσε ενα σωρο κοσμος κι αυτη μιλαγε με ολους. Αργοτερα διαπιστωσα οτι εβγαινε και με πελατες του μαγαζιου. Πολυ σπανια, αλλα ειχε γινει να κλεισει το μαγαζι σχετικα νωρις και να πανε καποιες κοπελες μαζι με καποιους πελατες σε καποιο club για να συνεχισουν τη "διασκεδαση. Μαζι κι η δικια μου. Αυτο με εξοργισε με αποτελεσμα να πεσουν οι πρωτες φαπες και να χωρισουμε. Με πρωτοβουλια δικη της τα ξαναβρηκαμε μετα απο περιπου 2 βδομαδες.
Δεν χρειαζεται να μπω σε περισοτερες λεπτομεριες, πλεον η σχεση μας ειναι στο χαλαρο. Πηδιομαστε, βγαινουμε μαζι ή ο καθενας με την παρεα του, καποιες μερες μενει σπιτι μου αλλες μενω εγω στο δικο της, με δανειζει οταν εχω αναγκη ή το αντιστροφο, υποτιθεται οτι εχει ο ενας στον αλλο εμπιστοσυνη, αλλα στην πραγματικοτητα κανεις δεν εχει επιστοσυνη στον αλλο. Ειναι απιστευτα ζηλιαρα κι εγω πιστευω οτι μ΄εχει "κερατωσει" αλλα στ΄αρχιδια μου κι εγω την εχω "κερατωσει" κι αν μου δωθει ευκαιρια θα το ξανα κανω.

Αν λοιπον μια σχεση με κοπελα που δουλευει σε bar ειναι τοσο προβληματικη φανταστητε πως θα ειναι μια σχεση με καποια που δουλευει σε μπουρδελο ή κανει βιζιτες και τρωει απο 5 ως 40 πουτσες καθημερινα. Θα πρεπει να ειναι πολυ μεγαλος μαλακας καποιος για να ονειρευται σχεση με πουτανα ή μασατζου, εκτος αν εχει σκοπο να γινει νταβατζης και της τα τρωει ή εντελως στ' αρχιδια του που να μην τον νοιαζει με ποσους πηδηχτηκε η γκομενα του.

δεν μπορώ να καταλάβω γιατί είσαι σε αυτή τη σχέση... μόνο για το σεξ;
 

agoraios2013

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
1
 Πάντως άν η σχέση είναι βιώσιμη προτιμώ για σχέση και γάμο τη Ρουμάνα απο τη Φυλής που γαμιότανε γιά το χρήμα, παρά μία της γειτονιάς μου, που άν τολμούσα να της μιλήσω θα με κατηγορούσε για βιαστή, και θα με χλεύαζε με τις φίλες της, αλλα γαμιότανε με πολλούς άλλους για την καύλα της.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
κατσε κ ακου εσυ τισ μλκς του τηλεκατευθυνομενου βλακα που παει στις πουτανες κ με θαβει δε πειραζει
ακομα γελαω με τα λεςφτα του βγαινω εξω μ αυτες καλα ειναι

:rockon: :rockon: :rockon:
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Χθες φιλοξενησα φιλο που θα εφευγε σημερα για τη χωρα του(Ελληνας ομογενης)..
Δουλευει συχνα-πυκνα και στην Νοτιοανατολικη Ασια, οπου τα εχει ξεσκισει ολα..., μιλαμε για σιγκαπουρη, βιετναμ, καμποτζη, Χονγκ Κονγκ κ.τ.λ.
Βλεπει Ρωσιδες, Ρουμανες και αλλες και στα @@ του, τον εχω παει σε στουντιος, 2 φορες εχει  :knockinb: δεν του εκανε καμμια απολυτως αισθηση...
Μου εδειχνε φωτογραφιες απο εξωτικα γκομενακια, μια βιετναμεζα μαλιστα που  :cum: με το που την εβλεπες...
Την ειχε παρει για μια εβδομαδσα, του εκανε την ξεναγο, πηγαινανε και ετρωγαν μαζι και το βραδυ, αχαλινωτο σεξ...
 Της ειχε δωσει 800 δολλαρια και ειχε τυψεις οτι της εδωσε και λιγα...
Ο φιλος εχει πολυ καλη δουλεια και λεφτα...
Μιλανε με μηνυματα συνεχως...
Σημερα το πρωι του εστειλε μηνυμα ρωτωντας τον αν την βλεπει σοβαρα και αποφυγε να της απαντησει ξεκαθαρα...
Σε ερωτηση μου τι θα κανει, μου απαντησε " φυσικα και δεν μπορω να τη δω σοβαρα, γιατι αν θα την παρω στη χωρα μου να την παντρευτω, δε θα μπορω να κινηθω ελευθερα, ασχετως με το οτι κανω ταξιδια και κανω τη ζωη μου, δεν εχει νοημα να σπιτωσω μια τετοια...Αυτες οταν πλησιαζουν τα 30 τους κοιτανε να τυλιξουν μεγαλυτερους τους απο τη χωρα μου με λεφτα και να τις σπιτωσουν...
Καποιοι 50ρηδες και ανω που νοιωθουν μοναξια, το κανουν, εγω δεν εχω την αναγκη..."
αυτα ειπε ο φιλος, ο οποιος ειναι 40χρ και χωρισμενος εδω και 4 χρονια...
Αυτα ειπε ο φιλος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom