Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
δεν ξερω τι κανει με αυτον  η δικια μου. Μου ειπε οτι της εδιναν λεφτα.αλλα του εδωσε 100 ευρω ..Δεν πιστευω να εφτασε στο σημειο να τους πληρωνει για να την πηδανε. Αυτο θα ειναι μεγαλο ρεζιλικι.....
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
τα εχουμε πει αυτα. Αφου την χτυπαγε τι εκανα ....να σταματαγα την μπυρα ρε φιλε. Ετσι κιαλλος τι ενας παραπανω μεσα το πηγαδι της
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
το κανατε θεμα δηλαδη ....αφου μια ζωη ξυλο ετρωγε η χοντρη. Πρωτα απο τον πατερα της, μετα απο τον γκομενο της, μετα απο τους νταβαδες...εχει φαει ξυλο και απο πελατες .....τι να σας πω ρε παιδια εγω δηλαδη θα σωσω την κατασταση.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
ρε μπάμια να καθαρίσεις ΣΑΝ ΑΝΤΡΑΣ
εκτός και αν γουστάρεις και εσύ Αμπντουλ
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ωχ δεν γουσταρω να συζηταω μαλακιες ...καθαρισα μια χαρα . Τους καλεσα ολους την πρωτοχρονια να δουνε τα βιντεακια που εχω γυρισει. Η γυναικα μου θα μαγηρευει στην κουζινα. Οι μαυροι γειτονες δεν εχουν ιντερνετ να τα δουν....
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
εγω ειμαι ιπποτης με τις γυναικες
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
758
Κριτικές
11
Like
52
Πόντοι
4.165
ωχ δεν γουσταρω να συζηταω μαλακιες ...καθαρισα μια χαρα . Τους καλεσα ολους την πρωτοχρονια να δουνε τα βιντεακια που εχω γυρισει. Η γυναικα μου θα μαγηρευει στην κουζινα. Οι μαυροι γειτονες δεν εχουν ιντερνετ να τα δουν....
δηλαδη με αυτο θα λυθουν ολα?
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
ωχ δεν γουσταρω να συζηταω μαλακιες ...καθαρισα μια χαρα . Τους καλεσα ολους την πρωτοχρονια να δουνε τα βιντεακια που εχω γυρισει. Η γυναικα μου θα μαγηρευει στην κουζινα. Οι μαυροι γειτονες δεν εχουν ιντερνετ να τα δουν....
καυλα!!!!λες να τις πεταξουν εξω και να αρχισουν να τον παιζουν;τι θα κανεις σε τετοια περιπτωση;πρεπει να εχεις ετοιμες λυσεις για ολα,και ξερεις ε;οι μαυροι λενε οτι οταν κατουρανε δεν τον τιναζουν...τον κλωτσανε,στο εχω πει αυτο ξανα,το νου σου!!!
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
καυλα!!!!λες να τις πεταξουν εξω και να αρχισουν να τον παιζουν;τι θα κανεις σε τετοια περιπτωση;πρεπει να εχεις ετοιμες λυσεις για ολα,και ξερεις ε;οι μαυροι λενε οτι οταν κατουρανε δεν τον τιναζουν...τον κλωτσανε,στο εχω πει αυτο ξανα,το νου σου!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
758
Κριτικές
11
Like
52
Πόντοι
4.165
καλη χρονια bbwlover.κανα νεο εχουμε?
 

berlouskoni(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Τι νεα να εχει ο ανθρωπος.Προσπαθει να κλεισει το στομα της χοντρης γιατι γαμηθηκε στο φαι
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
να γαμηθηκε στο φαι παει στο διαβολο,μην εγινε κανενα σκηνικο με τους μαυρους και τους περασανε στην σουβλα και τους 2
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
758
Κριτικές
11
Like
52
Πόντοι
4.165
να γαμηθηκε στο φαι παει στο διαβολο,μην εγινε κανενα σκηνικο με τους μαυρους και τους περασανε στην σουβλα και τους 2
ναι ρε παιδια, αρχιζω και ανυσηχω.δεν εχει εμφανιστει απο χτες ο bbw.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
ωχ δεν γουσταρω να συζηταω μαλακιες ...καθαρισα μια χαρα . Τους καλεσα ολους την πρωτοχρονια να δουνε τα βιντεακια που εχω γυρισει. Η γυναικα μου θα μαγηρευει στην κουζινα. Οι μαυροι γειτονες δεν εχουν ιντερνετ να τα δουν....
να τους κανετε δωρο αυτο αλλα δεν σε πειραζει που θα την βλεπουν και θα τον παιζουν ολη μερα;εμεις που τον παιζουμε για παρτυ της ειμαστε αλλο...αλλωστε μια παρεα ειμαστε εμεις εδω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom