Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
ενταξι τωρα δεν ηταν το ιδιο εγινε μπροστα μου ...ειναι διαφορετικα. Πως να το κανουμε δεν με εξιπατησε. και ηταν και τελιως μεθυσμενη αλλιως εχη ιθικες αξιες
ακριβως!!!αφου τον πλακωσε στο τρομπονι μπροστα σου δεν πιανετε για κερατο
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
ρε φίλε τώρα σοβαρα. Είσαι τελικά ξεφτύλας. Οκ έχεις δεμένο τον γαιδαρο σου αλλα την χτυπάς και αφήνεις και αλλους να την χτυπάνε; Είσαι άντρας εσύ και καλά; Κοιταξε να διορθωθείς γιατι θα τα πάρει η χοντρή καμια μέρα και σε βλέπω στον δρόμο μαζί με τους μάυρους...
σε τι σχημα;μπρος ο τυπος και πισω οι μαυροι;
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
την υπερασπιστικα. Του ειπα ρε μαλακα ελα να πιουμε μπυρες μαζι στην κουζινα και αστην κακομοιρα δεν ακους που κλαιει και φωναζει να σταματισεις. Το πρωι δεν του μιλισα που τον ειδα. του κραταω μουτρα
δεν θα του αρεσε η μπυρα που ειχες
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
την υπερασπιστικα. Του ειπα ρε μαλακα ελα να πιουμε μπυρες μαζι στην κουζινα και αστην κακομοιρα δεν ακους που κλαιει και φωναζει να σταματισεις. Το πρωι δεν του μιλισα που τον ειδα. του κραταω μουτρα
Ελα ρε!!Ετσι στεγνα δηλαδη;Του εκανες τα μουτρα κρεας!!!Θα μαυρισε απο το κακο του!!!


Ποσο μαλακας ειμαι που καθομαι και διαβαζω τις **** που γραφεις. :headbang:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
NAI Καρατζαφερη ψυφισα . γιατι ειναι με τις οικογενιακες αξιες οχι σαν το Γιωργο

μη σε ακούσει ο Πρόεδρος θα σε βρίσει. Εδώ λέμε πως και πως να φύγουν οι λαθρομετανάστες, εσύ τους κερνάς φαι και γαμήσι. Μαλάκας είναι να φύγει ο Αμπντούλ? που θα βρει αλλού να τρώει να γαμεί και να δέρνει...
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
παιδια Ο Αμπντουλ ειρθε σπιτι και ζητησε συγνωμη .. Η γυναικα μου του εδωσε και 100 ευρω για τις γιορτες.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
παιδια Ο Αμπντουλ ειρθε σπιτι και ζητησε συγνωμη .. Η γυναικα μου του εδωσε και 100 ευρω για τις γιορτες. η
καλο παιδι ο αμπντουλ...μηπως εχουν και κανα ραμαζανι τωρα; :think:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
παιδια Ο Αμπντουλ ειρθε σπιτι και ζητησε συγνωμη .. Η γυναικα μου του εδωσε και 100 ευρω για τις γιορτες.
τις ειπε τα καλαντα η ετσι;οποτε τι λες θα παιξει το ιδιο σχημα και την πρωτοχρονια;θα σου προτεινα να αλλαξεις τους μαυρους με πακιστανια που ειναι πιο λεπτοκαμωμενα οποτε αν γινει κανενα σκηνικο περιεργο τα πλακωνεις ανετα στα κλωτσομπουνιδια ενω με τους μαυρους θα εχεις θεμα
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
κανονικά ο Αμπντούλ θα έπρεπε να στήσει κώλο για να τον φορμάρεις ώς ανταπόδοση...
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
οχι τα παντα κανονιστικαν .....η γυναικα μου φταιει ετσι και αλλιως γιαυτο την αφησα να φαει και ξυλο..εδω που τα λεμε ρεζιλι εχει γινει
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
758
Κριτικές
11
Like
52
Πόντοι
4.165
οχι τα παντα κανονιστικαν .....η γυναικα μου φταιει ετσι και αλλιως γιαυτο την αφησα να φαει και ξυλο..εδω που τα λεμε ρεζιλι εχει γινει
εσυ φταις για ολα.φτουσου κερατα.σου χτυπαει ο μαυρος τη γυναικα και εσυ πινεις μπυρες και στα αρχιδια σου ολα.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
παιδια Ο Αμπντουλ ειρθε σπιτι και ζητησε συγνωμη .. Η γυναικα μου του εδωσε και 100 ευρω για τις γιορτες.
καλα ρε τυπε ο αμπντουλ δεν της εδινε λεφτα?ετσι δεν ελεγες?
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Όχι ρε εσύ. Πάει το δώρο Χριστουγέννων.

Εδώ που τα λέμε όμως μήπως ενδιαφέρεται για τους μαυρούληδες η Μπούμπα;;;;

Δεν κάνεις κανένα κονέ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom