Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
εχω ενα αλλα το εσπασε προσπαθοντας να το βαλει ...θα βαλω το βιντεακι σε μια μερα.  
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ειναι ενα κοκκινο στρινκ αλλα δεν το εδεσε καλα και εσπασε γαμτο
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
τυπε απο κατω απτα βιντεο εχουν γραψει σχολια
τα κοιτας καθολου?
εχεις φανατικους θαυμαστες
 

Επισκέπτης
δεν υπαρχει λεμε..
φανταστειτε συζητηση με τον δημητρακη..
ο ενας να λεει για την χοντρη & ο αλλος για τα κατσικακια & την ρωσιδα εισαγγελεα που τον εχεζε..
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ναι αμε το ξερω ...της τα διαβαζω της δικης μου. τα καλα μονον
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
δεν υπαρχει λεμε..
φανταστειτε συζητηση με τον δημητρακη..
ο ενας να λεει για την χοντρη & ο αλλος για τα κατσικακια & την ρωσιδα εισαγγελεα που τον εχεζε..
και ο ενας να ποσταρει τα βιντεο με την χοντρη ενω ο αλλος να βαζει τα βιντεο που χεζει
:2funny: :2funny: :2funny:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.892
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
σαν να εχει χασει λιγο τωρα τελευταια ε??
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
τελικα ηρθε μονον ο Αμπντουλ και αυτος δεν ηθελε να κατσει. Δεν ξερω τι τον ειχε πιασει. Αλλα μετα καθησε και τα ειπιαμε. Η γυναικα μου μαγιρευε και σερβιριζε. Εγω εβριζα την χοντρη να κανει πιο γρηγορα. Μεσα στο ποτο ξερετε ρε παιδια τα πραγματα ειναι διαφορετικα. Η γυναικα μου ειχε κατεβασει 10 μπυρες (παει χαλασε την διαιτα) εγω ειχα φτασει στης 15 ...
Ο Αμπντουλ παρολο μουσουλμανος επινε και αυτος .  Μου ζητησε μια χαρη να παει μαζι της.. Εγω του πεταξε αφου σου εχει κατσει τι με ρωτας ... Σηκωθηκε της επιασε τον κωλο και της κατεβασε την φορμα...Η δικια μου του πηρε ενα τσιμπουκι αλλο πραμα. Μεχρι και πισω τον εγλυφε. Δεν ηθελε ο παλιομαλακας να τον παρω με το κινητο μου. Μετα την πηρε απο πισω αλλα δυστυχως εγινε ατυχημα γιατι μπαινει πολυ βαθια. Ο Αμπντουλ εγινε αλλος ανθρωπος , αρχισε να βριζει και να της δινει σκαμπιλια. Εγω φοβηθηκα πηγα στην κουζινα. Πρεπει να την εδειρε καμια ωρα γιατι η δικια μου φωναζε. Εγω καθομουνα ησυχος και επινα την μπυρα μου στην κουζινα. Δεν θελω παρτιδες με κατι τετειους. Μετα εφυγε αφου ηρθε και με ειπε μαλακα και αλλα τετεια σε σπασμενα Ελληνικα.
Η δικια μου ειχε γινει μαυρη απο το ξηλο. Της ειπα καλα παθει και να κοιταζει τον αντρα της.
Εκλαιγε ενω εγω την εβριζα και την ελεγα πουτανα. Τελος παντων το υπολοιπο βραδυ της εβαλα αλυσιδες και μαυρα εσωρουχα και την τραβουσα βιντεο για το ιντερνετ. Δεν μπορουσα να την γαμισω ηταν σε κακο χαλη , εκλαιγε και με παρακαλαγε να μη την αφησω και εγω ποτε. Παιδια στο γονατα ειχε πεσει και μου ζητουσε συγνωμη. Μιλαμε για πολυ εξευτελισμο. με ευχαριστουσε που την παντρευτικα. ασε το βραδι κατουριθικε απο την πολυ μπυρα και την εσερνα στη τουαλετα. Εγω αντεχω πιο πολυ το ποτο
ελα ρε τιτανομεγιστε!!!εγιναν τετοια σκηνικα;το καταλαβα οτι εγινε κατι ζορικο επειδη ειχες καιρο να γραψεις!για παραμονη πρωτοχρονιας θα κανεις τιποτα;θα ερθουν τα παιδια για κανενα χαρτακι;κρατα μας ενημερους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom