Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.892
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Να φανταστω δεν ψηφιζεις καρατζαφερη bbwlover?? :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
οχι νομιζω ειναι δικος μας...της εξωκοινοβουλευτικης αριστερας ο τυπος... :rockon:
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
NAI Καρατζαφερη ψυφισα . γιατι ειναι με τις οικογενιακες αξιες οχι σαν το Γιωργο
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
εγω Καρατζαφερη και η γυναικα μου ΚΚΕ. Στης εκλογες μαλωναμε συνεχεια
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
τωρα εχω κριση οικογενιακη το θεμα μου δεν ειναι τα κομματα
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
τελικα ηρθε μονον ο Αμπντουλ και αυτος δεν ηθελε να κατσει. Δεν ξερω τι τον ειχε πιασει. Αλλα μετα καθησε και τα ειπιαμε. Η γυναικα μου μαγιρευε και σερβιριζε. Εγω εβριζα την χοντρη να κανει πιο γρηγορα. Μεσα στο ποτο ξερετε ρε παιδια τα πραγματα ειναι διαφορετικα. Η γυναικα μου ειχε κατεβασει 10 μπυρες (παει χαλασε την διαιτα) εγω ειχα φτασει στης 15 ...
Ο Αμπντουλ παρολο μουσουλμανος επινε και αυτος .  Μου ζητησε μια χαρη να παει μαζι της.. Εγω του πεταξε αφου σου εχει κατσει τι με ρωτας ... Σηκωθηκε της επιασε τον κωλο και της κατεβασε την φορμα...Η δικια μου του πηρε ενα τσιμπουκι αλλο πραμα. Μεχρι και πισω τον εγλυφε. Δεν ηθελε ο παλιομαλακας να τον παρω με το κινητο μου. Μετα την πηρε απο πισω αλλα δυστυχως εγινε ατυχημα γιατι μπαινει πολυ βαθια. Ο Αμπντουλ εγινε αλλος ανθρωπος , αρχισε να βριζει και να της δινει σκαμπιλια. Εγω φοβηθηκα πηγα στην κουζινα. Πρεπει να την εδειρε καμια ωρα γιατι η δικια μου φωναζε. Εγω καθομουνα ησυχος και επινα την μπυρα μου στην κουζινα. Δεν θελω παρτιδες με κατι τετειους. Μετα εφυγε αφου ηρθε και με ειπε μαλακα και αλλα τετεια σε σπασμενα Ελληνικα.
Η δικια μου ειχε γινει μαυρη απο το ξηλο. Της ειπα καλα παθει και να κοιταζει τον αντρα της.
Εκλαιγε ενω εγω την εβριζα και την ελεγα πουτανα. Τελος παντων το υπολοιπο βραδυ της εβαλα αλυσιδες και μαυρα εσωρουχα και την τραβουσα βιντεο για το ιντερνετ. Δεν μπορουσα να την γαμισω ηταν σε κακο χαλη , εκλαιγε και με παρακαλαγε να μη την αφησω και εγω ποτε. Παιδια στο γονατα ειχε πεσει και μου ζητουσε συγνωμη. Μιλαμε για πολυ εξευτελισμο. με ευχαριστουσε που την παντρευτικα. ασε το βραδι κατουριθικε απο την πολυ μπυρα και την εσερνα στη τουαλετα. Εγω αντεχω πιο πολυ το ποτο
bowing-036.gif
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Εμενα ποναει και η μεση. Και εδω που τα λεμε μια χαρα την εχω την γυναικα μου. Πριγκιπισα στο σπιτι της. Της εκανα δωρο μια κατσαρολα και εναν τεραστιο δονητη μερικα μαυρα εσωρουχα.
Απο τα λεφτα που μου δινει βεβαια
αυτα που φοραει στο βιντεο ρε τυπε?
στο αλλο βιντεο τι της εβαλες στο στομα ρε παμμεγιστε :2funny: :2funny:
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ειναι ενα φιμωτρο το πηρα απο ενα μαγαζι στην ομονοια. Της το φοραω για να μην φωναζει και μας ακουν οι γειτονες
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
αφου ηταν σωματιδης ο μαυρος. [glow=red,2,300]Ασε που ενταξι εφταιγε και η δικια μου..να κραταει το αντερο της.[/glow]Σιγα εφαγε και λιγο ξυλο πρωτη φορα ειναι. Αμα δεις το κωλο της θα καταλαβεις
:2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
ειναι ενα φιμωτρο το πηρα απο ενα μαγαζι στην ομονοια. Της το φοραω για να μην φωναζει και μας ακουν οι γειτονες
και βγαλει κακο ονομα ε τυπε? :2funny:
αφου την εχουν παρει ολοι ρε δικε μου :2funny:
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ωραιο βιντεακι ε ...εγω το τραβηξα
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.892
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
NAI Καρατζαφερη ψυφισα . γιατι ειναι με τις οικογενιακες αξιες οχι σαν το Γιωργο
αν διωξει ο φουρερ τους μαυρους τι θα γινει με τη γυναικα σου ρε αρχοντα??
αφου τα ρεμαλια οι ελληνες δε στη γαμαμε... :think: :o
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom