Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Ρε bbwlover που είσαι περιμένουμε νέα σου και εσύ ακόμα άφαντος δεν είσαι σωστός  :grin: :grin: :grin:

 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.532
Κριτικές
61
Like
42.930
Πόντοι
22.785
Νομίζω μερικοί από εδώ μέσα κάπου κάνουν και ένα λάθος, όσον αφορά τα χρήματα!!!!!!!!!!!!!
Η όλη διαφορά της πορνείας δεν είναι ότι κάποιοι επιλέγουν να πληρώσουν για να κάνουν το γούστο τους.

Οι σοβαρές σχέσεις κοστίζουν και αυτές αρκετά...............

Το θέμα δεν είναι χρηματικό αλλά ..πολυγαμικό.
Απλά μερικοί για να ικανοποιηθούν ψυχικώς χρειάζονται 5-6 τον μήνα..

Και απλά βαριούνται να την πέφτουν σε όποια βρουν μπροστά τους.

Δεν είναι κάτι το άνώμαλο, έχω φίλο που σκέφτηκε να διακόψει την σοβαρή του σχέση γιατί όπως έλεγε πάλιωσε!!!!!!!!!!!

Θυμάμαι και ένα σοβαρότατο άρθρο σε γνωστή εφημερίδα που έλεγε πως............

Οι ευτυχισμένες οίκογένειες οφείλουν και μέρος της ευτυχίας τους στις πόρνες!!!!!!!!!!!!

Το σεξ δεν είναι μόνο κάτι το συναισθηματικό, μην είστε κολλημένοι :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
Νομίζω μερικοί από εδώ μέσα κάπου κάνουν και ένα λάθος, όσον αφορά τα χρήματα!!!!!!!!!!!!!
Η όλη διαφορά της πορνείας δεν είναι ότι κάποιοι επιλέγουν να πληρώσουν για να κάνουν το γούστο τους.

Οι σοβαρές σχέσεις κοστίζουν και αυτές αρκετά...............

Το θέμα δεν είναι χρηματικό αλλά ..πολυγαμικό.
Απλά μερικοί για να ικανοποιηθούν ψυχικώς χρειάζονται 5-6 τον μήνα..

Και απλά βαριούνται να την πέφτουν σε όποια βρουν μπροστά τους.

Δεν είναι κάτι το άνώμαλο, έχω φίλο που σκέφτηκε να διακόψει την σοβαρή του σχέση γιατί όπως έλεγε πάλιωσε!!!!!!!!!!!

Θυμάμαι και ένα σοβαρότατο άρθρο σε γνωστή εφημερίδα που έλεγε πως............

Οι ευτυχισμένες οίκογένειες οφείλουν και μέρος της ευτυχίας τους στις πόρνες!!!!!!!!!!!!

Το σεξ δεν είναι μόνο κάτι το συναισθηματικό, μην είστε κολλημένοι :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
το σεξ οχι,ο ερωτας ναι.αυτοι που λες φιλε μου που θελουν 5-6 τον μηνα δεν ειναι ανθρωποι αλλα ανοητα ζωα.δεν υπαρχει τιποτα πιο ομορφο απο μια σωστη σχεση χωρις απατη.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Νομίζω μερικοί από εδώ μέσα κάπου κάνουν και ένα λάθος, όσον αφορά τα χρήματα!!!!!!!!!!!!!
Η όλη διαφορά της πορνείας δεν είναι ότι κάποιοι επιλέγουν να πληρώσουν για να κάνουν το γούστο τους.

Οι σοβαρές σχέσεις κοστίζουν και αυτές αρκετά...............

Το θέμα δεν είναι χρηματικό αλλά ..πολυγαμικό.
Απλά μερικοί για να ικανοποιηθούν ψυχικώς χρειάζονται 5-6 τον μήνα..

Και απλά βαριούνται να την πέφτουν σε όποια βρουν μπροστά τους.

Δεν είναι κάτι το άνώμαλο, έχω φίλο που σκέφτηκε να διακόψει την σοβαρή του σχέση γιατί όπως έλεγε πάλιωσε!!!!!!!!!!!

Θυμάμαι και ένα σοβαρότατο άρθρο σε γνωστή εφημερίδα που έλεγε πως............

Οι ευτυχισμένες οίκογένειες οφείλουν και μέρος της ευτυχίας τους στις πόρνες!!!!!!!!!!!!

Το σεξ δεν είναι μόνο κάτι το συναισθηματικό, μην είστε κολλημένοι :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

δηλαδή αν παντρευτώ μπορώ να ξενοπηδάω σε μπορντέλα με τις ευχές τις γυναίκας μου;; :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
τελικα ηρθε μονον ο Αμπντουλ και αυτος δεν ηθελε να κατσει. Δεν ξερω τι τον ειχε πιασει. Αλλα μετα καθησε και τα ειπιαμε. Η γυναικα μου μαγιρευε και σερβιριζε. Εγω εβριζα την χοντρη να κανει πιο γρηγορα. Μεσα στο ποτο ξερετε ρε παιδια τα πραγματα ειναι διαφορετικα. Η γυναικα μου ειχε κατεβασει 10 μπυρες (παει χαλασε την διαιτα) εγω ειχα φτασει στης 15 ...
Ο Αμπντουλ παρολο μουσουλμανος επινε και αυτος .  Μου ζητησε μια χαρη να παει μαζι της.. Εγω του πεταξε αφου σου εχει κατσει τι με ρωτας ... Σηκωθηκε της επιασε τον κωλο και της κατεβασε την φορμα...Η δικια μου του πηρε ενα τσιμπουκι αλλο πραμα. Μεχρι και πισω τον εγλυφε. Δεν ηθελε ο παλιομαλακας να τον παρω με το κινητο μου. Μετα την πηρε απο πισω αλλα δυστυχως εγινε ατυχημα γιατι μπαινει πολυ βαθια. Ο Αμπντουλ εγινε αλλος ανθρωπος , αρχισε να βριζει και να της δινει σκαμπιλια. Εγω φοβηθηκα πηγα στην κουζινα. Πρεπει να την εδειρε καμια ωρα γιατι η δικια μου φωναζε. Εγω καθομουνα ησυχος και επινα την μπυρα μου στην κουζινα. Δεν θελω παρτιδες με κατι τετειους. Μετα εφυγε αφου ηρθε και με ειπε μαλακα και αλλα τετεια σε σπασμενα Ελληνικα.
Η δικια μου ειχε γινει μαυρη απο το ξηλο. Της ειπα καλα παθει και να κοιταζει τον αντρα της.
Εκλαιγε ενω εγω την εβριζα και την ελεγα πουτανα. Τελος παντων το υπολοιπο βραδυ της εβαλα αλυσιδες και μαυρα εσωρουχα και την τραβουσα βιντεο για το ιντερνετ. Δεν μπορουσα να την γαμισω ηταν σε κακο χαλη , εκλαιγε και με παρακαλαγε να μη την αφησω και εγω ποτε. Παιδια στο γονατα ειχε πεσει και μου ζητουσε συγνωμη. Μιλαμε για πολυ εξευτελισμο. με ευχαριστουσε που την παντρευτικα. ασε το βραδι κατουριθικε απο την πολυ μπυρα και την εσερνα στη τουαλετα. Εγω αντεχω πιο πολυ το ποτο
 

berlouskoni(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Μουσουλμανος.......................  πρεπει τοτε να εφαγε και κουλουρι ο τυπος εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ??????  Αν φυσικα βρηκε την τρυπα της χοντρης.
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
τελικα ηρθε μονον ο Αμπντουλ και αυτος δεν ηθελε να κατσει. Δεν ξερω τι τον ειχε πιασει. Αλλα μετα καθησε και τα ειπιαμε. Η γυναικα μου μαγιρευε και σερβιριζε. Εγω εβριζα την χοντρη να κανει πιο γρηγορα. Μεσα στο ποτο ξερετε ρε παιδια τα πραγματα ειναι διαφορετικα. Η γυναικα μου ειχε κατεβασει 10 μπυρες (παει χαλασε την διαιτα) εγω ειχα φτασει στης 15 ...
Ο Αμπντουλ παρολο μουσουλμανος επινε και αυτος .  Μου ζητησε μια χαρη να παει μαζι της.. Εγω του πεταξε αφου σου εχει κατσει τι με ρωτας ... Σηκωθηκε της επιασε τον κωλο και της κατεβασε την φορμα...Η δικια μου του πηρε ενα τσιμπουκι αλλο πραμα. Μεχρι και πισω τον εγλυφε. Δεν ηθελε ο παλιομαλακας να τον παρω με το κινητο μου. Μετα την πηρε απο πισω αλλα δυστυχως εγινε ατυχημα γιατι μπαινει πολυ βαθια. Ο Αμπντουλ εγινε αλλος ανθρωπος , αρχισε να βριζει και να της δινει σκαμπιλια. Εγω φοβηθηκα πηγα στην κουζινα. Πρεπει να την εδειρε καμια ωρα γιατι η δικια μου φωναζε. Εγω καθομουνα ησυχος και επινα την μπυρα μου στην κουζινα. Δεν θελω παρτιδες με κατι τετειους. Μετα εφυγε αφου ηρθε και με ειπε μαλακα και αλλα τετεια σε σπασμενα Ελληνικα.
Η δικια μου ειχε γινει μαυρη απο το ξηλο. Της ειπα καλα παθει και να κοιταζει τον αντρα της.
Εκλαιγε ενω εγω την εβριζα και την ελεγα πουτανα. Τελος παντων το υπολοιπο βραδυ της εβαλα αλυσιδες και μαυρα εσωρουχα και την τραβουσα βιντεο για το ιντερνετ. Δεν μπορουσα να την γαμισω ηταν σε κακο χαλη , εκλαιγε και με παρακαλαγε να μη την αφησω και εγω ποτε. Παιδια στο γονατα ειχε πεσει και μου ζητουσε συγνωμη. Μιλαμε για πολυ εξευτελισμο. με ευχαριστουσε που την παντρευτικα. ασε το βραδι κατουριθικε απο την πολυ μπυρα και την εσερνα στη τουαλετα. Εγω αντεχω πιο πολυ το ποτο
    μη μασας ακομα και οι ευτηχισμενες οικογενειες σα τι δικια σας περνανε κριση :2funny:
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
Μουσουλμανος.......................  πρεπει τοτε να εφαγε και κουλουρι ο τυπος εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ??????  Αν φυσικα βρηκε την τρυπα της χοντρης.
  αυτο δεν ειναι κουλουρι! ειναι ντονατς :2funny:
 

berlouskoni(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Μεγαλη κριση συναγωνιστη για να την πηδανε μονο Αλβανοι Μαυροι και Μουσουλμανοι φαντασου ποσο ασχημη ειναι, η ο Ελληνας δεν εχει λευτα πλεον για πουτανες.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
εχεις δικιο μικρη κριση ειναι θα περασει .Η γυναικες παθαινουν διαφορα στις γιορτες. Ολη μερα κλεει και τρωει . Την βαρεθηκα....Ξερει πολυ καλα πως αμα την παρατισω δεν θα την περνουν ουτε στα μπουρδελα... καλα λεει η μανα μου κατι ξερει
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
εχω ανεβασει ενα βιντεακι που χορευει γυμνη ..πηγαινετε να δειτε στο συνηθισμενο σιτε
 

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
εχεις δικιο μικρη κριση ειναι θα περασει .Η γυναικες παθαινουν διαφορα στις γιορτες. Ολη μερα κλεει και τρωει . Την βαρεθηκα....Ξερει πολυ καλα πως αμα την παρατισω δεν θα την περνουν ουτε στα μπουρδελα... καλα λεει η μανα μου κατι ξερει
ρε τύπε όμως δε βάζει μυαλό κάθε τρεις και λίγο ξενογαμιεται η χοντρή
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ενταξι τωρα δεν ηταν το ιδιο εγινε μπροστα μου ...ειναι διαφορετικα. Πως να το κανουμε δεν με εξιπατησε. και ηταν και τελιως μεθυσμενη αλλιως εχη ιθικες αξιες
 

berlouskoni(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Ρε φιλε μηπως τρωει πολυ και δεν συμφερει ? Μηπως μπαινεις μεσα ?
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
αφου δεν δουλευω. αυτη φερνει λεφτα σπιτι και απο οτι λεει καθαριζει τουαλετες και μπουρδελα
 

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
αφού την είχε γαμήσει και πίσω σου ο abdul
 

berlouskoni(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Σου λεει οτι καθαριζει μπουρδελα αλλα παραλληλα μηπωσ καθαριζει και παλουκια ?
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
εμενα αγαπαει παντος. Αφου με μενα καθεται και με παντρευτικε.
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
αφου δεν δουλευω. αυτη φερνει λεφτα σπιτι και απο οτι λεει καθαριζει τουαλετες και μπουρδελα
 φιλε τα χρονια περνανε! οταν δε θα περναει πλεον η μπογια της, τοτε θα πρεπει να βγεις και συ στο πεζοδρομιο! πωτανα κοινωνια!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom