Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
ειχαμε πιει στο τραπεζι ......πολλες μπυρες. ειμαστε τυφλα. Ο φιλος μου εβαλε χερι στην γυναικα μου. Αυτοι ειχε πεταξει τα βυζια της εξω. ειχε πλακα .....παρτουζα λεω πλακα θα εχει. αργοτερα ομως τον γουσταρε και τον ηθελε συνεχεια. Αυτος ειχε και δουλεια καταλαβενετε.
εγω λογω μεσης υστερο σε αυτον το τομεα
θα την παρετε παρτουζα με το πατερ τωρα.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
αφου δεν δουλευω ,,,,,μονον την γαμαω ...νομιζεισ πως δεν μπορει να βρει. κανουν αμαν κατι τυποι ακομα και εδω μεσα λιγο αερα να τους δωσω ηρθαν σπιτι μου
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
ειχαμε πιει στο τραπεζι ......πολλες μπυρες. ειμαστε τυφλα. Ο φιλος μου εβαλε χερι στην γυναικα μου. Αυτοι ειχε πεταξει τα βυζια της εξω. ειχε πλακα .....παρτουζα λεω πλακα θα εχει. αργοτερα ομως τον γουσταρε και τον ηθελε συνεχεια. Αυτος ειχε και δουλεια καταλαβενετε.
εγω λογω μεσης υστερο σε αυτον το τομεα
και πως τον ξεπερασε τελικα τον κιτρινιαρη δικε μου?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αφου δεν δουλευω ,,,,,μονον την γαμαω ...νομιζεισ πως δεν μπορει να βρει. κανουν αμαν κατι τυποι ακομα και εδω μεσα λιγο αερα να τους δωσω ηρθαν σπιτι μου
εγω δεν θελω να ερθω σπιτι σου ρε φιλε. εναν κα'ι'φέ να πιουμε μονο..
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
αφου δεν δουλευω ,,,,,μονον την γαμαω ...νομιζεισ πως δεν μπορει να βρει. κανουν αμαν κατι τυποι ακομα και εδω μεσα λιγο αερα να τους δωσω ηρθαν σπιτι μου
και αλλου να παει δεν θα βρει καλυτερα.....


ασε τι λεει.

εσενα θ αθελει.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
Αυτος δεν γουσταρε και δεν ξαναρθε ουτε την ξαναπηρε τηλεφωνο. Απλως μου ειπε να μαζεψω την γυναικα μου.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
τι το περασες ρε φιλε ....δεν δουλευει πια παρτο χαμπαρι ...δεν ειναι πουτανα πια
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
ηταν παλια ρε τυπε
:2funny:
τυπε λες να ειναι κανενας φιδεμπορας και αυτος και ψαχνει για μεροκαματο?
ο πατερ εχει μπερδευτει πολυ τωρα.
θα παει για μαλλι και θα φυγει κουρεμενος μαλλον.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
ειχαμε πιει στο τραπεζι ......πολλες μπυρες. ειμαστε τυφλα. Ο φιλος μου εβαλε χερι στην γυναικα μου. Αυτοι ειχε πεταξει τα βυζια της εξω. ειχε πλακα .....παρτουζα λεω πλακα θα εχει. αργοτερα ομως τον γουσταρε και τον ηθελε συνεχεια. Αυτος ειχε και δουλεια καταλαβενετε.
εγω λογω μεσης υστερο σε αυτον το τομεα

ντάξ'ρε φίλε, αμα η γυναίκα σου είναι ευτηχισμένη πρέπει να είσαι και εσύ. Αυτό δεν είναι πραγματική αγάπη;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom