Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
ντάξ'ρε φίλε, αμα η γυναίκα σου είναι ευτηχισμένη πρέπει να είσαι και εσύ. Αυτό δεν είναι πραγματική αγάπη;
η σχεση τους βασιζεται στο φαι και τον γαμησι απτομν κωλο ρε τυπε
οχι στην αγαπη
:2funny:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ρε μαλακες, εγω δεν μπορω τις πουτανες. βγαζω μπιμπικια. εγω θελω ερωτα που λεει κι ο υπουργος..

αμα η αλλη ηταν παλια πουτανα, παντα πουτανα θα ειναι. γι αυτο του γαμηθηκε με τον αρειανο..



εκτος βεβαια αν τη συναντησω και αλλαξω γνωμη..  :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
ρε μαλακες, εγω δεν μπορω τις πουτανες. βγαζω μπιμπικια. εγω θελω ερωτα που λεει κι ο υπουργος..

αμα η αλλη ηταν παλια πουτανα, παντα πουτανα θα ειναι. γι αυτο του γαμηθηκε με τον αρειανο..



εκτος βεβαια αν τη συναντησω και αλλαξω γνωμη..  :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:
πατερ ο λυκος και αν γερασει μαλλι δεν αλλαζει.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
ρε μαλακες, εγω δεν μπορω τις πουτανες. βγαζω μπιμπικια. εγω θελω ερωτα που λεει κι ο υπουργος..

αμα η αλλη ηταν παλια πουτανα, παντα πουτανα θα ειναι. γι αυτο του γαμηθηκε με τον αρειανο..



εκτος βεβαια αν τη συναντησω και αλλαξω γνωμη..  :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:
και ο κιτρινιαρης ετσι ελεγε αλλα μετα απο μπυρες την χουφτωσε την χοντρη :2funny:
και αλβανος το ιδιο,στην αρχη γελαγε αλλα μετα την γουσταρε :2funny:
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Eδω ακους γνωμες και αποψεις.Εσυ θα αποφασισεις φιλε.Και η πλακα στο προγραμα ειναι
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
θα την βαλω σε βιντεο που μαγειρευει
 

ruskiy standart

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
664
Like
0
Πόντοι
6
εγω παντως παιδια πριν απο καμια 10αρια χρονια τραβολογιομουνα με μια χιλιανη,χωρισμενη με ενα κοριτσακι.ενα βραδυ ηρ8ε σπιτι να  :fuck1: και να κοιμη8ουμε μαζι...εφερε και την μικρη και την εβαλε στο κρεβατι να κοιμη8ει...σε καποια φαση της εβαλε στο κεφαλι της ενα μαξιλαρι και καλα να μην δει και να μην ακουσει το τι γινοταν...ξενερωσα και την εστειλα...αν δεν ειχε την πιτσιρικα μαζι της 8α της εδινα και κλωτσιδια...ημαρτον!ειπαμε  :knockinb: αλλα οχι κι ετσι!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
εγω παντως παιδια πριν απο καμια 10αρια χρονια τραβολογιομουνα με μια χιλιανη,χωρισμενη με ενα κοριτσακι.ενα βραδυ ηρ8ε σπιτι να  :fuck1: και να κοιμη8ουμε μαζι...εφερε και την μικρη και την εβαλε στο κρεβατι να κοιμη8ει...σε καποια φαση της εβαλε στο κεφαλι της ενα μαξιλαρι και καλα να μην δει και να μην ακουσει το τι γινοταν...ξενερωσα και την εστειλα...αν δεν ειχε την πιτσιρικα μαζι της 8α της εδινα και κλωτσιδια...ημαρτον!ειπαμε  :knockinb: αλλα οχι κι ετσι!
που την πετυχες ρε την χιλιανη?
καλο μουνι?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εγω παντως παιδια πριν απο καμια 10αρια χρονια τραβολογιομουνα με μια χιλιανη,χωρισμενη με ενα κοριτσακι.ενα βραδυ ηρ8ε σπιτι να  :fuck1: και να κοιμη8ουμε μαζι...εφερε και την μικρη και την εβαλε στο κρεβατι να κοιμη8ει...σε καποια φαση της εβαλε στο κεφαλι της ενα μαξιλαρι και καλα να μην δει και να μην ακουσει το τι γινοταν...ξενερωσα και την εστειλα...αν δεν ειχε την πιτσιρικα μαζι της 8α της εδινα και κλωτσιδια...ημαρτον!ειπαμε  :knockinb: αλλα οχι κι ετσι!
καλα, αλλα εδω προσπαθουμε να ψησουμε τον bbwlover να κανουμε κονε με τη δικια του. αμα μπορεις να βοηθησεις, καλως..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom