Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
ναι αλλα μπορει να συγχιστει τωρα που το το θυμιζεις και να μου ριξεις πορτα.


bbwlover, να της παρεις πλυντηριο πιατων για να μην περιμενεις τη σειρα σου..
πωπω ρε φιλε κανεις λες και θα γαμησεις κανενα μοντελο.η γκομενα ειναι σαβουρα εντελος ο απολυτος  παει να σε προστατεψει και εσυ δεν το καταλαβαινεις.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
πωπω ρε φιλε κανεις λες και θα γαμησεις κανενα μοντελο.η γκομενα ειναι σαβουρα εντελος ο απολυτος  παει να σε προστατεψει και εσυ δεν το καταλαβαινεις.
ο απολυτος ειναι μοναχοφάης και προσπαθει να μας κανει ολους να χασουμε το ενδιαφερον μας για να παιζει μονος του.

το ιδιο νομιζω οτι κανεις κι εσυ. εκτος κι αν μιλας κι εσυ χωρις να ξερεις..
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
ο απολυτος ειναι μοναχοφάης και προσπαθει να μας κανει ολους να χασουμε το ενδιαφερον μας για να παιζει μονος του.

το ιδιο νομιζω οτι κανεις κι εσυ. εκτος κι αν μιλας κι εσυ χωρις να ξερεις..
εγω για να σου λεω κατι ξερω.και α ο απολυτος ξερεις.ο απολυτος δεν λεει μαλακιες να ξερεις,ειναι ενημερωμενος,και αν πεταξει το βιντεο και δεις τι γινετε θα πεις και ευχαριστω στον απολυτο.
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
ο απολυτος ειναι μοναχοφάης και προσπαθει να μας κανει ολους να χασουμε το ενδιαφερον μας για να παιζει μονος του.

το ιδιο νομιζω οτι κανεις κι εσυ. εκτος κι αν μιλας κι εσυ χωρις να ξερεις..
ρε παιδες μηπως μιλατε για αλλη γυναικα οι μεν και οι δε???

ΠΑΤΕΡ την ειδες στο βινδεον εσυ?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εγω για να σου λεω κατι ξερω.και α ο απολυτος ξερεις.ο απολυτος δεν λεει μαλακιες να ξερεις,ειναι ενημερωμενος,και αν πεταξει το βιντεο και δεις τι γινετε θα πεις και ευχαριστω στον απολυτο.

τελικα εισαι κι εσυ μοναχοφάης. τα λες ετσι ωραια για να μην την θελησει κανενας αλλος. ασε με ! μη μου μιλας..

ρε παιδες μηπως μιλατε για αλλη γυναικα οι μεν και οι δε???

ΠΑΤΕΡ την ειδες στο βινδεον εσυ?

για την ιδια μιλαμε βεβαια ! λες να μην την εχω δει ? αλλα με ενοχλει που πολλοι ειναι μοναχοφαηδες..
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
τελικα εισαι κι εσυ μοναχοφάης. τα λες ετσι ωραια για να μην την θελησει κανενας αλλος. ασε με ! μη μου μιλας..

για την ιδια μιλαμε βεβαια ! λες να μην την εχω δει ? αλλα με ανοχλει που πολλοι ειναι μοναχοφαηδες..

εισαι εσυ ενας......
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
εγω για να σου λεω κατι ξερω.και α ο απολυτος ξερεις.ο απολυτος δεν λεει μαλακιες να ξερεις,ειναι ενημερωμενος,και αν πεταξει το βιντεο και δεις τι γινετε θα πεις και ευχαριστω στον απολυτο.
:priest:
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
πατερ καλα μας τα λες.αλλα αυτα να τα λες στο κατηχικο οχι σε εμας.οσο για την γκομενα προτιμω να τον κοψω παρα να την γαμησω.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
μωρε ετσι λετε ολοι αλλα απο μεσα σας λετε αλλα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
πατερ καλα μας τα λες.αλλα αυτα να τα λες στο κατηχικο οχι σε εμας.οσο για την γκομενα προτιμω να τον κοψω παρα να την γαμησω.
τυπε ο bbwlover λεει οτι την θελουν πολλοι ομως
:think:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
μωρε ετσι λετε ολοι αλλα απο μεσα σας λετε αλλα
ρε φιλε, εγω δεν ειμαι σαν αυτους που ξερεις. εχω καλη προθεση και διαθεση και ειμαι και πολυ καλο παιδι. ρωτα και τη silva να σου πει..



- ρε μαλακες τί καταλαβατε τωρα ???? αντε και γαμηθειτε ζηλιαρηδες..
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
αληθεια λεω.. σου λεει πουτανα ητανε ,150 κιλα ειναι δεν θα φαμε χυλοπιτα. Εγω ειμαι ανεργος ....γιαυτο και γουσταρουν..
ασε που κανει και τα παντα η χοντρη. μονον που δεν θελουν ειναι να την κυκλοφοφησουν.
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
ρε φιλε, εγω δεν ειμαι σαν αυτους που ξερεις. εχω καλη προθεση και διαθεση και ειμαι και πολυ καλο παιδι. ρωτα και τη silva να σου πει..



- ρε μαλακες τί καταλαβατε τωρα ???? αντε και γαμηθειτε ζηλιαρηδες..
ειναι απο τα καλυτερα παιδια και δεν σε δουλευει λοβερ σε αντιθεση με οοολους τους υπολοιπους! :tickedoff:
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ο φιλος μου ο ταξιτζης ελεγε οτι δεν γουσταρει της χοντρες και οτι η γυναικα μου ειναι χαλια. αυτα τα ελεγε για να μου ριξει σταχτη στα ματια . Οχι μονον δεν γουσταρε αλλα καθε Κυριακη ηθελε κουλουρι και εγω σαν μαλακας το δεχομουνα σπιτι για να μη χασω τη κυρα και το φιλο.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
ο φιλος μου ο ταξιτζης ελεγε οτι δεν γουσταρει της χοντρες και οτι η γυναικα μου ειναι χαλια. αυτα τα ελεγε για να μου ριξει σταχτη στα ματια . Οχι μονον δεν γουσταρε αλλα καθε Κυριακη ηθελε κουλουρι και εγω σαν μαλακας το δεχομουνα σπιτι για να μη χασω τη κυρα και το φιλο.
και πως την γαμησε την πρωτη φορα ρε τυπε?
το ηξερες εσυ?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
τυπε σαβουρογαμηδες εχει πολλους,δεν τελειωνουν.τελος παντον.αφηνουμε τον πατερ να κανει το παιχνιδι του.
ετσι. αντε μπραβο στο καλο του χριστου και της παναγιας..



ευλό το φαλλό !!
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ειχαμε πιει στο τραπεζι ......πολλες μπυρες. ειμαστε τυφλα. Ο φιλος μου εβαλε χερι στην γυναικα μου. Αυτοι ειχε πεταξει τα βυζια της εξω. ειχε πλακα .....παρτουζα λεω πλακα θα εχει. αργοτερα ομως τον γουσταρε και τον ηθελε συνεχεια. Αυτος ειχε και δουλεια καταλαβενετε.
εγω λογω μεσης υστερο σε αυτον το τομεα
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
ειχαμε πιει στο τραπεζι ......πολλες μπυρες. ειμαστε τυφλα. Ο φιλος μου εβαλε χερι στην γυναικα μου. Αυτοι ειχε πεταξει τα βυζια της εξω. ειχε πλακα .....παρτουζα λεω πλακα θα εχει. αργοτερα ομως τον γουσταρε και τον ηθελε συνεχεια. Αυτος ειχε και δουλεια καταλαβενετε.
εγω λογω μεσης υστερο σε αυτον το τομεα
μη μασας τυπε μου.

το γυναικακι σε σενα θα μεινει.

ακου με που σου λεω γυναικα ειμαι κατι ξερω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom