Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
στην κωλοτρυπιδα της χοντρης βαζω λαδακι...για να γλυστραει αν και ειναι αρκετα ξεχυλωμενη
Οταν τελιωσω βγαζει λαδια και χυσια οταν κλανει. μας ακουνε οι γειτονες τωρα με τα παραθυρα ανοικτα. η κοιλια της οπως εχετε δει καλυπτει το μουνι της ...γιαυτο και αποφευγω το μουνι γιατι βαριεμαι να σηκωνω την κοιλια της χα χα χα. πλακα κανω δεν ειμαι και τοσο τεμπελης
δηλαδη ειναι πιο ψηλη οταν ειναι ξαπλωμενη παρα ορθια;
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
στειλε μυνημα.
παντος για να μην ξεφευγουμε και απο το θεμα μας αμα θελετε να παντρευτητε πουτανα πρεπει να την πατε πρωτα για εξετασεις ιατρικες . εστι εκανα εγω και ειμουνα ησυχος.
τωρα δεν ξερεις και απο που θα σου ερθει. εγω παραλιγο να τη πατησω με τον Αλβανο αλλα γλυτωσα
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
στειλε μυνημα.
παντος για να μην ξεφευγουμε και απο το θεμα μας αμα θελετε να παντρευτητε πουτανα πρεπει να την πατε πρωτα για εξετασεις ιατρικες . εστι εκανα εγω και ειμουνα ησυχος.
τωρα δεν ξερεις και απο που θα σου ερθει. εγω παραλιγο να τη πατησω με τον Αλβανο αλλα γλυτωσα
τον πηγες για εξετασεισ τον αλβανο;
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
στειλε μυνημα.
παντος για να μην ξεφευγουμε και απο το θεμα μας αμα θελετε να παντρευτητε πουτανα πρεπει να την πατε πρωτα για εξετασεις ιατρικες . εστι εκανα εγω και ειμουνα ησυχος.
τωρα δεν ξερεις και απο που θα σου ερθει. εγω παραλιγο να τη πατησω με τον Αλβανο αλλα γλυτωσα
δηλαδη τι πηγε να παθεις με τον αλβανο?
για καντο πενηνταρακια αυτο τυπε
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
σημερα φαγαμε φασολια. Αυτη εφαγε δυο πιατα γεματα. το βραδυ θα εχω προβλημα αλλα και οι γειτονες. Εχει αρχισει να κλανει απο τωρα.
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
στειλε μυνημα.
παντος για να μην ξεφευγουμε και απο το θεμα μας αμα θελετε να παντρευτητε πουτανα πρεπει να την πατε πρωτα για εξετασεις ιατρικες . εστι εκανα εγω και ειμουνα ησυχος.
τωρα δεν ξερεις και απο που θα σου ερθει. εγω παραλιγο να τη πατησω με τον Αλβανο αλλα γλυτωσα

θα το εχουμε στα υποψην μας...

Οταν γινει κατι τετοιο θα μου μεταφερεις τις γνωσεις σου περι του θεματος σαν καλος sensei :dancing:

Τωρα με το βιντεακι τι θα γινει ομως ρε μεγαλε?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
σημερα φαγαμε φασολια. Αυτη εφαγε δυο πιατα γεματα. το βραδυ θα εχω προβλημα αλλα και οι γειτονες. Εχει αρχισει να κλανει απο τωρα.
χεζει και πολυ μετα τυπε μου?
:2funny: :2funny:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
σημερα φαγαμε φασολια. Αυτη εφαγε δυο πιατα γεματα. το βραδυ θα εχω προβλημα αλλα και οι γειτονες. Εχει αρχισει να κλανει απο τωρα.
τα φασολια ειναι οκ,αγγιναρες να μην φαει γιατι πεφτει συνεχομενο κλανιδι,με τα φασολια οταν βγαλει το εμπορευμα σταματαει το κλανιδι :2funny: :2funny:
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
κοιτα να δεις τι ειχε γινει. ηρθαν να μας βαψουν το σπιτι κατι Αλβανοι που γνωριζαμε. Εβαψαν το σπιτι . Δεν ειναι και κανενα μεγαλο , ενα υπογειο στο Μεταξουργειο. Μετα θελανε και λεφτα. Τους λεω ρε παιδια δεν εχω τωρα ολα να τα δωσω. Αμα θελετε ριξετε τα λιγο στην γυναικα μου δεν εχει και προβλημα επαγγελματιας ηταν. Ενας απο αυτους την ερωτευτικε ετσι τουλαχιστον της ελεγε και αρχισε να βγαινει μαζι του χωρις να το ξερω εγω. Δηλαδη με ΑΠΑΤΟΥΣΕ. εφυγε απο το σπιτι και κοιμοταν μαζι του. Ερχονταν και σε μενα βεβαια. Μια μερα σε αυτο μια σε μενα. Τελικα αρχισε να τον θελει πιο πολυ οταν 2 φορες  δεν μπορεσα να την γαμισω λογω της μεσης μου. Τοτε εφαγα και ξυλο απο την χοντρη. Εφυγε και πηγε μαζι του αλλα το μετανιωσε γιατι την εδερνε και ηθελε να την βγαλει απο οτι φενεται παλυ στο κλαρι.  Ασε που πρεπει να τη πηδηξαν ολοι οι φιλοι του
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
παντα χεζει οταν την γαμαω απο τον κωλο..οχι μονον οταν τρωει φασολια
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
κοιτα να δεις τι ειχε γινει. ηρθαν να μας βαψουν το σπιτι κατι Αλβανοι που γνωριζαμε. Εβαψαν το σπιτι . Δεν ειναι και κανενα μεγαλο , ενα υπογειο στο Μεταξουργειο. Μετα θελανε και λεφτα. Τους λεω ρε παιδια δεν εχω τωρα ολα να τα δωσω. Αμα θελετε ριξετε τα λιγο στην γυναικα μου δεν εχει και προβλημα επαγγελματιας ηταν. Ενας απο αυτους την ερωτευτικε ετσι τουλαχιστον της ελεγε και αρχισε να βγαινει μαζι του χωρις να το ξερω εγω. Δηλαδη με ΑΠΑΤΟΥΣΕ. εφυγε απο το σπιτι και κοιμοταν μαζι του. Ερχονταν και σε μενα βεβαια. Μια μερα σε αυτο μια σε μενα. Τελικα αρχισε να τον θελει πιο πολυ οταν 2 φορες  δεν μπορεσα να την γαμισω λογω της μεσης μου. Τοτε εφαγα και ξυλο απο την χοντρη. Εφυγε και πηγε μαζι του αλλα το μετανιωσε γιατι την εδερνε και ηθελε να την βγαλει απο οτι φενεται παλυ στο κλαρι.  Ασε που πρεπει να τη πηδηξαν ολοι οι φιλοι του
:2funny:
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
τωρα το γαμησαμε και ψοφησε εντελως :jerking:
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
καλα να παθει παντος με κερατωσε αλλα εχασε τελειως τη υποληψη της. και τωρα ουτε που τολμαει να μου κουνηθει χε χε
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
κοιτα να δεις τι ειχε γινει. ηρθαν να μας βαψουν το σπιτι κατι Αλβανοι που γνωριζαμε. Εβαψαν το σπιτι . Δεν ειναι και κανενα μεγαλο , ενα υπογειο στο Μεταξουργειο. Μετα θελανε και λεφτα. Τους λεω ρε παιδια δεν εχω τωρα ολα να τα δωσω. Αμα θελετε ριξετε τα λιγο στην γυναικα μου δεν εχει και προβλημα επαγγελματιας ηταν. Ενας απο αυτους την ερωτευτικε ετσι τουλαχιστον της ελεγε και αρχισε να βγαινει μαζι του χωρις να το ξερω εγω. Δηλαδη με ΑΠΑΤΟΥΣΕ. εφυγε απο το σπιτι και κοιμοταν μαζι του. Ερχονταν και σε μενα βεβαια. Μια μερα σε αυτο μια σε μενα. Τελικα αρχισε να τον θελει πιο πολυ οταν 2 φορες  δεν μπορεσα να την γαμισω λογω της μεσης μου. Τοτε εφαγα και ξυλο απο την χοντρη. Εφυγε και πηγε μαζι του αλλα το μετανιωσε γιατι την εδερνε και ηθελε να την βγαλει απο οτι φενεται παλυ στο κλαρι.  Ασε που πρεπει να τη πηδηξαν ολοι οι φιλοι του
η μεση απο την δουλεια σε ειχε πιασει η απο τα γαμησια;
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
καλα να παθει παντος με κερατωσε αλλα εχασε τελειως τη υποληψη της. και τωρα ουτε που τολμαει να μου κουνηθει χε χε
αν βρει κανεναν αλλο αλβανο ρε τυπε τι θα κανεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom