Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
ναι αλλα χτες τις το εφαγε το κουλουρι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
που ειναι ο συντροφος τωρα;πρεπει να μπει εκτος αν τις τρωει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
εδω ειμαι ρε παιδια ...δεν της τρωω πια. Η κυρια εχει σκυψει το κεφαλι. Ολη ιστορια ηταν γιατι νομιζε πως ο Αλβανος θα την εκανε γυναικα του και θα χωριζε εμενα. Αλλα Επεσε στα χειροτερα χε χε χε χε ποσο την καταβρηκα δεν λεγεται. χε χε χε . Σημερα το πρωι κοτα. Σηκωθηκε μου εκανε καφε μετα ενα τσιμπουκι και εφυγε για δουλεια. Πρεπει να παει να δουλεψει η ζωη ειναι ακριβη και εχω αναγκες και με ποναει και η μεση μου.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
τρωεο ομως το καταπετασμα και θα με ρηξει εξω.
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Να σου πω δουλειες κανει στο σπιτι?

Γιατι αν κανει στειλτην και απο εδω που εχω ενα σιδερο απο εδω μεχρι την πατριδα μου :2funny: :2funny: :2funny:
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
μασαζ δεν μου κανει ....της κανω εγω μονον. Ειναι κουρασμενη. με λαδακι και το πρωτο. δεν ξερω αν την ειδατε που αλοιφεται με το λαδι ...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
μασαζ δεν μου κανει ....της κανω εγω μονον. Ειναι κουρασμενη. με λαδακι και το πρωτο. δεν ξερω αν την ειδατε που αλοιφεται με το λαδι ...
βαζι και στην κωλοτρυπιδα της?να γλυστραει οταν την γαμας?
φαε λαδι και ελα βραδυ που λενε
:2funny: :2funny:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
μασαζ δεν μου κανει ....της κανω εγω μονον. Ειναι κουρασμενη. με λαδακι και το πρωτο. δεν ξερω αν την ειδατε που αλοιφεται με το λαδι ...
στειλε λινκ ρε τυπε μου να δουμε!!!!
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
ελα αρχηγε μου και σε ψαχναμε!!!που την εχεις βαλει για δουλεια;σε μεταφορικη;
 

bazogamias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2008
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
ηταν πουτανα και την παντρευτηκε ο συναγωνιστης bbwlover και μετα αρχισε να του τα γυρναει επειδη ο συναγωνιστης εχει καποιο θεμα με την δουλεια(δεν γουσταρει να δουλευει)και το χειροτερο τον πλακωσε και στις φαπες 2 φορες τον ανθρωπο επειδη ειναι πιο ευσωμη,αλλα τα βρηκανε τελικα αφου εκανε αντεπιθεση ο φιλος μας και την πλακωσε στις βουρδουλιες με το ζωναρι και μετα τις εκανε και ενα σπεσιαλ γαμησι για να βαλει μυαλο και να μην τον ζοριζει,βεβαια καποια στιγμη την παρτουζωσανε και κατι αλβανοι,αλλα ολα οκ τωρα,παντως διαβασε τις τελευταιες 20 σελιδες για να μπεις στο κλιμα,τιμη και δοξα στον συντροφο bbwlover ειμαστε ολοι μαζι του
Είσαι Θεός!!!!!!!!! Η περίληψή σου αξίζει τις λέξεις της σε ράβδους χρυσού!!!
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
στην κωλοτρυπιδα της χοντρης βαζω λαδακι...για να γλυστραει αν και ειναι αρκετα ξεχυλωμενη
Οταν τελιωσω βγαζει λαδια και χυσια οταν κλανει. μας ακουνε οι γειτονες τωρα με τα παραθυρα ανοικτα. η κοιλια της οπως εχετε δει καλυπτει το μουνι της ...γιαυτο και αποφευγω το μουνι γιατι βαριεμαι να σηκωνω την κοιλια της χα χα χα. πλακα κανω δεν ειμαι και τοσο τεμπελης
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
στην κωλοτρυπιδα της χοντρης βαζω λαδακι...για να γλυστραει αν και ειναι αρκετα ξεχυλωμενη
[glow=red,2,300]Οταν τελιωσω βγαζει λαδια και χυσια οταν κλανει[/glow]. μας ακουνε οι γειτονες τωρα με τα παραθυρα ανοικτα. η κοιλια της οπως εχετε δει καλυπτει το μουνι της ...γιαυτο και αποφευγω το μουνι γιατι βαριεμαι να σηκωνω την κοιλια της χα χα χα. πλακα κανω δεν ειμαι και τοσο τεμπελης

:badair:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom