Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
αντε καλο βραδυ...μας καυλωσες ρε αλητη bbwlover ελα αυριο παλι να μας πεις πως πανε τα πραγματα
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
το καλο με της επαγγελματιες ειναι οτι δεν εχουν τετια προβληματα κινηματογραφισης

πω μεγαλε ουτε ο Φεντερικο Φαπελίνι νασουνα  :rockon:

αμα δε παρεις καλο πλανο τρως καμια φαπα εξτρα?  :s&m_1:

παντως και το συγγραφικο τοχεις εκτος απο το κινηματογραφικο
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
λολ καθομουν και διαβαζα 10 σελιδες για να δω περι τινος προκειται... :helpplea:

Η ταπεινη μου γνωμη...πολυ φιδεμπορας ο κυριος :dancing:

:sleeping: lol δε με κάνεις μια περίληψη γιατι κάθε φορά που μπαίνω έχουν σκάσει σα μανιτάρι πέντε σελίδες και βαριέμαι να διαβάζω...
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
Ηρθε σημερα η δικια μου απο την δουλεια και εκλεγε. Ο Αλβανος την εδειρε και την πασαρε και σε κατι δικους του. Σε μαυρο χαλι ηταν. Ο Θεος ειναι μεγαλος και αγαπαει τον νοικοκυρη δηλαδη εμενα. την εβαλα που λες και μαγηρευε ολη μερα. Τα πραγματα αρχιζουν να γυρνανε προς το μερος μου. Το μεσημερι την εδειρα με την λουριδα. Τσιμουδια η κυρια που να παει τωρα. ολο μελη γαλα ...αγαπη και τα τιαυτα. Μετα το ξυλο θα εχει παντα ενα καλο γαμησι. Ετσι καθε μεσημερι οταν γυρναει απο τη δουλεια. Θα μου δινει τα λεφτα και μετα ξυλο και γαμησι. Καναμε συμφωνια αλλιως στο δρομο.
 

casteliano

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
115
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
11
Ηρθε σημερα η δικια μου απο την δουλεια και εκλεγε. Ο Αλβανος την εδειρε και την πασαρε και σε κατι δικους του. Σε μαυρο χαλι ηταν. Ο Θεος ειναι μεγαλος και αγαπαει τον νοικοκυρη δηλαδη εμενα. την εβαλα που λες και μαγηρευε ολη μερα. Τα πραγματα αρχιζουν να γυρνανε προς το μερος μου. Το μεσημερι την εδειρα με την λουριδα. Τσιμουδια η κυρια που να παει τωρα. ολο μελη γαλα ...αγαπη και τα τιαυτα. Μετα το ξυλο θα εχει παντα ενα καλο γαμησι. Ετσι καθε μεσημερι οταν γυρναει απο τη δουλεια. Θα μου δινει τα λεφτα και μετα ξυλο και γαμησι. Καναμε συμφωνια αλλιως στο δρομο.

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :uglystupid: :uglystupid:
μεγαλε εισαι για τον πεο
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.678
Πόντοι
4.655
Τι να πω για αυτο το θεμα...Πιστευω πως πολυ προσπαθησαν και πολλοι λιγοι το καταφερανε..Ακομα λιγοτεροι κανανε κατι το το ουσιαστικο...

Μια φορα το δοκιμασα και ενω πιστευα πως κατι πηγαινε να γινει..Πηρα τα  :pipa3: :pipa2:
2 καφεδες και ενα τραπεζωμα τιποτα αλλο.. Περισσοτερες λεπτομερειες ισως αμα το γραψω ως ιστορια...(Οχι οτι θα ενδιαφερει και κανεναν αλλα ετσι για χαβαλε)
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.885
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Ηρθε σημερα η δικια μου απο την δουλεια και εκλεγε. Ο Αλβανος την εδειρε και την πασαρε και σε κατι δικους του. Σε μαυρο χαλι ηταν. Ο Θεος ειναι μεγαλος και αγαπαει τον νοικοκυρη δηλαδη εμενα. την εβαλα που λες και μαγηρευε ολη μερα. Τα πραγματα αρχιζουν να γυρνανε προς το μερος μου. Το μεσημερι την εδειρα με την λουριδα. Τσιμουδια η κυρια που να παει τωρα. ολο μελη γαλα ...αγαπη και τα τιαυτα. Μετα το ξυλο θα εχει παντα ενα καλο γαμησι. Ετσι καθε μεσημερι οταν γυρναει απο τη δουλεια. Θα μου δινει τα λεφτα και μετα ξυλο και γαμησι. Καναμε συμφωνια αλλιως στο δρομο.
για τη χοντρη λεμε παντα?
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Ηρθε σημερα η δικια μου απο την δουλεια και εκλεγε. Ο Αλβανος την εδειρε και την πασαρε και σε κατι δικους του. Σε μαυρο χαλι ηταν. Ο Θεος ειναι μεγαλος και αγαπαει τον νοικοκυρη δηλαδη εμενα. την εβαλα που λες και μαγηρευε ολη μερα. Τα πραγματα αρχιζουν να γυρνανε προς το μερος μου. Το μεσημερι την εδειρα με την λουριδα. Τσιμουδια η κυρια που να παει τωρα. ολο μελη γαλα ...αγαπη και τα τιαυτα. Μετα το ξυλο θα εχει παντα ενα καλο γαμησι. Ετσι καθε μεσημερι οταν γυρναει απο τη δουλεια. Θα μου δινει τα λεφτα και μετα ξυλο και γαμησι. Καναμε συμφωνια αλλιως στο δρομο.
ετσι αρχηγε μου!!!παρε το πανω χερι,ο λαος ειναι μαζι σου,ξυλο και γαμησι :2funny: :2funny: :2funny:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
ρε παιδιά πόσο χοντρή είναι αυτή δηλαδή;
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Ηρθε σημερα η δικια μου απο την δουλεια και εκλεγε. Ο Αλβανος την εδειρε και την πασαρε και σε κατι δικους του. Σε μαυρο χαλι ηταν. Ο Θεος ειναι μεγαλος και αγαπαει τον νοικοκυρη δηλαδη εμενα. την εβαλα που λες και μαγηρευε ολη μερα. Τα πραγματα αρχιζουν να γυρνανε προς το μερος μου. Το μεσημερι την εδειρα με την λουριδα. Τσιμουδια η κυρια που να παει τωρα. ολο μελη γαλα ...αγαπη και τα τιαυτα. Μετα το ξυλο θα εχει παντα ενα καλο γαμησι. Ετσι καθε μεσημερι οταν γυρναει απο τη δουλεια. Θα μου δινει τα λεφτα και μετα ξυλο και γαμησι. Καναμε συμφωνια αλλιως στο δρομο.
τυπε μουυυ
:rockon:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
αντε ρε...αμεσως χοντρη!!!κατι παραπανω απο 150 κιλα.απλα τα εχει τα πιασιματα της η κοπελια

δεν την είπα εγώ χοντρή, οι άλλοι την λένε χοντρή. Εγώ απλά επαναλαμβάνω αυτά που λέτε. Θα με πεί κανείς τελικά τι παίζει με αυτήνα;
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
δεν την είπα εγώ χοντρή, οι άλλοι την λένε χοντρή. Εγώ απλά επαναλαμβάνω αυτά που λέτε. Θα με πεί κανείς τελικά τι παίζει με αυτήνα;
ηταν πουτανα και την παντρευτηκε ο συναγωνιστης bbwlover και μετα αρχισε να του τα γυρναει επειδη ο συναγωνιστης εχει καποιο θεμα με την δουλεια(δεν γουσταρει να δουλευει)και το χειροτερο τον πλακωσε και στις φαπες 2 φορες τον ανθρωπο επειδη ειναι πιο ευσωμη,αλλα τα βρηκανε τελικα αφου εκανε αντεπιθεση ο φιλος μας και την πλακωσε στις βουρδουλιες με το ζωναρι και μετα τις εκανε και ενα σπεσιαλ γαμησι για να βαλει μυαλο και να μην τον ζοριζει,βεβαια καποια στιγμη την παρτουζωσανε και κατι αλβανοι,αλλα ολα οκ τωρα,παντως διαβασε τις τελευταιες 20 σελιδες για να μπεις στο κλιμα,τιμη και δοξα στον συντροφο bbwlover ειμαστε ολοι μαζι του
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
ηταν πουτανα και την παντρευτηκε ο συναγωνιστης bbwlover και μετα αρχισε να του τα γυρναει επειδη ο συναγωνιστης εχει καποιο θεμα με την δουλεια(δεν γουσταρει να δουλευει)και το χειροτερο τον πλακωσε και στις φαπες 2 φορες τον ανθρωπο επειδη ειναι πιο ευσωμη,αλλα τα βρηκανε τελικα αφου εκανε αντεπιθεση ο φιλος μας και την πλακωσε στις βουρδουλιες με το ζωναρι και μετα τις εκανε και ενα σπεσιαλ γαμησι για να βαλει μυαλο και να μην τον ζοριζει,βεβαια καποια στιγμη την παρτουζωσανε και κατι αλβανοι,αλλα ολα οκ τωρα,παντως διαβασε τις τελευταιες 20 σελιδες για να μπεις στο κλιμα,τιμη και δοξα στον συντροφο bbwlover ειμαστε ολοι μαζι του
τον εδειρε γιατι δεν του καυλωνε να την γαμησει
και μετα του βρηκε τον αλβανο :2funny: :2funny: :2funny:
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Αντε και του χρονου με υγεια μεγαλε :jerking: :jerking: :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom